Tuning vzhledu kola - drobné barevné doplňky

48 nepřečtených
  • Lister

    Potřeboval bych sehnat nějaké drobné barevné doplňky, kterými bych mohl doladit vzhled svojeho kolo. Konkrétně mi jde o červené věci. Hledal jsem červené rolničky, ale nějak jsem nenašel. Pak se mi hodně líbí kombinace černých převodníků a do toho červené šrouby na převodníky – víte o nějakých. Jěště mě napadli barevné koncovky do řídítek. Vím, že jsou barevný niple, ale přeplítat výplet se mi nechce :o) barevné upínáky by se mi asi nelíbily, ale kdo ví :o) Napadá vás ještě něco jiného. Díky za každý ohlas.

    0 0
    • blue  

      cerveny rolnicky a cerveny srouby do prevodniku jsem mel od EXU… flame o jejich kvalite zacinat nebudu :-)))

      0 0
    • HonzaV  

      šrouby do převodníků www.gebhardt.cz/…matice.shtml

      0 0
      • blue  

        no jo, gebhardt to byl, ne EXU… nicmene o tom flamu plati to samy, co pro rolnicky od exu :-)

        0 0
    • Radek Broz  

      zatky riditek a rolnicky (vydrzej radove stovky metru;-) ) www.shamanracing.com srouby Gebhardt, Tune atd.

      0 0
      • Lister  

        no jasně, ale na fotce na B-F to bude čistý na věky :o)

        0 0
        • Radek Broz  

          Spis jde o to, ze jejich zuby se strasne rychle zbrousej. Fakt jsou lepsi normalni plastovy. Ty zatky jsou ok (ale opiranim kola o riditka je taky brzo osoupes)

          0 0
    • blue  

      barevny upinaky delal tusim taky DaBomb

      0 0
    • Meesha  

      Hope, Nokon, Tune… :-)

      0 0
      • Lister  

        jasně, ale něco ještě dražšího by nebylo :o)

        0 0
        • MartinXC  

          Třeba kamínky od Svarovského ?

          0 0
        • LUCCA  

          Samozrejme, pozri sa na x-lite.com Myslim, ze ak odmyslis cenu a postovne (10pounds) tak to ide…

          0 0
    • Pekáček  

      Kladky třeba BBB, spokojenost. Jen pochybuju že je udržíš delší dobu čistý :o) eshop.bikezone­.cz/pictures/ka­talog/2f1.jpg

      0 0
      • Lister  

        díval jsem na ně, ale mají jen 10 zubů, nevím jestli by to mohl být problém v každém případě mám shimano na 9 kolco a mám tam 11zubový

        0 0
        • Pekáček  

          Na obrázku jsou 11z a jdou sehnat.

          0 0
          • Lister  

            počítal jsem několikrát, červaný jsou s 10 zubama nebo jsem fakt slepý :o), 11z jsem viděl černý, šedý a transparent

            0 0
          • Manas  

            Nevim nevim, obzvlast pokud je na nich ta 10 napsana :-)

            0 0
    • jarda  

      Co takhle TISO ? www.korinekbikes.cz tam mají červené šroubky . . . .

      0 0
      • Lister  

        ten čep na přehazku vypadá fantasticky

        0 0
        • Lister  

          PS: díky za tip, asi si udělám výlet do Olmiku, jen doufám, že to není tak drahý na kolik to vypadá :o)

          0 0
          • McBlacky  

            ne to je dražší :)

            0 0
            • Bebe  

              NA německé Ebay něco mají: šrouby do klik 8eur, 5ךroub dopřevodníku 49eur, rolničky 17eur. Plus samozřejmě poštovný: 4,5eur.

