UL trip 001 - Erzegebirge durchtrinken am rad jaaaa!

556 nepřečtených
  • dada

    Tak je to tady – zasvěcení už vědí ale i pro ně upřesnující info:

    Přejezd krušných hor na kole s klíčovou zastávkou na horském hotelu lesná – ultrahardcore­brutalpohodof­kaaaa!

    Start 19/8/06 ústí hl.n. 7:50 R 690 VALDŠTEJN (obviously biker friendly) v 9:43 Ostrov nad Ohří – a zahřívací výšlap k lanofce v Jáchymově------výtah na klínovec za 40.- i s bikem… ----hardcore machirci muzou hore kolmo!!!----- pak volný hřebenový biking přes měděnec, šebík zákoutí anebo i jinudy hlavně na Lesnou…horský hotel v 900 mnm. s excelentní kuchyní gábinou atd a spaníčko za 200Kč… www.horskyhotellesna.cz/zakl_info.htm

    No a druhý den nová ves – mníšek-fláje-bouřňák atd až do ústí – možnosti zkrácení i prodloužení tu sou…

    jinak každý den je to 70–80 km bez výrazného převýšení taková pohodofka vod hospy k hospě a na konci pro změnu hospa…

    Takže kuba9 a skret prosím potvrdit ucast a další ústečtí a neústečtí budou bráni dle rychlosti přihlášení-je jen 10 míst…zdar dada a kačak

    Anketa: chci vědět co tam dáda s kačkou budou slavit...

    ano
    1x
    33%
    ano
    0x
    0%
    ano
    0x
    0%
    2x
    67%
    0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • MARIN  

      kdyz nebudu nic lepsiho delat mozna bych se pripojil od Lesne nekam ke Komarce a pak zase rychle domu

      0 0
    • scret  

      jejda,to ja jeste nevim,takhle brzo…:( Ja se vracim nekdy tusim 13.,14. z ital­skejch domolit a „velkeho zvonika“ v rakousich… Ale zvazuju ze bych jel s pritulkou… Jenomze vy ste takovy hovadka,jeste byste mi ji zkazili:)))

      0 0
      • dada  

        hele slečinko nech si ty kecy a normalně řekni jako chlap: jedu a beru přítulku abyste mi ji mohli pořádně zhodnotit!

        0 0
        • saturnin  

          výlet zní gut že bych se kurňa připojil?estli mě vezmete.

          0 0
          • scret  

            hele co mas za bajka? koukam ze jsi taky z UL…

            0 0
            • saturnin  

              Rám RB CRX a XT vejbava takovej normální bajk pro proplouvání krajinkou

              0 0
              • scret  

                barva?? ty jo,sem te snad ani nikdy nepotkal a to sme ve snejnym meste…:(

                0 0
          • dada  

            stačí říct že jedeš…a jedeš! crx na XT …kolik ti to váží?

            0 0
            • scret  

              no kamos ho mel v XLku a mohlo mit tak 10,5 i s pedalama…

              0 0
              • dada  

                to mi přijde nereálný ten rám má prej 2 kila…

                0 0
                • scret  

                  nesmysl!

                  0 0
                  • dada  

                    myslim že to tvrdil enjoy…

                    0 0
                    • scret  

                      no jo a taky do nedavana jezdil bez helmy:)))) koukal jsem ted do „hmotnosti“ a ma fakt nejakejch 1900g,to je hnus velebnosti! No kazdopadne mel kolo o dost lehci nez ja a to moje muze mit tak max. 11,5kg.

                      0 0
                      • enjoy  

                        no ma nejakejch 1950g v elku.nadruhou stranu se absolutne nebojim ze praskne.a jestli nekdy jo,tak bude nejvic na svete prekvapenej.a jezdim bez helmy,ne jezdil:-).

