• Ascalabrus  

      Takže odkaz ještě jednou:

      Seat 4X Masters www.seat4Xmasters.com

      0 0
    • Peslezedirou  

      Jdu na seminář o pravosti díla J.R.R.Tolkiena.

      0 0
      • fousac  

        bude se tam probirat i „Pán Rohlíků – Společenstvo Koblihy“ ??

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Lister  

      po dlouhé době nebudu ve škole nebo v prácí, takže už to je pozitivní, takže pojedu na kolo i kdyby padaly trakaře :o))))))

      0 0
    • Elwing  

      asi budu střízlivět z oslav čarodejnic, ty bývají každoročně velmi bujaré…

      0 0
    • Darkson  

      teď koukám,že se nám to kreje s MTB Posázaví. Cedric Gracia, Kyle Strait&spol. dostanou přednost, určitě se zajdu mrknout!

      0 0
      • Elwing  

        whau, přijede Cedric! No tak na toho se musím podívat :)

        0 0
        • Darkson  

          ale ten nejezdí na Sfinxu :-)))

          0 0
          • Elwing  

            tak za prvé to jste všichni špatně pochopili, né na sfinxu ale za sfinx (což taky znamená že na sfinxu, no dobře) a za druhé Cedric je vyjímka :)

            0 0
    • Meesha  

      Nejdriv na MTB Posazavim a pak honem do Prahy na Seat 4X Masters. :-)

      0 0
    • climber  

      XC na Slovensku s Súlovských skalách

      0 0
      • kungpao  

        Pavel hodne sa na Vás s Riou tešíme, Zuzka už kupuje tretry Specialized aby ste mali o zábavu postarané :-) Dúfam že nesklamete a dáme nejakú spoločnú vyjížďku..... Samozrejme v rámci kondičky dievčat.

        0 0
        • climber  

          Jasná páka, domluveno. Jako ideální záležitost vidím Súlov nebo směrem za Straník, Ostrý..... (to by se jim možná líbilo ještě víc než Súlov).

          0 0
    • Radek Broz  

      Budu se motat ve Stodulkach… Podle stavu nohy mozna uz od patku.

      0 0
    • lidumil  

      No já půjdu každopádně na prvomájový průvod. Vy ne?????

      0 0
      • Radek Broz  

        Jsem to teda mel puvodne v planu jit soudruhu narusit, ale ten 4X mi zkrizil plany.

        0 0
        • lidumil  

          No Ty s tou sádrou by ses vyjímal sqěle :-) U nás maj každoročně pod Kunětickou Horou komanči sraz, pívo s guláškem zadara, na biku je to hezkej vejlet – jde to jet od cca 50 km víc a většinou lesem a polema.

          0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • Meesha  

          taky sem se tam chtel jit podivat. Dost lidi to doporucuje,ale nikdy sem tam nebyl a tak by me zajimalo co se tam odehrava. Zvlast, kdyz sem videl tohle: www.fotokencl.com/…si/index.htm

          Letos u me ale biky zase komunismus prevalcovaly :-)

          0 0
          • Radek Broz  

            jj, to je sila. Doufejme, ze soudruzi pujdou taky radsi na SEAT 4X Masters :o)

            0 0
          • Manas  

            To je maso, vedel jsem ze to tam stalo za prd, ale s fotkama a komentarem to je jine kafe.

            0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • JJ  

        Jestli se nepletu, tak letos na Letny nebudou.. Nekdo jim to zabral, snad naky antikomousi

        0 0
    • dalimil  

      jedu na Beltine :-)

      0 0
    • vlk  

      jedu do vojenského prostoru Libavá-oficiálně, většinou bývá 1.května pro veřejnost otevřen.

      0 0
      • Martin  

        jó, bílej kámen, tam mám namířeno taky…

        žádal jsem si i o povolení ke vstupu mimo BK, ale zatím se mi z libavé neozvali tak nevim.

        0 0
      • Martin  

        bílý kámen je letos 30.4.

        0 0
    • Gatier  

      Lyze, lyze, lyze a este raz. Styri dni po sebe. Co moze byt krajsie? :-)

      0 0
    • Radek Broz  

      Uz seto blizi, takze sup s tim nahoru;-)

      0 0
    • lidumil  

      Já budu asi šu…(ale pst, není ještě po 22 hod

      0 0
    • Vymi  

      pujdu s mojou pod tresni :-))) co jineho chces na 1.kvetna delat… jo a pak hura na kolo!!

