• wroum

    …takovy vedro?

    BTW: zlatej snih :-P

    Anketa: taky vam je takovy vedro? :-)

    36x
    35%
    14x
    14%
    0 0
    • MlokCZ  

      radši vedro než zima

      0 0
    • filipes  

      v lednu jsem v Argentine zazil 45 ve stinu a slunko v nadhlavniku, takze pokud nekopes pres poledne vykopy nebo neasfaltujes silnici, tak si neni na co ztezovat ;-)

      0 0
      • wroum  

        sedim prilepenej k zidli v nevyvetratelnym kanclu a teplota se mozna blizi tem 45… :-/

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Praha dobry, ne? ;)

          0 0
          • wroum  

            nemyslim ze kdybych sedel v Brne tak to bude lepsi

            BTW: zlata Praha, v metru je krasne :-)

            0 0
            • mastihuba  

              nad brnem se začínají stahovat mraky. Vypadá to nadějně :)

              0 0
            • Pá-dlista1  

              V me kancelari je krasne ;) … a to nesedim uplne v asii.

              0 0
              • wroum  

                tipuju ze mas klimu. taky zadna vyhra.

                0 0
                • blue  

                  kdyz mas vedle sebe kolegu, co nastavuje porad 28, tak to fakt neni zadna vyhra :-) ale jinak bych tu bez ni umrel, aspon nez prijde, tak si tam dam takovejch 22 a je to pohoda

                  0 0
                  • wroum  

                    me klima vadi. blbe se mi dejcha, ten vychlazenej vzduch co z ni leze je divnej :-)

                    0 0
                • Pá-dlista1  

                  No nevim. Zadny upoceny thread jsem nezalozil ;)

                  0 0
                • Radek Broz  

                  Hmmmm, ja jdu na kolo, v lese vedro nebude, hezky si to v kancelarich uzijte;-)

                  0 0
                  • wroum  

                    jojo mazej na kolo at s uzijes tech par dnu bez snehu :-)

                    0 0
              • mastihuba  

                bodejť dyž se u vás sníh rozpustil teprv předevčírem

                0 0
      • miki  

        Tak mi pojď pomoct na střechu a uvidíš jak se teplota šplhá k 60 na černý lepence!!!!!

        0 0
        • blue  

          Tropické počasí si zřejmě vyžádalo první oběť. V Radouši na Berounsku zemřel 72letý muž. Pracoval na rozpálené střeše a podle lékaře asi dostal v horku infarkt.

          :-)

          0 0
        • Frankie  

          Se's mel lip ucit :))) a mohl's sedet v nevyvetratelnym kanclu :))

          FV

          0 0
    • mawerick  

      Vedro sice je, ale aspoň jsou sukýnky a tílečka a letní šatičky a tak:) Takže jen ať je takhle;) :D

      0 0
      • Luka  

        mno.. a ja se parim v triku, zadny tilecko, bo mam tak peclive opaleny pruhy, ze vypadam jak kdyz me poskladali z ruznych kusu cernochu a albinu… hruza. hlavne me stvou ty permanentni bily ponozky. si snad zajdu koupit samoopalovaci krem, nebo co :)

        0 0
        • JancA  

          hele tak nos ponozky takovy ty pod kotniky…ja mam jen bily narty a paty, ale neni to skoro videt…ruce sem uspesne opalila…staci si obcas na kole trosku zvednout rukavy dresu a jeden den v plavkach dal taky dost.Stehna sou blby, se snazim,a le nejde to…sem tuhle v bazenu malem lezla kanalama, jak sem se stydela.Nicmene jsem slysela teorii, ze cyklisti si na pruzich zakladaj…psycho:)

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Jaké psycho to je úplně normální věc, kdyby jsi viděla mně, jak já vypadám. Schválně nenosím nátělníky a krátké kraťasy, aby se mi ty moje pruhy náhodou neopálily… :))

            0 0
          • kurýr na bajku  

            Co tagle opálit se na zebru ? Bylo by to efektní ;-)

            0 0
          • jecnak  

            A nejaky figl na pruhy od helmy by nebyl? :-D Jezdit nahore bez se mi moc nechce…

            0 0
            • TheIF  

              Bez přilby si zase pěkně vypálíš brýle :-)

              0 0
            • Johy  

              Si říkal, že si necháš pokračující červené pruhy až dozadu…mohlo by to být zajímavé:)))))

              0 0
    • pos3k  

      strasny, od dvanacti do zapadu mi prazi slunko do oken. Zadny pruvan tu neudelam, vetrak nevlastnim… uz jsem zamatlal okna alobalem pac zavesy ani deka nepomohla a nemuz ani cucet na monitor (net & tv). ted bych mel jist, ale nez abych se motal kolem vroucich kotliku v kuchynce tak se dopajdam na nejakou mnamku do restu :-/

      0 0
      • wroum  

        kam chodis jist? blanice? carlos? dali?

