• Paja

    Tak at vam to slape, sycaci…

    0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • les  

      Přeji vše dobré chlapci.

      0 0
    • Jáchym 1  

      Ať se kola točí a zdraví drží,,zvlčilá pážata,,

      0 0
    • mastihuba  

      Tak všem hlavně zdravičko.

      0 0
    • mastihuba  

      Tak všem hlavně zdravičko.

      0 0
    • mastihuba  

      Vstavat a cvicit :)

      0 0
      • andy97  

        Dnes to bylo klouzavé

        0 0
      • Karaya  

        Jsem ti chtěl napsat na Stravu, že ty kopce za humny máš teda ukrutně vysoký ;-)

        0 0
        • mastihuba  

          Mam posrany barometricky cidlo, ale metry sou to impozantni coz? :D

          0 0
          • Motyll  

            Odešlo mi před týdnem…

            0 0
          • Karaya  

            No jeden by to neřekl, jaký hory tu jsou. Zítra se tam taky vypravím, máme v plánu zdolat Mount Santon, jestli to teda počasí a hora dovolí.

            0 0
            • mastihuba  

              Dnes jen 300m :( jsem zklamanej, takhle ty odznaky delat nejdou :)

              0 0
    • Jaroslávek  

      Jasan, nápodobně parde a díky.

      0 0
    • Jáchym 1  

      Novoročka,pozdrav od Lva.

      0 0
      • hmm  

        Napsali zrušeno tak jsem nejel.

        0 0
        • Jáchym 1  

          Jsem spíš ze zvědavosti,kolik lidí se dostaví,vyrazil.

          Odhadem se sešlo kolem 60ti kousků,,

          Tvrdé jádro nechybělo.Dules,R­.Lábus atd.

          Policajti kolem nás na svoboďáku jen bez povšimnutí projeli.

          Ke Lvovi se jelo po skupinkách.Aby zbytečně neprovokovalo.

          0 0
    • Pescador  

      Dnes to bylo super, pěkný rok 2021 všem

      0 0
    • les  

      Ať to jezdí..

      0 0
    • babicak  

      Polka včera první letošní stovka. Gratuluji!

      0 0
      • Macik  

        To je ale nezmar. Klobouk dolů!

        0 0
      • Polka  

        Fajne to bylo. A ten plech co jsem celou dobu vezl jsme lupli s Jurem na Javorech :-)

        0 0
        • Motyll  

          Já si ju dám dneska s ženou.

          0 0
      • les  

        Šlapací střed vyřešen?

        0 0
        • babicak  

          Výměna ložisek a snad na chvíli pokoj.

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Karaya  

      Jazykový koutek po ránu pobavil..

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • les  

      Tento způsob zimy, zdá se mi poněkud nešťastný..

      0 0
      • obda  

        Tak jest. Nicméně když se vychytá správný den, je to alespoň na pěší výlet. Za poslední čtyří dny jsme byli s rodinou na dvou pěknejch a bez bahna, to by šlo :)

        0 0
      • RomanH  

        Souhlas, skoro dva mesice je sedo a destivo, a kdyz to nahodou klesne pod nulu, za den dva to jde opet hore. Alespon ze pres Silvestra mrzlo a bylo slunicko.

        O vikendu bych ale nekam za snehem rad vyrazil. Kolega mi posilal vikendove fotky z Krkonos (bezky), a vypadalo to pekne. Uvidime, co Jeseniky nebo Javorniky.

        0 0
      • Motyll  

        I ty blbý šotoliny už jsou úplně na kašu.

        0 0
      • JSt  

        uz drahno let jsem na tri krale nemel vodlyzovanych deset dnu jako letos. :-P

        0 0
    • Karaya  

      My se taky chystáme, třeba na ten Paprsek. Akorát bych potřeboval vědět, jestli je to tam i na skate, nebo jen klasika. Nevíte někdo?

      0 0
      • Paja  

        Na Paprsku se upravuje na oboji.

        Se snehem zatim zadna slava jak ostatne skoro vsude viz. https://www.kamzasnehem.cz/…hlebske-hory

        Asi je tam o neco vic nez v Orlickach, tam se trochu bezkuje na hrebeni (spis kolem Velke Destne, je tam o trosku vic nez na Peticesti nad Rickama), ale na spouste mist lezou sutry, vetsina lidi mezi svatkama chodila pesky.

        0 0
        • RomanH  

          V sobotu jsem byla na Dolních stráních, nejdříve lanovkou z Koutů ( zpáteční lístek 350,– Kč )

          Koukam, ze kluci se tech cen neboji. Jako chapu, ze jsou tedka v prdeli, ale 350 Kc za jeden vyvoz + svoz je teda narez. Osobne to vyslapu za svoje, to jim proste nedam.

          0 0
          • JSt  

            na te lanovce je vesely, ze ona te vlastne vubec nikam nevyveze. :-D

            0 0
            • RomanH  

              Ona Te vyhodi az na rozhledne u Tetrevi chaty, ne ? A pokud dole neni snih, nebo je nekdo linej, tak tu lanovku pouzije a dal posmatle na Dlouhe Strane a obejde nejak dokola Mravenecnik.

              0 0
              • JSt  

                „…tu lanovku pouzije a dal posmatle na Dlouhe Strane…“ o tom prave pisu. :-)

                0 0
                • mastihuba  

                  v letě tam jezdí jakýsi přibližovadlo

                  0 0
                  • Motyll  

                    Jezdí jich tam hafo a vozí koloběžkáře. Super sport…

                    0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Motyll  

      Chlapci, poprosím vás. Kdo máte dítko druhý stupeň ZŠ, můžete mi poslat PRTSCRN rozvrhu?

      Moc díky. Vedu polemiku s naší školou, zda 10 online hodin/týden (6. třída) je vůbec k něčemu…

      0 0
      • Paja  

        Moje sestacka ma 14 hodin online/tyden.

        0 0
        • Motyll  

          Díky, stačí do zprávy. Ať to tu neplevelíme…

          0 0
          • Paja  

            Proc by to tu mel plevelit jen pepa s patrikem.

            0 0
            • mastihuba  

              me to taky zajímá, nechci umřít hloupej :D

              0 0
            • RomanH  

              Presne :-)

              U nas dle skolniho radu pro druhy stupen minimalne 1 a maximalne 3 online hodiny denne, a Tomas (9. trida) ma opravdu k tem 15 tydne.

