• cespa

    Ahoj, po koupi nové silničky bych potřeboval poradit, jak mám předělat řazení přesmyku. Ted to řadí, jako by to bylo nastavený na trojtác, dolu musím dvakrát promáčknout. Lze to předelat na dvojtác? děkuji za rady. Michal

    0 0
    • Kouba_2005  

      Ale to je dobře, ne? Aby ti to pobralo celou 10sp kazetu, tak máš na velkou pilu dvě polohy smyku … teda myslím.

      0 0
    • m3rlin  

      nic nepredelavej je to v poradku…

      0 0
    • Dumbíček  

      To je správně, je to půlkrok, aby ti neškrtal řetěz v krajních polohách na pastorku o přesmykač. Většinou se to ale dá seřídit tak, že při přehazování na velkou placku, jdeš jen o jeden index a tím pádem dolů řadíš v jednom kroku. Snad jsem to napsal srozumitelně. :-)

      0 0
    • Zdenda CUBE  

      Je to běžný mezikrok jak píší nahoře. Pokud ale chceš rychle přeřadit, stačí jen páku zmáčknout víc a ten mezikrok to překoná okamžitě …

      0 0
    • cespa  

      Dekuji vam za osvetu. Do ted jsem jezdil s razenim na ramu, tak se teprve s kolem seznamuji.

      0 0
      • jakub_kencl  

        Ahoj. Dovolím si využít toto vlákno. Mám trochu opačný problém. Směrem nahoru mám správně dvě polohy, ale i ze druhé polohy na velké, když řadím dolů, tak mi padá rovnou na malou a nevrací se do středové polohy na velkém tácu. Dá se to někde poštěloval? Díky

        0 0
        • mr.nikdo  

          Zkus do podrazovaci packy jen lehce tuknout…

          0 0
        • Breakpain  

          U mě to samé a nevím moc co s tím :-( … hrabat se v tom nechci, neumím to a ze servisu to mám takhle nastaveno. Když jsem se v tom hrabal já, tak to řadilo, jako když do něčeho kopnu – ztuha a hlasitě.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.