• vifon

    Dnes ma poriadne nasrali na jednom nemenovanom nemeckom e-shope. Kupil som tam za babku hlavovku + naboj. Nasledujuci den som si kontroloval polozky a u hlavovky sa objavilo-nedostupny. Napisal som im ci ju naozaj maju, odpisali ze pre mna jednu maju. Tak som im to vsetko zaplatil. V piatok som im pisal, ci im prisla platba. Dnes sa mi ozvali, ze platba prisla, ale hlavovku nemaju. Su to statny chuji. Keby som to vedel, tak nic neobjednam. Prioritne som objednaval kvoli nej. Sorry ale musel som sa vyrozpravat…:-((((

    0 0
    • Lance  

      ted musis byt silny

      0 0
    • Peslezedirou  

      Chlapi nepláčou bojovníku, zmuž se.........v koutku duše bude tahle křivda schovaná, ale čas vše zahojí, věř tomu :))))

      0 0
    • Elwing  

      dobře ti tak

      0 0
    • vifon  

      Najlepsie je, ze za tyzden musim zohnat novu lebo mi prijde novy bike. Vsetky, co som mal v merku su momentalne nedostupne aj v CR aj na SR.

      0 0
      • mar_tin1  

        to musis hned jazdit? hadam ti tu hlavu z nemecka poslu neskor, nie? btw si povodne z blavy?

        0 0
        • vifon  

          Som z BA. Ty by si nechcel hned jazdit? Do BA akurat zavitala jar…

          0 0
          • lubos  

            Neboj, od stvrtka bude hnusne a prsat :)

            0 0
          • mar_tin1  

            ja viem, ze zavitala jar, uz by som aj ja pojazdil, akurat nie je kedy :-( a ani ma to este netaha kvoli bahnu (to sa len vyhovaram). takze este pockam. inak myslel som, ci si priamo z ba, alebo si pristahovalec?

            0 0
            • vifon  

              Priamo z BA. Nejake to desatrocie tu uz zijem. No ked mam povedat pravdu na Kolibe je riadne snehu…Bude to moj prvy full tak som nedockavy.

              0 0
    • SELMIRA  

      Upřímnou soustrast. :o) Se mi stalo něco podobnýho. Objednala jsem brzdy a jedno moc eležantní tričínko. Objednávku potvrdili (písmeně i telefonicky), že vše posílaj. A dnes přišly brzdy bez tríga. Trígo prej už neni. :o( Hlavně, že poslali brzdy, ale stejnak…búúúúúúú!

      0 0
      • vifon  

        To je preto, ze sa clovek o to stara. Vypisuje im, potvrdzuje si a oni si z toho aj tak tazku hlavu nerobia.

        0 0
        • SELMIRA  

          Ty to máš horší, páč nemáš ani prachy ani zboží. Ale jsem se už viděla v tom tričínku. Jak by mi ladilo ke gatím…a jak si ho obleču až půjdu na 1 máje obdivovat Cedrica…:o)))

          0 0
    • climber  

      Pánbůh jim to vrátí na dětech

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.