• White2146

    Zdravím,

    Rozhodnul jsem se že si pořídím nějaký FR/Enduro bike.

    Zaujala mně nová ninja:

    http://www.agang.eu/…cifikace.htm

    Co na ni říkáte, máte s ní někdo nějaké zkušenosti?

    Myslíte že se na tom dá ušlapat cca 15–20km nebo je to houpačka?

    Chtěl bych něco se 160–180mm zdvihem co je relativně ješte šlapatelné do 36 000Kč

    Vaše rady a názory uvítam ;)

    0 0
    • gazman  

      15–20 km ujedeš na čemkoli.

      0 0
    • Tomcat  
      • 15 až 20 není problém
      • 36 je málo, ale počítej s další investicí. Jako výmena vilicea brzd.

      Ložiska pouzdra po sezoně až dvou.

      0 0
      • White2146  

        Tak vidlice tam nebude víc jak jednu sezonu a náboje taky ne, jak je složité předělat tu vidlici na olejove mazáni? Je k tomu nějaký kit ? Ne nutne rozdělat komplet nohy vidlice nebo jen sundat spodni nohy.

        Dík

        0 0
        • Atilla  

          sundáš spodní nohy, vyčistíš, naliješ olej, zaděláš a jezdíš

          0 0
        • Tomcat  

          Kity se opravdu na tuhle sociální vidlici, při její ceně nedělají.

          RST nahradilo v nejnižší patrech Suntour, protože to se dostalo aktuálně na cenu RS Marzocchi.

          0 0
    • logoman  

      Jediny ceho bych se bal je jednoprevodnik.

      0 0
      • Atilla  

        Tak smyk pod osu může dát vždy a kliky se dají převrtat na 2 tác, takže řešení za pár korun. Vidli předělat hned na olej a taky to nebude nejhorší.

        0 0
      • Baba-Ji  

        jednoprevodnik je pohoda, ja mam 32z a jezdim s tim vsechno uplne v klidu, na ±60km XC vyletech nemam problem stacit lidem s trojplackama.

        …zalezi spis na skladbe kazety vzadu.

        0 0
    • pap  

      kouknul bych po nějakém starším modelu… např. BMC TrailFox02 2011

      0 0
      • Tomcat  

        Není to zrovna stejná kategorie rámu jako Ninja , ale za tu cenu pěkné.

        0 0
    • Luk02  

      No a co Cult, snese bikepark a zároveň na šlapání bude lepší než Ninja…Musíš si ujasnit co jezdíš víc…

      0 0
    • White2146  

      Zdar,

      Tak sem se bavil s prodejcem a prej umí ninja jezdit i do kopce a je použitelná i na enduro.

      Taký prý chystají další verzi kde budou montovat dvojplacku s přesmykačem.

      0 0
    • Zinn  

      Já jsem na něm jel nejvíc asi 50…šlo to, ale rám je docela malý (byla to 3.0, 2011). I když co teď koukám na web, tak začali dělat L-ko.

      Je to hodně bytelný rám, rozhodně nebudeš muset měnit ložiska po sezoně, jak tu někdo píše ;)

      S vidlicí nemam osobní zkušenost, brzdy ti možná za čas přestanou stačit :)

      Zkus se podívat, jestli ještě někde nemají modely 2012.

      0 0
    • Zinn  

      Zkus se ještě mrknout sem: http://www.facebook.com/media/set/…

      U Tachmuda ve FRBS v Plzni stavěli zakázkový Dirtparade Extaze, podle mě některý za slušný prachy.

      0 0
      • Luk02  

        Dirtparade Extaze je taky hodně zajímavá varianta…Dá se pořídit za rozumný peníze. Kdyby tě to zajímalo mohl bych Ti asi sehnat Dirtparadu s DHX3 za zajímavý peníz. Nebo jestli to máš k Tachmudovi blíž tak Ti taky určitě výjde vstříc.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.