                        0 0
                  • JMT  

                    ma to 2 kg, vazil sem jich nekolik

                    0 0
        • scret  

          no zhodnotit,me to je jedno,protoze pro me je sqela a to mi staci:)

          0 0
          • saturnin  

            tak někdy někam vyrazíme,třeba v nedělu na Bukovku

            0 0
            • scret  

              na bukovku?no´mu­zem,ikdyz ja tak nejak mam svy trasy a ty jezdim a pak mam neoblibeny a ty nejezdim:) Takze nejezdim Stredohori po strane jak je Vetruse a nebo zase jak je bukovka…Ale prakrat jsem tam jel,uz davno,klidne bych to jel nekdy „znovuobjevit“…:)

              0 0
              • saturnin  

                taky sem tam nemusel ale ted tam jezdim rád je to pěkný,sice mrsk po silnici do Těchlovic ale pak paráda

                0 0
                • scret  

                  ja jsem to jel tusim loni nebotak,jako od Nemci,dojel jsem do Zubrnic a pak je z nich brutus (tusim po cerveny) krpal na Bukovku,to jsem asi po 1km vzdal,nejak jsem nemel moral… jedes na kasparka a jeste je to moc tezkej prevod:/

                  0 0
                  • saturnin  

                    právě proto jezdim ve vobráceným gardu ten sjezd po červený do zubrnic je supr

                    0 0
                    •  
                      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                      0 0
                    • scret  

                      jj,po ty cerveny dolu to muze bejt mazec…

                      0 0
                      • saturnin  

                        to si piš nádhera,tak jak kdo pojede se mnou???teda podle počasí

                        0 0
                        • saturnin  

                          tak ústečáci kdo pojede???

                          0 0
                          •  
                            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                            0 0
    • mawerick  

      si si jistej že se budeš Erzgebirgem propíjet?;)

      0 0
      • dada  

        no jistě co se ti nezdá?

        0 0
        • mawerick  

          nic:D jen bacha na policajty;) Tuhle někomu (nevím kdo to byl z BFka nebyl) napařili v krčáku pokutu;) ještě že jsem šel pěšky:) (zatracená kost…)

          0 0
    • RUMcajs  

      Hele, proc si nekoupite uplne novou mapu a necnete do ni zakreslovat hospody a davat ji body dle kategorii? Pivo, Jidlo, WC, Rychlost obsluhy, ceny…

      0 0
      • dada  

        no a proc nevemes v patek vecer nejakej ryanair a neprijedes zakreslovat?

        0 0
        • RUMcajs  

          Pac hlinik. Formovanej. Kovanej… Bo Banshee vytvarovanej :-)

          A navic bych mel v Cantwells acko :-(

          0 0
    • dada  

      co spojit vikendovou vyjizdku s navstevou 4× MCR v LTM????

      0 0
      • RUMcajs  

        A fotaky s sebou, previti!

        0 0
        • dada  

          este nigdo nerek ze jede…

          0 0
          • RUMcajs  

            Ja nejedu :-)

            Minochodem jsem si prave predplatil na 3 roky National Geographic a dostanu k nemu zdarma batuzek, dalekohled a zaviraci kapesni nuz s integrovanou lzickou!

            0 0
            • dada  

              no ty bonusy za to určitě stojej…ale jinak mam k tomu časopisu husty odpor…horší tendenčníproa­merický plátek neznám…o cestování a přírovovědě podle mě zdaleka není…ale pokud ti nevadí minimum dvou oslavných článků na kohokoli z bušů na číslo tak prosím…

              0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 0
              • RUMcajs  

                Treba ten clanek o nanotechnologiich a Japonsku, co tam byl moc Bushe neoslavoval. Druhej o spolecenstvi Huteritu (pobozna izolovana kolonie) taky tak nejak politiku obchazel… Brucci v jeskyni ve Slovinsku toho taky moc o te politice nenakecali :-)

                Prusvih je jenom v tom, ze je tam tech clanku mene a jsou obsahlejsi, takze je treba pulka casaku na tema, ktere te nezajima.

                0 0
                • dada  

                  vážně když si to předplatila matka tak sem měl nejdřív radost a pak sem se po nahlídnutí do dvou čísel zhrozil a rychle sem jí předplatil koktejl aby se mi z toho definitivně nezvencla.

