Uz se vam nekdy podarilo spadnou do psich exkrementu?

63 nepřečtených
  • Pavlos

    Tak si takhle jedu po pesince a vidim babinu a dite tak zastavim a pockam co ty dve zacnou delat:). Babina rychle chytala nejakeho zakrsleho psika a dite(cca 3 roky) se tam porad motalo dal. Nakonec babina zvladla i vnucku a ja mohl vyrazit. Podekoval jsem a rozjel se jenomze vcera trosku sprchlo a mokre koreny jsou svinstvo:(. takze mi podjelo predni kolo a ja sem padl. Babina cela vystrasena jestli se mi neco nestalo sem se zvedl a rekl ze nic ale podivam se kam sem padal a vidim ho..o tak mrknu na rukavici a … tam bylo taky:(

    Proc lidi nemuzou po svych psech sbirat HO.NA?

    0 0
    • discover  

      …by to potom nebolo take akcne… len tak pre zujimavost ked uz sa nacala takato disputa, presli ste uz niekto po hovne a nemali pri tom predny blatnik???? mne sa to stalo asi dva tyzdne dozadu neviem ci bolo cerstve, ale bolo po dazdi takze hustota onoho prekvapenia bola tak akurat mnami-mnam.ci bolo psie alebo ho tam polozil okolitou prirodou ocarovany turista som radsej neskumal…mal som plne ruky prace s cistenim svojich okuliarov atd.....

      0 0
      • davidak  

        přejel, ale zadním kolem a tak jsem měl voňavý záda..:)

        0 0
        • Pavlos  

          Zadnim a se mi to stalo asi 1km pred vyse popisovanou prihodou sem pak musel cistit presmyk klacikem:)

          0 0
          • discover  

            to je fakt super…a ze si clovek pritom uzije srandy ze??? ak niekoho alebo nieco najdete cupiet v krovi (to je ten lepsi pripad-horsi su ti na cestach) treba ho nekompromisne zobrat sutrom do palice…

            0 0
        • RomanP  

          Já ho předním minul a zadní jsem neřešil, bylo to po deští a do kopce, takže jsem jel ve stoje. Asi po třech km jsem zastavil a aniž bych něco tušil, zjistil jsem ho rozpatlaný na sedadle. Jak jsem si ho zadním střelil na kalhoty a nevěděl o tom, tak jsem ho ještě přisedl.

          0 0
      • Pá-dlista1  

        Stalo:( Melo to konzistenci detske vyzivy a dostaval jsem to z ruznych casti kola dost dlouho. Kamarad jednou na vyjizdce spadnul ve svahu tak nestastne, ze se po tom svezl a mel od toho cely bok. Zpatky jel sam :) Ja uz jsem mel taky nejednou na male, ze sem se zvednul par centimetru od „naslapne miny“.

        0 0
      • confronto  

        raz som trafil double prednym aj zadnym,tucna sranda – ho.no bolo vsade

        0 0
    •  

      se mi s tim smeknutim predniho kola stalo neco podobnyho, akorat to nebylo ho.no , ale slimak, ne-li vic, sem ho mel po celim lejtku :), to byla barvicka

      0 0
    • peetrys  

      Do psích ne, ale s kravičkama v Alpách mám taky zkušenost. Milky jsou tam všude, zbytky jejich trávení taky.Sice jsem do nich nespadl, ale takové šlápnutí do hromádky má taky své kouzlo:o)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • robero  

        kdyby jenom v Alpach! Na Sumave jich je taky dost a dost – nechtel jsem objizdet lehce sklonenou louku, nikde nikdo (ani krava), trava nizsi – tak jsem to vzal stredem a rozslapal… no zbytek si domyslete – byl to double s bonusem (nevozim blatniky)… :-)

        0 0
    • Jenda  

      kdysi se mi stalo ze jim projel kamarad zadnim kolem no a jak jsem jel za nim tak mi cely pristalo na rameni:-) no a jeste me vytrestalo konsky – si takhle jedu v zime a sem ho videl na posledni chvili tak si rikam holt ho projedu jenze zmrzly konsky hovno ani bomber nepobere:-)

      0 0
      • cube  

        Nebo taky není špatné když máte flašku na spodní tyčce rámu a jedete celkem rychle a na zemi leži slimák pěkně to mlaskne a máte ho na flašce pěkně vonavého (a pak s toho pijte ) fuj rači si koupím vak

        0 0
        • xo  

          no to je tazky vyber, lebo na camelbacku sa ti to objavi ked to prejdes zadnym.;-)

          0 0
    • Daum  

      No ja bych se v tech exkrementech tak moc nepatlal :)

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      do psích sem ještě nešáhl, ale do lidskejch už jo. To když sem uklízel větev, která ležela přes cestu a byla nejspíš naschvál posraná. Jako na potvoru sem šáhl přímo do toho…

      0 0
      • cube  

        A jak poznáš že bylo lidský a né psí??