        0 0
        • pos3k  

          dali (nejradeji testoviny felicita) :-) nebo kfc chodov (twistru proste neodolam)

          0 0
          • wroum  

            dali, hmmm, testoviny sem tam nikdy nemel, ale pizza stoji za prd a druhej den mi z ni je spatne :-) my obcas jime v Blanici i pres to, ze Dali mame asi 30 metru od vchodu.

            BTW: nezarazil te nekdy ten slogan „Italska pizza ve stylu Dali?“

            0 0
            • pos3k  

              ital nebo spanel :-)

              0 0
              • wroum  

                me to jednou nedalo a zeptal sem se servirky jakej to ma vyznam a nejen ze nevedela ze Dali byl spanel, ale ona nevedela co/kdo Dali je a cumela jak puk :-)

                0 0
                • blue  

                  vyznam je jednoduchej… italska pizza je pro ne spanelska vesnice :-)

                  0 0
                • Radim_2  

                  Myslíš něco jako ve filmu Světáci.

                  0 0
                  • pepino  

                    To byla Marie Kurý:-)

                    0 0
                    • Radim_2  

                      Ano, ano to měla Bohdalka, ale Libíček měl přeci ten „dadaistický kontrapunkt známého španěla Salvatora Dalího“. Prostě česká filmová klasika, znám ty scény skoro zpaměti.

                      0 0
        • gummo  

          carlos uz je zase otevrenej??

          0 0
        • Radek Broz  

          V prvních dvou jsem strávil hodně nocí;-) Pizza v Dali nic moc, no.

          0 0
    • kurýr na bajku  

      Vypotim denně 4 velký poděbradky bez návštěvy wc. Vedro nenávidim.

      0 0
      • speedy gonzales  

        a jak to protlacis pres ty pory? a potis to v 1,5litrovkach nebo v nejakem mensim objemu?

        0 0
        • gobike  

          To je jednoduchy, to vypoti do obleceni a potom to vyzdima do lahve od Podebradky;-)

          0 0
        • kurýr na bajku  

          potim to v panákovkách do letadla… BTW: Nevidim v tom žádnej problém. Chlapi v hospodě vypijou velkýho bobra (12 piv) i bez pocení.

          0 0
    • black.horse  

      *****, teďka závidím Vám hubeným:-D vidím to tak, že si aspoň oholím hlavu na 1–2mm a shodím nějaký vousy, snad bude líp…:-)

      0 0
      • pos3k  

        hehe po praskach (kortikoidy) jsem si rozhodil vahu, kazdej me varoval ze priberu a par mesicu nic a po utlumu davek a ukonceni jsem nabral za 14 dni 6 kilo (stejne davky jidla) :-( jsem tlustej tfuuj, pneumatika kolem pasu, prdel jako kredenc), a cvicit nemuzu :-( aspon vlasy mam kratky :-) a na fousy se chystam 14 dni :-)

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Tak to jsem na tom podobně, ležím doma s hnisavou angínou už od pondělka s antibiotika a vidím to ještě tak do konce příštího týdne. :( No prostě hrůza, konečně slušné počasí, ve škole už nic moc a já nemůžu trénovat… :((

          0 0
    • elbi  

      V kanclu s klimatizací je fajn, ale až pojedu domů tak v autě zdechnu .. :-( Pro mě je ideál tak kolem 20°.

      0 0
    • Radim_2  

      Zlatá zima, svatá pravda. No už abych pomalu začal hledat a vymýšlet kam vyrazit v zimě na hory :) Vůbec ten praotec Čech byl hrozná lemra líná, taky moh dojít aspoň někam za Mnichov.

