• tradic

    Chci aby mi pěkně narostli svaly na nohou, aby se každé dívčí oko za mnou otočilo. Poraďte mi co všechno mám do sebe ládovat. Hlavně aby to bylo účinné.

    0 0
    • Bobo  

      Nejlépe špenát :)

      0 0
    • Volf  

      tvrdí se, že jak začneš cvičit tak se první sval udělá z mozku. Mám dojem, že ty už do tý posilovny určitě nějakou dobu chodíš, tak na co se ještě ládovat.

      0 0
    • McBlacky  

      hlavně nejezdi na kole, to na to nepomáhá, to si nohy vyšviháš sice do nááádhernýho tvaru, ale objemově nic moc… jinak zobou se nějaký aminy a kreatin

      0 0
      • vlk  

        No neřek bych- když bude jezdit rychle silově a krátce, tak se mu zvětší i objemy.Jako kdysi, když jsem to myslel s kolem v mládí vážně tak jsem třeba měl lýtka 45cm obvod, což už dnes neplatí.

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Když si to myslel s kolem v mládí vážně? V mládí? Ježiš, já netušila, že jsem v sedmadvaceti stará bába, co já teď budu dělat, vžďyť jsem si ještě nezačala pořádně užívat.

          0 0
          • vlk  

            No dobrá no sem se blbě vyjádřil.Já beru mládí dobu, kdy člověk studuje, má hodně volnýho času a může si dělat co chce.Jak jsem začal pracovat a začali problémy typu bydlení apod. Tak to už beru jako střední věk.

            0 0
          • Rychlej turista  

            Tak to já abych se šel rovnou zahrabat :-D

            0 0
    • tchurillo  

      jasne, hlavne pozor na ten bajk -strata casu. Zer steroidy a makaj vo fitku. Tam mas aj zrkadla ako bonus!

      0 0
      • CZiko  

        no tak steroidy bych určitě nemlsal… Lepší jsou proteiny… dyď steroidy jsou jedy, ničí se tím játra.

        0 0
        • faster  

          hlavně vše s mirou,nemužeš sypat steraky cele leto,ja jsem experimentoval na jaro a de to poznat…,vedlejši učinky byl hukot v gatach..,nadměrne poceni,jinak v poho.

          0 0
          • jonys  

            No ty se mi snad zdáš!Ještě napiš,že jsi to výhodně koupil od Ukrajince v podchodu a už asi zalomím úplně!Víš na jaký problémy jsi si mohl zadělat?!Buď rád,že ti vydržela hercna a doufej,že sis ji nepoškodil.Stejně tak játra(možná že na vyšetření by se doktor divil-vy jste měl žloutenku,pane??) a trávící ústrojí.Doufej,že jsi ještě potentní a příště,jestli můžu radit,pane Colemane,už zůstaň u „legální“ podpory svalového růstu. Když slyším o dopingu vrcholových sportovců,myslím si něco o tom,že zvítězila touha po slávě a mamonu nad zdravým uvažováním.Když vidím maníka v šatně fitka prát si do nohy nějaký sajrajt,myslím si něco o doktoru Chocholouškovi…

            0 0
            • pepino  

              Vždyť jsou to léky:) By mě zajímalo, jestli by mu přišlo normální, kdyby jako zdravej jed denně 20 acylpirinů:)

              0 0
    • SavaH  

      Mám opačnej problém. Potřebovala bych tak 2 cm svalů v obvodu stehen ubrat… Nevejdou se do džínů:( prodam;)

      0 0
    • Thorn  

      Spytaj sa Hamiltona.

      0 0
    • vlk  

      Jezdit terén.Spíše těžší převody.

      0 0
    • mastihuba  

      Chceš být nejhezčí bajker co? :)))

      0 0
    • Jogador  

      Holky po nohách nejedou, ty jedou na něco jiného, a jestli se holky otočí, tak to jen proto aby se Ti vysmáli do tváře, tlusté nohy vypadaj blbě, ale tak si kup návleky, a vycpi je kapesníky…:)

      0 0
      • mike!1  

        a nebo, aby obdivovaly tvůj bajk:-)

        0 0
      • MartinXC  

        Čověče, holky študujou naše zadky a nohy právě tak, jako my jejich. Jen ne tak okatě :-)

        0 0
        • McBlacky  

          nejsem sice holka, ale máš pravdu :-)

          0 0
        • pitelboy  

          to jo. ale de o to kolika se libi „tlusty“ svalnyty nohy a kolika hubeny vypracovany…?!?

