uz se vam nekdy zdalo o B-F? 8-)))

44 nepřečtených
  • civetta

    Nestiham pred dovolenou, ale tohle Vam musim napsat (je to ostatne takovy dobry tema pro okurkovou sezonu): vcera mel muj starsi synek narozeninovou oslavu, takze muj spanek byl opravdu posilujici a zivotodarny 8-))) – no a k ranu jsem se normalne probudil zpocenej s tim, ze na B-F je nekdo se stejnym nickem jako ja, akorat velkejma pismenama, a ma celkem nejapny poznamky. Tak to hned jdu zkontrolovat (ze kdyztak napisu adminovi) – a nastesti to nejde 8-))) Takze co, kuryre, pa-dlisto a dalsi – s pravdou ven, skalni useri: zdalo se vam nekdy o B-F?

    0 0
    • RUMcajs  

      To ne, ale zdalo se mi, ze se udelala vlasova trhlina na leve klice mejch novech XT klik :-) Zrovna mel bajka pujcenyho kamarad, tak jsem se ho honem pres mail rano ptal :-)))

      0 0
    • Misiak  

      akutna zavislost? :D

      0 0
    • enjoy  

      nezdalo.. ale zdalo se mi dneska ze venku snezi.to je myslim zavaznejsi problem.

      0 0
      • -b-n-x-  

        ty woe!! Zacinas u me ziskavat nepodstatne plus :-)

        0 0
      • Radek Broz  

        Panika!!! Me totiz pred par dny taky… Nechciiii!

        0 0
        • -b-n-x-  

          to uz asi brzo napadne. A zase budou silnicari prekvapeni, kdyz v polovine srpna nasnezi pul metru :-)

          0 0
      • dieegoo  

        taky sem mel pred par dny lyzovaci sen :)

        0 0
        • goofy  

          Tak si projizdim starsi thready, co sem zameskal, a zrovna vcera jsem si ve snu uzival lyze v metru a pul cerstveho prasanku… No jo. Leto v plnem proudu, tak uz zase myslim na zimu :o)

          0 0
    • cabbage  

      Ne, ale co sem slyšel o jistém userovi, tak ze mě musí mít noční můry:o))

      0 0
    • Lister  

      nee, a dokonce si ani neuvědomuju, že by se mi zdálo o kole, že by to bylo tím, že žiju v bajovém snu :o)))))))

      0 0
      • Radek Broz  

        Tak to me se zda o kole pomerne casto.

        0 0
        • Lister  

          No tak a už je to tady, tak už jsem zavislý. Dneska se mi totiž zdálo, ale dost blbý sny, nejdřív jesm ztratil kolo v metru – nevím jak jsem se tam dostal, pak sem lítal po všech tunelech a hledal ho – teda kličkovat mezi těma jezdícima soupravamam nic moc. No a pak jsem to kolo nějak najednou měl a jeli jsem na vyjíždku s pražskou bandou – divný nikoho z nich neznám a lezou mi do snů – no a jak ti chrti nasadili tempto, tak jsem to chtěl dorazit a nějak blbě jsem spadnul a ulomil si jednu šavli na vidlici :o)))))

          No myslím, že to je jasné varování, dneska na kolo asi nepojedu a do Praglu ho taky brát radši nebudu :o)

          0 0
          • Radek Broz  

            Jasny znameni vyhybat se Pze;-)

            0 0
            • Lister  

              no ale třeba to nebude zase tak hrký, obecně mám posledních pár nocí divočejší sny, čtu si totiž před spaním Sandmana :o)

              0 0
              • Thidney  

                Sandman je fajn, na sny se mi jeste osvedcili Pixy, Z pekla, Hellbazer a dalsi .-)) na obrazku tito od tvurce pixyho – www.maxandersson.com

                0 0
                • Lister  

                  No já jsem z něj zatím nadšený, měl jsem dost nedůvěru, přece jen obrázky jsem četl naposledy ve formě Čtyřlístku, no ale fakt mě to baví. Holt autor je špička tak to takové překvapen není, jen je škoda, že je to jen černobíle a ne jak originál, ale to by zase zvedalo denu, takže to beru – zase se ta ponurá černá atmosféra hezky hodí k příběhům :o)

                  0 0
                  • Thidney  

                    sežeň si vraždy a housle gaiman/McKean… klasika

                    0 0
                    • Lister  

                      scháním všechno do Gaimana takže na to dojde, celkem mě překvapilo, že jsem tenhle rok sehnal ještě Preludia a nocturna, jsem myslel, že to je vyprodaný, teď se chystám na další díly. Od Gaimana jsem předtím četl jen knížky a to mě nahlodalo, že musím zkusit i komiks :)

                      0 0
              • mar_tin1  

                a co teprve kdyz si „prectes“ SANDEMANA… to budou sny :-))

                0 0
      • Lister  

        tak už na mě lezou i nějaké noční můry, dneska se mi zdálo, že mi někdo na startu nějakého závodu – nechápu co jsem tam pohladávál :o) – ukradl Kosmika – to bych asi nerozdýchal, vždyť jsem ho sotva vypiplal :o))))

        0 0
        • Lance  

          probuh Listere, chran buh

          0 0
          • Lister  

            tak dneska jsem o něj už zase přišel :o(, jsem se probudil celej zpocenej, se uplně bojím na tom kole jezdit, nemá někdo bikerksý snář – bě mě zajímalo co to může znamenat ??? :o)

            0 0
    • TinkTink  

      Ne. :)

      0 0
    • prodi  

      zdálo se mi o 2 divokých prasatech, jak skákali ze střechy na střechu a pak někoho sežrali na parkovišti :)

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Já mám tu výhodu, že poslední dobou se mi zdaj sny, kde jaxi nefiguruju. Je to jako bych se díval na film, kde prožívá svůj příběh nějaká cizí osoba. Pokud ji tam např. škrtěj, tak já se nestresuju, jen si řikám, že to má holt blbý a že se jí asi špatně dejchá ,–)

      Ovšem na B-F se zaregistroval „kurýr na bejku“, což mi působí vrásky reálně a nikoliv ve snu. Můžu se jen utěšovat tim, že sem zatim žádnýho kurýra co by sedlal dobytek nepotkal ,–)

      0 0
    • gobike  

      Pokud mas sny o bf, tak jsi v nejvyssim stadiu zavislosti na bf…

      0 0
      • jobekr  

        Tak o kole se mi zdá celkem často, ale že by se mi zdálo o B – F to fakt ne:D:D

        0 0
      • Darkson  

        to by mne zajímalo, kdo z vás má nebo nemá tuhle závislost:-). já se přiznám, že přijdu do práce, zapnu comp, mail, internet, BF…doma taky hned BF, aby mi náhodou něco neuteklo. nejhorší je přijet po týdnu z dovolené, tolik důležitých informací se snad nedá naráz vstřebat:)))

        0 0
    • Lance  

      bud v klidu vole, nemel jsem odvahu zalozit takovy thread,ale zdalo se mi o sirrene a padlistovi i kdyz je neznam,tak asi mame hezky vztah:)))

      0 0
    • wroum  

      ne :-)

      0 0
    • pos3k  

      ne :-)
      ale predstava ze ted v tydnu budu muset projet vsechny zmeskane thready za 14 dni… :-D

      0 0
      • Radek Broz  

        Nebyl jsem tu od patku a i tak je to zlo… Nastesti to tu zadne podvratne zivly o vikendu nevytunili;-)

        0 0
    • kámen úrazu1  

      O BF ne. Ale před pár dny se mně zdálo, že jedu na kole, rozhrnu křoví a vpravo na cestě u maringotky leží lev s tygrem a jinak nikde nikdo, ni krotitel. To odpoledne jsem si pročítala diskuzi ohledně potkávání zvířat při bikování a večer projížděla vesnicí, kde byl zrovna cirkus. Podivná asociace.

      0 0
    • Nerd  

      O B-F se mi zrovna nezdá, ale o kole jo. Poslední sen je docela čerstvej, před týdnem jsem v lese postavil novou lávku s třímetrovým gapem a ta mě dvě noci strašila ve snu. Asi proto, že jsem jí ještě neskočil. (Nebyly hotový teréní úpravy nájezdu.) Dnes jsem to dodělal včetně klopenky, tak doufám že mi dají ty mrchy v noci pokoj. Zítra to snad půjdu pokořit, takže by pak měl být konec nightmare :-))

      0 0
    • Veru  

      snad poprvý se mi zdálo o kole, chci si pořídit nový a jak neustále projíždím různý stránky a vybírám a pořád nevim, tak už mi z toho lehce hrabe. ve snu se mi promítali obrázky kol se všema těma popiskama, kterym nerozumim a vždycky, když se měl objevit novej, tak to udělalo Wroum :-), když jsem se vzbudila musela jsem se začít smát. Zajímalo by mě proč mi zrovna tenhle nick tak utkvěl v paměti

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.