        0 0
        • discover  

          okolo ludskeho je kopa hajzlaku,servitok pripadne rozne casti odevu…

          0 0
          • cabbage  

            casti odevu? tak to bylo medvedi!:-), hajzlak mohl mit ten nestastny turista v kapse…

            0 0
    • jmanek  

      psi vykaly jsem mel jednou po celym tele a obliceji (i na rtech fuj), kdyz jsem sekal krovinorezem nasi zarostlou zahradu, kde predtim behal nas ratlik ;) bylo to opravdu moc zajimave, nekdy si to zopakuji

      0 0
    • Meesha  

      Jelikoz bydlim v poslednim baraku u parku (fekaliste) v centru Prahy, tak s tim mam obcas taky problem… Psy uz to totiz kolikrat nevydrzej a serou po chodnikach. V zime sem nazul novy Contiky a vyrazil s bikem do servisu. Vylezu z baraku, rikam si jak je hezky a vjedu primo do nejvetsiho hovna. Samozrejem na Contikach drzelo fakt fest a sundat ho dalo docela praci – este, ze byl snih… :-) A v servisu to nepoznali.

      0 0
    • Shotek  

      stalo jednou sem v sidlisti naskocil v pomerne slusne rychlosti vysoka trava zamaskovala to co mela zamaskovat no nejdyl mi trvalo nez sem to vycistil z helmy

      0 0
    • Pekáček  

      Od tý doby, co jsem poprvý se Z-MAXem vjel do psího lejna, netoužím po ničem jiným, než jak se tomu vyhnout. Ta pneumatika mi doteď smrdí i z negativu. Bohužel se mi včera padařilo totéž s Pythonem. Z něj to jde ještě hůř ven. Potkat majitele psa, vymáchám mu v tom čumák, aby si to pamatoval.

      0 0
    • Thomas  

      Jsem to jednou trefil prednim kolem tak presne ze mi to pristalo ve vobliceji :o((((.

      0 0
      • jimmy63  

        kamos to mel na bidonu a jak po nem sahal,tak ho nevedomky trefil:)

        0 0
        • Cejlon  

          Né,fakt není nic horšího než vjet do hovna.Když se mi to stane,tak mám takový nesnesitelný pocit marnosti…že to hovno si mě vždycky jednou za čas najde:-))

          0 0
    • jihra  

      Mne jsště stěstí pádu do hov.. nepotkalo, ale mám podobnou nemilou příhodu. Do servisu mi borec přivezl kolo s defektem. Tak jsem kolo sundal, shodil obutí a lepím. Přitom ale pozoruju nějaký smrad, který ne a ne přestat. Nejprv jsem myslel, že soused pálí něco hnusného v kotli ustředního topení, ale pak jsem zjistil, že borec předtím, než mi dal kolo doservisu, někde přejel pořádný výkal a já, jak jsem demontoval kolo a obutí, tak jsem se odo toho pěkně zasral. Kdybych toho cyklistu měl v tu chvíli po ruce, tak mu to vytřu o hubu.

      0 0
      • Air  

        a v kterym servisu v OV delas?

        jinak abych se taky pripojil – tak zatim na pneumatice asi 2× (bezna vec) nastesti v pomerne malych rychlostech – i kdyz mam Rubeny Trilobity tak to moc dolu neslo… To pak vzdycky jedu do vysoky travy a 5 minut v ni jezdim jak debil aby se to sundalo :) No a jednou se mi to podarilo taky na flasku – to byl ovsem hnus, myslim ze to nebylo na naustku ale jen kousek od nej, ale uz jsem z toho nepil :) Od te doby vzdycky kdyz vidim spinavou flasku tak k tomu cicham jestli to neni od h**** a taky uvazuju o camelbaku. No zatim jsem aspon koupil flasku od Isostaru s vickem. Stejne za jizdy nepiju. A ted to nemam ani spinavy od blata a prachu…

        0 0
        • jihra  

          Já mám svůj minicykloservis doma v rodinném baráku ve Výškovicích.