              0 0
              • chemik_mara  

                Bystrc 7. třída – 21 hodin týdně. Školní řád jsem nečetl, jedou podle normálního rozvrhu, jen jsou některý předměty logicky vynechaný.

                0 0
                • obda  

                  Gyrec sekunda (tedy taky 7. třída) – 19 hodin online tento týden.

                  0 0
                • Kubasan  

                  Žabiny (Babák) – Rovněž plná dotace hodin, bez výchov. Jedna hodina týdně za daný předmět bývá tzv. offline hodina, kdy odevzdávají samostatnou práci (Office 365).

                  0 0
              • Karaya  

                Psal jsem motýlovi do SZ – vedlejší škola od něho – 6. třída 20h online. Na Horníkově by se měli chytnout za nos –

                10h týdně měla Vendulka v 2. třídě, když bylo zavřené všechno.

                0 0
                • Motyll  

                  Poslal jsem mail řediteli, tak uvidím, co odpoví.

                  Já když tohle vidím, tak se mi cuká žilka. A pak s. Plaga jim slíbí 45k/měsíc.

                  0 0
                  • Excel  

                    Ale tak soudruh, myslis, ze ucitel 2. stupne zakladni skoly dostane 45 mesicne?

                    0 0
                  • obda  

                    Někteří by si to zasloužili, někteří ani omylem :(

                    0 0
      • gemini  

        Sľapanice, 5. třída – 7 hodin, z toho tři v délce 30 minut – bohužel, jsme asi jediní ze třídy, komu to vadí:-(

        0 0
      • Paja  

        Doporuceni MS je pry pro zakladku max. 3 hodiny online denne.

        0 0
        • Excel  

          pro oba stupně?

          0 0
        • obda  

          Cituji: Synchronní výuka by neměla přesáhnout tři vyučovací hodiny za sebou.

          https://www.msmt.cz/file/53906_1_1/

          O denním počtu hodin tam IHMO nic není. Navíc na doporučení MŠ bych se zvysoka vykašlal, škola by se hlavně měla snažit udělat výuku takovou, aby se děcka toho naučila ± tolik, co mají. IMHO je jedno, jestli sedí v lavici, nebo před kompem. A vzhledem ke kvalitě vedení MŠMT a jeho totální neschopnosti (nejen v posledním roce) je nejlepší je ignorovat, pokud nejde o porušení zákona.

          BTW teď právě sedím na třídních schůzkách :D

          0 0
          • Karaya  

            Mně se přístup naší školy taky líbí. Mají v podstatě normální rozvrh, jen bez Tv, Hv, Prč a podobných věcí, Důležité předměty zůstaly a učí se.

            0 0
          • Paja  

            Jako, ze bys jim udelal jeste odpoledni online vyucovani? Ty nekomu vykladej, ze jses oblibeny ucitel :D

            0 0
            • Jaroslávek  

              :-))

              0 0
            • obda  

              Ať to čtu, jak to čtu, to odpolední vyučování tam fakt nevidím ;-)

              0 0
              • Paja  

                Tak, ze bys jim to dal na 7, aby to stihli do obeda i s pauzou?

                0 0
                • RomanH  

                  Jasne, at muzou jit po obede sankovat a poradne se promorit :-)

                  U nas vcera vsechny decka z dediny litaly na jednom kopci za dedinou, stastni jak blechy. Konecne trosku napadlo, tak proc sedet za komplem.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    mě přijde že su poslední kdo to neměl. Kolegové po novým roce sezvali do kanclu na kávu důchodce zakladatele a hned je jeden z těch mladejch bezpříznakovejch všechny promořil…tak jasně zatím nikdo neví je čtvrtek, bylo to v pondělí, nebo v úterý…hodinu tam na 15m2 sedí 6 lidí prndá o pičovinách a olizují mizerně umytý hrnečky…

                    0 0
                    • RomanH  

                      Hele, ja sam taky nevim. Tu dvoudenni horecku a zimnice a chvili bez cichu (ryma, ucpanej nos) na pocatku rijna prikladam tomu, ze jsme se v Jesenikach napili, naskakali do studeneho venkovniho bazenu, a pak jsme sli v mlze 8Km do lazni, a druhej den 20Km v humaci pres hreben.

                      Kazdopadne jsem pak lezel doma a nikam nechodil, stejne tak deti. Jedinej, kdo tenkrat nelehnul, byla Katka. Ale zase, kdyz je testovali v praci, primo u nich na oddeleni nebyl v tu dobu nikdo pozitivni.

                      Co se ma stat, to se stane, a pokud to uz mam(e) za sebou, tim lepe.

                      0 0
                      • mastihuba  

                        23. sem poctivě obešel sklep s jednou skleničkou a jedním koštýřem s bráchou u kterýho 24. lehla celá rodina včetně, u nás zatím klid… nechápu jak je to možný, musím to zaklepat…:)

                        0 0
                        • les  

                          To ti jednoduše vysvětlím. Alkoholici jsou imunní.

                          Ale pššt jinak se lidstvo uchlastá !-)

                          0 0
          • Excel  

            Predpis neni, jsou skoly kde jedou jak fretky, u nas 4. trida maji 11 hodin tydne, delka hodiny je promenliva na obe strany.

            0 0
    • Motyll  

      Už to začalo… :D

      0 0
      • scoty  

        To k nám do Centra ani nedojde… ;-)

        0 0
      • Polka  

        Kořenec je na tom líp ;-)

        0 0
        • Motyll  

          To sem nedávej nebo to tam bude jak na Holedné :D

          0 0
          • Polka  

            To je pro měšťáky stejně už moc daleko.

            0 0
          • pepek  

            Teď je prý dobrý, že jak mají všichni na botách kilo bláta, ta přes ty kovový schody to padá na hlavy těm, co jsou v nižších patrech.

            0 0
        • RomanH  

          U nas sice zatim ani vlocka, ale potesila me jina vec – jeste 16:30 bylo venku svetlo.

          0 0
          • Polka  

            Jo, to jsme se dnes zrovna vraceli z vyjížďky, ale na mě je to stejně ještě moc brzo. Včera jsme zatměli v lese skoro do pěti a setmělo se fakt rychle.

