Něco pro zasmání a nebo i zamyšlení?

58 nepřečtených
  • Al_Bunda

    Co rikate na tohle – http://www.blisty.cz/…rt26289.html

    0 0
    • kajulka2  

      Tak to je teda něco, doufejme že soudy podobnýho typu u nás nikdy nebudou. Nechtěl bych tam žít ani za nic.

      0 0
      • venca1  

        já bych to bral spíš z jiné stránky-můžeš si vymyslet nějakou blbost a vysoudit nějaké prachy

        0 0
        • JSt  

          tak tak. kolik myslis, ze bych vysoudil na vyrobcich pneumatik, ze jejich vyrobky ustrelujou? :)

          0 0
          • venca1  

            podle toho jak moc by sis rozbil hubu, jestli hodně tak by to moh zpravit meloun

            0 0
    • cabbage  

      ufff…;

      0 0
    • Komi  

      AMERIKA RULEZZZ !!!

      0 0
    • Al_Bunda  

      libil se mi ten koumak co kradl poklice z auta a nevsiml si ze tam nekdo sedi a prejel mu ruku a vysoudil na nem 74000 dolaru.

      0 0
    • vinca  

      no tu historku s obytnym autem znam asi 5 let, tak nevin, jak se mohla nominovat za letosni rok, je to spis takova urbans legends ? -:)

      0 0
      • lubos  

        Jo je to stary, ale cetl/slysel jsem to v ruznych obmenach. Ale muze to byt pravda. (Jinak zadnych 130km/h tam maji obvykle 110). Veril bych tomu , ponevaz dalnice v USA maji takove koliky kolem krajnic (mozna i pruhu, nevim), a na ty kdyz narazi koleso, tak rizeni se samo natoci zpatky. Proste kdyz jedes pomalu, tak by to auto melo byt schopne jet kupredu,cik-cak … teoreticky. Tohle mi nekdo rikal jako zkusenost s navstevy Statu.

        0 0
    • Manas  

      http://www.sport.cz/…uriozit.html Nebo tohle …

      0 0
    • senožrout  

      No, jak vidno, blbů je všude 3/2.

      0 0
    • emkaa  

      Jsou to samozrejme blbosti: http://www.snopes.com/…lawsuits.asp Zajimaly by me ty skutecny pripady, protoze spousta dementnich varovani se v navodech skutecne vyskytuje.

      0 0
    • wroum  

      se snad radsi ni nebudu moc vyjadrovat nebo me zas nacelnik bude presvedcovat ze hanobim rasu. ale stejne sou to kreteni :-)

      0 0
    • lubos  

      A to znate, ze v Chicagu je zakaz odpalovani atomove bomby v centru mesta ? Je za to mastna pokuta, 500$.

      0 0
      • cabbage  

        ted nejak nemuzu najit tu knizecku s nazvem „nejnesmyslnejsi zakony a narizeni“(nebo tak nejak) tam ja takovejch hovadin hafo;)

        0 0
      • Kreten  

        :D heh tak toto uz je na mna vela. inak jak to plati, tak potom terorista odpali atomku a zaplati 500 dolacov?

        0 0
        • enjoy  

          jo.a k tomu trest smrti:-D. jinak teda me osobne se nejvic dotklo to narizeni(nebo zakon.nevim) ze si nesmim oprit kolo o zed(taky uz nevim kde:-)).

          0 0
          • cabbage  

            to bude z Afriky, si predstav ze opres bike o kupku slamy:))

            0 0
    • CZiko  

      a co řikáte na tohle? http://lovecalc.vypal.net/zjisteni9440

      0 0
      • Manas  

        Na to rikam ze uz jsem tam byl :-)

        0 0
        • CZiko  

          legrace:-)

          0 0
          • goofy  

            Nuda.. Sem cekal, ze neco na mne vyskoci, nebo nejaky joke… Prishte se polepshi… ;o)

            0 0
            • CZiko  

              no já jsem se díky tomu dozvěděl spoustu zajímavých věcí:-)

              0 0
              • Vojtas  

                no jo, ale k čemu ti to je :)

                0 0
                • CZiko  

                  jen tak, pro prdel:-)

                  0 0
                • CZiko  

                  a vůbec… nerýpej do mě a radši mi na účet pošli těch deset táců, nebo to tvé pořadí všude zveřejním:-))))

                  0 0
      • enjoy  

        ok:-),tak uz vis jak se jmenuje moje pritelkyne.ale myslim ze moc rozumnej z toho nebudes:-D

        0 0
        • Manas  

          By me taky zajimalo. Vim ze je to pomerne exoticke jmeno. :-)

          0 0
          • CZiko  

            tak to nepobereš… Elizabeth Adenubiová… kde takové jméno nabrala? :-)

            0 0
            • enjoy  

              dali ji ho rodice.

              0 0
              • Gatier  

                Elisabeth je nahodou pekne meno! To druhe nedokazem precitat. Nenapisete mi ho niekto este raz? :)) ps: Co svetlo?

                0 0
                • enjoy  

                  tak svetlo je super!:-).nejvic ocenuju ze konecne mam svetlo ktery sviti bile a ne zlute nebo oranzove:-),ale to asi kazda LED svitilna.jinak teda s 2300mAh baterkama zacala hlasit ze dochazi baterie asi po hodine a pul nebo dvou.myslim ale ze to bylo tou zimou,jinak urcite vydrzi vic. jinak teda nesviti jako auto:-),proste je to maly svetlo,ale i tak sviti dobre a rozlozeni svetla je opravdu dobry.jsem spokojenej.

                  0 0
              • CZiko  

                promiň,ale asi to vyznělo trochu jinak… chtěl jsem tím říct, že to jméno je fakt zajímavé:o)

                0 0
                • enjoy  

                  zajimave je:-).ale to neni nic proti jinym africkym jmenum:-)

                  0 0
            • Manas  

              No tak to mi prijde jako celkem normalni jmeno. To je nekde z Vychodu (Asie) ?

              0 0
        • CZiko  

          a cože nemáš alespoň na druhém místě pádlistu?:-D

          0 0
      • CZiko  

        tak jsem se dozvěděl, že mě miluje nějaký vlado:-) pak mi přišlo dalších 24 emailů se jmény lidí, které vůbec neznám:-) potřeboval bych někoho alespoň trochu známého – aby ho prostě znalo celé fórum:-)

        0 0
        • Toams  

          To bude ten z Vyhulenych, toho sa drz, mozno pusti nejaky ten chlp z vyhry na novy bajk:-)

          0 0
          • CZiko  

            no nevim… když ho vidím, tak instinktivně přitahuju půlky k sobě…

            0 0
    • sis  

      to je snad sen…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.