• marapara

    Jezdíte vůbec, když je takový pařák? A třeba v pátrek má být 37 stupňů, vyjedete?

    0 0
    • Luka  

      Voni toho nakecaj :)

      Ale ja pevne doufam, ze po nucenych 3 tydnech bez biku konecne vyrazim. A vedro me nezastavi!

      0 0
      • marapara  

        Nejenom nakecaj, ale aj najezdí :)

        Osobně taky mám raději horko než déš?.

        0 0
    • rock  

      Rád. Protože když prší, nemá smysl jet vůbec. Polní cesty v našem okolí pak obsahují bláto mimořádně mazlavé a lepkavé a nejbližší les, kde vlhko vadí přece jenom trochu méně, je z ruky – musím k němu po asfaltu. Raději vypotím nějaký ten litr v horku a suchu …

      0 0
    • mastihuba  

      už je zase zima, už zase prší, už je zase vedro, no já dycky zvolim tempo úměrně počasí a dojedu kam potřebuju. :)

      0 0
    • chupas  

      cim rychlejc jedes tim te vitr lip chladi :)) k tomu par litru vody a da se to vydrzet bezproblemu. ale sam vyjizdim az po 6 z pracovnich duvodu :))

      0 0
    • RomanH  

      No, ja vetsinou ano. Na kole je to mnohem lepsi, nez se jit treba pesky projit, navic v lesich je jeste fajn (az na muchy ve vlhcich mistech). Je pravda, ze se mi nejprve nechce, ale az vyrazim, tak si zase rikam, jak je to fajn. Ale za vubec nejlepsi teplotu pro bikovani povazuji –3 az –1 stupenu, kdy je venku zmrzlo a jinovatka. V lese je skoro liduprazdno, v hospodach voni svarak a grog…

      0 0
      • mastihuba  

        pravdu díž, přičtu-li k tomu 1–2cm sněhu a svit měsíčku tak neznám nic kouzelnějšího.

        0 0
      • rock  

        V zimě je to fajn. Za předpokladu, že není dost sněhu na to, aby se na všech oblíbených stezkách roztáhli běžkaři (by? tuto zimu jsem se s nimi vlezl, aniž by oni mne tloukli hůlkami a já jim to oplácel pumpičkou. Rozrýval jsem na biku stezku souběžně s jejich stopou) …

        0 0
      • ada  

        A co teprve poježdeníčko po zamrznutej priehrade, achhhh jo … :-))))

        0 0
        • RomanH  

          Jojo, predloni se nam podarilo krasne zakoncit vyjidku – pekne pres prehradu, nadherne svitilo slunicko a na Rakovci otevreli zahradku…

          0 0
          • Jajaska  

            Jooo, to bylo asi nejlepčí zakončení vyjížďky, svítilo sluníčko, sníh se blyštil v tenounké vrstvě, že se to nebořilo ale ani moc neklouzalo, mezi nama bruslící běžkaři, krása… tuším že to bylo mé nejjarnější zahrádkové pivo, v takovém poklidu jaký v létě na priglu nikdy nemůže být…

            0 0
      • Cejlon  

        …taky už mám myšlenky na zimu.Teda spíš na takový teplý,romantický a sluncem prohřátý podzim:-)Padající listí......hmmmm

        0 0
        • prodi  

          Neblázněte a užívejte si léta.

          0 0
        • Luka  

          Kdyz to uz je pak moc blizko plyskanice podzimu, ktery nemam rada… dest na biku je sranda, ale musi byt teplouckej, letni… kdyz mi caka studena voda do xichtu, pro absenci steracu nevidim a je mi zima z promoceni, to neni nic pro me. Ale takovej letni slejvak kdyz to uz mas kousek domu, padaj kapky jako hovado, chvilema prsi i zespoda (jak rikal muj oblibeny Forrest: „prselo zezshora, prselo ze strany a nekdy se zdalo ze prsi i ze spoda“), to je pak parada. A ten vzduch po desti, uaaaaaa

          0 0
    • tom@s  

      horko mám rád:), takže jezdím, je to pěkně tvrdé a rychlé, taky je dobré, se někde smočit. Taky má rád trošku extrémy a tohle je jedním z nich. Jenom bych se rád opálil jako člověk a ne jako cyklista:), ale to snad vyřeší beachvolej.