            0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Karaya  

      Tak to prý na jaře vypukne

      A dokonce se mi zdá, že ve vizualizaci se nezapomnělo na známou dřevostavbu ;-)

      0 0
      • mastihuba  

        No aby do toho vyberka zas nehodila vidle nejaka firma se zakladnim jmenim 50000 kc. :( Na stankovu uz prakticky nejezdim, tak uz mi to muze byt u riti.

        0 0
      • Paja  

        Ja bych teda rekl, ze zapomnelo, hlavne, kdyz se nezapomnelo na ty domky, ktery uz jsou davno zbourany ;)

        On se urcite jeste nekdo odvola :)

        0 0
        • Jaroslávek  

          Jak je u nás dobrým zvykem :-(

          0 0
          • Paja  

            To neni jen u vas stavaru ;)

            0 0
          • mastihuba  

            hlavně to tady neplevelit že :)

            0 0
            • Karaya  

              Co furt máš s tím plevelem? Však venku to teďka neroste a v tomhle vláknu snad ani žádný plevel být nemůže :-).

              0 0
              • mastihuba  

                To si me pletes s pepkem :)

                0 0
                • pepek  

                  Soudruzi neplevelte to tady, víte přece že s. Manas to nemá rád.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    Ty ses jako nej kamarad hajenej ostatni musi jen opatrne :)

                    0 0
                    • Paja  

                      To bych nerekl, neustale resi, jestli ho ma smazat z krmelce.

                      0 0
                      • mastihuba  

                        On vam to pleveli autickama i tam ? :)

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          A jak ! V podstatě se už půl roku pohybuje na hraně. Kdyby nebylo mých kamarádů …

                          0 0
                          • mastihuba  

                            Zacinas dedkovatet :)

                            0 0
                            • Jaroslávek  

                              To každopádně.

                              0 0
                            • pepek  

                              Tady se řeší kompletní rozvrh mladých šklebáků, nekonečný příběh depkových cyklistických pokusů a jiné pi*oviny, ale špatný su jenom já :-(

                              0 0
                              • Jaroslávek  

                                Tady tě nechávám plavat, to Fanda tě šikanuje pokud jsi si nevšiml. Ale krmelec mi nerozkližuj.

                                0 0
                                •  
                                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                                  0 0
                  • mastihuba  

                    Ty ses jako nej kamarad hajenej ostatni musi jen opatrne :)

                    0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • RomanH  

      Kdyz se tak divam na webky nekterych lyzarskych stredisek, ja bych se tak rad sklouznul… Ano, na BC behny ted vyrazim (a tesim se na ne), ale ty zavrene SKI arealy mi hlava nebere.

      0 0
      • Motyll  

        Náhodou to budou mít fajn. Vláda jim teď zasanuje ztráty a tak defacto skipas bude mít úplně každej.

        Ale byl bych v klidu, už máme 20k naočkovaných.

        0 0
        • RomanH  

          :-)

          Ve meste na ulici, v MHD, v potravinach atd lidi nevadi, ale na sjezdovce/u vleku, to je panecku problem.

          Ze se slintakama mame vice mrtvych jak ve Svedsku bez (o dalsich omezenich ani nemluve), taky neco o smyslu tech opatreni vypovida…

          Kdyz uz to tu teda plevelime :-) Nic, kaslu na to, jen musim z kristalove koule odhadnout, zda mame zrusit dovcu na konci ledna, nebo to Havlicek uhada.

          0 0
          • Motyll  

            Kolega včera koupil dovolenou v Jeseníkách přes pololetní prázdniny s 50 % slevou.

            0 0
          • mastihuba  

            ja bych měl jet 30.1. na chatu do beskyd, tak věřím že to klapne.

            0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
          • JSt  

            na horach nejspis snih bude. zbytek neni podstatny. :-)

            0 0
            • RomanH  

              Tak to samo taky beru, ale musime se domluvit, kdy naposledy muzeme pripadne zrusit ubytko za plnou cenu (podotykam, ze jsem ho v lete objednaval cilene v apartmanu = komplet uzavrena bytova jednotka), no a pak bych asi taky deti nestahoval ze skoly a smatlal bych tam nekde sam, pripadne s Katkou (ta tam ale ve stanu v zime spat asi taky vice noci nebude).

              0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • mastihuba  

      Dneska si ty kurvy male na mne neprisly, win 4:0 :)

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • mastihuba  

      Mate nekdo tip jak to srazit do zelenyho, takle jedu furt ve stresu ze mi prdne cevka. :D

      0 0
      • Paja  

        Zpomalit?

        0 0
      • Excel  

        Jet (jit) tak na klid az si budes myslet, ze ses uplna lemra a podle toho i volit profil trasy.

        0 0
        • pepek  

          Se nedostane ani přes první kopec, vlastní zkušenost.

          0 0
          • Excel  

            Musi zacit najizdet km v Lednicko Valtickem arealu.

            0 0
          • obda  

            Mít fakt lehké převody a do kopce se plazit a u toho točit klikami jako večerníček :) To, s vynecháním terénu, by mohlo stačit.

            0 0
            • LM  

              Takhle nějak? :-)

              Zásadní věcí je zde lehký převodový poměr 0,43 (22z/51z).

              0 0
          • Excel  

            .

            0 0
      • obda  

        Nejezdit v terénu ;) Jinak takovýhle tepy nejezdím, ani když jedu normálně bez šetření :D Neumíš se flákat.

        0 0
        • Polka  

          Vidíš a kdybys měl tu zatracenou Stravu, tak bys hned viděl, že terénem vůbec nejel ;-) Vyšší tepy měl i při sjezdu od cca 27km. Ano, mohl zvolit rovinatější profil.

          Jinak k Frantovu dotazu…zvolnit, jezdit rovinky a nežrat! Ale to už tě pak zase nebude bavit :-)

          0 0
          • obda  

            kdybys měl tu zatracenou Stravu

            No jo, když já nejsem ten správný stalker:) Od pohledu Franta psychicky nedává pomalou jízdu styl „bába s nůší“. Pak to chce jezdit po rovinách, a ne směr Buk :D

            0 0
          • mastihuba  

            Vis jak je to s tim jezdenim za D1 :)

            0 0
            • pepek  

              Exík ti poradí, má to tam zmáknutý :-)

              0 0
            • Polka  

              Však jsi to stejně onehdy porušil :-P

              0 0
          • obda  

            No jo, no. Ne každý jezdí do blata a sněhu udělat si důvod konečně umýt ty tretry

            0 0
            • Polka  

              ? Co to má společného s Frantou?

