• Crempa

    Ahoj, chci se zeptat zda nahodou nevite jaky je rozdil mezi batohy Author Turbo I a Author Turbo II. II-ka je vsude modra (ale ma to i v nazvu „Mdr“) ale popis maji stejny, na offic. strankach authoru maji zas pro zmenu jen I-ku. Cena je stejna a o barvu me zas tak nejde, takze pokud nahodou nemate zkusenost. Diky

    jeste linky I – www.author.cz/…dukt_id=3788

    II – www.nejlevnejsi-kola.cz/…Turbo-II-Mdr

    0 0
    • Crempa  

      nikdo nevite? mate alespon nekdo nejakou zkusenost s jednim z nich, za tu cenu me to prijde jako dobra koupe… :/

      0 0
      • fík  

        a co objem? (6 a 10 l)

        0 0
        • Crempa  

          Mas pravdu, v tehle konkretnich dvou pripadech je tam v popisu rozdil, ale nekde lze najit tu I-ku taktez s 10l. No nic, kaslu na to, koupim ten co sezenu v tom nasem zapadakove, diky :)

          0 0
      • Lance  

        fik ma pravdu

        0 0
    • Al_Bunda  

      Skoda, ze se musi vak na vodu dokoupit zvlast jinak by to byla super cena.

      0 0
      • Crempa  

        Prave ze do vaku se me zatim jit nechce takze me to prijde jako idealni… :)

        0 0
    • wertigo  

      Jestli nejde o preklep s tim poctem litru. Jinak ta vetsi kapsa co je primarne delana na pitny vak – kdyz tam narves veci(jidlo, obleceni atp.) tak se trosku zdeformuje a muze blbejc sedet na zadech.

      0 0
      • Crempa  

        dik za postreh, na miste to radsi odzkousim

        0 0
        • wertigo  

          akorat to nesedi na zadech tim polstrovanim naplocho, ale jakoby na hranach, ten batoh se prohne smerem ven – paradoxne to mozna lip luftuje. jak se zapne bederni a prsni pas, tak sedi jak ulity a ani nevim ze neco vezu.

          0 0
          • Crempa  

            Ahaa, takze ted mluvis konkretne o tom Authoru? Myslel jsem ze mluvis obecne.

            0 0
            • wertigo  

              mam author turbo, cena cca 600,– tak je to asi ten co uvadis nahore.

              0 0
              • Crempa  

                ok, takze jak jsem pochopil spravne ze se nosi dobre a nemas s nim problemy jo?

                0 0
                • wertigo  

                  me vyhovuje. nejake nedostatky ma za ktere ale asi nemuze, treba to pokrouceni pri nalozeni vecma, ale to je dano tim ze ta kapsa je delana na vodu a ne na veci. jinak jsem zkousel narvat pod ten pruzny popruh(pisou uchyt na helmu) helmu – to taky moc neklaplo, ten popruh je tak kratky, ze kdyz tam helmu teda silou narves tak se batoh cely prohne – takze nosim helmu na hlave – je to i bezpecnejsi. taky kdyz tam ten popruh je, tak nejde batoh dobre rozepnout, jelikoz ten popruh je uchycen pres zip – sem ho vyhodil a jezdim bez nej. je dobry akorat tak na poveseni a suseni nejakeho tricka… i pres tyto myslim male nedostatky ho vozim porad sebou a je o.k.

                  0 0
    • pos3k  

      zkus primou cestu :-)

      email ci telefon

      0 0
      • Lachtis  

        Ahoj nechci zakládat nové téma, tak použiji toto.

        Mám dilema ohledně koupě nového „menšího“ batohu na cca 2hodinové vyjížďky. V současné době mám necyklo velký batoh, který používám na každodenní ježdění do práce. V batohu vozím velký noťas, oblečení do práce, boty, nářadí, oblečení na odpoledne apod. Není výjimka když váží i kolem 10 kilo :-(… Jelikož má možnost uložení vodního rezervoáru, koupil jsem si 1,5l rezervoár od Camelbeku.

        Ovšem jak sami uznáte na kratší výjezdy a hlavně závody je děs jezdit s touto velkou potvorou. Proto již delší dobu uvažuji nad koupí něčeho menšího.

        Při nedávné návštěvě mého oblíbeného cyklokrámu jsem se byl mrknout na batohy (Camelbeky a mají i Authory) a tím to začalo.

        Prodavačka mi nabídla, když mám ten rezervoár, zda-li bych nevzal Batoh A-B Turbo GSB, který má možnost vložení vodního vaku. Prý jej má vyzkoušený a systém odvětrání zad včetně upnutí je perfektní, navíc uveze i další drobnosti.

        Mým druhým favoritem je Camelbak Classic 2l, 2012. V jeho neprospěch hraje menší objem úložného prostoru, cena. Ale zase má větší rezervoár a možná? i lepší odvětrání?…

        Potřebuji do batohu narvat: klíč (ano pouze jeden od vrátek), mobil, lepení, malý multiklíč, montpáku, mini pumpičku a duši.

        Je mi jasné, že hlavně s pumpičkou u Camelu budu mít problém, ale živě si dovedu představit uchycení za ty popruhy.

        Co byste vzali Vy? Rozdíl je 500 stovek. Základem je výborný systém větrání zad a uchycení, poté objem.

        Díky za reakce k authotu a Camelbaku.

        Odkazy:

        http://www.kupkolo.cz/…2012_z91633/

        http://www.author.cz/…b-turbo-gsb/

        0 0
        • TheMarra  

          Taky bych se přidal k tomuto dotazu..Sháním batoh na kratší vyjížďky max tak do 1000 Kč. Přijde mi, že ten Camelbak není moc ideální,protože má malý objem. Proto bych bral spíš variantu Author Turbo I., který má 6 litrů, což je více vyhovující.

          Zajímá mě spíš dílenské zpracování, jestli to je dobrá volba a zda batoh nějaký ten pátek vydží.

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
          • Paja  

            Mám ho už několik let, materiálové i zpracováním je kvalitní.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.