      0 0
      • tom@s  

        ještě bych dodal … že mě pěkně se*e sedět kanclu, obzvláš? když je tak krásně, mimochodem, jak má být o víkendu??? a k počasí – neexistuje špatné počasí, jen špatné oblečení:) (říkají Norové v místech, kde prší 2 dny ze 3)

        0 0
      • marapara  

        … horko mám rád… ono v horku líp šmakuje pivo, že? :)

        0 0
        • tom@s  

          jsem rád i za tu vodu v camelu … pivo vyjmečně, ale fakt je, že chutná líp:)

          0 0
          • Pekáček  

            Já si nějak rychle navykl mlsat z kejmla Akvilu čajíček broskef :o)

            0 0
            • Meesha  

              taky sem mlsal. I doma – porad! Ted to nemuzu pomalu ani videt! :-)

              0 0
              • Pekáček  

                To si máš schovat jen na ježdění, pak se ti nepřemlsá :o))) Jinak závislařím na Kofole. Zrovna jí srkám… ;o)

                0 0
    • -b-n-x-  

      na biku je pekne vzdycky a na horach taky. Pocasi je sice ruzne, ale ne horsi nebo lepsi. Ja bych rekl jine.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • pegal  

      do pul tela .. :)

      0 0
      • wroum  

        ktera pulka je ta hola? :)

        0 0
        • mastihuba  

          levá?

          0 0
        • pegal  

          vod pytlika dolu .. :) Ne, normalne jenom v krataskach a asi v sandalich .. namazu si jenom ruce, abyxh si ty navleky sundal :) Ikdyz asi budu spat ve stoje, ale aspon nebudu vypadat jak blbec .. :)

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • vlk  

      jaswně ,že jo.Do camelu beru 2,5 l a když je to k nevydržení tak si poštříkám ksich .Chce se to jen nahnout hlavou níže než je camel a je to v klidu.Sem tam projet brod řekou nebo potokem.prostě paráda.

      0 0
      • gobike  

        Já sem si dneska bral, pokud znáš „zmrazovací spray“, to je super osvěžení.:-)Dá se tím i trochu ochladit pití, je to zajímavá věc:-)

        0 0
        • vlk  

          neznám, kde se to dá koupit-v jakém typu obchodů.

          0 0
          • mastihuba  

            ach vy cyklisti. :) to je přece ten sprey co používají fotbalisti když je někdo kopne. Má to každej masér v tašce. :) Jinak lékárny nebo drogerie.

            0 0
            • vlk  

              dikas vyzkouším.

              0 0
              • mastihuba  

                to vidim jako solidní blbost tahat něco takovýho sebou. Na cestu dáš do vaku studený pití, a pak už po hospodách dokupuju studený. Dojedu ke studánce v lese, zase je to studený. Proč to dělat jednoduše když to de složitě že.

                0 0
            • wroum  

              KELEN se to jmenuje.

              0 0
              • mastihuba  

                jo to je vono :) mě akorát přijde divný si sebou vozit necelýho 0,5l ledu za 150kč.

                0 0
    • kajulka2  

      Jasně, lepší teď než v zimě, dostatek vody s sebou a do lesa, tam je fajn

      0 0
    • Jenda  

      ted jsem v nedeli vyjel a na slunicku bylo 44 (ve meste pry dokonce 46, v nejhlubsich lesikach 39) a i kdyz mam teplo rad tak jsem zjistil ze pri teplotach nad 38 uz prestavam fungovat . Hlavne kdyz jsem jel proti vetru tak ten pocit ze na me nekdo miri fenem byl strasnej:-) No jeste me letos ceka Tunis na kole tak jsme zvedavej na dalsi svoje teplotni rekordy:-)

      0 0
    • Meesha  

      Dneska 112km. No, vedro bylo, ale az tak kolem ty 3. Mel sem sebou jen 0,5l bidon. Ten mi vydrzel asi do 70km a pak sem vypil samosku :-))

      0 0
    • Pekáček  

      Dnes 115km na biku, HK-Častolovice-Potštejn-Choceň-Borohrádek-HK. Vypil jsem 4 litry tekutin a byl to fajn výlet. Jsem zvědavej jak bude v sobotu na Železnejch horách.

      0 0
    • TinkTink  

      Jak se da :)

      Dnes – 76km – 4h – 1,7l vody…docela jsem se spotil teda :)

      0 0
    • grafik  

      dnes 40 km a odhadem 1600 m ‚dokopce‘ , tekutiny doplnuji jeste ted ;) V nedeli planuju vyjezd na Praded tak doufam, ze se pocasi nepos*re …

      0 0
    • sfinga  

      jasně že jo, a nejlepší to je v pravé poledne, to se člověk alespon trochu opálí :-)

      0 0
      •  

        jj,v poledne sem jel domu 10 km z brigady a myslel sem ze chcipnu, dobrej figl je jet co nejrychleji, a by toho nebylo malo tak sem este cely odpoledne sekal travu, proste parada, este ze mame na chajde bazen ;)

        0 0
    • pavelr  

      Včera 130km, Tišnov-Pernštejn-Vírská přehrada-rozhledna Karasín-Tři studně-Žďár n/S. Docela teploučko, hlavně v obilných lánech. Vypil jsem 1,5l ion?áku, 2 piva, 0,6l džusu, 0,5l ledovýho čaje, 0,5l matonky. Střídal jsem 2 čelenky, jednu pod přilbou, druhou jsem sušil na řidítkách. Po dojezdu jsem vypil 2 plechovky nějakýho kofejnovýho nápoje pro řidiče a pak jsem nemohl usnout. Před vedrem se nedá utýct, přece nebudu sedět doma.

      0 0
    • saly  

      V takovzhle horkzch dnech neznam nic lepsiho nez projizdku k veceru, kdy se uz zacne malinko ochlazovat a zacne byt dychatelno, zapda slunce atd…

      Jinak pres den v takovymhle hicu valimnekam do lesa kam ni paprsek nepronikne…

      0 0
    • dada  

      vcera sem vyrazil v 18:45 a doma sem byl v 21:10. naprostej veget, dneska to vidim stejne

      0 0
    • kungpao  

      Včera o 18.00 štart, najazdené 40 km po lesoch, dojazd o 20.08, hore vo výške 1100 metrov nebolo o teple ani chýru ani slychu…

      0 0
      • marapara  

        To asi nejlepší vyjet buď brzo ráno nebo pozdě odpoledne, navečer. Jinak dá se i přes den, ale pokud možno v hlubších lesích nebo ve větších výškách.

        0 0
        • kungpao  

          Na narodeniny som dostal dres Castelli – varianta na extrateplé počasie. Bezrukávový, látka s veľkými očkami kvoli odvodu potu. Včera som v ňom pekne vymrzol. Dnes idem na žiletku po rovinách, snáď ho trochu využijem. :-)

          0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • wlk  

      Včera jsme s kámošem jeli přes přehradu trasu do Bílovic, tj.přes Rozdrojovice,Ji­načovice,Sobě­šice a Velkou babu-suma sumárum 58 km a můžu říct, že na zpáteční cestě do Lískovce jsme se oba málem poblili, tak jsme hned hupli na špicu,dali jsme gáblik a pár pif a bylo dobře, ale ten stav přisuzuju jen a jen horku, vypili jsme jenom cca 2,5l, za 4 hoďky a nějak jsme to neustáli…

      0 0
    • mastihuba  

      no tak včera start 17:00 30° a víc dojezd v ? po 23. hodině ale na teploměru jsem měl 24°. Tomu říkám luxus nemuset s sebou tahat ani návleky.

      0 0
    • ada  

      Včera som vyrazila o 18:00, trošku sa pomotala v Brne, potom do Bílovic, Útěchov, Soběšice a okolité cestičky a dom. Cca 40km. V drese bez rukávov je podvečer v lese veľmi príjemne. I muškám sa tam veľmi páči a obľubujú spoločnos? cyklistov, zdá sa. :-)

      0 0
      • RomanH  

        Vcera jsem vyrazil v 16:30, lesem k prasatum, Zebetin – Helencina studanka – Podkomorska myslivna – Jaburek – Smelcovna – Lazanky – Sarka – Veverska Bytiska (zde jsem potkal bratrance, tak jsme dali 3 kousky a pak po silnici kolem hradu Veveri domu). Prijel jsem v 21:15, 58km.