              0 0
              • mastihuba  

                Asi to ze smiruje na strave :)

                0 0
                • obda  

                  bingo ;) Ale jenom když se tu na ni odkazuje.

                  0 0
      •  jarek1  

        Chyba v nastaveni zón?

        0 0
        • mastihuba  

          Tam to nebude tak hrozny, koukam ze tam mam chybu spravne by mela byt oranzova az od 147

          0 0
          • Polka  

            To máš aktuální test nebo to bereš z toho před poslední Malorkou? To se ti klidně od té doby mohlo zase posunout…k horšímu bohužel.

            0 0
            • mastihuba  

              Beru to orientacne, po najeti nejakejch km a srovnani vahy to bude sul nul, ale to uz mi rikal posledne, ze vykonost mam dobrou, akorat se spatnou vahou :D

              0 0
              • Polka  

                Aha, tak pak nechápu ten povzdech „jedu furt ve stresu ze mi prdne cevka“. V tom případě hoď ty měřáky do hajzlu a máš po starostech :-)

                0 0
                • mastihuba  

                  Jako chodit co 3 mesice na test, kdyz jezdim jen do vincku by byl trochu ulet, ten jeden test byl v ramci malorky, abych se tam neutavil, coz se tenkrat docela povedlo dodrzet a pak se dobre jelo i do ostruzne.

                  0 0
                  • Motyll  

                    Jak píše Polka. Mně když Garmin po každý vyjížďce zařazoval 3 dny relax, tak jsem zahodil tepák.

                    0 0
                  •  jarek1  

                    Jednoduchý je jít k někomu na obyčejný chytrý trenažér, ten ti hodí výkon s přesností tak 10 pcnt a víš, jak postavit zóny, aby ses neutrápil.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      jasný, u mne ale utrápení už fakt nehrozí :D

                      0 0
      • pepek  

        Co se ti nezdá? To máš krásný. Mně to netočí víc jak 146 RpM a řídící jednotka to stopne. Agregát si pak vyžaduje provozní přestávku :-( Asi starý a zanešený hadice od turba)

        0 0
        • Polka  

          S Fiata Ferrari neuděláš ;-)

          0 0
          • Karaya  

            Co z Fiata, z rodinného Focuse v dehtu :D

            0 0
            • pepek  

              To zas ne, jsem přece nekuřák.

              0 0
              • scoty  

                …a co to šňupání parafinu?..;-)

                0 0
        • JSt  

          rpm by slo, ty myslis bpm. ;-)

          0 0
          • Paja  

            Pepa pouziva vyhradne automoto termity ;)

            0 0
      • babicak  

        A tohle je dobrý, nebo špatný?

        0 0
        • obda  

          To vypadá nějak mtb normálně, přiměřeně věku :) Ale takhle, bez dalších údajů, je to věštění z křišťálové koule. Franta alespoň poslal rozložení tepů podle zón.

          0 0
          • babicak  

            Ještě jsem našel tento obrázek. Jak mi říkal Pepek, v našem věku už bychom se měli hlídat, jsem zatím začátečník, nevím přesně, jak se v tom orientovat.

            0 0
            • Excel  

              Mas takto zaznamenanej i posledni Žďár?

              Zona 5 je smrt?

              0 0
              • babicak  

                Ne, to bych měl většinu v zóně 5 :-). Už se těším na další červenou do Tišnova.

                0 0
            • Paja  

              Ty zony sebral ten Garmin kde? Tam mas neco zadany?

              Vypoctem mi pro tvuj vek vychazi max. tep cca 168, tj. z bezpecnostnich duvodu bych to v kopcich drzel do 150.

              0 0
              • Polka  

                Ten výpočet může být ale klidně mimo. To by měl poznat s tepákem na nějaké svižné vyjížďce, zda to odpovídá realitě či ne. Mně taky výpočet háže 180, ale reálně vím, že se dokážu dostat i přes 190.

                0 0
                • Paja  

                  Jasne, je to vypocet.

                  U toho snimace na zapesti je taky otazka jak moc presny resp. nepresny to je, zvlast v tech vysokejch tepech.

                  Pak taky zalezi, co je cilem, bud to, aby nekde neco v systemu neprasklo, pak nema smysl zkouset, o kolik vic „vytahnu“ nez je vypocet nebo nejaky seriozni trenink, ten ale vzdycky zvlast v tomto veku bude s rizikem zavady systemu ;)

                  0 0
                  • Polka  

                    To jsem měřil hrudním pásem. Optika tomu cca odpovídá, třeba letos na Bukole 186.

                    0 0
                    • Paja  

                      Muze bejt, kazdopadne ve vlakne, kde se ty opticky senzory resily, se vetsina shodla, ze ve vyssich tepech je ta chyba vetsi nez pri bezne cinnosti.

                      Za sebe muzu rict, ze ac jsem o 15 let mladsi nez Dusan, rozhodne nemam v planu zkouset, jestli vytahnu 180.

                      0 0
                      • obda  

                        Já si onehdy zaběhl takový krátký orienťák, a 180 jsem dal :D Na mne ten vzoreček celkem sedí.

                        0 0
                      • mastihuba  

                        Ja sem zvyklej chodit ke 180 pri kazdym vyjezdu nad Pozořice :) clovek tam jen nesmi byt moc dlouho :)

                        0 0
              • babicak  

                Je zadaná výška, váha a věk. Pravda, váha po vánocích moc nesouhlasí.

                0 0
                • Paja  

                  To je zvlastni vypocet kdyz v tvym veku vymysli zonu pres 173.

                  0 0
                  • Excel  

                    Garmin to pocita dle demograficke krivky jednotlivych zemi, s pribyvajicim vekem ty zelene tepy vysroubuje aby byl prubezny duchodovy system udrzitelny.

                    0 0
                  • obda  

                    JJ, taky na to koukám. To jsou zóny spíš pro mne.

                    Pro Dušana: Normálně se to počítá jen z věku.

