• speedy gonzales

    no myslim ze tyhle laskovne prispevky muzou bikeforu docela prospet…

    rekl bych ze jednou z bolesti bikefora je snaha nekterych jeho horlivych uzivatelu za kazdou cenu se ke vsemu vyjadrit, ukazat jak tomu rozumi a jaci sou borci…

    ti co naleteli pak nejvic rvou, jak je dotycny vtipalek trapny, pritom si neuvedomuji (nebo mozna prave proto), ze sami sou tak trochu trapni…

    doufam ze ted nezapadnu do vyse zminovane kategorie :-)

    0 0
    •  

      tim narazis na me? promin, ale jestli je „vojtisek“ tvoje prace ses dost ubohej sam, tohle neni sranda, ale jen zpraseni fora

      0 0
      • speedy gonzales  

        ne nenarazim na tebe.ale je pekne ze ses sam prihlasil… a moje prace to opravdu neni.vyhledej si moje prispevky v tech diskuzich a mozna pochopis..

        0 0
        •  

          O pardon pane profesore, pěkně ste nam to natřel, to se hned nevidi, tak to pěkně prokouknout, dkyž už to každýmu bylo jasný…hm nechci se s tebou hadat, protoze je to totalni kravina, a navic ten prizpevek je jen jeden, takze asi tak. pís

          0 0
          • jimmy63  

            hele,kluci-nekricte na sebe!!od toho je tu vojtidek:)!!

            0 0
          • speedy gonzales  

            jezisi vubec mi neslo o tebe.neslo mi ani o nejake kazani!!! no a pak jsem jen zareagoval zes mi to chtel prisit :-)

            (no neni to jeden prispevek,tech diskuzi bylo myslim vic,a reagoval jsem kdyz jsem to precetl-ale to je uplne jedno)

            a nevztahuj vsechno hned na sebe…

            0 0
          • enjoy  

            clovece neprojevujes zrovna moc inteligence. bez urazky,fakt.jenom si to tak ctu a asi jses trosku horka hlava:-)

            0 0
    • Jogador  

      Já sem Tě teď trochu nepochopil, nevim jestli Ti vadí naše vtipné přízpěvky, jako Pádlisty, Enjoyuie, a nebo naopak, Ti co proti nám rádoby vtipným nadávají.

      0 0
      • speedy gonzales  

        ale ne.to vubec. narazim na to ze spousta lidi ani nevi o cem pise, hlavne aby neco napsali…

        coz prece neni vas pripad :-)

        0 0
        • Jogador  

          Já už se bál:)A oco šlo Ví?ovi, neni jeden z těch co poslechnou Pádlistovi rady?:)

          0 0
          •  

            občas jo, protože má pravdu :), ale to má občas každej

            0 0
    • MartinXC  

      Speedy, vcelku bych s tebou souhlasil. Ale zkusil jsi někdy zpětně něco na B-F vyhledat? Pak ti najednou těch 80% „žertovných“ příspěvků tak žertovných nepřipadne…naopak, B-F ti připadne jako bezcenné. Takže spustíš vlastní thread, ve kterém se nejméně jednou dozvíš, že už se to tu řešilo (ale najít to nepůjde), a taky dostaneš pár „vtipných“ odpovědí… Výhled: finálně rezignuje Admin, protože už nesežene peníze na další disky a provoz, nebo? každý sponzor sice uzní dobrou návštěvnost, ale taky si všimne rostoucí nesmyslnosti příspěvků a diskuse. ;-)

      0 0
      • ravo  

        Hezky jsi to napsal, souhlasím s tebou, že cyklosponsoři nesponsorují servery typu BLABLA a pod… A nemá to tady teď k tomu tak daleko…

        0 0
        • mastihuba  

          já už začínám mít obavy něco psát. Ani mě tak nejde o to abych nenaletěl (na to jsem ostatně zvyklej), ale začíná to být ztráta času. Pak když se tady zeptá skutečná lama takuž mu nikdo neporadí a o to tady přece GO. Sranda musí byt, ale všecko se jednou nejak přejí.

          0 0
      • speedy gonzales  

        to s tim vyhledavanim je stara bolest.o tom zadna..na druhou stranu existuji borci kteri jsou schopni napsat „neotravuj a najdi si to v historii“ uplne ke vsemu.vubec neberou ohled na aktualnost, ze pribyli novi uzivatele, dalsi lidi maji ten vyrobek atd atd.

        a jestli to tak nevyznelo,tak v tomto threadu jsem chtel apelovat na lidi aby se nekdy zamysleli co pisou…

        a zatimco to tady tak pekne resime, vubec nic se nezmeni.tomu se rika akademicka debata :-)

        0 0
        • MartinXC  

          Pozor, i akademické debaty zvyšují uspořádanost vesmíru a tedy jsou přínosné ;-)

          0 0
    • McBlacky  

      ano jsme vtipní, jsme mladí, jsme boží.. děkujeme za optání… LSD nebereme…

      0 0
      • fousac  

        a vcera vecer si byl i krasnej.. ;)

        0 0
        • McBlacky  

          hele… děláš jako kdybys na tom byl o moc líp, jinak jsi borec, já bych ráno v 5,45 do háku nevstal ani náhodou, měl jsem problém v 10,00. ani mě moc nebolí hlava :-)

          0 0
          • fousac  

            to mi povidej..

            zopakujem to dneska??? ;)

            rano sice ruda krysa vubec nejela, ale pak sem si dal kaficko, lahvace a uz se zase vesele hrabu ve vidli… :)

            0 0
            • McBlacky  

              to tvoje home-made olejový tlumení je fakt dobrý, ne myslím to vážně, jen pořešit průběh ke konci zdvihu, na 80 vidli by to bylo funkčí už tak jak to chodilo včera…

              0 0
    • czertd  

      Ono to s tou úrovní Bike – fora je poslední dobou trochu horší, to je celkem znát. Myslím si ale, že je to také z části způsobeno tím, že mnoho věcí se zde již porobralo a v technických dotazech už se zaměřuje na konkrétní záležitosti a mohou odpovědět jen skuteční odborníci. O obecných věcech kromě „kravin“ se proto mnoho účastníků do dikuse nezapojí. Je to určitě také tím, že pro rok 2005 výrobci nepřišli s žádnou převratnou novinkou na jejíž vrub by se zde jistě odehrávaly vášnivé debaty.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.