        0 0
        • rock  

          To je nefér, já dřepěl do půlnoci v práci :-((( …

          0 0
          • RomanH  

            zase budes bohatej :)

            0 0
            • rock  

              No, nevím. Měním zaměstnání a ten co u něho končím má pocit, že je potřeba mne ještě na poslední chvíli využít na 150% – asi aby mi nebylo líto, že chci pryč … ještě čtyři týdny to musím přežít a pak konečně tradá …

              0 0
              • ada  

                Tomu sa hovorí krásne pracovné kancelárske (?)leto. :-)

                0 0
    • Cyril  

      Už sem letos jezdil pár dnů i při 35 celestýnech ve stínu. Osobně sice tvrdím, že ideální teplota skoro na všechno je 18–23, ale dá se i hic, je to o zvyku. V létě si má člověk užívat hic a v zimě zimu. Nejhorší je, když se roční období tak nějak divně zestejní a v zimě je nad nulou se spoustou studených mokrých sraček (SMS) místo pořádných mrazů v létě pak 15 celestýnů se spoustou teplých mokrých sraček.Takže tentotýdenní způsob léta mám rád stejně jako letošní ponovoroční vyvedenou zimu.

      0 0
    • kajulka2  

      Včera 54 km po lesích, start 17.30, 2 litry ion?áku, pohodička, v pátek jedu zas, těším se na 37°C, jsem zvědav co to se mnou udělá

      0 0
    • rigby  

      Radši teplo než mráz. Takže včera 68 km, předevčírem 61 km, v neděli rovných 100 (ale to byla zima). Vyjíždím ale až v 17.00 hodin (v neděli samozřejmě dříve, v 14.00).

      0 0
    • wertigo  

      Sem si vtipne dokoupil flasku Isostar obsah 1 litr, a teda dost blbe se mi vytahuje z kosiku nebot saha az tesne pod stanglu. Nevozite nekdo taky vetsi flasku – jak to resite ? potreboval bych neco jako kosik z bocnim vyndavanim…

      0 0
    • JFB  

      miluju vedra! a taky camelbek! a svoji Kacenku:-) vcera 80, ale az v podvecer, parada!

      0 0
      • kungpao  

        bacha aby ti to Kacenka nezatrhla… celý večer ?a určite nebolo a pak na 5 pív, však? :-))) mno aspoň ja som sa tak dneska chystal a keď som oznámil tak mi bolo stručne naservírované že nie lebo jej rodičia zajtra maľujú a musím ís? prenáša? nábytok :-(((((

        0 0
        • JFB  

          co nadelas – za vsechno se plati:-)) jinak v tomto ohledu zatim no problemo, snad to vydrzi;-)

          0 0
    • Radek Broz  

      Pojedu jezdit na Klinovec – pod vrcholem je porad tak neskutecna zima, ze v 37 (u nas na zapade je to stejne vzdycky o dost min) tam bude tak akorat.

      0 0
    • 0v0ce  

      no dneska to byl, ale ranec… jenom po me tekly potoky potu a to jsem jel jenom 12Km

      0 0
    • climber  

      Hic nehic jezdím furt. Hic je nejlepší, protože ve stinné pivní zahrádce pod kaštany mi pak neni kosa když do sebe lámu jedno za druhým.

      0 0
    • zac  

      tak sem si dneska jenom vyrazil na chvilku na Tocnou. Za necely 2 hodiny jsem vypil 3 litry iontaku a cestou zpatky uz jsem nemel co pit. Ted zdimu rucnik od potu, ktrey sem utrel ze sebe kdyz jsem prijel…

      0 0
    • cabbage  

      dneska, ani zitra(uz vubec ne) to na bike nevidim.....uz tady u kompu vypiju 0.5l vody za hodku. na bike by mi 3l kejml nevydrzel ani na okraj Prahy:-/

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • o.ndra3  

      V pondělí a v úterý jsem vyjížděl v 21:45, návrat asi o půlnoci. Dneska to asi bude ještě později.

      0 0
    • grafik  

      dnes lehkych pade. A na olomoucku (radikov-pohorany) sem potkal vseho vsudy 1 (slovy: jednoho) bikera!! Jindy je tam plno a dnes nikde nikdo … jo a abych nezapomel: miluju hydrapak ;)

      0 0
    • gobike  

      Dneska jsem jel na biku pouhých 30km a řeknu vám, že sem měl, a mám plný zuby. Zitra určitě nevyjedu! A to jsem měl tekutin víc než dostatek.