                    0 0
                    • JSt  

                      dusan je jak baba a zadal tam automaticky vosumnact. ;-)

                      0 0
                      • Paja  

                        :D a kdo vi jakou hmotnost

                        0 0
              • mastihuba  

                Ono to ma deleni na pet zon ale v zasade staci tri, u dusana, kterej ma stabilni vykon, bych se nebal ze zvedavosti udelat test, aby to znal presneji. Todle pak neuveritelne pomuze na akcich jako je drtic, aby zbytecne nejel pres hranu. V unoru sem si s tim hral na chopku a spravny pomalejsi tempo do kopce zkrati celkovou dobu vystupu skoro o 25% :D je jasny ze koho nebavi resit picoviny nic takovyho vubec nepotrebuje :)

                0 0
                • JSt  

                  ta posledni veta uplne staci. pokavad provozujes sport jen pro radost a zazitky, ne pro maximalni vykon ci redukci vahy, odvadi takove pristroje akorat pozornost. jednou to dam pres hranu, zapamatuju si to a priste tomu predejdu i bez meraku. a rekl bych, ze cim je clovek starsi, tim ma lepsi cuch na to, aby se nepopravil. ;-)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    Nadruhou stranu, kdyz pak jedes hranu se skupinou na kterou nemas, tak aspon tusis jak dlouho to jeste vydrzis, ale netvrdim ze pri zkusenostech se to neds zrovnatak odhhadnout :)

                    0 0
                    • RomanH  

                      No a co chces delat ? Tu Cervenou stejne dojet musis :-)

                      Ve skupine muzes maximalne parkrat o fous zvolnit, ale cekat na Tebe celou cestu nikdo nebude (a hanba Ti to ani nedovoli). Proste kdo na to ten rok ma, oddechne si na Karasine / Zubstejne, a kdo ne, do Tisnova to uz nejak dosmrdla :-)

                      0 0
                      • JSt  

                        kazdej by se zvladl popravit jeste pred zakovkou. kdo sjede do jimramova, sily si dobre rozvrhl a do cilu dorazi. ;-)

                        0 0
                      • Paja  

                        A to ja zase, kdyz to ze startu moc napalite, si klidne vystoupim…a po 100 km vas zariznu ;)

                        0 0
                      • Excel  

                        Ano…jak na tom jsem poznám vždycky na louce na Dráteníčky (po sjezdu z Devíti skal). Pokud mě tam bolej nohy, vím, že su v hajzlu.Jinak teprve v Jimramově to vlastně všechno teprve opravdu začíná.

                        0 0
                      • Excel  

                        Nic nemusím, pokud se dostanu do stavu, že nohy se odmítaj točit i na rovině tak se prostě jet nedá a neodšrmdlám to do Tišnova ani za ***** vole. :-) tehdá ty nohy byly úplně prázdný, ale úplně nic, nula…to nešlo.

                        To že to člověk někak odjede bez ztráty kytičky je kontrolní bod statek pod Zubštejnem, tam zahneš, podíváš se kam jedeš a seš okamžitě definitivně na dně.

                        0 0
                        • RomanH  

                          Ja u nej loni podruhy v zivote slezl. Predloni jsem tam byl uplne, ale uplne na kasu, loni to bylo podstatne lepsi, asi prave proto, ze jsem zabalil Zakovku ve 3/4 a Karasin dal na klid. Jak jsem na Zubstejnu, uz vim, ze to nejak domrdam.

                          0 0
                          • mastihuba  

                            U me dycky fungovalo psychycky se oprostit od casu a vzdalenosti. Hlavne se nesnazit drzet kamaradu, to sou ti nejvetsi curaci co te ve finale zariznou. Hlavne dyz se te pak takovej **** snazi urvat na poslednim kopcu :)

                            0 0
                            • scoty  

                              Vy to nejezdíte společně?

                              0 0
                              • mastihuba  

                                V mym pripade jezdivali, dnes uz jen s tepakem, ale prvni silnicni soustredeni zacinalo prumernou tepovkou 158 na 120km :) jako odpocinkovej den mi zaradili sv. Jure :)

                                0 0
                                •  
                                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                                  0 0
            • obda  

              Pokud to myslíš s hlídáním vážně, je na místě prohlídka u (sportovního) doktora a zátěžové EKG. Jinak ty tvoje zóny jsou fakt divný.

              0 0
        • Paja  

          To je peknej obrazek ;)

          0 0
        • Polka  

          Spíš horší vzhledem k tvýmu věku, ale bez znalosti tvých tepových zón nebo alespoň změřené maximálky je to věštění z křišťálu jak psal Obďa.

          0 0
        • Excel  

          Já měl včeta tepovku ta..ta..ta, někdy tatatata!

          0 0
          • Paja  

            V tom pripade jsou ty Dusanovy cisla v cajku, jestli musel stihat tatatata ;)

            0 0
        • mastihuba  

          dneska po otevření mailů sem to měl horší, fakt bych nechtěl urazit nějakýho inženýra, ale… vesměs jsou to fakt kun..y

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • babicak  

      Konečné řešení Patrikova problému! Kolo na operák!

      0 0
      • mastihuba  

        Ja chodim vedle :)

        0 0
      • RomanH  

        Maji to vcetne spotrebaku ? :-)

        0 0
        • Jáchym 1  

          Je v tom započítaná práce i materiál po dobu leasingu.

          Kolo se pak dá za zbytkovou cenu odkoupit.

          0 0
          • Excel  

            Počkej, jakože je v tom kompletní servis a já jen mažu a jedu?

            0 0
            • mastihuba  

              Di do toho, samej win :)

              0 0
            • Jáchym 1  

              Ta,,lízingovka,,si od fa.odkud kolo je nechají udělet rozpočet na spotřebák a četnost servisů na dobu pronájmu.Připočtou svoje poplatky dle výše ceny kola.Nastaví měsíční splátky.

              Nájemník jezdí,maže,přis­tavuje kolo do servisu dle smlouvy.

              Když spotřebuje víc,hradí ze svého.

              0 0
            • RomanH  

              Vecer prijedes zabahnenej ze Smelcu dom, zvednes telefon, domluvis se na vyzvednuti a nove predavce. Sama pozitiva :-)

              0 0
      • Excel  

        Kolo za 100 litrů, kolik můžou chtít, trojku měsíčně?

        0 0
        • Paja  

          Kdyz jim ukazes fotku svyho kola z vikendu, tak spis 30 :D

          0 0
          • Macik  

            :D

            0 0
          • Excel  

            To je přece standardní nástřik rapaťákem, aby to nikde nehnilo vod soli, voe.

