• Doktor

    Podívejte se prosím na foto http://www.bike-forum.cz/…25145736.jpg a posuďte,pokud máte zkušenosti,zda je toto na reklamaci.Sedlovka byla zasunuta dostatečně,vše je původní od dodavatele a rám je v záruce.Na každé straně je prasklina dlouhá asi 8mm.Díky Honza

    0 0
    • Lahváč  

      urcite to aspon zkus. ja jsem vyreklamoval silnicni ram prasklej u spodni misky hlavovyho slozeni primo pod dolni ramovou trubkou a taky si mohli myslet, ze jsem s tim najel do nejaky diry nebo do janevimceho.

      0 0
    • Výběr z produktů
      Přejít do shopu (Komponenty)
    • Jenda  

      ano je to na reklamaci – jiz jsem nekolik takovychto ramu uspesne reklamoval – kdyby ti tvrdili ze to staci zavarit nedej se odbyt protoze to akorat praskne tesne vedle toho svaru (taky osobni zkusenost:-)

      0 0
    • rasto  

      urcite reklamuj! dej pak vedet, jax dopad ;-)

      0 0
    • MartinXC  

      Pokud jsi neměnil sedlovku, tak určitě reklamuj. Vypadá to jako prasklina co vznikne při malém průměru sedlovky. Nahoře se to dotáhnout dá, dole to udělá jemnou vlnku s velkým napětím a při zapružení to dostane ještě ohybové zatížení a prdne to. Nasimulovat se to dá i na papírových roličkách.

      0 0
    • mosquito  

      podle me to je jasne … mas tam sedlovku s malym prumerem (je to videt i z ty fotky) – pokud jsi to tak koupil i s tou sedlovkou tak to musej vyreklamovat, pokud jsi ji tam dal sam tak jsi pako

      0 0
      • Doktor  

        Jak jsem napsal,ta sedlovka je od výrobce a neměnil jsem ji.Jen jsemsi říkal,jestli to není na reklamaci moc velká prkotina,ale plánuji výlet snad do Kanady a nechtěl bych tam shánět nový rám.

        0 0
        • Doktor  

          Vlastně bych rád v Kanadě sháněl nový Rocky Mountain rám,ale ještě ho zaplatit:-((

          0 0
        • Doktor  

          Vlastně bych rád v Kanadě sháněl nový Rocky Mountain rám,ale ještě ho zaplatit:-((

          0 0
      • Jenda  

        no jo jenze je velkej problem ze udavaj treba prumer sedlovky 27.2 a kdyz si peclive premeris prumer sedlovek znacenejch 27.2 tak v pohode to lita o 0.2 (i od jednoho vyrobce) a to samy je prumer ty trubky v ramu – chce to premerit ram a jit si vybirat sedlovku se suplerou :-) jo a jeste ji vzit co nejdelsi.

        0 0
        • Daf  

          Stejnej problem je i se sedlovkama. Ne kazda 27.2 ma stejnej prumer. No akdyz se sejdou dva takove kousky tak to muze dopadnout takhle :(

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • BH  

      rad bych vedel jak to dopadlo, zda to bylo uznano jako reklamace a zda byl problem skutecne v sedlovce.Uz jsem s takovym poskozenim nekolikrat setkal a nebylo to spatnym prumerem sedlovky.Ovsem rozumne vysvetleni pro to nemam.Prilis vytazena sedlovak se projevi lomem ve svaru, v miste napojeni sedlove trubky s horni ramovou trubkou.A jeste jeden poznatek takove preskliny byly z 90% u Cr-Mo ramu. U Al jsem to snad ani nevidel.Dokaze to nekdo rozumne vysvetlit?

      0 0
    • Thomas  

      Stalo se mi to u dvou ramu.(author CrMo) Prvni mi v pohode vyreklamovali, druhej jsem uz nemohl, protoze jsem mel uz ohlou i horni ramovou trubku :o).

      0 0
    • MARIN  

      Reklamuj. Me se to se stejnym problemem vyplatilo

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.