Mozna blbej prispevek, ale bolej me nohy a ruce

16 nepřečtených
  • Petr11

    Nemuzete mi nekdo poradit jak se rychle zbavit bolavejch nohou? Jezdim tak 45km na krev v terenu ob den, nekdy ob vic-jak se mi chce a furt ty nohy cejtim-jak rychle zregenerovat? Jeste k tem rukam(dlane)-bolej me silene-skoro az do kreci, zvlaste po delsich rychlych hrbolatych usecich ktery tolik nebere vidle(Judy TT 04)-je to jen tou vidli, nebo pomuzou jiny gripy? diky vsem

    0 0
    • Petr11  

      gripy-neni to mozna tim ze jsou docela tenky?

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Jednoznačně je blbost, když cejtíš, že tě bolej nohy, tak jet zase trénink na krev.To prostě nikam nevede. Čili naslouchat svoje tělo. Pokud tě bolej ruce, tak se vyplatí vozit rukavice, který poberou dost nárazů. Nedržet řidítka křečovitě a taky posilovat.

      0 0
      • Mike.2  

        abych to upresnil-bolej me tak prvnich 15km-spis takova unava, pak se to nejak rozjede.Kdybych nedrzel krecovate riditka tak slitnu…to radsi vydrzim:(

        0 0
      • Mike.2  

        mam uplne stejne problemy jako petr, ale u me to bude asi spis nevytrenovanosti-moc toho najeto nemam

        0 0
        • PT  

          Jo a kolik máš najeto?Ja jsem na 7800:)

          0 0
        • PT  

          Už mi jede net,tak mi napiš mail,jak to máš se zkouškama.

          0 0
    • Staenly  

      Dobry je druhrj den po vyjizdce jit se vyjet – tzn. par kilometru v lehkym terenu na lehky prevody s vyssi kadenci…Nebo hned po vyjizdce vytrepat nohy atd.

      0 0
    • Jogador  

      Kup si prázdninové Velo, maš to tam i s obrázky:)

      0 0
    • Fido Mrlasek  

      nanapínat ruce ...... pokrčit.

      0 0
    • Yann  

      Pro zacatek koukni na mnohokrat zminovane kpo.cz http://www.kpo.cz/…ziologie.htm

      0 0
    • Beeda  

      A kolik jsi najel ve vytvalostnim pasmu, mas min 20 rozjetia a vyjeti, to jedes porad na krev?, proc ses masochista? :-)) B.

      0 0
      • Mike.2  

        a co je vytrvalostni pasmo?pulsmetr nemam, anaerobni prah neznam…

        0 0
        • Beeda  

          Opravdu zdjednodusene to mas tak, ze jedes nakole aniz by jsi se zadychal, nicmene stale slapes. Netrenovany clovek by mel v pohode zvladnout 2–3 hodiny, teren rovny az mirne zvlneny. Prahove je to do aerobni pr. B

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.