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Tak jeste nez se rozutecete domu… :) new.mtbs.cz/Ga­lerie/Racefoto/se­at4×masters_dra­ha060427.html

      0 0
    • wroum  

      ja este nevim. ale jiste vim, ze 4× ve stodulkach videt nemusim na navstevu komouskejch akci nemam dost naboju, petrin znam dokonale, takze se bez nej obejdu a spat skoro nepotrebuju :-) asi pudu na ryby nebo stravim den na letisti – nebude-li prilis vetrno. pripadne cokoliv jinyho, ale v praze me nikdo neuvidi – ledaze by se mi Gracia podepsal na prdel.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        To by nemel bejt problem. Teda kdyz se mu nezamota tuzka ;)

        0 0
        • wroum  

          komercni nebo nekomercni, to je jedno, ale porad mi prijde lepsi stravit den na rybach (kole, letisti…), nez se koukat na nekoho jak jezdi na kole (na pulhodinovej sestrih se klidne kouknu), navic 4× me fakt mnoc nebere (forkrosku si rad projedu/proskacu ale koukat na to nemusim) a abych se tam sel kouknout kvuli vehlasnejm jmenum, tak to ne e – nejsem pubertalni holcicka co si vylepuje plakaty svejch idolu na zdi pokoje a chytaj ji zachvaty pokud nekde nahodou svyho idola spatri. Proste me to nelaka a nevidim jedinej duvod. A to jestli sem freerider spravnej nebo nespravnej nechapu. Me nebavi chodit koukat snad na zadnej sport a je jedno jestli to je hokej, fotbal, TDF nebo 4X.

          0 0
          • Radek Broz  

            NO tak zase se tak necerti – me proste prisly divny ty ryby;-)

            0 0
            • wroum  

              tipnul bych si ze si predstavujes dedky s lahvacema u vody, ale stejne jako je zpusobu jezdeni na kole, tak asi tolik (ve skutecnosti mnohem vic) je zpusobu chytani ryb a takovy napriklad muskareni na suchou mouchu nebo na nymfu je neco co se neda slovy popsat. nechapu co ti prijde na tom divny, me prijde divnej treba cyklokros ale at si kazdej dela co chce.

              0 0
              • Ascalabrus  

                Škoda že SRAM nedělá navijáky a nejsou nějaký Lefty udice :-DDD.

                0 0
                • wroum  

                  staci ze nejlepsi navijaky dela shimano…a vlastne kdyz pominu znacky typu Sportex a Berkley, tak dela asi i nejlepsi pruty, takze ja si vystacim az na vyjimky se shimanem a budu doufat ze Srac a Cannon nebudou rejpat do neceho cemu nerozumnej :-)

                  0 0
                  • Ascalabrus  

                    :-D To byl joke. A píše se „nerozuMĚj“ ;-)

                    0 0
                    • wroum  

                      nevim co mel byt joke, ale shimano dela opravdu temer ty nejlepsi pruty a navijaky co si muzes koupit.

                      ad druha cast prispevku: dej si bacha, Jdi do ****** umim napsat bez chyby! :-P

                      0 0
                      • Ascalabrus  

                        Joke byla Lefty a SRAM. Napsal jsem to proto, že o prutech Shimano samozřejmě vím.

                        A sakra. Končím diskusi! :-X

                        :-D :-D :-D

                        0 0
                    • TinkTink  

                      NEROZUMI :-))))

                      Jinak souhlas s Wroumem…taky bych se nejel koukat…

                      0 0
    • lucia  

      1. května? Třeba sem: www.trivrchyvysociny.info/1maj.htm

      0 0
      • miche  

        Jooo pokud bude pocasi, tak z Trebice taky vyrazim :-)

        0 0
    • goofy  

      Dalsi proprazacky zamerena anketa. Se vam na to muzu vys*at… :o)

      0 0
    • Radek Broz  

      U nas ted normalne chumeli a fakt hodne – zadny poletovani snehu s destem.Jestli tak bude i v Pze, sjedou se tam 1. svetove hvezdy boardercrossu a budou souboje loket na loket;-)

      0 0
      • wroum  

        v praze zatazeno sem tam prokoukne slunce, mozna sprchne a je tak 12–14 stupnu. :-P

        0 0
        • Radek Broz  

          Se zejtra asi prijedu ohrat:o)

          0 0
          • goofy  

            nemelo by tam byt misto „h“ pismenko „z“? ;o)

            0 0
            • Radek Broz  

              To planuju az v pondeli vecer, v utery to plynule pokracuje majalesem a ve stredu to rozdejchavam:o)

              0 0
              • goofy  

                No my mame ve stredu rektorske volno a v stredu je majales. To jsou napady… Ve cvrtek stejne nedojdu do skoly… :o)

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.