                  0 0
                  • scret  

                    nechcete se vys… na nejaky debaty o politice v casopisech??:) ja teda neodebiram ani NG ani Koktejl a taky ziju:))

                    0 0
                  • RUMcajs  

                    Neboj, o mamincino zdravi se staram nasledovne: Koktejl, NG, Lide a Zeme, Cestopisy, Reflex, Cykloservis, Velo, Outdoor :-)))

                    Vzdycky kdyz si neco „draheho“ koupim, tak ji odkazu na ceny v casopisech (ty nejdrazsi) a ona pak pod tihou argumentu uzna, ze takovej ram od Cube za 19tis je velmi levnej apod. :-))))

                    0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • hmi  

      Plha se hlasi;)

      0 0
      • dada  

        a kde je hliník?…dobrá berem te ale bylo to o fous na poslední chvíli :)

        0 0
        • hmi  

          Huraaaaa! ci byl ten fous?;) Hlinik se zamaskoval v ramu…

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
    • dancing dog  

      moje oblíbená oblast, s lanovkou i vážně jízda na pohodu, sjel bych na oběd do kalku nebo Brandova, ale blbý je, že se nemohu přidat neb sloužím a budutudíž smrdět v práci. můžou jen doufat, že ám cestu alespoň pokází vichr, déš¡a kroupy,ještě lépe snih a náledí … :-)

      0 0
    • scret  

      Taak jsem zpet z dovolenky v Dolomitech. Tak jak s tim pristim vikendem???Kde sraz,jak doprava apod.???

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • scret  

      kua top je dneska mrtvo:(((

      0 0
      • dada  

        no sem rad ze ste to sami ozivili. v sobotu to dopadlo výborne kacka si urcite zmeni profil… ten sraz bych videl v 7:35 presne. budem kupovat hromadnej listek…cim vic lidi tim to bude levnejsi…kdo prijde pozde skodi sobe i ostatnim. vlak ma prijezd 7:48 odjezd 7:50… jedinej kuba ma indivindi program v hospode u nadru v ostrove…:)

        0 0
    • scret  

      ale ti povim ze maj naaadherne udelany webovky:))) Kolik jsi rikal cena??Je v tom i snidane?

      0 0
      • dada  

        ufff jak malej…snidane v tom neni ale myslim ze ti to nebude vadit…jidelni listek se cte velmi dobre a este lepe se z nej objednava a pak jeste lepe papa…a specielne na snidani tam maj mnammnam libovustky

        0 0
        • scret  

          a ceny asi tak jaky??rozumny nebo jako v pohranici??:)))

          0 0
          • dada  

            co ti na to mam rict…kuba tam pred mesicem byl a byl nadsenej…a ted si to srovnej s tim ze s nama nechtel na lidický na stelinku…a uz toho nech, duveruj mi a nech se prekvapit!

            0 0
    • scret  

      JInak predpoved pocasi je oteplovani koncem tejdne,o vikendu ochlazeni,pre­hanky,oblacno…:(

      0 0
      • dada  

        budes muset zajit do hudáče koupit nějakou pořádnou bundu :)

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • scret  

          tak to nevim co bych v Hudaci delal:)))))kdyz bych nejakou chtel (jakoze uz mam) tak jedine u nas:)

          0 0
    • scret  

      no tak dado,nepitvej a rekni kdo vsechno jede…:) a hezky jmenovite:)))

      0 0
      • dada  

        vy my kuba houmi kodym. a mozna este jedna kamoska. dve az tri mista sou dyztak este volny

        0 0
        • scret  

          houmi,kodym? neznam nebo znam?:)

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
        • hmi  

          bych jedno poterboval pro kamaradku…hrozne rada by poznala mistni velocipedisti;)))

          0 0
          • scret  

            „bych jedno poterboval pro kamaradku…“

            jedno co??jako kolo?

            0 0
          • dada  

            tak jo ted mi ta jina kamaradka vodrekla tak ji vem bude nas akorat vosum…jestli teda budes ty mit na cem jet…udej meno a odkud je…

            0 0
            • hmi  

              kolo je v poho, ev. pojedu na zimakovi nebo mi kamos pujci. A udavat nebudu, nejsem bonzak!;)))

              0 0
              • dada  

                no ale nejak nahlasit by se mohla…registrovana tady nejni?

                0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 0
            • dada  

              tak pocitam: cena za jednoho do ostrova: 140Kc----silenost, ale zakaznicke jizdne=cena za skupinovou jizdenku pro dva: á 86Kc, kazdy dalsi do skupiny pak plati polovinu tj. 43Kc. Takze celkem to je...........­....387Kc pro 7 lidi tj 55 korun a 28 a pul halire na jednoho! Jo a dvacka za bike…

              0 0
              • scret  

                chcete jet ikdyz bude hnusne??