      0 0
      • 0v0ce  

        Je to castecne hazard po silnici v tohle teple, ja byl dneska nejakej malatnej a uplne jsem se zapomel podivat na semafor nez jsem vjel do krizovatky. Jezdim denne a nestalo se me to ani nepamatuju, ale dnes ten hyc me vyvadel za jizdy dost z koncentrace. Navic za jizdy je to good ovsem jen co jsem zastavil v provozu za autem v tu chvili me uplne polilo hrozny horko a to jsem zvedavej na zitra. Bacha na to.

        0 0
    • Stic  

      ja jazdim uplne najradsej vtedy ked je uplne najviac teplo:Dnajradsej do kopca.z kopca je to nuda.

      0 0
    • pavlicek  

      Včera 74km ve 35st, vypil jsem 1,5l vody a na konci jsem byl o 3,5kg lehčí.

      0 0
    • rock  

      Včera padesátka se dvěma vrcholovými prémiemi (na hřeben Ždánského lesa, dolů na odvrácenou stranu a pak zpátky domů zase přes hřeben). Bylo to neskutečně fajn; dokud jsem jel, nebyl s horkem problém. Zastavit byl problém … ale kdo by zastavoval, že …

      0 0
    • -b-n-x-  

      Konečně je počasí, kdy na lanovce není zima :-) A dolů při jízdě lesem vítr pěkně chladí :-)

      0 0
    • saly  

      Včera planovano 40km po paty hodine. Lilo ze me jak z konce. Na 30. km jsem pichnul a nemel ssebou ani dusi a ni lepeni a tak jsem t tom hice jeste tlacil kolo 4km na vlak.

      :-)

      P.S. ale takova projizdka tak po sedmy hodine dal je zazitek. Ikdyz vcera jsem se potil az na riti jeste ve 22.00, kdy u nas bylo jeste 26 stupnu!

      maso

      0 0
      • Gatier  

        Vcera mala voda vo flaske po par hodinach pocitam cez 40 stupnov, bola celkom horuca, ked som sa s nou oblieval. Mam celkom problem, nedehydrovat sa v tomto pocasi. Vcera pocitam cez 4l tekutin.

        0 0
        • saly  

          To jo, takova tepla voda je tak na pobliti. Taky jsem ji litrik vypil :-)

          0 0
    • prema  

      vcera to bylo super. 60 km a potkal jsem vsehovsudy akorat 1 bikera a ten toho mel uz docela dost.. jinak parada az na neustalej nedostatek piti. ale sauna to byla pekna

      0 0
    • Luka  

      Vcera jsem si naordinovala lehoulinkou vyjizdku v odpolednich hodinach. Coz o to, v lese to bylo dobry, ale pak jsem najela na chvilku na silnici, a to bylo jako strcit hlavu do rozpaleny trouby!

      Prej vcera v praze bouchly 4 autum pneumatiky z toho vedra!

      Fuj, a dneska bude hur, ale nez jet MHD, to se radsi svezu kolmo, precijen za jizdy je to snesitelnejsi.

      Az na ty lidi kolem Hostivare, jedni lezou na koupaliste, druhy z neho, zblbly slunickem nebo vidinou koupani ouuuuu, to je ocistec se mezi nima motat. A to ze mi piskaji brzdy protoze jsou nejaky napeceny desticky to taky na ne nepusobi. Hruza. Vcera jsem musela 2× zastavit uplne kvuli detem, ktery litaji po cely stezce a maminkam je zrejme jedno, jestli je nekdo srazi.

      0 0
      • goood  

        Taky jsem tam vcera v podvecer jezdil, jsou to sileny davy. Proto vzdycky vyjedu nahoru a jezdim po tech singlikach ve svahu, sice tam je dost kopriv, ale aspon nebudu mit revma :-)

        0 0
        • Luka  

          :) brala jsem to co nejrychleji na trase domov-prace, takze nez si zajizdet, to se radeji promotam, ale dneska me to ceka zase :)

          0 0
    • Eila  

      fuck off vedro… ja chci zimu, poradnou zamrzlou, tak –5 bez snehu a kdyz snih tak poradne aby slo lyzovat. v tomhle se vazne neda jezdit

      0 0
      • rock  

        No taak, je léto, sluníčko svítí, ptáčci zpívají (alespoň ti, co nedostali infarkt z horka), občerstvení v hospůdce chutná o to víc … co si ještě přát ?

