• lOlA

    lidicky.poradte pls. (urcite to tu bylo ale nenasel jsem to) jde na stary kolo kde nebyl A-head koupit a dat ho tam?jde mi o to ze by moje pritelkyne mela dostat starsi kolo jen tak na jezdeni a vali se mi doma takova obycejnejsi RST vydla tak ze bych ji ji tam dal a mela aspon trochu odpruzeny…ona s tim teda stejne nebude moct pruzit pac je to na ni tvrdy:o) ale bude to vypadat lip…mno ale zpet.ta vydla ma v sobe klasickyho jezka na A-head ale na tom kole by ahead byt nemel.jde to koupit a dat to tam?(jo podotykam ze jsem to kolo jeste nevidel-ptam se dopredu abych to pak mohl rovnou udelat) dikec:o)

    0 0
    • rarášek1  

      Pokud je na rámu stará 1" hlava (závit na vidlici) tak montáž 1 1/8" A-headu bude dost komplikovaná. Myslím, že v tu chvíli bude levnější buď koupit nový rám, nebo novou vidlici s 1" krkem (RST nebo SunTour XC60). Další problém může nastat v geometrii kola, které nemusí být stavěno na odpružení a vznikne z toho neřiditelný náklaďák:-).

      0 0
    • Daf  

      Myslim ze by to nemel byt problem. Jde jen o to aby hlavova trubka ramu odpovidala tloustce sloupku vidlice.

      0 0
    • Vymi  

      covece mam uplne stejnej problem… moja taky ma stare kolo a vloni jsem jen par veci doladil aby mohla se mnou nekdy vubec vyjet… ale letos jsem si rekl ze bych ji mohl taky nejak ulevit… a tak jsem nasel v garazi moji starou vidlu RST Gilu T4 takze bych ji tam kopl… budu strikat i ram… a tak resim tu otazku toho A-head…

      myslim ze by to ale melo jit… jen pohlidat tu geometrii…

      0 0
      • Daf  

        Akorat by to chtelo ohlidat to, jestli ten hmotnostni narust bude patricne vyvazen komfortem. Mam totiz zkusenost s odpruzenou vidlici co ma svymi vlastnostmi blize k pevne nez k odpruzene :)

        0 0
    • Lišák  

      Některý starší rámy měly závitovou 1 1/8. Pak problém není.Koupíš jenom nový hlavko. Pokud máš 1", tak smůla.

      0 0
    • Vrci  

      Pokud je průměr krku vidlice namontované v kole stejný jako u RST tak stací jen vyměnit hlavové složení.

      0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.