          0 0
          • Air  

            a neni to nahodou cestou z Bele do Belskeho lesa? U toho mostu… kolem jednoho totiz jezdivam od pritelky z Hrabuvky do Klimkovic a parkrat uz jsem se tam chtel kvuli neceho stavit…

            0 0
            • Air  

              sorry za ten priblblej popis ale nejak nevim jak to lip popsat… jo, vede tam cyklostezka primo tou ulickou kde je ten homebikeservis…

              0 0
            • jihra  

              Asi jo. Když pojedeš z Hrabůvky přes Bělský les, tak vyjedeš u konečné tramvaje číslo 11, dáš se dolů po cyklostezce kolem louky a pak pokračuješ po silnici mezi rodinnými domky – no a je to tuším 9. barák po pravé straně. Momentálně mám na vratech jenom promočenou cedulku Pak bys jel dál pod mostem, kolem benzinky naproti hospody u Honýšů atd.

              0 0
              • jihra  

                Jo a ještě upřesnění – kdybys se chtěl stavit – vejdeš do těch vrat, na kterých visí cedulka, jdeš nahoru po chodníku a u břečtanem hustě porostlé besídky zahneš doleva do dvora. No a tam už je zvonek (spodní) Hrabovský cykloservis.

                0 0
                • Pavlos  

                  Maximalne ho sezere pes:D

                  0 0
                  • jihra  

                    Psa nevedu, jenom kočku, manželku a syna. Jo a v kanalizaci hafo potkanů – ještě že mám tu kočku, je to její oblíbenmá kořist, po cyklistech rozhodně nejde.

                    0 0
    • Twisp  

      ja mam na hovna (jakykoli) hroznou smulu Zrovna pred 14 dny sme vyrazili s pietrem, narazili sme na usek kterej sme si neodvazili sjet tak sme slezli. Kdyz potom znova usedam na kolo koukam na tretru obalenou listim – snazim se listi a to „blato“ odstranit dlouho prstou rukavici. Zjistuju ze obavane se stava skutecnosti i velikos extrementu me ohromila. Takze pedal,tretry a rukavice. Ale moje nejlepsi historka se vaze na moje detske leta, kdy sme v zime hazeli s kamaradem po sobe snehovy koule, venku uz byla tma takze toho moc videt nebylo. No a ja sem si jedno ho*no pribalil do jedny ty koule. Nanestesti sem ji hned nepouzil a hezky ulozil v kapse jako zasobu munice. Zbytek si uz asi domyslite.

      0 0
    • fousac  

      tuk tuk tuk jeste ne… obcas prejedu nejaky konsky, ale to je jenom prezvejkana trava… akorat sem nedavno zahlid jednu nejmenovanou slecnu, ta „ulovila“ jedno na bixce… trvalo ji docela dlouho vystourat ho z dezenu…

      0 0
    • x-mass  

      Za tuhle sezonu mam 3 zasahy. Kazdou chvily se tomu vyhybam. Jizerky mi prijdou jako jedno velke Hovno. Co si ty pejskari o sobe mysli?! Ve stupnici neprijemnopsti je to hned po brutalnich padech.

      0 0
      • marhi  

        Ani na silnici se tomu nevyhnete. Jel jsem kolem JZD a svítilo sluníčko krásně such atd. Na silnici byly jen takovy uschlý hromádky. Pak začalo lejt a H..V létala vzduchem jak holubičky. Voda to zregenerovala a já to dovezl až domů.

        0 0
    • CoolingeR  

      Q: Ty kdyz jedes na vyjizdku (nebo jak tomu rikas) a nahodou te to v lese chytne (srani), tak to po sobe pak seberes, das do ig. pytliku a vezes k nejblizsimu odpadkovymu kosi, at je to treba i 50km, jo? Esli jo tak ses uchylny prase ;) Esli ne, tak proc neco takovyho chces po pejskari, kterymu se pes vysere nekde na loucni pesince nebo kde to bylo?

      0 0
      • jonas  

        Mam pocit ze kdyby to me chytlo v lese tak se nepujdu ****** zrovna na pesinku, ale nekam do krovi kde nikdo nechodi/nejezdi. Z pesinky by se to odklidit melo.

        0 0
      • MaPa  

        Tak to sry, ale tohle je nejblbější výmluva pejskařů. Kdybysme to dělali všichni tak jako ti psi tak se tu nedá chodit!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!! Neomlouvám žádnou situaci a to venčím ségřinýho psa. Když nemám pytlík tak to aspoň zahrabu nebo si ho seženu a vrátím se. Už si viděl nějakýho člověka jak sere třeba na Václaváku? Tohle mě vždycky vytočí a už jsem přesvědčoval nejednoho pejskaře že jestli to nesebere tak to vezmu, pudu za ním a omaltám mu s tím au?ák nebo vstupní dveře!!!!!!!!!!!!!!

