• kubus

    Co rikate na nove shimano 2007? new.mtbs.cz/Bi­ketech/Technew­s/Shimano2007re­port060227.html Zajimalo by me co se bude nakonec skryvat pod XTR…?

    0 0
    • cabbage  

      vsiml jsis takovyho cervenyho napisu kdyz jsi zakladal tento thread?;)

      0 0
      • CZiko  

        někdy mi příjde, že tady jsou probraný všechny modely komponent na čtyři roky dopředu:-)

        0 0
      • kubus  

        Jo vsiml ale prohledaval sem to a vim ze se tady nedavno diskutovalo na tema 10kolo na XTR ´07. Timhle threadem sem mel ale spis na mysli treba ten system dvojiho odrazovani nemam nejmensi tuseni jak by to mohlo fungovat…

        0 0
        • Radek Broz  

          Ja to chapu tak, ze ta jedna packa pujde mackat jako na klasickym RF a soucasne i palcem nahoru jako na Sramu, coz je podle me pekna blbost.

          0 0
          • Lister  

            chápu to stejně, asi bude mít podřazovací páčka dvě osy kolem kterých se bude otáčet, jen by mě zajímalo, jestli tam bude nějaká aretace – když zvolím jeden způsob zablokuje to jiný, protože jinak by se teoreticky dalo omylem schodit o dva pastorky pokud by člověk pohyby zkombinoval.

            0 0
            • Radek Broz  

              Presne – bude se to divne hybat vsemi smery jako dualy;-) Taky ta packa asi nebude mit idealni tvar/umisteni, kdyz ma byt dosazitelna obema prsty.

              0 0
              • Lister  

                tvar páčky podle mě nebude problém, stačí dva výřezy z přední a spodní stany a mělo by to jít, ale s těma osama to bude zajímavý.....

                0 0
          • wbiker  

            Možná to chystají jen jako mezistupeň a pro sezónu 2008 už bude dual v rapidfiru. Rychlá inovace v podobě DualControl až tak nevyšla, tak to zkoušejí jinak.

            0 0
            • scret  

              Spis to vidim tak ze žaponci udelali dualy a mysleli si ze to bude chtit kazdej a ejhle najednou lidi zacali prechazet na SRAM,tak chtej zpatky treba ziskat zakazniky ktery ztratili…

              0 0
    • vlk  

      jak tak koukám na ty přehazky-je v podstatě jiný jen design-nechápu z jakého důvodu by měli být tužší. Trochu se to začínají designově podobat sramu. Blbý je, že už nebudou s inverzním tahem.To je totiž jediný důvod proč mám shimano.Teď už klidně raději s novou přehazkou půjdu k SRAMu.

      0 0
    • Lowrider  

      A co ten kotouč? Už nebude center lock?

      0 0
    • rock  

      Ty nový přehazky jsou šperky, moc se jim designově povedly … nicméně i nadále pošilhávám po X9 …

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.