• Biker jak Pes

    Nazdar bikeři, mám pár dotazů ohledně masáží. Chodíte někdo na masáže po tréninku, jestli ano, tak jaké to má účinky. A co automasáže (viz článek v novém Velu), zkusili jste to někdo, používáte nějaké gely, nebo něco podobného? Dnes jsem to vyzkoušel poprvé a uvidím, jaké to bude. Díky moc za ohlasy…

    0 0
    • enjoy  

      no,me to obcas pomuze bych druhy den po vyletu na brdy,mohl normalne chodit:-)

      0 0
    • tomek  

      Není masáž jako masáž. Taková od… je … To potom jeden nikdy neví…

      0 0
    • Corbett  

      Nechodím na masáže, protože bych si na to nerad zvykl. Potom mě někde píchne a honem budu muset na masáž. Zatím mi to nechybí.

      0 0
      • zirecek  

        Jak víš, že ti to nechybí, když „to“ neznáš, :o)).

        0 0
        • Corbett  

          Neříkal jsem že jsem nikdy nebyl na masáži. Když jsem byl maldší a sportoval jsem vrcholově, měli jsme maséra plně k dispozici. Ale ani dříve jsem nevyužíval na plný úvazek jeho služeb. Prostě mi nechybí. Tím ale netvrdím, že je to špatná věc a že není dobrá masáž prospěšná pro regeneraci těla a podobně.

          0 0
          • Biker jak Pes  

            No já jsem právě začal jezdit tak, že za jeden švih najedu minimálně 100 km a začal jsem si říkat, že by ty masáže přišly docela vhod, i když nevím co všechno to obnáší. Zatím jsem vyzkoušel jenom ty automasáže co byly v novém Velu, ale nevím jestli to dělám dobře…

            0 0
    • MARIN  

      Pomaha hlavne po zavodech a dlouhych svihech

      0 0
    • Feďa  

      Mně masáže pomáhaly,ovšem lezlo to do peněz:-( Teď už pár let místo masáží dávám po švihu pár strečinkových cviků a výsledek je stejný jak u masáže.

      0 0
    • Pida  

      jo masáže…, neni nad to, když se ti věnuje nějaká pěkná fizioterapeutka :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.