• Rendy

    na svém kole mám DeoreLX (inverzní)… včera jsem sundal zadní kolo a přehazka na rámu jakoby nedrží… celá se viklá… drží ji tam vlastně rychloupínák zadního kola… je to OK??

    0 0
    • scret  

      Tak to nafot! To vypada zas jak nejaka Jarovina…:)

      0 0
    • Schumi  

      Přehazka drží na patce, nebo snad ne ?

      0 0
      • Rendy  

        no drží… ale po sundání řetězu a zadního kola (je tam jen přehazka) se na té patce trohu viklá… když upnu zadní kolo, je to OK, ale bez něj se to viklá… má to tak být?

        0 0
        • Daf  

          Pazka by mela byt prisroubovana k ramu ne? Tak to zkus dotahnout. Jinak samozrejme se u patky pocita s tim ze je drzena upinakem, takze to spojeni s tim sroubkem neni buhvijak pevne.

          0 0
    • kafac  

      Cep prehazovacky je nasroubovanej do patky (6 imbus) a patka by mwla byt prisroubovana na ram…

      0 0
    • dada  

      jestli je to tak jak rikas tak mi to pripomina myho prvniho favorita kterej nemel na patce navarek na šaltr takže šaltr tam byl – stejně jak ty píšeš – přichycenej takovou kotvičkou za osku a dotáhnutej nábou. Jestli je to vážně tak tak by mě zajímala značka tvého rámu…mám tajný tip: madison-béda? zdar d.

      0 0
      • Rendy  

        Kelly's Imagine 2005, ale mozna je to pobolene… moc se v tom nevyznam… daval jsem zadni kolo na vycentrovani a tak jsem ho sundal… zaroven jsem si rekl, ze vycistim retez, tak jsem ho taky sundal a jak jsem se tak na to dival tak se mi zda, ze ta prehazka na ramu drzi nejak vachrlate… preharka je na patce a ta je vsazena v takovem jakoby vylisku v ramu a cele se to tam vikla… zkusim to dotahnout a uvidim

        0 0
        • dada  

          no jo to bude vono taks na to přišel sam-prostě patka je výměnná a tím pádem se může uvolnit…problém je že by neměla…holt soudruzi v číně někde udělali chybu

          0 0
          • Rendy  

            Tak jake je reseni… proste to tak mam nechat a dotahovat zadnim kolem nebo to nejak pujde ppripevnit??

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Snad to alespon dotahnes, ne? Neni to o nic slozitejsi nez zpatky nasadit zadni kolo.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.