            0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Excel  

      12 sp 126č. XT řetěz u zelenýho mužíka 750,– (na KK 850,–). To bude asi chyba totok. a na hupnakládu 720,–

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • RomanH  

        Covid. Ja kupoval 11s retezy Sram 1130 okolo 280 Kc, a pred mesicem jsem bral v Dekaci BTWin (KMC) za nejakych 450,–

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • LM  

      Technická: Držej pláště s hrotama i v odkloněným svahu s namrzlejma kořenama poprášenýma sněhem? Nebo to funguje „jenom“ na hladkej led? :-)

      0 0
      • mastihuba  

        Klouze to min nez s hladkejma gumama, ale zazraky necekej. Ja ted prezul :)

        0 0
      • JSt  

        clovek by to necekal, ale zalezi, jak mas ty hreby na husto. ;-P

        0 0
        • mastihuba  

          Je jasny ze nejlip v kazdym spuntu.

          0 0
          • LM  

            Na kupkole asi nějak zapomněli „aktualizovat“ cenu. V Německu to stojí 64 euro (cca 1680 Kč a „bez slevy“).

            0 0
            • mastihuba  

              Sem nechtel cekat…nez to prijde bude po ledu

              0 0
              • LM  

                Došlo to z DE za 4 dny.

                Máš to nahozený jako bezduše?

                Jsem nějak přehlíd, že je to jenom LiteSkin, u které Schwalbe nezaručuje, že to tmel zatěsní, takže jsem tam provizorně radši vrazil duši. Ono už předtím jsem měl s těmahle slabejma bokama (TL Easy) problém najít rozumnej tlak aby se to nežvekalo ani neodstakovalo, tak to snad bude s tou duší lepší.

                0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
            • pepek  

              Stačí ti jedna dopředu. Zadek nějak ukočíruješ. Když dáš obě dvě, tak se nepřiměřeně zvýší jízdní oTpor.

              0 0
              • mastihuba  

                O tom sme se uz kdysi bavili. Jak chces ***** nekam jet kdyz ti ukluzuje nebo te predjizdi zadni kolo? Tudle kundovinu fakt nikomu nerad

                0 0
                • LM  

                  Ještě by to chtělo nesmeky pod zadní částí podrážky. Dneska jsem bez hřebů ve výjezdu zastavil kvůli hrabání zadního kola na místě, dal nohy na zem a stejně ještě chvíli klouzal z kopce dolů než se podrážky chytly zbytků sněhu.

                  0 0
                • pepek  

                  Možná na Pozorské ukluzuje, všude jinde do lesa stačí, kousek sklínky na silnici objedeš.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    Led je i u nas na denine a kdekoli kde projede auto, pokud se mrdas jen ve meste a na holedne budiz ti prano, my co jedem pres les od nekud nekam vozime i zadni gumu. V utery sem to zvladl i bez predniho hrebiku, ale opakovane to nemam zapotrebi.

                    0 0
                    • pepek  

                      Já tak jezdím už co napadl první sníh na Kalečníku a okolí, zatímco vy tady teoretizujete. Pokud na to nenaprší, tak se to s přední gumou na jistotu dá jet všecko. Nikde v lese není sklínka, abys musel vozit hřebíky i vzadu: Rakovecký, Ruprechtov, Říčky, Mariánský, Hostěnice, Vranov, nad přehradou, Velká cena – všechno se dá v pohodě.

                      0 0
                      • mastihuba  

                        Byls tam i tento tyden? Jezdils i s hrebama vzadu? Jeste minulej tyden tam zadny hrebiky nebyly potreba…

                        0 0
                        • pepek  

                          Jo, tento týden byla Bukovina, Rakovecký, Ruprechtov, Černov atd. Vzadu jsem vezl hřebíky jen jednou kdysi před 4 roky a naznal jsem, že předek musí stačit. Kdyby na to napršelo, tak holt dva, tři dni zůstanu doma.

                          0 0
                      • JSt  

                        tim se vse vysvetluje. ty vozis gumu s hrebama, kdyz vubec neni treba. ;-)

                        0 0
                      • mastihuba  

                        Apropo jedinyho poly sem videl jezdit po lede z kopca aniz by si neco udelal, tvejm meritkum proste neverim, pro me je etalon bob s jirinem. Chapu ze mas na jezdeni casu dost ale jako vzot technika na lede te akceptovat nemuzu. :)

                        0 0
                        • pepek  

                          Nemusím jezdit na ledě z kopca, když je fakt hladký led po celé cestě (který jsem letos ještě neviděl), tak jedu jinudy. Kdys viděl naposled na cestě v lese hladký led? Všude bordel od těžby, sklínka nikde ani nemůže být.

                          0 0
                          • mastihuba  

                            V utery sem jel k motylovi a zpet bez hrebiku, jo slo to, ale kdyz pojedu s hrebikama zkratim to minimalne o 1/3 casu coz je pro mne vyhra. Ano predbihalo me na ceste dom zadni kolo a to byl cerstvej snih pod kterym byl led. Dnes je tam jen led. Z kopce sem cekal kdy si dam na rypak, diky usrane jizde to bylo jen jednou. Vynechal jsem usek mezi lhotkama a bukem, tam sem sebou mrdnul hned 3× i pri velmi vlazne jizde. Dekuji ale na snehu a ledu sem najezdil dost s hrebikama i bez nich abych si udelal vlastni nazor jak to muze vypadat.

                            0 0
                            • pepek  

                              To je divný, že po mnoha letech zkušeností tě překvapí led na Lhotkách :-)

                              0 0
                              • mastihuba  

                                Lhotky se sypou a odhrnujou, neudrzuje se cesta od modre k buku, to jen pro poradek ty znalce :)

                                0 0
                        • Motyll  

                          A Bob je má…

                          0 0
                    • Karaya  

                      Já ti nevím, dneska jezdil všude možně, sjezdům se vůbec nevyhýbal, na Skoky trailu si zaskákal a potřebu hřebů nevidím žádnou. I výjezd od Kaprálova byl v pohodě a to to tam bylo jak sklinka. Ve sjezdech to drží parádně a ještě ten sníh schová šutry.

                      S hřeby jsem nikdy nejel, ale trochu se obávám, že to je jak s řetězy na autě. Je to jistota, ale zábava žádná.

                      0 0
                      •  
                        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                        0 0
                      • LM  

                        Pokud každej den ráno trochu nasněží (jako poslední dva dny), tak jedeš po tom novém sněhu a je to (většinou) v pohodě.

                        Ale stačí nějaké blbé místo, kde sníh nebude a je to jenom o štěstí zda to ustojíš nebo ne.