              0 0
              • Hanz_Zlin_CB  

                pripominka postovny 4,5E je vetsinou jen pro nemecko do cr si budes muset priplatit

                0 0
            • Lister  

              ty dokážeš člověka povzbudit :o)

              0 0
          • Radek Broz  

            Cenik Tiso: www.airoo.cz/html/ceniky.htm Asi te rychle prejde chut;-)

            0 0
            • rock  

              Kladky nebo šrouby do představce, na košíky nebo na hlavové složení nejsou zas až tak krvavé …

              0 0
            • moratii  

              No co chut?…) jsou krasny…mam od nich srouby do prevodniku…pak jeste na cepy do brzd…a do osy a kosiku…jsou krasne…do dvouprevodniku stoji 400,jeden klasickej sroub 90Kc…

              0 0
    • RUR  

      Pokud to bude z hliníku, nebo slitin, nebo Al slitin, bude to nejjednoduší nechat naeloxovat. Nějakou kovovýrobu(dělá se to celkem dost) nablízku určitě najdeš a potom můžeš páchat zcela zběsilé věci( viz. „Červený“ v profilu). Stojí to v podstatě dost směšné peníze a docela to vydrží.

      0 0
      • Tomcat_1  

        A pokud to bude na bazi oceli, da se pomoct barvickama na sklo, vypalovacima – mrkni na my STX.

        0 0
      • treatt  

        „Červený“? Podobný nick jsem nenasel…?

        0 0
    • blaska.vita  

      Co takhle Midleburn nebo Hope.Ja osobne mam par veci na biku a zatim pohoda.Upinaky A2Z.

      0 0
    • lendl  

      Ja ti poradim ako na to jednoducho a lacno. Kup si cerveny auto-spray a nastriekaj e. g. podlozky pod predstavec, vrchnak predstavca, podsedlovy upinak a este nieco podobne co ta napadne. Aj tie sroby do prevodniku by sa dali. Samozrejme neni to moc mechanicky odolne, ale na takych malych plochach to nevadi a normalne tieto veci nie su moc vystavene nejakym kontaktom. Vyhoda, ked vymenis ram, staci to umyt v riedidle a mozes tunovat k novemu ramu.

      0 0
    • jecnak  

      No ja tyhle kolotocarine moc nefandim, ale jak se tady uz psalo, tak Tune, Nokon, Hope, Pak je spousta garazovek v USA ale i po Evrope. Staci jen projit nejaky fora a mrknout na fotky biku a kontaktovat vlastniky… Da se sehnat spousta exkluzivnich domplnku, ktere sice nesviti barevne do dalky, ale majï nadherne zpracovani se smyslem pro detail.

      0 0
      • KubaBajk  

        no a nějakou adresu na eshop,kde by měli všechny tyto hezké věcičky nějak po kupě byste neměli prosím??

        0 0
    • Twister  

      Červený rolničky jsou tuším na TY 40 a C 30. Tak to kup a očeš. :)

      0 0
    • kolin  

      koupil jsem v říši sadu duralových modře eloxovanej šroubků 100 ks různý délky,všechno pětky.Stálo to 15 éček.Píšou na nich sice maximální dotahovací moment 6Nm…ale vydžej o dost víc…dával jsem to na motorku na víka.Elox drží…Mylím,že v čevený by byli pro tvoje potřeby dobrý…

      0 0
    • gobike  

      ale, panovi se chce tunit :) www.cykloprofi.cz/katalog.php?…

      0 0
    • ivaneck  

      cerveny cepicky na ventilky? Nevim, jestli se to dela pro galuskovy ventilky. ale pro motorovy je sezenes v car-tuningovych firmach.

      0 0
      • Rychlej turista  

        Dělají, já je mám a jsou přímo na duši, je to taková ta lehká ******* od Bontrageru tuším, samé X a něco :-D

        0 0
        • Volf  

          Já mám žlutý :-)

          0 0
          • KubaBajk  

            koupil jsem je na bezince Unicorn u nás..hliníkový elox,2 páry za 70Kč a moc fajn sou na pohled.

            0 0
      • blue  

        a na contíkách jsou oranžový :-)

        0 0
        • Radek Broz  

          Na maxxisech taky, ale to je plastovej hnus:o)

          0 0
      • MaPa  

        Ritchey light – červený, docela dobrý, neztrácej se v trávě :-)

        0 0
    • mastihuba  

      jj tomu fandim. asi přetřu kotouče na černo. :)

      0 0
      • JSt  

        to ja delam operativne po intenzivnejsim brzdeni ;-)

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce