• dessloch

    Hi all, mam znameho v zahranicí ktorý mi donese tieto rukavice. Len neviem aku velkost. Skusal som ine znacky, nekde mi bolo dobre L nekde XL, takze neviem co presne. Pocul som ze japonci vyrabaju rukavice na mensie ruky, takze treba kupit o cislo vacsie ako ostatne znacky. Mal by som dotaz na tych co maju alebo skusali nejake shimano dlhoprste rukavice, aby mi mohli napisat aku velkost maju a ake dlhe maju k tomu prsty, ten stredny najdlhsi prst, podla toho by som vedel odhadnut aku velkost kupit. Moje je 8cm. Diky

    0 0
    • zirecek  

      L

      0 0
        Výběr z produktů
        Přejít do shopu (Oblečení)
      • dessloch  

        Diky, ake mas konkretne rukavice?

        0 0
        • zirecek  

          Chlope, těžko se radí, dle rozměrů ruky. Bych je vyzkoušel v kamenném obchodě nebo si koupil oboje, vybral si, druhé prodal, budeš mít klid. Mám úzké dlouhé ruky, takže raději volím rukavice kratší, protože, když koupím větší, mám je volné do šířky, i když délkově sedí. Když si vybereš Lko, koupím od tebe XL, co říkáš? ;-)

          0 0
    • djano  

      Davaj pozor aj ak mas ako ja kratsie prsty a sirsie (vacsie) dlane – tam je L vacsinou male. Ja som raz musel kupit aj XXL (L som mal iba raz a neviem uz kto to sil). Znamy nech kupi L aj XL – jedny urcite predas.

      0 0
      • dessloch  

        Diky. Dlan mam siroky 8,5cm. To je skor siroke alebo uzke?

        0 0
        • djano  

          Uzsie ako mam ja (ak si to meral pri koreni palca). Ale myslim ze to bude skor na XL. Napr. Trek velkost L som nenasunul ani do polovice dlane. A to sa predavajuca dusovala ze mi budu dobre (mala zaujimavy vyraz, ked som sa pytal ci mam pokracovat).

          0 0
        • Twisp  

          clovece jak se meri dlan ? od hrbetu napric az ke kloubu palce (vcetne) nebo jen k vnejsi strane ukazovaku? :D

          0 0
    • RapMan  

      Bud budes skudlit a nebo si je koupis v kramu. Ja si koupil model Shimano XTR nekdy pred 2 rokama v Brne na Grohove, byly to nejlevnejsi rukavice, co tam meli, kolem 600kc tenkrat staly. Jaka velikost, to uz si bohuzel nepamatuju.

      0 0
      • dessloch  

        Jo su to tie za cca 600KC. Problem je v tom ze to neni v obchode, ani to nevedia zohnat, povedali aby som radsej isiel do viedne. Inac som dneska skusal u jedneho chalana nejake rukavice M-ko a boli mi dobre, tak uz neviem asi si dam L-ko.

        0 0
    • NSbiker  

      Japonci maju vsetko male…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.