                0 0
                • hmi  

                  cemu rikas hnusne?;)

                  0 0
                  • scret  

                    na bajk? no treba jako dneska dopoledne. na trek -mi to je jedno ikdyz padaj hovna s hakama

                    0 0
                    • hmi  

                      jedu kazdopadne, hlavne se dostat do Lesny;))

                      0 0
                    • dada  

                      co k tomu říct…di do hudáče! :)

                      0 0
                    • dada  

                      ne fakt myslim že bude hezky…hlasili zlepšení už na dnes a od soboty zhoršování…tak si myslim že se to posune, hezky začne bejt až ve čtvrtek a vydrží to přesně do neděle odpoledne takže sjzd z adolfova bude o to zajímavější!

                      0 0
                      • dada  

                        no jouž to změnili: sobota polojasno 26/30, neděle polojasno deštové přehánky 24/28st. už to vidim jak potáhnu plnej batoh hadrů a pak budu nadávat že je vedro…ale zas kdybych ty hadry netáh tak bude 100% hnusně…Murphy.

                        0 0
                        • scret  

                          Jedina nevyho,clovek musi tahnout hadry na prevleceni:(

                          0 0
                          • dada  

                            ty ses ale fakt horsi jak zenska tu svoji uz sem ale remcat (skoro) odnaucil

                            0 0
                            • kacacka  

                              manzilku, klidek jo :))))

                              0 0
                            • scret  

                              visco,kdybych jel sam,tak to neresim,tak si vemu akorat nejaky plataky a to je vsechno,ale sam nejedu:)

                              0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
    • SELMIRA  

      můžu jet s váma?

      0 0
      • scret  

        no dada mluvil neco o tom ze prej jako je 10mist a zatim je nas tusim 8 nebo 9,takze teoreticky je misto volny

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • SELMIRA  

      já myslim, že sranda je spíš s Kubou :o) Tak to já ráda pojedu. Tak si mě pište. Sic jsem ještě uvažovala nad Artamonem v KV, ale… jedu teda s vámi. Akurát to bude napínavé, páč na přestup do Valdštejna budu mít asi tak 5 minut. :o) A to stejně budu muset z Práglu v půl sedmý. Ale dyž Coco jumbo, tak neni co řešit. Že jo? :o))

      0 0
      • dada  

        to vyjde … reknem rozhodcimu at zadrzi masinfiru, navic valdtejn miva obcas zpozdo

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • scret  

      tak decka ja padam dom!:) ale zitra se na me zase teste:)))

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • SELMIRA  

      eště by mě zajímalo jídlo Nerada bych trpěla. :o) Ale zasejc neni v mých silách unést na zádech potravu pro mně na 2 dny. Takže asi neberu nic a kdyžtak sníme psy, že jo?

      0 0
      • dada  

        tak sem tady chvilku nebyl a vida uz sme pres 400. nic se neboj selmo, periny budou, jidla po ceste je dost-treba na Měděnci…no a pak na Lesny…ale to už se tu probíralo. Ja si beru dve fidorky a neco do vlaku. Jinak teď sem zjistil že ručníky na pokoji nebudou takze to nejakej malinkej pribalit chce. Holt Camelbak M.U.L.E. asi stacit nebude… Jinak este se domluv s kubou na tu patecní poradu…treba te necha spat u sebe ;)

        0 0
        • SELMIRA  

          Tak paráda. :o) Akurát změna, nepojedu s vámi Valdštejnem, jelikož kamerádi, kteří jedou do KV chrtit na maraton mě svezou. Takže sejdem se v Ostrově na nádraží?

          0 0
          • dada  

            oukej budem tam v 9:43 takze bud te kamosi hodej az tam-je to z varu 5 minut-anebo tak jak planoval Kuba Os7005 KV 9:09----Ostrov 9:27 a budes nas vyhlizet…

            0 0
          • dada  

            ale fakt bych je asi spis prekecal protoze kvuli tem peti minutam platit listek+kolo je docela hovadina. jinak jako spravna chrtka muzes taky dojet z varu na kole ale je to trosku do kopce…

            0 0
            • SELMIRA  

              no, jak pravíš vlakem se to nevyplatí ale závodníci asi budou nervní před závodem chápeš, nemůžu je okrádat o drahocené minuty rozjíždění na válcích a tak. :o)) Myslim, že tam dojedu. Ostrov znám, boť mam tam taky kamerády. Za ty léta jsem už zjistila, že biker všude bratry má.:o)

              0 0
              • dada  

                tak to hlavne stihni i kdyz pojedes rovnoucestou pres Hájek tak to možná na hoďku vydá…

                0 0
                • SELMIRA  

                  my eště na něco přestupujem?

