• chupas

    na netu velmi ale opravdu velmi zajimavy test osobnosti

    http://www.gro.cz/…ti/index.php

    doporucuji vyzkouset.. u me to slusne sedlo dpovidejte pravdive a budete mozna prekvapeni jak ja

    0 0
    • pitelboy  

      .. venku hnusne, tak to prubnu..

      0 0
    • Jackal  

      Nemuzu si pomoct,ale GRO globalni rozvoj osobnosti a jeste chtej maila a jmeno. To vypada na Hubbardova ditka. Rozhodne nestojim o to aby mne vypisovali nejaci scientologove.

      0 0
      • blue  

        neboj, on nikdo za tebou stat nebude, jestli tam pises svoje pravy jmeno a mail ;-)

        0 0
        • Jackal  

          to me ani nenapadlo,ze bych tam dal svoje meno a mail,to ja jen z principu

          0 0
    • Biker jak Pes  

      no každopádně je to zajímavé, ale musím říct, že v mnoha věcech se shodli

      0 0
    • kandik psi zub  

      u me to moc nesedlo po pravde

      0 0
      • kandik psi zub  

        hlavne mi prijde ze to jsou mlhavy otazky sestaveny z manazerskych prirucek a to manazerstvi me samo o sobe prudi – radsi mam lidi kteri neco fakticky vytvareji at uz hlavou nebo rukama … ale to je asi nejakej muj osobni problem ( nebo kravatokomplex?)

        mimochodem vyslo mi ze jsem 5procentni inovativni oblakoletec, startujici myslenky a nove postupy, nedotahujici detaily, potrebujici vedle sebe( to me fakt zaujalo) osobu ktera se postara o " bezny provoz" kolem :-))

        0 0
        • fousek  

          hmm, taky bych rek ze tam je dost manazerskych otazek, u kterejch sem fakt nevedel co napsat, jinak me vyslo ISTJ coz pry je introvertni smyslovy typ a rek bych ze fura veci tam nesedi

          0 0
          • lidumil  

            Jo to mně taky, většinou to na mě nesedí vůbec, a otázky položené černobíle až hanba.

            0 0
    • Komi  

      Zajímavé

      0 0
    • kajulka2  

      tak se to netrefilo

      0 0
    • Char  

      Kdyz sem ten test vyplnoval tak sem si rikal, ze to je nejhorsi test co sem delal, ale kdyz sem si cet vysledek tak me to uplne trefilo… tak nevim :)

      0 0
    • Bobo  

      Řeklo mi to to, co o sobě vím už dávno. A vyšlo to úplně přesně. Jen nevím, k čemu je mi to vlastně dobrý, když to o sobě stejně už dávno vím.

      0 0
    • Dijck  

      Maju tam mizernu fotku..nerobim:) A naco su vlastne tie testy dobre? D.

      0 0
    • CZiko  

      docela mi to vyšlo…

      0 0
    • JMT  

      na me ten verdikt nesedi…

      0 0
    • Kikinka  

      tak něco takového jsme si dělali na adap?áku :)

      0 0
    • slou  

      Hmm tak nic nového sem se nedozvěděl :) ale kdo si chce spravit náladu tak a? si třeba dá IQ test http://iq-test.stylove.com

      0 0
      • McBlacky  

        125 za 16 minut :) víc času jsem neměl ale místama dobrá pakárna

        0 0
      • rock  

        136 za cca 25 minut. Alespoň se mi zvedlo sebevědomí :-) …

        0 0
        • zbynek1  

          tak to mas asi nadprirozene schopnosti a prinutil si kompa aby ti vyhodil moznost co tam neni naprogramovana :-)

          0 0
        • McBlacky  

          na to že max je 130 dobrý skore :)

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
          • rock  

            Jsem holt postarší člověk a senioři jsou poněkud zvýhodněni při bodování. Měl jsem jednu chybnou odpověď (stydím se) …

            0 0
      • wbiker  

        No, musím se přiznat, taky jsem si udělal tenhle test a tak trošku jsem s výsledkem nebyl spokojen, takže jsem začal bloudit internetem a našel jsem tohle www.testy.wz.cz tam test nazvaný Menza. No a tady jsem dopadl o 35 bodů líp. Takže asi tolik k tomu, o čem tyhle testy vypovídají…asi to nebude moc objektivní zhodnocení vašeho IQ, ale spíš to, jak se člověk soustředí, jestli mu sedí víc čísla, nebo grafické znázornění, a tak.

        0 0
        • rock  

          Tenhle test nevypovídá opravdu o ničem, je to jen hříčka na rozhýbání závitů. Příliš úzké a jednostranné zaměření …

          0 0
          • wbiker  

            No uznávám, že ten test Menza je asi trošku zastaralý, "více si můžeš koupit za pár Kčs!:-).Nemáš link na nějaký všestranější test? Co jsem se setkal s podobnými testy, většina byla typu !…chybějící výraz/obrázek/čís­lo/písmeno!.

            0 0
    • chupas  

      doufam ze se oddechove tema libilo :O

      0 0
    • Dumbo  

      ja som si to rozmyslel pri 12 otazke… :) vsimol som si ze ich ma byt 56… :)

      0 0
    • rock  

      Některé otázky docela dobře položené, ale výsledné hodnocení dost o ničem. Ne proto, že by bylo vyloženě mimo, jako spíš proto, že víceméně jen opisuje znění odpovědí a do nějakých hlubších analýz se moc nepouští. Tedy: Testovaný človíčku, sám si řekni, jaký jsi …

      0 0
    • lubos  

      staci precist jeden nebo dva clanky od dfense a je jasno vo co tady go :)

      0 0
    • wroum  

      neco malo pravdy v tom bude, odhadem tak 30% zbytek nesedi.

      0 0
    • Tomcat  

      No dobrá neoběktivní blbost, trochu v pozadí cejtím nějakou šedárnu (scientologové nebo podobný pro svět důležití lidi, případně prodavači různých geniálních příruček a kurzů jak být děsně úspěšný).

      Jinakse to netrefilo max. cca 25% a osobně jsem rád protože tím bych opravdu nechtěl být.

      0 0
    • pegal  

      Me vysli samy p****y, ktery prestali bavit cist po dvou radcich .. :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.