        0 0
    • Beeda  

      Hehe, me vyslo treninkovy volno, ale jinak by to byl dobrej trenink na etepak do Austalie:-). Cili chladit se v lesiku a doplnovat kapaliny. Dat 4h svih na silnici pres poledne tak me asi sekne:-) B.

      0 0
      • Daf  

        Sem vcera dal 4,5h :) Vypil jsem 3 litry a pul litru jsem vyplytval na chlazeni. Cestou domu jsem videl cerne mraky. Strasne jsem chtel zmoknout :)

        0 0
    • MARIN  

      Tak vcera rovnou z prace 70km,4:10hod poctivyho terenu 2 litry studeny vody ve vaku a 0,7 isostaru ve flasce nestacili tak dopomahal Flajsky potok. Dneska uz se nemuzu dockat :)

      0 0
    • wroum  

      uvidime. Jedu dneska na tocnou si zaskakat pred dovolenou. sem na to zvedavej.

      0 0
    • pos3k  

      tak vcera jsem se na bajka jenom dival :-( (format c), dneska do Dejvic z Chodova pres mesto nepojedu bo nejsem samovrah, jestli vyjedu tak asi jen Kunratickej les…

      0 0
      • Stic  

        heh prave som sa vratil z pravej obednajsej prechadzky...­..33 km z toho polovica stale kopec 12–15% miestami stojky 25–28%.ale uzival som si to pekne…pocas jazdy ani pot nebol na pokozke vidiet jak sa rychlo vyparoval.zato ked som zastavil na 30 sec aby som sa napil tak som bol hned mokry.2.5litra tekutin a nestacilo to.este ze na kopci lietaju padakari a maju tam krcmu:Dcely kopcek po slnku.proste som si to uzival.milujem taketo pocasie ale budem musiet viacej vody nosit. teraz vsak idem este do roboty.no neviem ci este niekto nieco zo mna dostane.veduci bude smutny:d

        0 0
    • fousac  

      zpocenej od hlavy k pate.. ://

      ve stredu sem dal 40km pres centrum kuliva melouchu a bylo to dost strasny.. tak sem rychle odbocil k pigimu na pivo a hned bylo lip.. no a ve tri rano domu uz se jelo dobre.. :o)

      0 0
      • wroum  

        ta zelena felicie co na tebe troubila hned po tom co ti prejela prez ztezku z parkoviste u Kraba sem byl ja, ale tys vypadal dost znicene a apaticky. verim ze ti u pigiho bylo lip.

        0 0
        • fousac  

          to sem si te fakt nevsim.. ze mas zeleny auto vim, ale az takhe do souvislosti sem si to nedal.. ;) sem te pozoroval pouze jako standardni tunu potencialne nebezpecneho zeleza..

          0 0
    • Meesha  

      Dneska 54 lehce – prum. tep 108. Zastavil sem se i kouknout u bufiku na jezu! Moc pekne! :-)

      0 0
    • MartinS  

      Celkem Vam vsem zavidim.Dnes jsme zaznamenali teplotni rekord 52 st ve stinu. 35st je nad ranem a pocituji to jako chlad. Vsechno je relativni.

      0 0
      • fousac  

        to spis zavidim ja tobe.. ted tu je cca 27st.C a vlhkost 61%.. a asi brzo umru.. taky bych chtel cejtit 35 stupnu jako chladek.. ;o)

        (me tak napadlo.. kdyz je vlhkost vzduch 61% tak at pocitam jak pocitam, to mi porad vychazi 610 litru vody na m3 vzduchu.. uz asi chapu, proc sem celej mokrej.. )

        0 0
        • Martyss  

          Jak jsi k tomu číslu došel?:-)

          0 0
        • biker007  

          a neznamena vlhkost neco jinyho:)? jako ze 100%ni vlhokost znamena, ze vzduch uz nemuze prijmout zadnou dasli vlhost? jinak ted pobyvam v japonsku, a tady je pres den 30–35C, ale vlhkost kolem 95%..ten vzduch proste neleze do nosu.. takze moje prvni pokusy o sport v tomhle pocasi koncily skoro kolapsem na ulici:)) ale po 2 tydnech se si zvykl a ted me nedela problem vydrzet behat i hodku a pul.. to sem nevydrzel ani u nas:D

          0 0
        • Thorn  

          „610 litru vody na m3 vzduchu“

          :-)))))))))))))­)))))))))))))))))))))

          0 0
        • wraftler  

          ty si akoze fakt myslis ze 61% vlhkost vzduchu znamena ze 61% celkovej hmoty vzduchu tvori voda? ved to by jej tam bolo v tomto pripade viac ako vzduchu.. co by ju tam akoze drzalo? HAHAHAHAHA

          0 0
          • Martyss  

            To asi nepředpokládá. Spíš asi předpokládá, že při teplotě 27 C bude vzduch nasycen vodní parou, když bude v 1 m3 vzduchu 1000 l vody…

            0 0
            • pelt  

              No jo… jenze kdyz bude mit v 1 metru krychlovem 1000 litru vody, tak se mu tam uz tak nejak nevleze ten vzduch:)

              0 0
        • Santus  

          to už je pomalu na žabra:-)

          0 0
      • PT  

        Kde jsi?

        0 0
        • MartinS  

          Anglicka polni nemocnice, jizni Irak. Opravdu „krasna krajina“ vsude pisek, rovina, bez kousky zelene. Dokonce mame k dispozici na pujceni celopero ala Tesco, jezdit pres den se rovna sebevrazde.Z vody ponechane na slunci se da udelat kafe.

          0 0
          • pos3k  

            to neni jizda, to je boj o preziti ne? Jinak zdravim do pouste..

            0 0
            • MartinS  

              Jsme v uzavrene oblasti o plose cca 10 ctverecnich km, ktera je hlidana a bez povoleni tam nikdo nesmi.Je to bezpecnejsi nez nocni Praha. Za plotem je to ale jine.

              0 0
              • Martyss  

                „Za plotem je to ale jine“…No měli byste už amíky upozornit, že by s tím bordelem chtělo něco dělat:-). btw Když tam tak nutně chtěli, tak a? si situaci pěkně vychutnají. Nemyslím teď normální vojáky,ale velení a politické činitele. Ty jsi „obyč.“ voják nebo pracuješ v nemocnici?

                0 0
          • TinkTink  

            Hehe…tak to jsi „kousek“ od myho bratrance…taky je mu teplo :)

            0 0
          • PT  

            Taky bych se pridal otazkou,co tam delas?To asi budes nejak vojensky angazovany,ne?Ne­bylo by tam na zimu jedno misto pro prave vystudovaneho Dr?:)

            0 0
            • MartinS  

              Pracuji jako hlavni chirurg v britske nemocni. Jinak slozitou mistni situaci by nechtel resit na tomto foru.Nasledky bohuzel vidime a neni to nic radostneho.Ohledne mista je slozitejsi, nutne je hotove vzdelani vcetne atestaci a praxe.

              0 0
              • Martyss  

                Možná blbá otázka, ale naše nemocnice tam už není, že pracuješ v britské?

                0 0
                • MartinS  

                  Nase nemocnice ukoncila cinnost pred rokem a pul. Byla primo v Basre.

                  0 0
    • Pekáček  

      Včera touhle dobou jsem svištěl po lese se Sigmou na řidítkách a aku v košíku a lilo ze mě taky, ono je prostě vedro i v noci.

      0 0
    • Spawncz  

      Tak za posledni dny jsem si dal celkem 250km silnici (ikdyz jsem jel na MTB), prvni dva dny jsem jel uplne bez vody a dneska jsem si vzal 0,5 litru mineralky. Jinak samozrejme doplnovacka kofolou v hospodach. Je fakt lepsi jet rychlej a tim se clovek i vic ochladi (ale nic se nesmi prehanet). Na teplo jsem zvyklej z Lago di Garda tam jsme meli celej tyden 35 stupnu a v tom jsme najizdeli prevyseni 2000 – 2500m.n.m

      Chce to jen pit a pit

      0 0
    • Darkson  

      no já s překvapením zjiš?uju, že mi ty horka na biku ani moc neviděl, tenhle týden jsem byl 3× navečer a snášel jsem to celkem v klidu. sice jsem jel asi pomalejc, ale pot se ze mě lil víc než obvykle. akorát když jsem si dal na Jezerce ještě rozehřátej půllitr studený coly skoro na ex, nějak se mi rozbušilo srdce a necejtil jsem se dobře, po druhým pivu už to bylo OK :-)

      0 0
    • Lister  

      Nejezdím. Můj organismus tyhle vedra nestíhá. Mě je vedro i když jen ležím. Prý vám v čechách už bouří a prší, u nás je pořád přes 30 a ani kapka. Chtěl jsem ráno vyrazit do hor, ale nakonec jsem si to rozmylsel, prtože už v sedm bylo přes 25 st.C. Tak se smažím doma. Fuj.

      0 0
      • grafik  

        pocasi Olomouc: obcas to tu probleskne ale po desti ani vidu ani slechu. teplota v dome: 27,9 teplota venku: 27,4

        … u vas jak ? ;)

        0 0
        • Lister  

          Taky pořád čekám na déš?. Teplota asi 26 st.C. Zítra jsem chtěl jet na Praděd testnout novou helmu, tak doufám, že se počasí vyblbne přes noc, ale já tak nesnáším ty vedra, že zítra vyrazím klidně i v děšti :-)

          0 0
          • grafik  

            Ja na praded jedu v Po.Vyrazim z vesnice pobliz rymarova – stranske ;)

            0 0
            • Lister  

              Tak to už budu sedět v práci a vrátím se až v Ut odpoledne tak ti to zítra testnu, jestli tam náhodou nesněží :-)

              0 0
              • grafik  

                dobre diky ;) muze se na kole po te asfaltce od spodni zastavky az nahoru? (mozna stupid dotaz, ale kdyz sem tam jel pred 2 roky – busem, tak tam je misto snad na jeden autobus, nedovedu si predstavit, ze bych tam mel este zavazet ja ;)

                … prave vyhledavam na b-f doporucene trate na pradedu …

                0 0
                • Lister  

                  jak jsem se včera bavili o tom bouření, tak takhle to vypadalo u nás: http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?…

                  Naštěstí se to fakt vybouřilo přes noc a teď je klid, takže vyrážím.

                  0 0
                • Lister  

                  Tak jak bylo na Pradědu. Já tam měl mlhu a 18 stupňů, no prostě bomba, málo lidí – taky kdo by tam lezl, když nebylo nic vidět. A ten sešup dolů když se vám z mlhy náhle vynořují pěšáci, paráda :-)

                  0 0
    • jihra  

      Večer a po lese.

      0 0
    • vlad@  

      Nejspis pojedu na vecer + halogen do lesa a stit na hmyz kterej me sere ,kdyz jsem se vracel zpet.

      0 0
      • Stic  

        teda teraz som sa vratil asi z 5 hodinovej tury a treningu.3 litre vody padli, unaveny jak svina a nechuti mi ani poriadne jest.takze zajtra znova:D

        0 0
    • ehvie  

      Dnes: Start 05:30 rano, navrat 08:30, 53 km, prevysenie 1100 m. Vo vyske 1000m bolo 19 stupnov, co bolo fajn, ale pocitam tak 100% vlhkost. Po prichode domov sprcha a lezanie pri vode.

      0 0
    • kurýr na bajku  

      10 i víc litrů bez cesty na záchod.

      0 0
    • grafik  

      dnes jsem se neodvazil vyjet, ale za to jsem brigadnicil na zahrade a lilo ze me jako z vola :) … (beru to jako trenink)

      0 0
    • 0v0ce  

      Pred ani ne pul hodinkou jsem prijel 30Km a super dneska uz se to dalo oproti ctvrtku me to tak nesestrelilo. Je teda fakt, ze jen 30.

      0 0
    • Jogador  

      V pátek jsem vyjel v 5 hodin raních, a denní stovku jsem udělal ráno, ale stejně jsem byl pěkně spocenej, ráno v 8:00 bylo 27 stupnů…

      0 0
    • black.horse  

      Na a? kvůli tomu, že svítí sluníčko se mám z toho pos**t? :-D prostě sednu na bajka a jedu… takovýhle věci ani neřeším…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.