                  Myslim, že ve Varech budem na osmou. Takže snad času dost.

                  Kdyžtak, kdybych se mocnosti a živly spikly proti mně a zmeškala jsem start, tak snad vás dostihnu na občertvovačce. :o))

                  0 0
                  • dada  

                    na lanovku…jestli bude s ve varech ve vosum tak je to v poho…

                    0 0
              • SELMIRA  

                teda bikerka biker taky ale bikerka tim spíš :o)

                0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
    • DW6  

      zdar lidi,vyjel by zejtra někdo s bikem na houby?třebas někam na Sněžník,Adolfov a tak..

      0 0
      • dada  

        bike a proutěnej košíček???

        0 0
        • DW6  

          No,asi vezmu bágl,dnes jsem jel na silničce přes Maxičky až do Chřibské a všude mraky lidí s plnými košíky..

          0 0
          • dada  

            my kazdopadne potrenujem na sobotu…takze teoreticky si to muzem dat nekdy po 16:00 pres banov a telnici nahoru na adolfov s tebou když budeš chtít…ale na houby asi pečem…ty máš ale asi prázdniny a chtěl bys vyrazit dřív co?

            0 0
            • DW6  

              ok,je to v pohodě,o víkendu mám už závodní povinnosti..já tam vyrazim zejtra(asi),prostě se chci nažrat asi po roce obalovanejch hub.je fakt,ze s bikem to bude něco,ale což.jj,jsem student.

              0 0
              • dada  

                tak jako že jedem? skoro se tě bojim závodníku…

                0 0
                • DW6  

                  ty bys jel zejtra?víkend nestíhám..

                  0 0
                  • dada  

                    jo asi i s kačkou…

                    0 0
                    • DW6  

                      jasně,v kolik by jste mohli?já se přizpůsobím,jak s časem,tak místem srazu..jsem z Dobětic

                      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • hmi  

      sive, tak sme s Kubajzem radili uz vcera a neska mam v hube jak v senkrovne;)) sme nemeli ten rum pit!;)))))) ale taktiku budeme mit exelentni…;)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • scret  

      Tak mozna se prida jeste kamos,se spanim by si ale nelamal hlavu,kdyz by to neslo vyresit pohotove na miste,tak sjede do Chomutova k jeho rodicum:)

      0 0
      • dada  

        supr. nastoupi s nama v usti? a jak se menuje?

        0 0
        • scret  

          jmenuje se Honza a nevim kde by nastupoval,je z TP…Zitra mi jeste da vedet jak dostane povoleni od manzelky:))to vis,nekdo musi hlidat sviste:)

          0 0
          • dada  

            nam uz to je jedno jestli pojede 7 nebo 9 lidi na jeden listek-dela to rozdil asi 3 koruny ale on by to mel kazdopadne levnejsi kdyby dal vcas vedet ze opravdu jede tak i kdyz nastoupi v TPC tak muze mit spolecnou jizdenku s nama uz z UL…na zakaznicky jizdny by to mel z teplic tak o 25 Kc drazsi a pokud zakaznickou kartu nema tak asi tak o osumde…

            0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    • dada  

      pro DW: takže domluva platí-nahoře ve skoroticích u starý školy je to křižovatka ulic Osvoboditelů/Ši­roká/na Valech(votamtaď přijedem my) v 16:45 oukej?

      0 0
    • scret  

      sem hodil do Fotek-ostatni nejaky fotecky ted z Dolomit,tak se muzete mrknout:)

      0 0
    • Luka  

      HELE kluci ustecky a jini prilehli… poradte mi:

      o vikendu jedem do ULu… 1 den – sobotu – chcem stravit na bikach. A nevime kamo jet… nechcete mi sem napsat vase oblibeny okruhy tak do 50ti km??… Mam predstavu neceho jako je decinskej sneznik, nebo jezdeni v Tise… ale tam vsude uz jsme byli.

