• robero

    tak jsem si vcera vecer vyjel po mistnich kopcich a pred poslednim sjezdem, na kterej jsem se tesil celou cestu, pichnul. Vymena duse by byla trivialni, kdybych nezjistil, ze mam rozsvihanou pumpicku… :-( a domu jsem to mel nejkratsi cestou cca 9km. Tak jsem vyndal dusi a narval plast travou co to slo… s vypetim vsech sil jsem na tom ujel 4km, ale pak uz to nemelo smysl – trava se slisovala nahrnula z obvodu na do jedny velky boule! :-( Mate nekdo taky zkusenost s jizdou na trave? :-) ja tedy doufam, ze se mi tomu podari vyhnout, byl to bes… PS. plast to prezil bez uhony, i kdyz dobre mu asi moc nebylo…

    0 0
    • MattsSpeed  

      no obcas si dam pivko, ale aby som si dal praska a sadol na bajk.. no asi by som nepresiel ani 4 metre a nie to 4 km :-))) pokus o ftip :-)

      0 0
    • Daf  

      Tak to jsem jeste nezkousel ale videl jsem to jako tip v odborne literature :)))

      0 0
      • mar_tin1  

        tohle si mel zaradit pod mattspeeda… :-))

        0 0
      • lubos  

        Lepsi budou asi ty sisky. Ale ne vsude je asi clovek najde … na zaludy a kastany by to asi nebylo ono :)

        0 0
    • Brouk_Pytlik  

      mam s tim zkušenosti, a to jak na silnici tak na bajku. Osvědčilo se mi jedno důležitý pravidlo – tráva nesmí být zelená a dužnatá (např. kapradí, lopuchy a podobný věci). Je to proto, že se zežmolí, ztratí počáteční objem a zahnojí ti záda nebo obličej protože bude stříkat z pláště ven. Nebo se nahrne jak si řikal. Takže můžu doporučit např: šlahouny ze živýho plotu, šlahouny z vrby a obecně podobný dřevnatý šlahouny, který pod tlakem nemění objem jako dužina. Suchá tráva taky neni od věci, ale ta se zas drolí, lepší je to zkombinovat. Tvrdší šlauchy se volí i proto, protože při nazouvání je s nima lepší spolupráce.Pokud nejsou šlauchy, nezbývá než použít co je po ruce, ovšem s rizikem že bude potřeba občas zastavit a pláš? znovu docpat. Zjistil sem, že se pláš? při použití tohodle ani moc nezničí. Trávě zdar B_P.

      0 0
      • robero  

        no ja tenhle recept pouzil poprvy, rval jsem tam, co mi prislo pod ruku – vetsinou to byla normalni duznata trava… nic tvrdyho jsem tam nedaval, coz byl asi nejvetsi problem! taky se mi rozplacl plast (2,1) takze zadni brzda byla k nicemu (mam rafkovy) jinak prave docpavat se mi to uz nechtelo, uz takhle jsem si s tim hral asi pul hodiny… tak jsem to radsi dosel… jinak diky za rady…

        0 0
      • Volf  

        Už jsem to tady kdysi psal. Zlatý smrkový šišky.

        0 0
        • Andrzej  

          a obycejne by nestacily? u nas totiz nerostou ani stribrne smrky, natozpak zlate…

          0 0
    • Lance  

      na trave se mi jezdi o neco lepe nez na asfaltu,ale zase pokud jedu na silnicce tak radeji asfalt nez travu

      0 0
    • Tomcat  

      Neumíš to ubalit.

      0 0
    • muffin  

      Toto sa mi prihodilo uz veelmi davno. Mal som to domov ca. 12km, ked som chytil defekt a zistil, ze ho nemam ako opravit. Napxal som do kolesa travu, ktoru som mal po ruke, jediny problem bol, ze v mieste kadial som ju tam pxal ostal plast pomerne prazdny, takze pri jazde to pekne skakalo. Kym som dosiel dom, zapastia dostali svoje.

      0 0
      • Brouk_Pytlik  

        lepší je když si upleteš takový jako svazky než to tam cpát jak do pytle :-)

        0 0
        • JIPA  

          jasne trava se musi dobre ubalit jinak stoji zaprd :))

          0 0
    • rock  

      Ještě doplňující otázka pro ty, co už to zkoušeli: dali byste „zdravou“ duši dozadu a vycpali přední pláš? (aby byl pod stálým dohledem) anebo naopak (když se to nepovede ideálně a za jízdy se pak svlíkne zadní pláš?, dá se to spíš ustát, než kdyby to stalo vpředu) ?

      0 0
      • Siddha  

        ja bych dycky zkousel kraviny se zadkem, presne jak pises, zadek kdyz se svlikne nebo neco tak ustojis, nebo jdes na zem kontrolovane…

        0 0
      • Brouk_Pytlik  

        ono to je myslim jedno. POchybuju že se někdo dostane do situace, že nebude moct kolo ustát když bude mít jeden pláš? plnej trávy. To je nouzovka na dojetí, je to rychlejší cestování než jít pěšky.

        0 0
        • Otelo  

          no ani to jedno nie je, ked mas vpredu odpruzenu vidlu. ja by som to dozadu nedaval, uz aj kvoli tej moznosti sledovat ci sa nieco nedeje.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.