        0 0
        • CoolingeR  

          Ehm, ja se nevymlouvam, jen se ptam. ;) K tomu Vaclavaku, ne nevidel. Nemas krapet problem s agresivitou? ;)

          0 0
          • rasto  

            nene MaPa ma pravdu. proc mame trpet za to, ze majitele nejsou schopni uklizet hovna?? at si to po sobe uklidej!!

            0 0
          • MaPa  

            Většinou ne. Ake když mě něco dožere (nebo lépe nas..e)…

            0 0
      •  

        akorat blba vymluva, v lese je to neco jinyho, tam pokud to neni blizko cesty tak se to „ztratí“ ale ve městě, nebo někde v parku…

        0 0
      • náčelník  

        U nás dal jeden galerista na svůj dům na náměstí do výše psích očí tabulku s tímto textem:

        „Vzkaz pejskovi, který se zde vysral: Až tě příště chytnu, tak ti rozkopu prdel, ty hajzle.“

        Pak o tom psali i v novinách :)

        0 0
        • CoolingeR  

          :) to je docela legracni. Kazdej ma svuj boj, tvuj galerista asi dobre vi kdo je jeho nepritel ;)

          0 0
          • náčelník  

            On velmi dobře ví, kdo je nepřítel. Když začly růst preference komunistům, tak dal na dveře galerie text přibližně tohoto znění:

            „Preferujete-li komunistickou stranu, prosím, nevstupujte do mého domu.“

            0 0
    •  

      vcera sem si overil pravidlo za dobrotu na zebrotu, uhybal sem z cesty na travnik a hned koukam co to je na kole a na korunce :((((((((. Potkat toho panicka s dotycnym psem, tak se neudrzim a tomu panickovi v tom vymacham hubu a utru si to o nej

      0 0
    • Staenly  

      No ono je to nejenom neprijemny, ale taky nebezpecny…Sem letos o prazdninach delal vedouciho na detskym cyklistickym tabore – jeden kluk sklouzl po konincu a zlomil si ruku…

      0 0
      • Vašur  

        Já mám jinej zážitek. Vlastně jsem si přál, bych šlápnul do hovna. To kdy se mi podařilo zastavit a šlápnout botou s SPD kufrem do rozteklýho asfaltu. A jak jsem cejtil že to je měkký, tak jsem přešlápnul vedle do drobnýho štěrku. Tohle zacvaknout do pedálu, tak už jen zouvám botu. Tak jsem našel drát a škrabal a škrabal a škrabal, ředidla nemaje…

        0 0
    • jizby  

      Po přečtení některých příspěvků se již asi neodvážím sundat blatníky poctiváky. A když se mi někdo bude smát a říkat, že blatníky jsou na h…o, vím, co odvětím: No právě! Ale nejen cyklisté trpí. Příběh z lezby: Kamarád shazoval lano a trefil s ním hovno. To by ještě nebylo samo o sobě tak hrozný, pod skálou se tohle najde často, ale on to podcenil, nevypral ho, snad čekal, že to neškodně opadá. A to se mu vymstilo. Je zvyklej si při cvakání přidržovat lano v puse, takže se stalo to, co se stát muselo. Pěkně si to skousnul. Blee

      0 0
      • Pekáček  

        Tímto blatníkům začínám říkat hovníky! :))) To s tím lanem, to muselo bejt hnusný, nespadl proboha z tý skály?

        0 0
        • jizby  

          Kdepak, měl dost morálu. A ony tahle blbý pocity stejně dojdou člověku naplno až později.

          0 0
          • Pekáček  

            A škubajíc ramenama objímá záchodovou mísu za vydávání nevábných tělesných zvuků?

            0 0
          • McBlacky  

            no když se cvaká hodně vysoko nad sebe tak to jinak ani nejde /nebo jo a blbě/ tak to je dobrá noční můra, fuj. ale asi bych to taky kousnul než padat od necvaklýho jištění, s frekvencí jak někdy jistím ve známých cestách v Řeži bych taky mohl letět rakev nebo 15m a podobný lahůdky :-(

            0 0
    • wraftler  

      Pozrime sa na problem z hladiska evolucie. Zivocichy ktore sa v minulosti nedokazali prisposobit novym podmienkam vymreli. Psom nase hovna nevadia (moj pes ich ma dokonca rad) ale nam psie vadia. Nuz zda sa mi ze sme dost malo prisposobivy druh a nebit ciganov davno by sme vymreli. Psi nas, fajnovejsich, postupne pomocou hovien vytlacia na okraj spolocnosti, kde v tichosti umreme. Preziju len ty prisposobivejsi, ty ktorym spina nevadi a fekalisti. A tak vyzyvam vsetkych civilizovanych ludi tohoto sveta, spojme sa proti hovnovemu teroru!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.