      Zadny hardcore technicky narocny tereny, ale zase me nesetrete.. singliky, nejlip znaceny jako TZ nebo neprehlidnutelny… nahoru-dolu cesticky…co? Okoli Usti, maximalne decina.

      Diky LUKA

      0 0
      • SELMIRA  

        a PROČ vlastně taky TY nejedesh s náma???

        0 0
        • Luka  

          kam??? ja to tu necetla, ja se jen prifarila :D

          0 0
          • Luka  

            je, ted jsem si to precetla.. mnoooo, tak to me mrzi. slibila jsem doma rodicum, ze se po 2 mesicich ukazem na celej vikend (a na sobotu zdrhnem na kola), ale nemuzu jim utect i na nedeli… to by neprezili… ale jestliva budete neco poradat zas, takhle o vikendu, dejte mi vedet pls. ja ted forum moc nesledovala, mam v praci galeje. dik

            0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • DW6  

      nechcete založit nové vlákno?už je tu toho moc a dost dlouho mi to najíždí..

      0 0
      • dada  

        nojo uz 503…sem spokojenej…ale novy zalozim az po vikendu…dokud neodjedem musi tohle zit!

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • scret  

      tak gde ste fsichni???:) To jsem tu sam?:((

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • dada  

        kup si medvidka myvala

        0 0
      • scret  

        hmm,koukam vsichni vtipny po ranu! na to ze chcije ste az moc vesely…

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • scret  

          mozna budu mit do Ostrova odvoz jeste nevim

          0 0
          • dada  

            co na to rict…ty musis mit vzdycky neco spesl…nestran se jo! jinak ten vlak jede 1:53 coz je zhruba cas jak autem… jo a vubec nejlepsi by bylo kdyby vas hodili az k lanovce abyste se moc neunavili :(

            0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
            • scret  

              nene,mozna nas hodej do Lesny,ne jeste lip,mozna az do Usti:)))))

              0 0
    • scret  

      vono celkove ty cyklistiku pojimam asi uplne nejak jinak nez vy:) ja sednu na kolo a dojedu az do cile,zadny pivecko,zadny zdrzovani na trase, a pak si klidne po svihu dam,ale takovy to vejletni jezdeni,kazdejch 5 minut zastavka me docela ubiji…

      0 0
      • dada  

        to s tebou souhlasim…kdyz sme jeli do tech LTM na 4X tak sme jich dali po ceste 4 (sama zaminka jako lepeni duse a tak) a skoro sem tam nedojel…vcera sem byl tak hodnej ze sem odmitl tradicni vrcholove pivo na Adolfově a bylo to supr…akorat sem si to pak vykompenzoval u Kroupů..ale jen tak lehce :)

        0 0
        • scret  

          Hlavne tuhle jsem jel na divocakovi,dal jsem si jedno nebo dve,a pak jsem mel docela hrachy aby mne nezastavil nejakej horlivej prislusnik:))

          0 0
    • scret  

      mimochodem chcete jet po cerveny???

      0 0
      • dada  

        asi jo…je to pro biky i crossy…a vubec pojed vlakem a tam se muzem v klidu domluvit!

        0 0
        • scret  

          No na 90% jedem vlakem!:) Fakt doufam ze se to dneska vychcije,visco me je to sumak v cem pojedu,muzou padat hovna s hakama,ja to dojedu,ale Kacka by z toho byla asi mirne zdeptana:)))

          0 0
          • Luka  

            na nedeli radar ukazuje fakt sileny pocasi… viz meteoweb.cz – predpovedni mapa AVN stredni evropa, +56hodin a dale :(

            0 0
            • scret  

              diky,mrknu na to…

              0 0
            • dada  

              hele nech toho…na druhostranu v nedeli se da dycky sjet dolu…

              0 0
              • scret  

                sjet dolu a dojet vlakem?hmm,nic­moc,ale co by se dalo delat ze?:)

                0 0
              • scret  

                na druhou stranu,na tech sotolinkach se to aspon trosku vsakne…

                0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
    • dada  

      tak děti, ještě pěkně s maminkou zkontrolujte jestli máte připravený cvičky, červený resp. modrý trenýrky a bílý tílko a vzhledem k předpovědi i pláštěnku a punčocháčky. No a pak hajdy do postýlky ať ste zejtra hezky redy! Dobrou noc přeje dáda kačka a trendegranvelocite Valdštejn!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.