• mountaineer

    Jaky mate zkusenosti z rafkys TD 17 a FD 26?Objednal jsem si FD 26(jsou sirsi – 19mm proti 17 mm)a lehci(490g proti 505g)hmotost vem cert,buhvi jak to ve skutecnosti je,ale zajimalo by me jak jsou na tom s zivotnosti,o­dolnosti,zmija­kama a podobne.Tak kdo je vozite?:o)

    0 0
    • black.horse  

      jezdil sem přes rok FD26 a musím říct, že sou super, dobrá cena, bytelný, jen těch pár gramů navíc:-) jinak vydrželi víc, než sem od nich čekal… třeba Frky svého času na nich jezdil 4×… každopádně už se tu jednou, spíše dvakrát probírali, tak se koukni do H… ;-)

      0 0
        Výběr z produktů
        Přejít do shopu (Komponenty)
      • mountaineer  

        Sakra tos me nepotesil,nechce se mi posilat ty TD17 zpatky na vymenu,zase dalsi zdrzeni od prvni jizdy novyho kola:o( A stalo se to uz nekomu z vas ze mu poslali neco jinyho nez ste chteli?jak ste to resili?

        0 0
        • black.horse  

          když to poslali blbě, tak jim zavolej nebo napiš a pošli na výměnu zpět, ale co nejdřív, nejlíp do 24–48hod…

          0 0
    • pali  

      3 sezona td 17 su v pohode mam ich zapletene s 2,0 dt ak ich nechces na freer… tak su ok

      0 0
      • mountaineer  

        Ne,klasika xc kolo na jezdeni,zadnej freeride.Ale treba zapleteny Vuelty sem vyrval niple z dratu,tak chci neco pevnejsiho.

        0 0
    • tachmude  

      Já jezdím TD 17 a menší problém s nasazováním plášťů.Někdy po nahuštění se špatně usadí do boku ráfků,ale jinak pohoda vánek.

      0 0
      • mountaineer  

        A co vozis za plaste,neni to spis plastem nez rafkem?

        0 0
        • tachmude  

          Kluci co mají stejné ráfky a jiné gumy tak mají stejné problémy.Nejlíp to sedne když se kolo nafouká kompresorem na dost tvrdo ( ono si to potom pěkně sedne ) a dle potřeby se odfoukne tlak.

          0 0
          • mountaineer  

            No benzinu mam hned pod barakem,ale co budu delat v lese se svoji minipumpickou,to se upumpuju nez to bude natvrdo abych to mohl upoustet-snad to nebude tak zly.A cim to je,to je to jejich proti zmijakovy zakonceni rafku?

            0 0
      • Vilém  

        Tentyz problem mam TD17. Nektery plaste s dratovou patkou jdou velmi tezce nasadit. Jinak co se tyce odolnosti, tak vzhledem k tomu, ze ho vozim na prednim kole asi 2 roky, tak zatim zadnej problem.

        0 0
    • kafac  

      Ja mam TD17 asi 3/4 roku, najeto cca 8000km a naprosta spokojenost. Centrovano pouze zadni kolo, a to jen proto, z edo me vlitl borec s autem. Jiank jsem tam vozil aji Maxxis Ignitor 2,35 – akorat se trosku hur nasazoval, ale vyresilo to mydlo s Jelenem :-)

      0 0
      • mountaineer  

        Tak to sem rad ze si spokojenej,uz sem je nechal zaplest.Jinak mas pekny kolo.Trochu divoky,ale libi se mi:o)

        0 0
    • quassar  

      Potreboval bych nekde sehnat td17 32 der, ale je to docela problem. Nevite o nejaky (e)shopu kde je jeste maji?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.