• MartinS

    Mate někkdo zkušenosti s touto vidlicí?

    0 0
    • BB  

      bez toho C na konci, nejlepsi vidle meho zivota, srovnavam proti RS SID SL.

      0 0
      • MartinXC  

        No tak, nedej se prosit a pochlub se trochu víc :-) + co máš za př.brzdu, námbu, výplet, ráfek, řidítka, gripy, představec, výšku hlavy, jaké př.gumy, kolik najezdíš a kde. (To všecko se na celkovém dojmu podepíše). Mj. Float se mi taky moc líbí, ale nelíbí se mi firemní politika mimo území SevAm (dostupnost čehokoliv) a cena.

        0 0
        • MartinXC  

          … kruci – nábu …

          0 0
        • BB  

          brzda XTR 03 hydra, nába Hugi 240, špice DT 2 zeslabované na 1.8 (32 špic), ráfek Mavic UST (číslo si nepamatuji), hlava odpovidá L velikosti rámu, bude to okolo 12 cm, gumy Schwalbe Jimmy ligth bezdušovky, naježděno 8,5 Kkm za 2003. Vše v pohodě, terény od pohodových projížděk v Brdech až přes náročné terény na Gardě, Val di Sole.

          0 0
          • scret  

            Muzes se podelit o zkusenosti, myslim okolo servisu. V nekterejch Foxech prej klapalo. Pouzivas nejaky neopren. chranice? Jak casto neco s tou vidli delas (mazani atd.)?

            0 0
            • MartinXC  

              Podle ohlasů, největší spokojenost je s RLkem. Klapot je snad v některých RLT ? (je to na mtbr)

              0 0
            • BB  

              nic mi tam neklapalo, servis pouze utírání kluzáků hadrem a občas jsem na ně stříknul TF2. Nic víc, na jaře asi nechám vyměnit olej

              0 0
          • MartinXC  

            Hele díky, (kdybych nebyl skleróza a vzpoměl si, že máš Palomino) to je docela komplexní obrázek = tuhý předek co jede tam, kam se namíří – na to bych nic jiného jako vidli nevolil Jen se podivuju nad kombinací zeslabované dráty a kotouč, zvláš? s (relativně těžkýma) bezdušovkama …

            0 0
    • MartinS  

      Vidlice stojí 520 USD, akorát ji sem dostat bez dopravy a cla! http://www.jensonusa.com/store/sub.aspx?…

      0 0
      • MartinXC  

        Jak dlouho ti trvalo ji dostat od objednání ? (já tam stornoval obj. v prosinci, když mi nebyli schopní obratem potvrdit termín dodání)

        0 0
        • MartinS  

          Práve, že jsem ji neobjednával, protože za dopravu chtěli 85 USD a když k tomu přidám clo, tak se to už moc nevyplatí. Navíc problematická záruka, servis…

          0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.