• fousac

    tvrde do me decka… ;)

    Anketa: Mate me radi?

    Ano
    28x
    49%
    Ne
    3x
    5%
    1x
    2%
    0 0
    • pos3k  

      za svym nazorem si pevne stojim, jako spravny muz :-)

      (zadne „Jak kdo hlasoval“) :-D

      0 0
    • kurýr na bajku  

      To mi ho vyndej…

      0 0
    • pegal  

      .. protoze mi prinde ze ses celej nejakej modrej .. :)

      0 0
    • Johy  

      To je ale hloupá otázka:)

      0 0
    • ddd - andy  

      Hele mohli bysme navrhnout Adminovi aby u kazdyho jeste zaved osobni hodnoceni u profilu do kteryho by ostatni uzivatele mohli hlasovat o oblibenosti. Videl bych to, ze kazdej by mohl hlasovat treba i vickrat (treba po tydnu) – podle toho, jak se kdo uvede v ruznych debatach.. He? :-D

      0 0
    • Manas  

      Takovyhle otazky … no toto! :-)

      0 0
    • mastihuba  

      se tady profiluje skupina zvláštního ražení :)

      0 0
    • kolda  

      sice te vubec neznam, ale hlasuju jo:)

      0 0
      • Johy  

        Tak to je škoda, že ho neznáš já ho poznala včera a už teď je to amor mého srdce:))))))

        0 0
        • kolda  

          no, amorem meho srdce by se asi nestal :), ale tipuju ho na sympatickyho pohodare a dobryho kalice :)

          0 0
          • Manas  

            Tak to je Fousac. A taky more radioaktivnich historek :-)

            0 0
          • blue  

            některý slova bych radši psal s diakritikou, aby nedošlo k nějakýmu omylu :-)

            0 0
          • Johy  

            Psáno obrazně, myšleno příjemný človíček:)

            0 0
          • klerik  

            Koukam ze ho znas:-) Chlastat umi dobre :-)

            0 0
    • Radek Broz  

      Jednoznacne lepsi skore nez enjoy;-)

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Jenže takovádle anketa může mít význam u pá-dlisty, enjoye anebo jaxem si najivně myslel i u mne. Nikoliv u týpka co drží partu. ;-)

        0 0
    • Luka  

      Jakozto vypoctava osoba, za tu zmrzku, za ten tacek hlasuji ano..:-)))

      0 0
      • kurýr na bajku  

        To umí každej ;-)

        0 0
      • kámen úrazu1  

        Teď si zariskovala, že další zmrzku už nedostaneš, být Tebou raději bych napsala jiný důvod, proč si klikla na ANO. :-)

        0 0
      • Luka  

        kdepak, ja svou vypoved nezmenim. fousac vi. a je na me superhodnej. stacilo jen s nim pul roku nemluvit, a najednou je jako vymenenej… a ani celej berounskej maraton se me nepokusil vyhecovat tim, cim me tenkrat tak strasne nastval :) Slava mu! :))

        0 0
        • Luka  

          a jestli mohu, citovala bych klasika: „FUUUUUUUUUUUUJ CHRTI!“

          0 0
        • wroum  

          cim te nastval?

          0 0
          • Luka  

            neortodoxni metody vycviku… nejsem clovek, kterej nastvanej pracuje nejlip. Ja kdyz se nastvu, tak se seknu… a to se Fousovi nevyplatilo. Zkousel na me metodu „dyt ty se ani nesnazis se to naucit“ atd.. i kdyz videl ze dru jak mezek, ze mam ruce vytahany, a ve finale se zjistilo, ze kolo na kterym jsem se zkousela naucit zvedat predni melo tak silenou geometrii, ze to nezvedl ani muj muz a to uz je co rict.....mno.. a tim.. Od ty doby uz je na me hodnej. Ja jezdim na chvalu a na slibovani, ne na truc :)

            0 0
        • kurýr na bajku  

          takže máš kategorie: zlej juniorhodnej seniorhodnej superhodnej ? ;-)

          0 0
    • kámen úrazu1  

      Pohodář, který neskazí žádnou srandu, dá se s ním pěkně pokecat a hlavně dobrý kamarád, který v rámci možností pomůže – tak Tě vidím já, Fousáči.

      Třeba až Tě budu znát víc, budu litovat, že jsm klikla na ANO. ;o) A Tvůj Vztah s Pivem radši nerozebírat. :-)

      0 0
    • JancA  

      fousac je frajer…sice ho znam jen velmi sporadicky (na kole jsem jeste nemela tu cest, myslim:(), ale libi se mi, ze si klidne da cigarko:))))), muj spojenec:)))

      0 0
      • mawerick  

        Bys s náma měla jezditr častěji;) Aspoň nebudem mezi těma slušňákama nekouřícíma tak utlačovaný;)

        0 0
        • klerik  

          Ma dobry heslo, kdyz se to neda vyjet, tak se to da vyjit, ale musim mit cigaro.:-)

          0 0
          • mawerick  

            Aha:) Tak to já to beru jinak;) Přece těm chrtům musím dát nějakou šanci na to mě předjet ne?;) :D

            0 0
          • kámen úrazu1  

            Já to znám jako „vše, co se dá vyjet, se dá i vyjít.“ :-) Je to tak krásně pravdivý. :-)

            0 0
    • Jirik123  

      kua sem se uklik, vzhledem k tomu ze te neznam tak spravne je moznost 4:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.