• JMT

    cus, potrebuju kuli skole poresit oblek, tak by se docela sikla naka rada, kde ho koupit, cca za kolik a jak ma asi vypadat, de mi o to, ze v nem nebudu chodit kazdej den a chtel bych abych v nem pristi rok nebyl totalne totalne nemoznej, co se tyce barvy tak bych sel asi do sedy, ale jinak si klido necham poradit, dik :-)

    0 0
    • Meesha  

      na co?

      0 0
    • lenochod  

      Mrkni na OP Prostějov – dobrej poměr výkon a cena. Mrkni na netu na prodejny. Uměj pěkně upravit i na míru. No ale ty už si krásnej i bez toho :o)))

      0 0
      • gobike  

        jj, OP Prostějov!! Fakt tam seženeš fajn věci, můžu doporučit…

        0 0
        • kubrt  

          taky jsem s nima max. spokojenej a navic se tam obcas daj koupit slevneny za dobrou cenu a kvalita je opravdu dobra

          0 0
    • McBlacky  

      pokud nechces investovat víc jak 2500kč tak C&A je ta prava volba :)

      0 0
      • JMT  

        C&A ? To bych raci jezdil na authoru… :-) hodlam pouzit vickrat nez jednou…

        0 0
    • fousac  

      bud Blažek anebo hrabarna ve Zlatnikach..

      0 0
      • dalimil  

        :-) tam jsem viděl i nějaké hodně oldskůlové dresy na bika…

        0 0
    • PT  

      HUGO od Hugo Boss,cca 15tis,ale pokud je mas,nemas ceho litovat.Budes-li kupovat jen jeden,vyber si cerny,to je zaklad.A poradne boty,na to holky koukaji:)Myslim,ze pod deset nesezenes poradny oblek,ale treba se pletu.Nech si rozhodne poradit.

      0 0
      • peky  

        to se teda sakra pleteš. Protože takovej oblek s velký „O“ od Bosse si přivezeš z německa i s benzínem v poho do desítky. Vlastní zkušenost.

        0 0
    • Pavlos  

      zajed si do Polska;)

      0 0
    • Meesha  

      jak psal Blacky – pokud vis, ze uz ho pak na sebe nevezmes, tak C&A. Nebo pak ten Prostejov OP. A koupil bych spis cernej – pripada mi univerzalnejsi.

      0 0
      • Eila  

        spis sedej, zkouska v deset rano neni vecerni akce ani pohreb.. sedej je lepsi

        0 0
        • Andrzej  

          na pohreb rovnou ze zkousky(ale to staci i papirove boty, netreba nic trvanliveho)

          0 0
    • Andrzej  

      kdybys to mel bliz, tak bych taky rekl, at si zajedes do polska :) (jsou tam ochotnejsi prodavacky)

      0 0
    • JMT  

      proc cerny ? pride mi pohrebni… proc ne tmave sedy ?

      0 0
      • JMT  

        s tou cca desitkou pocitam…

        0 0
        • Mamutt  

          S desítkou už nakoupíš, i když asi bez bot. Za sebe bych ti doporučil tmavý oblek (ona ta šedivá je hezká na ramínku, ale ne každému jde a také se nedá nosit ke každé příležitosti. Psal jsi, že chceš kupovat jen jeden oblek, takže na ni raději zapomeň.). Vem víc než jednu košili a pár kravat, to ti umožní více kombinací pro začátek, abys nenudil. Jestli se nebojíš barev, máš vyhráno (já mám i košile s dost výrazným růžovým proužkem a jsou naprosto perfektní). Značka s ohledem na cenu/kvalitu určitě OP Prostějov. Poslední doporučení – všechnu tu konfekci (kromě bot) je pro začátek, jestli se v tom moc neorientuješ, nejlepší nakoupit v jednom obchodě od jedné značky. Tak se to nepotluče střihově a prodavačky ti to pomůžou sladit i barevně tak, aby to k tobě sedělo.

          0 0
          • Martyss  

            Jestli by nebylo lepší, pokud chce experimentovat s barvami, zajít za odborníkem v tomhle oboru. Kvalita prodavačů může být velmi rozdílná.

            0 0
    • vinca  

      já mám všechny ze sekáče, Boss za 250 Kč, C&A za 150 Kč, a nejlepši je ten ručně šitej za 200 Kč.

      0 0
    • Komi  

      OP PROSTEJOV RULEZZZ … ikdyž při sjezdu to sako trochu profoukne :-))

      0 0
      • Manas  

        Jako sacko je ok. Horsi jsou kalhoty, ty jsou skoro pruhledny a nedelaj moc dobrej strih na kolo. Pak me taky toci kravata … je to des jak to pri sjezdu taha za kosili a obcas to vlitne do integraly. PAk mi trochu vadi ze vyrobci nepocitaji s tim ze by sis pod sako vzal chranice a krunyr. To me vylozene vadi.