          0 0
          • MartinXC  

            Divil by ses … jen to umět poznat která čučí. :-)

            0 0
            • Jogador  

              Mám dosvědčeno od Eily, že se holky na nohy nekoukaj. A vzkazuje Vám: he v tom to neni :) se otocim spis za kolem:) vzdycky tata kdyz koukam na cyklistu se pta jestli nekdo znamej a ja ze nevim, ze jsem koukala na kolo. A V druhým příspěvku: napis ze Eila kouka na kolo:)fakt, me v zivote nenapadlo koukat na nohy, ksyz uz tak jak je velky, na ruce, ne oci, ale na nohy? Prostě tady vidíte jak jste kluci zvrhlí, holky maj jiné priority, jako převodník, vidlice a tak:)

              0 0
              • MartinXC  

                :-D ano někteří/ré jsou perverzní i tímto způsobem :-D

                0 0
                • Jogador  

                  Já se také za každým ohlídnu, co má za kolo, a je mi jedno jaký je cyklista, a jaký má pohlaví. Podle mě je ale holkám uplně jedno naše nohy, a? jsou chlupatý, nebo nebo oholený, ale podle ochlupení nohou jde určovat i jiné ochlupení, a u toho kdo se holí to neni poznat:)

                  0 0
                • Eila  

                  dekuji:) na nohy ale fakt nekoukam:)

                  0 0
                  • SavaH  

                    Na nohy taky nekoukam, to už za dotyčnym cyklistou musim jet hóóódně dlouho;)

                    0 0
                  • SavaH  

                    Na nohy taky nekoukam, to už za dotyčnym cyklistou musim jet hóóódně dlouho;)

                    0 0
                • pitelboy  

                  JA kdyz vidim nekoho na kole, tak si nejdriv poradne prohlidnu kolo a kdyz zbyde cas tak skouknu i jezdce !

                  0 0
        • Stax  

          jj :)

          0 0
    • X-biker  

      Nauc se bunny hop, manual a pokud mas fajnovy kolo a peknej dresik tak se po tobe sem tam naka otoci :-) (ted se mi to stalo a musel sem ji rict ze mam holku, kuwa ja na ni dokonce cekal, abych se ji zbavil a odpadlovala pryc, sakra stalo se mi to poprvy a trhalo mi to zily.......uz to nechci zazit, asi zacnu jezdit na herce od segry v roztrhany mikine :-)

      0 0
    • jarka  

      Radu musím rozdělit: 1/ nárůst svalů dle náročnosti získání objemu:
      a/ jezdit, jezdit, jezdit, jezdit …
      b/ zobat,zobat,zo­bat,zobat…
      c/ plastická operace 2/ otočení děvčat (dle mého názoru)
      Pro tebe nevidím problém!!!
      Pokud budeš přemýšlet stylem jak popisuješ v příspěvku, tě každá holka předjede a ohlídne se o kolik ti ujela !! A u toho si ještě řekne: takový svalnatý nohy a kde nic tu nic…!!

      0 0
    • mosquito  

      svaly na nohou mas abys jel do kopce, baby cumi spis na zadek a ksicht…

      0 0
    • hmi  

      dřepy s činkou + hodně žrát;)

      0 0
    • jecnak  

      Roviny max 2–3h stridat vysokou kadenci, tezky prevody + jet nekde kolem anp, jist vic maso. Tohle tak 3–4 tydne a zbytek se co nejvic flakat. Daj se nabrat cca 2cm na stehnech za mesic.

      Ale asi nic pro tebe, hodne to boli.

      0 0
    • pz-km  

      to sou problemy… ja mam stehna jak sokle od sochy a jsou s tim jen same problemy – skrti me cyklokalhoty, rozediram ve slabinach kalhoty, malo volneho mista na naradi… a holky se za mnou presto moc neotaci :(

      0 0
    • VencaV1  

      To nam tu uzivatel 4fitness vytahne z historie vsechny vlakna o vyzive, aby si mohl udelat reklamu na svuj internetovy obchod?

      0 0
    • jonys  

      Hele a nezkoušeli jste někdo tohle: www.suplementy.cz/…ablet--1895/

      0 0
      • raceman  

        pěkná sračka, řek bych že to tělo zhuntuje pořádně

        0 0
      • pz-km  

        no podle slozeni je to zdravi nicici sracka, ale nazev je zavadejici – mozna ze autori asi vedi, ze asi nejtvrdsi kratkodoby doping poskytuji polynitroderivaty, ktere se davaji do nekterych prumyslovych rozbusek, ikdyz dnes se v rozbuskach tusim preslo na efektivnejsi pentrit/hexogen odpalovac

        ty polynitroderivaty totiz maji dve zajimave vlastnosti pro lidske telo – ve stopove koncentraci (tedy presneji nekolik setin gramu na metrak zive vahy) obrovskym zpusobem katalizuji svalovy tonus a to je pak kratkodoby vykon na nebo i za hranici schopnosti samotneho svalu… pri o trosku vetsi koncentraci to ale doslova napumpuje svaly krvi a zemres na vnitrni krvaceni pres mekke tkane – a to velmi rychle, ale i tak bolestive :)

        udajne s tim experimentovali pred nekolika lety nejaci blazni vzperaci, ale samozrejme ze nikdo nic neprizna a pripadnou smrt zamaskuji kremaci, pokud nevyleti pec diky teto vybusnine kominem :) navic by na to pripadne prisla antidopingova kontrola

        0 0
        • pz-km  

          ach ten cestin, ten byt muj kun… …katalyzuji…

          0 0
        • jonys  

          No,tak trochu přibrzděme.Jsem poslední kdo by se vrhal na nějaké zakázané sajrajty.Ale: 1.Jedná se o legální podpůrný prostředek,ne­obsahuje žádné zakázané látky. 2.Je jasné,že musíš dodržovat dávkování.Sežrat na posezení pixli kreatinu nebo nějakých aminokys.,asi by to taky dobrotu neudělalo. Ptel jsem se na praktické zkušenosti,pokud je někdo má.Kluci z fitka co to zkoušeli to vcelku chválí,nejlepší ja prý kůra ještě s dvěma dalšími podobnými doplňky,teď se mi to nechce hledat.Je ale pravda,že oni jsou klasičtí bušiči,takže jsem chtěl vědět,zda se to dá skloubit i s kolem.Ale asi to zkusím zařadit místo kreatinu tak v listopadu.Nabírat svalovku při současném provozování aerobních aktivit mi fakt nejde! Sorry,ale ještě jsem nikoho po požití nitrixu neviděl vnitřně krvácet… :-)

          0 0
          • pepino  

            No logicky mi přijde lepší mít naplněný svaly vodou po kreatinu než krví po tomhle :-) (kde se vůbec ta krev vezme, co ti napumpuje nastálo všechny svaly?Nebude někde chybět? Třeba v mozku? A co na to jan Tleskač?:-).

            0 0
            • mountaineer  

              Tleskac vzlitnul na kole i bez kreatinu a spol,trenoval prece slapanim schodu na zvonici svatojakubskyho kostela:o)))

              0 0
    • scret  

      no nepocitej s tim ze kdyz do sebe budes neco tlacit,tak ti ty svaly samy naskacou!:)))) Musis holt cvicit a cvicit a presne dodrzovat jidelnicek a pak to teprv k necemu zacne vypadat…

      0 0
      • pz-km  

        vyvedu te z omylu, dnes se da na cernem trhu sehnat jakysi hormon, ktery blokuje tvorbu latky, ktera po puberte zpusobuje zastaveni rustu – pokusy se delali jak na mysich tak dokonce i na lidech – za par tydny je z tebe kulturista jak prase, ale taky ti enorme narostou mekke tkane a hlavne srdce, takze pokud to prezenes nebo se to zvrtne, tak pak pri prudkem pohybu diky obrovske velikost/vaze srdce se utrhne z osrdecniku a pretrhne se aorta… nevim, nevidel sem u lidi, ale u mysi ano – je to dohledatelne, vcertne toho nazvu, pochopitelne je to zakazana latka…

        0 0
        • scret  

          myslis rustovej hormon? No mylsel jsem to tak,aby clovek zustal zdravej!:))

          0 0
          • pz-km  

            ne, klasicky rustovy hormon pusobi na bunky kosti a jeho produkce se zastavi v dospelosti, toto je hormon co blokuje tvorbu hormonu, ktery brani rustu svalovych bunek – opakuji, tato latka brani tvorbe hormonu, ktery prirozene pusobi proti rustovemu hormonu svalovych bunek, ktery se tvori i po puberte… sice nejsem biochemik, ale jedna se tusim o tzv. svalovou hyperplazii a ma to co docineni s proteinem myostatinem…

            najit neco v cestine na inetu je problem, ale neco starsiho data preci jen – www.osel.cz/index.php?…

            0 0
        • jonys  

          Klasický kulturistický sračky,díky nimž se Colemanovi a spol. sotva vejde jazyk do huby.Ale tvůj příspěvek je trochu zavádějící-rozhodně neplatí,že když to budeš v pubertě brát,nepřestaneš růst!To by jinak čínské basketbalové mužstvo pro OH 2008 mělo v průměru 260cm :-)

          0 0
    • elbi  

      Potřebuješ svaly na nohou, aby se za Tebou holky otáčely ? Jestli máš takových starostí víc, tak jsi šťastný člověk ..

      0 0
      • Biker Marcel  

        Hele – tak ten človíček co chce zvětšovat svaly je bohužel představitelem většiny návštěvníků posiloven – proto jsem tam přestal chodit:)

        0 0
        • Corhy  

          Posilovnu bych nezatracoval, je potreba zatezovat cele telo, nejen nohy, pro me je to nutnost, kdyz prestanu na par mesicu posilovat, zacnou me bolet zada (povoli se vzprimovace a brisni svaly) a na vymasteny svalovce kaslu, chodim tam kvuli sobe

          0 0
          • scret  

            posilovat se da treba i plavanim…a clovek nemusi mezi ty „krasny“ hochy:))

            0 0
          • Biker Marcel  

            Tak to tě obdivuju, já to nevydržel:) Máš pravdu, já se snažim posilovat a cvičit doma a myslím, že mi to docela stačí a ušetřené penízky jdou na konto novýbike:)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.