                        Třeba dneska na posledních pár metrech pěšinky z Palackého vrchu – najednou sníh zmizel a na celém povrchu byl krásně modrý led. Vlevo stromy, vpravo stromy a na konec pěšinky se z cesty postavil cizí pes. Tak jsem pustil brzdy, srovnal kolo a doufal že to ubalancuju až na cestu a že ten pes uhne, což se naštěstí oboje povedlo :-).

                        0 0
                        • scoty  

                          Tam je to nepříjemný i bez ledu..:)

                          0 0
                      •  
                        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                        0 0
              • JSt  

                pokavad bych mel jen jednu gumu s hrebama, dal bych ju dozadu. ;-)

                0 0
                • Macik  

                  Já bych asi šetřil na druhou ;-)

                  0 0
                  • pepek  

                    Když ji nasadíš, budeš rozčarován nepřijatelným vzrůstem jízdního odporu. Borci asi jedou i na ledě furt podlahu, jinak si to nedovedu vysvětlit, mně zadek ještě nepředjel. Nebo nejezdili na pionýru a Š1000 MB a nemají ty reakce vryté do šedé kůry :-)

                    0 0
                    • obda  

                      Mne předjel zadek i v létě, když jsem jel za tebou někde mezi lomem a Lhotkama. Trošku bláta, no. Nejsem tak excelentní technik. držet se za tebou z kopce nebyl ideální nápad :D

                      0 0
                  • babicak  

                    Ano, souhlas :-), geniální nápad , tentokrát s Pepkem nesouhlasím. Chtěl bych hřeby vyzkoušet, pořád si říkám, zda má cenu si je na ty 3 týdny v roce porizovatza přezouvat. Možná mít celá kola a dle aktuálního počasí přehazovat, ale to je minimálně desítka a jsme zase u těch 3 týdnů v roce…

                    0 0
                    • LM  

                      Občas je to i 6 týdnů v roce :-).

                      0 0
                      • mastihuba  

                        To fak dlouho nebylo, poridil sem to na 29 po x letech v zapalu uterniho utrpeni bez hrebiku a verim ze kdyz to prosvihnu tak si zas treba dlouho pockam, ale ono se to nezkazi. Jizda s hrebama otvira prostor tam kde se neda ani na bezkach ani pesky, tam kde chodec bez nesmeku vlaje na haluzi od chebziku, tam ty jedes jak pan a bez zadni gumy bys mohl jet akorat doprdle.

                        0 0
                    • Motyll  

                      Hele OK, guma stojí 2k… ale mám je už 8 let. Navíc po asfaltu můžeš v klidu.

                      Za tu legraci pár dní v roce to vzhledem k tomu, kde bydlíš, určitě stojí.

                      0 0
                      • JSt  

                        kdyz bydlis na lonte potrebujes auto a gumy s hrebama abys mohl fungovat. my ze statlu potrebujem auto, abychom mohli mit gumy s hrebama. :-P

                        0 0
                    • Excel  

                      S Jirikem jsme kdysi uzili s hrebama kopu srandy…na jedny vyjizdce a jeste vetsi kopu srandy bez hrebu na Olsovci. Ale to je chce mit obuty na druhejch kolech na hrebiku, na prezouvani s temahle zimama nemam moral. Nez bych se odhodlal prezut led roztaje a nez je shodim bude cerven, to je na nic.

                      0 0
                      • babicak  

                        Hoši, což takhle nedělní odpolední vyjížďka? Podle Norů má být až minus 18, a to je výzva. Kdo se přidá? Meruňka zajištěna :-).

                        0 0
                        • Excel  

                          Nemam zolika, bude se ***** :'(

                          Mozna Roman, ale ten Rembrandtuje, coz chapu tak, ze nemaluje Nocni hlidku, ale strhava z trik nasivky Kong-Chong a sije na to Tommy Hilfiger a de zejtra prodavat na blesak nebo co.

                          0 0
                        • Motyll  

                          Neděla je jasná, včetně termosky a finálního ohřevu.

                          0 0
                    •  
                      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                      0 0
                    • obda  

                      Na tři týdny v roce si taky můžeš koupit nějaký levný kola sundaný z novýho bajku. Nemusej být zas tak lehký.

                      0 0
                      •  
                        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                        0 0
                    • les  

                      Můžu zapůjčit.

                      0 0
                      • les  

                        Jestli máme stejný ose, tak klidně i s kolama.

                        0 0
    • jaribori  

      Ráno Bástr-Hálův mlýn ( Šmelcovna ). Moje první vyjizdka v zimních podmínkách podobného typu. To jsou nápady na stará kolena

      0 0
      • Excel  

        A bez hrebiku to slo, ne?

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • jaribori  

          Jel jsem jako šnek, ale užil jsem si to. A bez pádu :)

          0 0
          • Jáchym 1  

            Dnes pohoda.Struktura sněhu dovolila i trochu odvážnější jízdu.Jsem podrandil po Holedné na tomto.Bez pádu.

            0 0
            • les  

              Zajímavý rám. Vypadá jako E. :-)

              0 0
              • Jáchym 1  

                Je.

                0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
          • Excel  

            Ale jels a to je podstatny.

            0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • jaribori  

      Nedělní protažení k soutoku

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • jaribori  

      Dnes bylo frišno

      0 0
      • Macik  

        Hmmm. Včera tam bylo o poznání víc lidí.

        0 0
        • les  

          Náměstí Svobody.

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • mastihuba  

      Hm ???? Podivne

      0 0
      • Motyll  

        Výborné. Kdybys s náma jezdil, znal bys :)

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • scoty  

      Zdá se , že nastala závěrečná fáze dlouhodobého tunnelingu GP BRNO, tedy okradení dodavatelů (Dorna atd) a předplatitelů (diváci)…

      https://www.novinky.cz/…rix-40348320

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Macik  

        Tak tebe, filuty fandícího za plotem, se to netýká :-D.

        0 0
        • scoty  

          Jak se to veme. Když jsme byli v tom špitálu v Itálii, tak doktoři naznali že jsme z Brna, že k nám jezdí na závody a hned bylo veselo…teď bych se musel stydět…

          0 0
          • JSt  

            presne tak tak to je. havla jsme nechali umrit a ted i vokruh. zustava nam akorat ledecka.

            0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
          • obda  

            Tak F1 v Imole se taky už nejezdí ;) (Kromě loňské výjimky.)