      0 0
    • jonti  

      Mne je tu asi jedinemu zima. Uz sa tesim ked dojdem domov a pojdem sa trochu pobrodit v zmeknutom asfalte :) Je to krasa, to slniecko

      0 0
    • prodi  

      Ještě před nedávnem jste si všichni stěžovali na nekonečnou zimu. Buďte rádi. :)

      0 0
    • Leader  

      Něco ale na tom vedru pozitivní je, holky ukazujou a vystrkujou co můžou, když jedu na kole po městě tak nevim kam koukat dřív :-)))

      0 0
      • McBlacky  

        na cyklostezce je to o život :) nejka mi tam poslední dobou klesá průměrná rychlost ale stoupá tepovka :)

        0 0
    • snowfil  

      Ahoj, jsem tu novy, tak jsem si rekl, ze se zapojim do diskuze a tema „pocasi“ se k tomu hodi :-) Ode mne se da cekat, ze se tesim na zimu, navic na mne vlezlo nachlazeni a ryma a to me celou zimu ani neskrablo v krku.Tohle pro mne neni. Ale musim uznat, ze holkam to fakt slusi.

      0 0
    • Radek Broz  

      Se snehem jdi do…;-) Kdyz je moc vedro, presunu se vejs do hor, ne?;-)

      0 0
      • snowfil  

        joo, jednou až budu velký tak se tam odstěhuju a dolů se budu jezdit dívat jen na ty odhalené holky :-)

        0 0
        • Radek Broz  

          Pevne doufa, ze az budes velky, globalni oteoplovani udela sve a na horach bude krasne celorocne (tj bez hnusnyho bilyho zla) :D

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Jóóó, to by byla paráda… :))

            0 0
          • mike!1  

            To neeee, To jsem zásadně proti tomu:-)

            0 0
          • Radim_2  

            Když bez toho hnusnýho bílýho by mi to na lyžích asi blbě klouzalo :)

            0 0
          • Mustafa  

            No spis pevne doufam ze az budu opravdu velky,tak zadny nasledky globalniho otepleni nebudou. Aby potom nebyly jen hory a more…balt ke Krusnejm horam,v dalce Sumava a mezitim jezero Cesko.

            0 0
    • kankrlicek  

      Pro mě jsou nejlepší teploty od 28 do 38. 40 už je moc :) Takže si lebedím.

      0 0
    • error  

      konečně je trochu rozumný počasí, nádhera

      0 0
    • Jirik123  

      jedte do krkonos, jeste tam to „bily zlo“ je:-) webcam.humlak­.cz/hires/pec­podsnezkou/2048×1536­.jpg

      0 0
    • Stancek  

      Kua bud rad ze slezl snih..... tepla neni nikdy dost…

      0 0
    • kajulka2  

      Tak to ne, snih nechci ani videt, kolem 25°C je nejlip, slečny už toho na sobě moc nenosej,zas je to nebezpečný, nekoukám na silnici ale po holkách…

      0 0
    • fousac  

      prave se vracim z hradu.. ;)

      teda od pigiho… rovnou do kolbenu..

      jo a k tomu pocasi.. kolem pulnoci je venku fajne… :))

      0 0
    • Darkson  

      jelikož jsem si v zimě slíbil, že letos nebudu nadávat na vedro, tak s tímhle počasím jsem maximálně spokojený. jen houšť!

      0 0
      • Luka  

        ale jo, prave nam na zahrade u firmy zridili bazen… parada! (a sef jede na tyden na dovolenou… ]:-)))) ) Takze to vypada, ze pristi tyden, bude hooodne vo pohode nozky v bazenu, notebooky v altanku. mnoooooo… nebudu si stezovat, slibuju :D

        0 0
    • mawerick  

      Svata ples;) já to říkám pořád;) To tak nádherně chladí;) :D ale vedro je stejně:)

      0 0
    • miki  

      tady je na výběr podle povolání

      0 0
    • goofy  

      Dneska celej den straveny v dopravnich prostredcich. Jsem mrtvy. V to mhycu jsem myslel, ze v tom vlaku umru. :-) Kde je sakra ten snih? ;o)

      0 0
    • pos3k  

      tak prvni poradna bourka za mnou (v cca 17:00,v Moste), prselo jak z konve, nebylo videt 5 metru pred sebe, vitr jak vichrice a do toho jeste kroupy :-(

      0 0
      • mdk  

        Mne je taky horko v KE ale ked vyjdem vissie tak v poho..Este ze dnes konecne po dlhom case som spojazdnil presmykac ..tak sa mi islo nenormalne pekne a lahucko

        0 0
    • Vojtas  

      Posledni tejden to je fakt hrozny, celej den od rana od deviti az nejak do osmy mi sviti slunko na pokoj, vetrat nemuzu protoze z rozpalenyho balkona studenej vzduch nedostanu, tak ze tady mam jak ve skleniku, aspon ze mam ten starej rozvrzanej vetrak ze tady muzu mit aspon takovej vanek, jinak bych tady asi chcipl, a este mi to vytapy komp,

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.