• mlyny

    Viděli jste dneska časovku na Tour? Nějak jsem nevěděla jestli se mám smát nebo mám brečet. Chudák Rasmussen, asi bych dávno praštila s kolem. 76 místo a 8 minut na Amstronga-2 pády a trojí výměna kola po jednom defektu…A to vše se dá stihnout při jedné časovce… neuvěřitelné…

    0 0
    • Aiax  

      Ja jsem to nevidel, ale cetl o tom. Rozhodne bych nerekl, ze je to smolar nebo chudak. Spis jako byvalej biker a lehouckej vrchar je to zoufalej casovkar. Ze nespadne z bedny hodne dozadu snad necekal ani on sam. V prologu-casovce na necelych 20km chytil ztratu pres 3 minuty. Takze tech 8 minut vicemene odpovida delce dnesni casovky. A jestli mohl byt 5., kdyby to zajel bez defektu, tak to mu myslim je jako nejlepsimu vrchari jedno.

      0 0
      • mlyny  

        Myslíš, že jde srovnávat prolog, který se jel před třemi tydny a opravdu tam o nic nešlo, se závěrečnou časovkou???

        0 0
        • Aiax  

          Zadna jednotliva casovka se samozrejme neda dusledne srovnavat s jinou. Pouzil jsem to jako ilustraci Rasmussenovych casovkarskych schopnosti. Pokud nekdo nabere takovou ztratu na 20km a skonci desaty od konce (nevim kolikaty presne byl), tak se proste s Ullrichem a dokonce ani s Mancebem nemuze merit v jakykoliv jiny casovce (asi krome casovky „do kopce“ :)). Pokud sis vsimla v poslednich etapach, mel Rasmussen dost problemy se udrzet zlute skupiny. Takze dalsi duvod, proc me ani tech 8 minut neprekvapilo. Nerikam, ze nemel smulu, ale podle me i pokud by to zajel na hranici svych schopnosti, nebyl by lepsi nez 4.-5. celkove. A doopravdy si nemyslim, ze v prologu o nic neslo! Naoopak si myslim, ze letosni prolog byl hodne dulezitej. Ale to je vec nazoru, ja jsem chtel hlavne napsat, ze ho nevidim jako smolare. Smolar podle me je Boonen nebo Kloden. Vyhrat soutez vrcharu a skoncit v top ten na TdF, takovou smulu bych nekdy chtel mit :)

          0 0
          • rock  

            174. místo ze 189 zúčastněných, ztráta 3:14 na 19 kilometrech …

            0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • jecnak  

      Jsem si spis rikal, ze pak (nebo i hned) pujde dat do huby mechanikum nebo vyrobci plastu/galusek. Oba dva pady mi prisly takovy, ze nejak podivne nedrzely plaste – ani jednou nejel nijak extra rychle nebo v naklonu. Naopak jak si dovolil rezat zatacky Armstrong mi prislo hodne na hrane.

      0 0
      • hydrant  

        copak Armstrong, ten měl ty gumy těch 7 let ve sklepě. Rasmusen možná taky, ale na špatným schodu :-)

        0 0
      • Vrci  

        Na tom kruháku byl v náklonu doprava a hejbnul si řidítkama doleva a pak spadnul, ale to co předvedl mechanik při defektu bylo „dokonalý“. Běžet pro zadní kolo a náhradní nechat v autě, po nějakej době zjistit, že ho nenajdu a přijít s jiným celým kolem, to je síla. Maji vysílačku, tak snad ví, co bude měnit. Zajímalo by mne cu mu říkal do okýnka.

        0 0
    • Eila  

      no dojet chudak musel, kdyby odstoupil nedostal by ani vrchare…

      0 0
    • black.horse  

      A co? nemá jezdit jak střelenej a hezky jezdit pomalu a opatrně… pak by se mu nic nestalo…:-) Mimochodem, na Tour bych zrušil veškerou podporu od týmu a doprovodných vozů a jezdci by si vozili brašničku s nářadím a lepení, aby to pak byla skutečná „tour“… takhle to je trapárna:-D

      0 0
      • CZiko  

        to jo… bylo by to zajímavější… Vzadu by jen jela sanitka, co by sbírala ty, co se cestou polámou…

        0 0
      • Otelo  

        cize ty by si nechal jazdcov bez podpory timov na skoro 4000 km dlhych pretekoch, kde su medzi prvymi miestami vo finalnom hodnoteni casto len niekolko sekundove rozdiely.

        0 0
        • black.horse  

          Přesně tak… protože když je to takhle, tak to rovnou můžou sedět v hale na rotopedu a měsíc jen šlapat… a klidně bych zrušil týmy a každej by jel sám za sebe, a? hoši ukážou co uměj;-)

          0 0
          • náčelník  

            Další příklad netolerance FR/DH jedince vůči ostatním disciplínám. Ještě jsem zde nezažil, že by nějaký silničář chtěl přepisovat propozice pro nějakou sjezdovou disciplínu.

            0 0
            • wroum  

              vzdyt ty na to uplne cekas. co te zere? sam vypadas nejak zapskle. navic nevidels toho smajlika na konci?

              0 0
              • náčelník  

                Nežere mě nic. Jen si občas dovolím okomentovat nějaký ten příspěvek.

                0 0
          • lubos  

            nechces rovnou silnicni cyklistiku zakazat ? :)

            0 0
            • wroum  

              konecne mas taky nejakej dobrej napad :-)

              0 0
              • Pebe  

                Ale jak by ses přesouval do terénu? .......... už vim, vrtulníkem a rovnou nahoru na kopec :-))

                0 0
              • lubos  

                Je fakt, ze alespon by jsme nemuseli porad cist o tom, jak a kteri cyklista(tka) zemreli po zrazce s autem :(

                0 0
      • enjoy  

        ja bych jim mechaniky nechal.maji to byt vrcholivi sportovci a ne vrcholovi mechanici.. uplne staci,ze hodne z nich umi jenom slapat a ne ridit.viz. rasmusen.videl jsem to cely a musim rict,ze pokud to nebyla jeho neschopnost,tak minimalne totalne nervy v hajzlu.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.