        0 0
        • cabbage  

          ale sako uz nejaky integrovany chranice ramen ma:)

          0 0
          • Manas  

            Ty jsou ale docela propustny. Obavam se, ze pokud bych je mel v tom Spindlu tak dnes jiz pobiram invalidni duchod :-)

            0 0
            • cabbage  

              invalidni duchod nebo pobyt v nejmenovane ctvrti na severu Prahy*:)

              *Olsany to nejsou, ty sou ±uprostred:)

              0 0
              • Manas  

                No ted bydlim v Bohnicich, to taky o neccem svedci :-)

                0 0
            • Komi  

              To neva,že sou propustný … když přes to hodíš takovej ten igelit do kterých to balí v čistírnách, tak není co řešit … dá se použít v zimě, dešti, sněhu,…

              Jen ty kalhoty se motaj do řetězu, ale to by ti třeba zastřihli v OP Prostějov, kdyby sis řekl

              0 0
    • Honzas  

      Oblek doporucuju z nejakyho min mackavyho materialu, urcite ne cistou vlnu, primes nejakyho umelyho vlakna neni na skodu, elastan uz vubec ne. barvu spis ne cernou, do toho je docela tezky kombinovat kosile. doporucil bych spis tmave modrej nebo tmave sedej. znacek je hafo, ja treba mam vetsinou Steilmann.

      0 0
      • faba  

        Kamarád kupoval oblek v OP Prostějov u Masarykáče a moc mu tam pomohl výborný prodavač. Prý to byl asi teplouš, ale to je spíš doporučení ne :-) Jo a oblek mu fakt sedl. Nevím přesně ten obchod, buď Havlíčkova 15 nebo Na Poříčí 14–16.

        0 0
      • Eila  

        prave kvalitni vlna se nezmacka, ale cenova relace 25t + asi neni to prave orechove

        0 0
        • Volf  

          S tou vlnou souhlas. Jinak dneska není problém si nechat oblek ušít u křejčáka. Většina z nich stejně šije pro velký oděvní firmy a oblek umí ušít za hodně rozumný prachy. Já si teď nechávám šít oblek u krejčáka, kterej šije kostýmy mý ženě a za ušití si vezme 2 500,– Kč. Co se týká látky je spousta dodavatelů.

          0 0
          • Eila  

            kde? sdocela byhc potrebovala, nejak nemam konfekcni postavu a blbe se mi shani treba ten kostym

            0 0
            • Volf  

              Troufnu si tvrdit, že se slušnej krejčák najde na každým městě. On to byl vždycky docela preferovanej učební obor no a dneska nemaj moc jinýho uplatnění, než se udělat samy pro sebe a najít si k tomu ještě nejakou firmu, pro kterou šijou.

              0 0
        • Honzas  

          no nevim, mel jsem dva ciste vlneny obleky po cca 20t (wilworst nebo co tobylo) a ani jeden se po flamu nedal vzit zase do prace, pac to vypadalo jak kdyz to vytahnes krave z huby… ted mam od steilmanna nejaky ty jejich baukastny (muzes si koupit jinou velikost kalhot a saka – velice prakticke), ktery maj 60 % vlny, 38 % Polyester a zbytek elastan a uplne v pohode. a ten oblek vyjde na plus minus desitku.

          0 0
          • Eila  

            no tata si loni privezl ciste vlneny oblek z italie a nemacka se, vypada skvele a porad jako novej… myslim ze cena v prepoctu asi 15k.. takze jak jak znacka

            0 0
    • wroum  

      mam dobry zkusemosti s obleky Budina. Dobre poradili a upravili. kosile, oblek, boty pocitej tak kolem tech 12 000.

      0 0
    • pegal  

      Armani, Versace nebo Kappa .. tim nic nezkazis

      0 0
    • rich  

      H&M Zara pripadne NEXT (vyssie ceny)

      0 0
    • enjoy  

      tak ja ti doporucim pietro filipi.mam od nich oblek,cca 10000,–.delaj docela vkusny obleceni,myslim ze je to vic nez dobrej stred,mozna lepsi nez prostejov apod.

      0 0
    • cabbage  

      nejakej prostejov z vyprodeje za 3kkc…na maturitak sem ani nechtel níc drazsiho riskovat a kupodivu prezil:)

      0 0
    • BostonGeorge  

      Já si kupuju obleky od firmy Sunset. Jsou za dobrou cenu a jsou kvalitní. A navíc jsou šitý pro mladýho člověka. Pokud se dostaneš k Vídni, tak je tam něco jako Freeport, kde koupíš obleky světových značek za vynikající cenu tzn. za cenu např. OP Prostějov. Já bych si tady u těch zlodějů v ČR oblek nekoupil.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.