Maxxis Larsen TT 2,0" kevlar - minirecenze

10 nepřečtených
  • RUMcajs

    Rozhodnul jsem se s Vámi podělit o zkušenosti s mým měsíc „novým“ pláštěm, takže se kochejte a nekamenujte mě za pravopis :-)

    Maxxis Larsen TT 2,0" kevlar – 610 Kč

    První dojmy:

    • je lehký (můj první kevlarák)
    • nepůjde asi hustit na 6 bar, je vyšší a asi by se roztrhnul
    • na asfaltu je na tom o trochu hůř než Wormdrive, ale lépe než stejně nahuštěný Kraken
    • silný v záběru na tvrdém povrchu, nebo tam, kde je měkká vrstva do 1cm
    • na půdě s vlhkým listím se špunty při brždění ucpou a smýká se – neorá
    • na čedičových kamenech klouže, ale neustřeluje tak jako Wormdrive
    • na mokré trávě lehce klouže stejně jako na kamenech, nebrzdí.
    • při brždění při traverzu se smýká, chybí drsnější boční výstupky

    celkem: lepší záběr než brždění, chybí mu velké boční výstupky jako má Wormdrive

    Dojmy po měsíci ježdění:

    • velmi dobře se sundavá a nandavá bez nářadí (patka se vytahala)
    • velmi dobře zabírá na půdě za sucha a vlhka, dobře se čistí, prokluzuje až v 2cm bahna a víc
    • lépe zabírá, než brzdí
    • patří k vyšším pláš?ům a tak je odolnější proti průrazu (ani jeden průraz za měsíc)
    • rozdíl mezi 4 a víc bar je u val. odporu minimální, dá se jezdit „měkčí“ bez výrazné ztráty rychlosti na asfaltu, naopak v terénu jede lépe s nižším tlakem (neboří se)
    • dobrá odolnost proti defektům (v terénu žádný o trny, šotolinu atd.), jen 1 píchnutí o střep za měsíc/500Km

    Shrnutí: XC pláš? bez agresivního vzorku s dobrými samočistícími vlastnostmi a záběrem, horší brzdní vlastnosti jdou nahradit technikou a drsnějším předním pláštěm

    0 0
    • Pavlos  

      a co to primo soupnout do recenzi?

      0 0
        Výběr z produktů
        Přejít do shopu (Komponenty)
      • RUMcajs  

        tam to skoro nikdo nečte, ale už to tam ye :-)

        0 0
        • blue  

          a jak to poznas, ze to tam nikdo necte? :-)

          0 0
          • RUMcajs  

            ehm, panáčku, psal jsem SKORO nikdo, jo a navíc v recenzích není možnost takové rychlé reakce a větvení jako ve foru :-)

            0 0
            • blue  

              dobre… jak teda poznas, ze to SKORO nikod necte? :-) tady to prave diky tomu vetveni a diskuzim kolem dost rychle zanikne… to je prave smysl recenzi, ze se na ne nenabaluje tisic dalsich kecu – nic ve zlym – a je to rychle po ruce a prehledny:-) a diskuzi at si klidne pak clovek rozjede tady

              0 0
    • Jogador  

      Já ho taky měl, sice drát, ale vzorek stejnej, docela bych ho chválil, kdyby se mi po třech měsících nesjel cca 1000 km ani ne a je hladkej jak dětský zadeček.

      0 0
      • RUMcajs  

        Jo, to jo, hlavně ta prostřední řada špuntíků se sjíždí dřív. To je podle mě hlavně přefukováním. Chce to hold jezdit ho foukanej na míň, aby se sjížděl rovnoměrně po obvodu, nebo víc jezdit v terénu :-)

        0 0
      • pali  

        podobná skúsenos? vydržal ani nie tú tisícku

        0 0
      • Pekáček  

        To je zvláštní, já ho mám v drátu, koupil jsem ho v létě jako levnou náhradu za prasklej Python a je teda sjetej, ale má hodně nalítáno (cca 4000) a proti Pythonu Gold je to držák!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.