            0 0
          • Macik  

            Hele, škoda to je, na tom se shodnem. Ale od začátku bylo jasné, že to konzorcium pořadatelů složené ze soukromého a státního sektoru fungovat nebude. Státním úředníkům je to prostě putna a kdož ví, jak v tom zmatků fungoval ten Abraham. Opravu svého okruhu si podle mě měl zaplatit sám, to mi přišlo hodně divný. Uvidíme, co s okruhem bude. Že by se tam nic nedělo se nebojím i když motorek tam asi bude míň, když tam nebudou týmy dopředu testovat.

            0 0
            • pepek  

              To MotoGP mu už prý dlouho nevydělávalo. Živí ho ty německé a rakouské gulášové závody a hobíci. Jestli z toho ovšem vydělá i na opravu okruhu? Možná by tam mohl postavit nějaký trávník pro kopačky, na to by hned nějakou miliardu mohl dostat.

              0 0
              • Excel  

                Spíš by se mohl oprášit starej okruh a jezdit tu něco jak v Hořicích.

                0 0
                • pepek  

                  Na starej okruh by Valentino ani Marquez nechtěli. Ale máš pravdu, druhý takový Corkscrew, jak ve starých Kohoutkách, mají až v Americe.

                  0 0
                • scoty  

                  Proč ne..:)

                  0 0
                • Macik  

                  Jen by kudla nahoře v Kohoutkách museli valit skrzevá Lidl, kerej tam mezitím spáchali v zatáčce.

                  0 0
                  • Excel  

                    Ten je prosklenej, byl by tam průjezd…v Monaku by bledli závistí.

                    0 0
                  • scoty  

                    …stačí naladit lítačky na rychlejc…;-)

                    0 0
                    • JSt  

                      nazval bych to sekce „prince of persia“.

                      0 0
              • mastihuba  

                hotel jim dostavel predloni a s novym asfaltem asi zatim neotravujou

                0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • jaribori  

      Dnes jsem to dotáhl do konce. Super výzva

      0 0
      • Excel  

        Je i nějaká klepací aplikace?

        0 0
      • chemik_mara  

        Na kole po Stare dalnici, to je dobrej masochismus!

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • babicak  

      Můžete doporučit opraváře kotlů na ohřev vody, nejlépe Židenice, KVART G-19–02, protíká voda skrz ventil otvírající přívod plynu. Moc se mi do toho nechce, i když z PO 35 mám zkušeností nepočítaně :-).

      0 0
    • babicak  

      Tak jsem dnes změřil jedenactkový X1 řetěz a po 930 km má 132,85. Což se mi zdá na kilometrový nájezd celkem málo. Jezdím ho od 15.11. 2020.

      0 0
      • mastihuba  

        ja bych ti uměl poradit jak se šetří řetěz, aby se na něj najelo hodně km, ale otázka je jestli na to máš vhodný boty :)

        0 0
      • Karaya  

        To je teda fakt hodně málo. Mám pocit, že dobré řetězy od SRAM jsou až ty 12s. Do té doby to stálo za prd.

        0 0
        • RomanH  

          Vozim 1130, a odhadem na ni 1300 Km davam

          0 0
          • babicak  

            Měl jsem také větší nájezdy s KMC, teď jsem chtěl zkusit X1. A jsem zklamán, i když trošku polehčující okolnost jsou ty s*ačky, ve kterých teď jezdím. A o 4 kg po vánocích více :-). 1130 taky nebyl špatný, 1110 – špatná zkušenost.

            0 0
    • babicak  

      .

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Excel  

      Souzi..25. června 2021 jedem ČTZ z Pahy do Brna. Ve Zruči pude přespat na Petrovickým mlejnu.

      0 0
      • pepek  

        25. června 2021? Maximálně 500 metrů od bydliště,voe!

        0 0
      • RomanH  

        :-D

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • mastihuba  

        to už budu met novou střechu na baráku :)

        0 0
        • les  

          Taky mohl soused vyhnat ten štít, jak ho máš ty.

          0 0
      • babicak  

        Budou buchty?

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Motyll  

      Trochu cukruje, by moh´ ten led trochu zapadat… Ať to dneska fičí.

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • pepek  

      Člověk přijede dom, je rád že bez ztráty kytičky a důchodce v protisměru tě skoro přejede. Jel celou Smetanku shora dolů přes tři zákazy a moc nebrzdil ani v křižovatce. Až dole ho kdosi zablokoval, ale vyměkl a důchodcovi ještě vycouval na Lidickou. Důchodce se pak chvílu snažil odbočit doleva. Konec hlášení :-)

      0 0
      • Karaya  

        Byl prostě o ulici vedle, ty naděláš

        0 0
        • pepek  

          Člověk půl dne dává pozor, aby nespadl na hubu na ledu (bo chyběly mi ty hroty vzadu :-), přijede dom, myslí si že dobrý a najednou máš feldu s důchodcem za zadkem.

          0 0
          • Karaya  

            :-) psal jsem to na telefonu a dával jsem tam smajla, ale BF asi mobilní smajlíky požírá.

            Máš jet na Klajdu, tady to netaje a tudíž ani neleduje, hřeby netřeba.

            0 0
            • pepek  

              Tam je lidí jak na svoboďáku. Dnes jsem potkal jen 5 lidí, z toho 2 x tatru se dřevem, 1 x polaka se dřevem a dva, kteří z tatry házeli písek.

              0 0
      • Jaroslávek  

        Není kolega jako kolega :-)

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Excel  

      By me zajimalo, kolik % kol z katalogu vyrobcu 2021 je realne letos vubec dostupnejch.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Jáchym 1  

        Záleží na tom,co si obchodník předobjednal.Velky odběratel kola dostane,jen datum dodání je dost neurčitý.Malým odběratelům se předobjednávky výrazně poníží.Klidně 20–30%

        Vypadá to tak,že vyrobci protáhnou

        kolekci 21 plynule do r.22.

        Bude se to delší dobu srovnávat do stavu který byl doposud běžný.

        0 0
      • mastihuba  

        Pocitam ze tak 5–6 let to resit nemusim a pak uz budu chodit jen pesky.

        0 0
        • Motyll  

          Budu mít pro tebe řešení za VOC ;)

          0 0
    • mastihuba  

      Pohadka, merime snezny dela kdyz nejedou :)

      0 0
      • JSt  

        skvela prace. ;-)

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce