• Paja

    Pul osme a novy vlakno nikde, to koukam…:)

    0 0
    • mastihuba  

      Co bysme si bez tebe…

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • pepek  

      Mista je tam kutwa dost :-)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Hammond  

      Pomalinku frčím delší štreku, na Vzpírárně dám první kousek,je hezky ,že?

      0 0
    • babicak  

      Bylo by to řešení výměna 10–42 na 10–46?

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • pepek  

        Jasně, je to 10%. 22/36 je ofšem ještě daleko lepší

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • LM  

        Hmotnost: 502 g – Ne, raději knihu :-)

        0 0
        • babicak  

          10–42 XG 11–50 má 400 g, dám lehčí plášť a úspora je tu – :). Popřípadě bezduse, ale to si nejsem jist hmotnostní úsporou

          0 0
          • LM  

            No mám na kolech kazety SRAM XG-1180 (315 g) a XG-1175 (325 g), takže bych si pohoršil výrazně (bezduše s minimem mlíka už tam jsou:-)).

            0 0
            • Paja  

              Tvl. to je psycho, ty ceny.

              0 0
              • novcze  

                dvanáctkové SLX to jistí

                https://www.bike-discount.de/…sette-847237?…

                0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
                • babicak  

                  Pěkné, to ale nedáš na XD ořech, takže ještě přikoupit ořech ( plus řazení, přehazka, řetěz) a je otázka, zda by na ten můj náboj šel

                  0 0
                  • novcze  

                    já reagoval spíš na tu poznámku o cenách, ale 51 zubů by jistě řešení bylo :))

                    0 0
                  • LM  

                    To už můžeš koupit tu Sunrace 10–46z – je totiž lehčí než obě varianty SLXa a nemusíš měnit ořech ani řazení :-)

                    • approx. 513g – 10–45 (manufacturer information)
                    • approx. 534g – 10–51 (manufacturer information)
                    0 0
              • LM  

                V německu to je o trochu levnější nebo lovit na bazaru no :-)

                0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
            • babicak  

              Aktuálně mám XG-1180, ale mám RaRa, který je o zhruba 200 g těžší, než byl původní Ground Control, ten tedy byl 2,1, teď RaRa 2,5 a Performance Addix verze. Takže při lehčím plášti bych byl na stejné hmotnosti. A myslím, že raminko u X1 přehazky by mohlo probrat o 4 zuby více. Kolik se ušetří, když se vyhodí duše a nalijte mléko? Myslel jsem, že se tam musí nalít minimálně deci, což velmi zhruba odpovídá váze duše

              0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 0
              • nomecz  

                Obyc 29 duse ma tak minimalne 150 gramu mlika staci tak 80 ml takze na kole usetris tak cca 50 az 100 gramu podle vahy duse. Ale klesne ti valivej odpor takze ten wow efekt je o neco vetsi

                0 0
      • Polka  

        Jdes dobrou nejlevnejsi cestou podobne jako ja, netreba do toho davat dalsi prachy a hlavne neres vahu kazety u toho tvyho smrdlani :-) Pokud mas hazku X1 tak dle tabulky no problem.

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • TheJD  

      Nevite, jestli nekde v blizkosti maji testovaci sedla Selle Italia? Na netu jsem nasel jen bikegallery v Praze. Dik.

      0 0
    • LM  

      Trailové zpravodajství:

      • na Naučné je v cestě novej strom (foto 1)
      • na Kaštánkovi jsem kousek za výjezdem od potoka dával stranou kámen schovaný ve vysoké trávě přímo uprostřed pěšinky (WTF?), zbytek cajk
      • na lesní cestě vedle Rakovce (modrá TZ) je taky strom přes cestu (foto 2)
      0 0
      • TheJD  

        Jak to ted vypada na naucne? Ja uz tam dlouho nebyl kvuli popadanym stromum a taky kvuli zarostenym mistum. Na Kastenek nejezdim kvuli te zarostle sekci za potokem.

        0 0
      • nomecz  

        Doplnim :)

        Ten strom na naucne uz je odvetvenej , pred tydnem sme to tam pizlali protoze se tam nedalo skoro prolest

        A ten strom na modre TZ kdyz jedes dolu je za zatackou tzn brzdil sem i ocima …

        0 0
        • LM  

          Ten odvětvenej strom už tam není, někdo ho ufik komplet. Děkujeme.

          A na Kaštánkovi na několika místech potunila spodní okraj pěšinky divoká prasata, tak bacha :-)

          0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • ufoncz  

        Trochu to tu teda taky zaplevelím :-P

        Z minulýho týdne:

        1. Baba všechno cajk (nevyzkoušel jsem snad jen od Jinačovic k Zoo trailu podle potoka)
        2. Prigl trail včetně Křížovky a předcházejí kořenovce po sjetí z asfaltky v oboře taky cajk (v té oboře to není úplně samozřejmý)
        3. u Jedovnic si na těch pěkných kořenech na červené TZ těsně u Olšovca někdo vydupal zákazovou značku pro kola i z druhé strany – to je ale už tak měsíc :-(

        Teďka:

        1. Za rybníkama u nádraží Jehnice řekl bych v supr stavu, když to teď není přeschlý. Kdo nechce do vody a blata, musí ale přes tu skalku. Bacha, jižní břeh toho potoka, co je teď bez lávky, dost strhla vody – najel jsem do toho, že to je jako před tejdnem a div se nedělal kotoul i s kolem.
        2. Červená TZ od Jehnic na Lelky úplně perfekt už delší dobu, akorát tam ta boční kořenová alternativa dost zarůstá.
        3. „Anenský“ trail ok, když víte, jak v horní části plynule objet ty už dlouho nakácený stromy
        4. u Babích dolů je paradoxně v čudu jen ta zelená TZ, ostatní pěšiny fajn
        5. žlutá TZ od „U Buku“ směrem dolů k rybníčku Mates (Rakovci) je teď dobrá technická výzva – vymletý koryto, díry a hupy z kořenů, ráno k tomu tam ty neuvěřitelně nelogický zapuštěný strouchnivělý klády pěkně mokrý. Kdo už se nudí, tomu za mokra rozhodně doporučuju.
        6. Paintball – stačí pár hodin bez deště a hned se to sype, suchý. Skoro k neuvěření. To fakt jezdit nejlíp do pár hodin po chcancu.
        0 0
        • LM  

          ad: od Jinačovic k Zoo trailu podle potoka – cajk, jel jsem dneska včetně Zoo trailu

          ad: Za rybníkama u nádraží Jehnice resp. potok bez lávky – najel jsem tam od severu, že ten potok projedu a pak nějak vyjedu nahoru druhej břeh. Bylo to hodně naivní, zůstal jsem tam pod druhým břehem stát na kole ve vodě a měl co dělat, abych se vyškrábal nahoru s kolem v ruce bez namočení bot :-)

          ad: žlutá TZ od „U Buku“ směrem dolů k rybníčku Mates (Rakovci) – tam jsou klády v zemi paralelně na směr jízdy? To je to hnus i za sucha.

          0 0
          • ufoncz  

            Uz od nepameti. Cekam, kdy konecne uhnijou vsechny.

            0 0
          • obda  

            Jo, jsou a vždycky byly. Za vhodné konstelace byly jetelné i pro mne, ale dobrý pocit jsem z nich moc neměl.

            0 0
        • ufoncz  

          Přidám ještě něco vzdálenejšího a tak trochu z druhé ruky:

          1. Olšaňák (a teda i Modrej Nemojanskej) cajk
          2. (po dlouhé době) modrá TZ mezi Třema smrkama a Rakoveckým (U zabitého) kolem Bílé skály taky cajk
          3. Zelená TZ od Senetářova na Budkovan při sjetí (doprava na šotku) před tou úplně spodní části dtto

          Polka na té soc. síti nazvané podle žrádla bohužel reportoval nejetelnou modrou TZ kolem Luhy od Oborskýho dvora k Vlčí skále.

          0 0
          • tusiexet to xmetov cuez  

            2. co tam bylo necajk?

            3. které sjetí myslíš? Toto? To pak ale jedeš skoro furt po šotce a to se nemusí hlásit, ne? ;-) Důležité je, co je tam níž… Nebo je tam ještě nějaká šotka?

            0 0
            • ufoncz  

              2. Tam snad bylo přelejzání přes popadaný stromy (ve vlnách, jen s malýma přerušeníma, než to zase popadalo nebo to tam nakáceli) většinu z posledních tří let.

              3. Samozřejmě myslím sjetí až skoro dole – je tam takovej mírně vracecí žlíbek s cestou. Prostě až narazíš k vícero velkým padlým smrkům, tak se trochu vrátíš a vyjedeš to po lehce zarostlé cestě na šotku. Větší část toho pěknýho singlu si teda užiješ.

              0 0
          • Polka  

            Dával jsem to i sem ;-)

            0 0
          • ufoncz  

            Ještě jednou zkusím, jestli to Paja vydrží a nebude radši sám chtít oddělený vlákna :-) Ale ať je to komplet:

            [1] Na tohodle bacha, ten se s tím nesere. Myslím, že je to ten stejnej, co bez jakékoli cedule málem zabil holku se sluchátkama, co šla po zelené z Vranova do Kateřiny (aniž by o tom věděl, ale já to viděl, já tam byl :-)). Tady měl krátkej úsek se zákazem vstupu, ale stromy stejně už padaly jinde – jak jsem psal, nesere se s tím. Proč ale kácí i borovice a duby? A proč ŠLP Křtiny z trávy a kvítí kolem šotolinové dálnice Vojanka dělá z obou stran asi tak dva metry pruh „anglickýho trávníčku“? Jsem myslel, že se řeší kůrovec a sucho.

            [2] Ten lehčí trail po okraji Hádecké planiny (nevyhlídkovej) má jedinej větší padlej strom, jinak paráda, bez ostružin a dalších strastí.

            [3] Jak už tu padlo, sjezd přes zříceninu Obřanskýho hradu stojí za vyliž. Jet se to dá, užít asi těžko. Korýtka, suchý, sypký, drolivý. A ještě se tam zespoda drápou turisti (tak jsem to radši stočil na zřícenině do Těsnohlídka a pošetřil brzdy)

            [4–6] Těnohlídkovo údolí u chat dole vykáceli a pak taháním dřeva lakatošem (asi k Resslovce) rozjebali lesáci do stavu tak osm let zpátky. Pryč jsou sice i kopřivy, ale tentam je singlík přes čistej potůček, ta džungle je cesta kolem památníku nad zříceninu. Aspoňže trailík po severní straně potůčku tam v tý spodní části furt je.

            [7–8] Pepkův sjezdík zhruba ze začátku Obřanskýho trailu (u Hradiska) k mostu přes Svitavu u Těsnohlídka (s kvádříkem na konci) pořád obsahuje dva velký padlý stromy a mezi nima naprosto nepochopitelně ne až tak starý koňský hovna. Co tam v tom sklonu dělá kdo s hajtrou?

            0 0
            • pepek  

              Super. A ta Lužánecká už je ok, akorát uprostřed je furt ta jama :-)

              0 0
            • tusiexet to xmetov cuez  

              Na žluté pod Liščí lečí jsem trochu odstranil ostružiny, takže se to zase krásně klikatí bez krvavých následků, fotky nemám.

              0 0
      • Polka  

        Tudy teď také ne, přátelé.

        0 0
      • LM  
        • Odházel jsem dneska zase nějakej bordel stranou nahoře na Karáskovi a v jednom místě vyčistil+vyznačil objízdnou trasu → jde to teď projet bez šlápnutí na zem.
        • Paintball/Kuleho trail je dobré jezdit ráno/brzo dopoledne, kdy to rosa ještě drží trochu pohromadě :-).
        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • LM  

          Zas jsem trochu odostružinil výjezd kolem Soběšických rybníčků. Tentokrát jsem trochu vzal i kopřivy čumící do cesty. Náročnost výjezdu stoupá po každém větším dešti, za chvíli z toho bude pěkný singl (s vymletým korytem po stranách) :-).

          0 0
        • LM  
          • Trochu toho bordela, co jsem odtahal stranou na začátku Karáska, zase někdo natahal zpět. V horní části bylo pak ještě několik kusů dřeva „nastražených“ v cestě – všechno je dobře vidět a jde v klidu přejet/skočit, takže jsem to tam nechal. V prostřední části jsem kopnul stranou několik větví, které byly hozené přes pěšinku na délku. No a v závěrečné části mezi dvěma asfaltkama někdo vybudoval ze dřeva a hlíny odpal, který někdo jiný následně rozmlátil. Že by to byl ten spouštěč nevraživosti?
          • „Zrekonstruovaná“ pěšinka u Kriketového hřiště v Zamilcu byla vylepšena na každé straně o dřevěnou tyčku, na které jsou přidělané dvě zalaminované A4. Na první je piktogram Zákaz vjezdu jízdních kol a na druhé nápis Pouze pro pěší! No zakroutil jsem hlavou a jel opatrně dál. Během průjezdu jsem se od jedné hodné paní, které jsem uvolnil cestu zastavením ve křoví na kraji cestičky, dozvěděl, že ten zákaz je oficiální (přestože to tak nevypadá) a že ho tam dával sám starosta. Když jsem se ptal proč, tak: „Cyklisté v okolních lesích jezdí jak hovada a pěší si na to stěžují“. No potěš koště…
          0 0
          • pepek  

            Tak toho tunelu u baseballu je škoda. Ale zase když jsou to jen papírové značky, tak to nemůže být směroplatný. A silnější vítr to jistě brzo utrhne.

            0 0
          • LM  

            Hádejte co jsem dneska přejížděl a přeskakoval na trailu Za hřbitovem?

            Ano, i zde někdo nastřažil kusy dřeva. Větev ve tvaru samorostu na konci škvárového sjezdu je extra vypečená. Koním to evidentně podle čerstvých koblih nevadí.

            0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • obda  

      Asi se přešaltruju na ranní ježdění. Teploty příjemné, a dneska jsem nepotkal vůbec nikoho – ani pěšky, ani na kole. A to jsem jel víceméně po značkách ři profláklých cyklopěšinkách. Jen ty vyplavené rygoly jsou trošku o ústa. BTW kolem Trnůvky a na Zlobici už to kůrovec schroustal slušně, a na Babě se to taky rozjíždí. Překvapil mne docela velký rozdíl oproti stavu v červnu :-/

      0 0
      • LM  

        jj, ráno/brzo dopoledne v 15–20 stupních je to mnohem lepší než v podvečer, kdy je stále 26+ :-)

        0 0
        • kankrlicek  

          Co furt máte proti třicítkám? To je krásná, pohodová teplota.

          0 0
          • LM  

            K vodě možná. Na kole je mi už moc teplo.

            Poslední vyjíždku v téhle teplotě jsem pečlivě naplánoval podle potoka (vyschnul), ve stínu stromů (lesáci vyrubali), takže jsem v tom kopci na slunku málem chcípnul a spodek Prygl trailu pak dojížděl s úpalem jak ve snu

            A přitom pár let zpět mi vysoké teploty nějak extra nevadili, divné :-)

            0 0
          • Motyll  

            Třicítky na mě začínají být mladý…

            0 0
    • RomanH  

      To mi taky dela dobre na c…a

      0 0
    • mastihuba  

      tvl. když vidim ten Romanuv škopek tak ve středu už to asi pude. :)

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Motyll  

      Já poslal synátora do světa… Dneska přišel pohled.

      0 0
    • Paja  

      Vzhledem k zitrejsi destove predpovedi jedeme s Jaroslavem a Dusanem uz dnes.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • mastihuba  

      Ste kundy, ja dneska nedavam. :)

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • pepek  

      Sportovní okénko

      0 0
    • Polka  

      Tak jak soudruzi, mám to už konečně vyměnit za druhou placku nebo to dojezdit na krev? Tahle má na zimáku 10tis.

      0 0
      • pepek  

        To už musí fest cukat řetězem, ne? Dreml by ještě trochu pomohl.

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • Polka  

          Právě že necuká. Jen občas tahá, když je řetěz úplně suchej nebo od bahna, jinak cajk. Dremlovat se s tím právě nechcu, to je vojeb a taky bych to mohl odremlovat tak, že už by tam nebyly žádný zuby, některý jsou už dost tenký :-)

          0 0
          • LM  

            Nepadací převodník už to asi nebude :-).

            Nevydává to v záběru nějaký nepříjenmý zvuky jak se tam řetez snaží zapřít? Mám mnohem méně jetý Absolute Black Oval, který jsem kvůli pazvukům přestal používat…

            0 0
            • Polka  

              Tak je to na zimáku = provoz pouze cca 5 měsíců v roce + týden na těžko v létě. Na podzim a v zimě s tím jezdím bordelem, ale žádný rychlý vraždy a nikdy nespadl, je to origo sram x-sync a i teď na tom pořád krásně drží. Investice a použití na zimu se fakt vyplatily, předčí to mé očekávání. Pokud je namazanej, tak žádný zvuky nevydává. Mně šlo spíš o tu tlouštku zubů, zda to ještě riskovat, že při velkým záběru porupají a nedojedu na tom ani od krbu dom :-)

              0 0
          • Paja  

            Co je na dremlovani za ojeb? Vzdyt to mas za 5 minut i s vyndani a uklizenim Dremlu.

            0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
            • Polka  

              Proč bych to dělal, když to zatím funguje i tak? To dřív ojedu zuby na tloušťku jehly :-)

              0 0
              • Paja  

                Tak treba proto, ze by to netahalo?

                Poznamka nebyla k tomu proc bys to delal, ale ze to neni vojeb :)

                0 0
      • Motyll  

        3placka vydží 3× tolik!

        0 0
      • nomecz  

        pokud tě neirituje jízdní projev tak dojezdit do zimy a na novou sezonu přezut

        0 0
    • Sistematicx  

      Ukradenej commnecal v Brne. Ale dost drsnym zpusobem.

      Jesi si to ten manik nevymyslel tak potes koste.

      0 0
    • scoty  

      Pokračování kauzy:)

      Sláva, soudruhům se již podařilo zkrátit roxor téměř na polovinu…neuvě­řitelné, jen mám trochu obavu, zda trefí ten dálniční průtah správným směrem…

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • LM  

        Požádal si je o dokončení díla nebo alespoň o obnovu reflexního nástřiku? :-)

        0 0
    • RomanH  

      Pro Jirika a Excela, aneb Modri vedi :-)

      0 0
      • ufoncz  

        A jak se ti s tou pevnou vidlí ze Súlova kolem Vlčí skály jezdí? ;-)

        0 0
        • RomanH  

          Bydlet v Beskydech, dal bych tam samo odpruzenou vidlu, nebo presel zpet na fulla. Ten tejden v pohode – dnes s detatky, Bily Kriz – Maly Polom – Slavic uplne v pohode. Hlavne ale smekam pred svisti, co vyjeli a sjeli.

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
          • pepek  

            Chudáci děcka: sodovka na stojáka – a jedem dál! :-)

            0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
            • RomanH  

              Jedli vcera na Lyse, peso 18 km

              0 0
              • Paja  

                Tak uz bys jim dneska mohl dat zas najist…:D

                0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
                • pepek  

                  To je dobrá metoda, jak děcka donutit k turistice: Jídlo bude až nahoře! Já jsem se kdysi snažil šklebáky dostat na Babí lom průběžným dokrmováním sušenkama a když sušenky došly, tak jsme málem vrchol ani neviděli.

                  0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • scoty  

      …a je po srandě…

      https://www.google.cz/…ata=!5m1!1e1

      0 0
      • Karaya  

        Asi bude potřeba víc využívat průtahu přes město, zase se té Prace v něčem přiblížíme :-)

        0 0
        • scoty  

          Zatím jen do pondělka, nechali tam jeden pruh na most směr veslařská. Jede to dvacítkou, kolona až do Kr.pole…

          0 0
          • RomanH  

            Kua, já myslel, že je to v obráceném směru a 14 dni to beru do práce přes přehradu :-)

            Jaký teď bývá odpoledne provoz přes Veslařskou směrem ven v porovnání s předchozím stavem ? A jak vůbec cyklisti přejíždí ten most, když je přes něj svedena doprava z Žabovřeské ? Tam musí být docela plno, ne ?

            0 0
            • Jaroslávek  

              Je.

              0 0
            • vit.sklenar  

              Dyť už je to zase OK = most pro dopravu zavřenej a za ním opět staveniště.

              0 0
              • RomanH  

                Asi nerozumim, jak to tedy je, ono se pres most uz opet autem nejezdi v zadnem smeru a hlavni doprava je opet po Zabovreske ? Ja cekal, ze to bude zavrene na rok/dva…

                0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
                • Jaroslávek  

                  Opravuji se, je to jak píše String.

                  0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • scoty  

      Hádejte kudy se dá projet, když máte v této zatáčce najednou kolo v protisměru?

      0 0
      • Polka  

        Normální ****** to vezme holt napravo mezi sloupkem a barákem. Chris Akrigg by to strhl doleva a vyskočil na zábradlí ;-)

        0 0
        • scoty  

          :))

          Jde to, ale musíš mít pravou kliku v horní úvrati…

          0 0
      • Jáchym 1  

        On je tenhle úsek vůbec hustej.Když se začnou motat lidi(cyklisti i pěšáci)od přechodu směrem na Káčata nebo po stezce oběma směry,tak vznikají pěkný krizovky.Občas i nějaký auto.

        0 0
      • Karaya  

        wallride?

        0 0
    • mastihuba  

      Pulpan asi zmokne :)

      0 0
      • Polka  

        Sviňo…zmokl no, za Jiříkovicema :-)

        0 0
        • mastihuba  

          Tak sam sem presel dvur a zaclo pochcavat, jen sem tipoval kde te to může chytit. :)

          0 0
          • Polka  

            Buď rád, že jsem nezastavil a nešli jsme na pivo :-)

            0 0
            • mastihuba  

              Tos klidně mohl aspon bys nezmokl :P ja si dal dva radlery a sel chrnet. Apropo v sobotu sem byl mezi stromy a supr knajpa kousek od baraku.

              0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • chemik_mara  

      Na zootrailu někdo vytváří odpal z hlíny přes ten strom dole. Dřív tam býval kámen, kterej někdo čas od času odkutálel dolů a někdo z místních ho zase pracně dostával zpátky. Jako nemůžu říct, že umím bunnyhop, ale tady jsem to bral vždycky jako výzvu se přes ten kmen přehoupnout a občas se mi to i čistě zadařilo. Přitom se ten kmen dal přejet bez problémů i cestou nahoru. Teď to jaksi ztratí punc výzvy…

      0 0
      • Polka  

        Že by eLeMko? :-)

        0 0
        • LM  

          Nene, já se už mezítím naučil bunnyho, takže šutr nahoru nedávám ani nevidím důvod, proč tam dělat odpal :-).

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Motyll  

      .

      0 0
    • novcze  

      tak jsem včera potkal svou budoucnost, jedu si Kočičím žlebem od Ríšovky a borec na nějakým novějším bajku si to v té spodní rovnější části šmrdlal tak 40 protože asi neměl převody, já tam měl velkou tak jsem ho předlej tak 50-kou … asi mi to přišlapávání z kopce bude chybět, až budu na 1×12, ale samozřejmě lehčí převody do kopců jsou priorita :)

      0 0
    • Motyll  

      Kdyby někdo nevěděl co s posledním prázdninovým víkendem. V sobotu děcka, v neděli dospělí.

      Šíření dále povoleno (a vítáno)… :)

      0 0
    • Hammond  

      Pozvánečka.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Motyll  

        Včera jsem to byl projet a slušnej terén… Snad to trochu vyschne.

        0 0
      • obda  

        Tvl, ten leták snad generuje někdo, kdo je placený za počet mezer :D

        0 0
    • pepek  

      Dám to sem, bo do kvízovek někteří nechodí, že. NovýPěknýPřírod­níTrailík na Babě. Začíná to na křižovatce: U Boudy. Začátek je v prudkém sjezdu (na obrázku nahoře), je tam taková šikmá větev a ta znamená začátek trailu – doleva!.Je toho tam víc, je třeba jet tam, kde je to ako-tako uklizený-tzn kde jsem to pro vás uklidil, soudruzi. Ze začátku trochu křoví, pak pěkný jetelný trailík, který se na konci ztrácí, nicméně jízdou v původním směru zhruba po vrstevnici se dostaneš na místo, kde se to dělí do 3 směrů. A tam už mě to přestalo bavit a vrátil jsem se k té Boudě. Pokud by se snad, třeba, možná, našel jedinec, co by tam jel, tak zahr. nůžky a nějaká malá pilka nebudou zbytečné. A ten další sjezdík z modré doprava je taky docela dobrý. Ta šikmá větev na 4. obrázku znamená: jeď doprava!

      0 0
      • Paja  

        Peklo zamrzlo, pepek jezdi na Babu :D

        0 0
        • pepek  

          Když se teď dá vyhnout té centrální dálnici, po které to hrotí ti sveřepí, nadupaní bikeři, tak to tam není špatný. Dnes jsem např. potkal jen zcela neškodné kolaře v počtu do 4 kusů.

          0 0
          • nomecz  

            Takovejch trailiku a ruznejch pěšinek jsou tam desítky, na druhe strane nad Kuřasem jsou i nakopane skoky … akorat ty vyjezdy na hreben jsou trosku narocnejsi no :)

            0 0
            • pepek  

              Ty desítky jsou ale známý, tento je nový. Nad Kuřasem je to poněkud mimo moje dovednosti.

              0 0
              • nomecz  

                Tak nový je relativní

                0 0
                • ufoncz  

                  nomecz: Takhle to nemůžeš dělat. Sleduj…

                  pepek: Děkujeme mnohokráte – vypadá to báječně. Jak to půjde, zkusíme, projezdíme.

                  0 0
                  • nomecz  

                    Presne to jsem chtel napsat, diky :)

                    Btw nema nahodou nekdo DT vazelinu na orech a byl by ochoten mi trosku venovat/prodat?

                    0 0
                    •  
                      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                      0 0
                  • pepek  

                    . . . . prořežeme, prostříháme, vykopeme, prodloužíme.

                    0 0
      • RomanH  

        Ten zaznam trasy ve mne evokuje takovy to „Musis si to odskrtnout“

        0 0
      • Jaroslávek  

        Máš štěstí, že jsem to nezaložil.

        0 0
        • babicak  

          Kvizovky jsem teda založil já, ne Pepek:-)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Nepochopils soudruhu, reagoval jsem na Pepkův příspěvek s tím, že kdybych založil srpnové vlákno já, bloknu mu to.

            0 0
            • Paja  

              Procpak?

              0 0
              • pepek  

                Pozůstatky totalitního myšlení. To víš, starýho psa nový kousky nenaučíš :-)

                0 0
              • Jaroslávek  

                Však to sám napsal, že to patří do Kvízovek.

                0 0
                • pepek  

                  To by nikdo nepoznal, bo ani stravenkáři tam nemají záznam. Tam nebyl nikdo min. 10 let. Objevil jsem to pouze proto, že jsem tam nějak skoro téměř asi zabloudil – což je nejlepší metoda hledání nových cest. (Franta: shut up!)

                  0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • pepek  

      Stav vody na českých tocích: rychlá vrstevnica stále špatná. Lesní bar: hrubě přeobsazeno. (Nemá ty Ralfy nasazený naopak?)

      0 0
      • Jáchym 1  

        Pakliže je předek tohoto monstra tam kde je motor,tak to má dobře.

        0 0
        • pepek  

          Na silnici asi jo. Ale v lese to lezlo do kopca ramenem napřed

          0 0
      • mastihuba  

        Dybys mel FB tak to víš že se tam peče kýta. :)

        0 0
        • pepek  

          Nj. Tam je špatně ten asfalt . Takto tam dojede hafo lidí na kole i autem.

          0 0
    • mastihuba  

      Toto do kvizovek taky davat nebudu, bo je to dal vod Brna :)

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Excel  

      Tímto se omlouvám letonickému Tourmaletu.

      Včera mě Ždánickej les vyplivnul v díře zvané Snovídky, tak si říkám fajn, do Nesovic, jakože buzerantovic, je to kousek, jenže mě nenapadlo, že to je trasované přes takovou krátkou kurvu, prašivou, zamrdanou.V životě už mě tam nikdo neuvidí.

      0 0
      • Polka  

        To se ti enem zdálo :-D Oba dva mají místy max. kolem 13%.

        0 0
        • Excel  

          Morální dopad byl zdrcující, já už čekal jen cestu po rovině do Nesovic a vono toch tohle.

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • pepek  

      Tady na BF si soudruzi immervere stěžují na teror ze strany automobilistů. Dnes jsem si ovšem říkal, že někteří tu sprchu z ostřikovačů asi potřebují, aby se probudili. Kolista vysportovaného typu přijel ke křižovatce a protože chtěl doleva, tak se postavil logicky doprava. Blikla zelená, borec se rozjel doleva za urputného mávání levou rukou. V půlce oblouku začal mávat znovu za současného brzdění a parkování. Nechcaja mu najet do bicygla, poslal jsem to kolem něho doprava a protože nezbylo místo, tak na chodník. Místo provedení sebekritiky eště tam za mnou cosik pořvával.

      0 0
      • Paja  

        Mozna by nebyl spatnej pohled nestranneho pozorovatele ;)

        0 0
      • mastihuba  

        Co mas z toho. Znamej vcera dostal nahoře na slavkovaku dva bodycky od predjizdejiciho auta, kterymu se teda az napotreti povedlo predjet. :)

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
      • Jaroslávek  

        Tak o tomto si se mnou nepokecáš, ale třeba Peprle …

        0 0
      • LM  

        Z diskuze:

        No a? Ve vysokých stožárech zas teče proud 400 tisíc voltů, a vadí to někomu? :-)

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
      • pepek  

        Tak feministky by ti jistě vysvětlily, že Ampéra může být stejně dobrá, ba i lepší v napětí, jak ten maskulinní Volt.

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Polka  

      Jedna kvízovka soudruzi. Jak si myslíte, že se toto mohlo někomu stát? :-)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • mastihuba  

        je mladej, silnej a kdovi co v posilovně zobou :D

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • pepek  

      Kulturní revoluce pokračuje se vzrůstající silou

      0 0
    • mastihuba  

      Dnes to bude delší :)

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • obda  

      Gratulace Polkovi k Bukole! A deset vteřin na Boba jistě potěšilo ;)

      0 0
      • Paja  

        +1 vzhledem k tomu mimozemstanovi na prvnim miste je to prakticky vitezstvi ;)

        0 0
        • obda  

          Akorát příští tok bude muset přidat, v kategorii 40–49 je větší konkurence ;)

          0 0
      • Polka  

        Dík. Nejtěžší ovšem nebývá samotný závod, ale přežít ten zbytek dne (noci) a nějak se doštrachat dom :-D

        0 0
        • Paja  

          :D v tom uz mas ale letitou praxi.

          0 0
        • babicak  

          Však se Tvá sobotní cesta domů včera do podrobna probirala. „Žije Polka?, Polka je nezvestný, Polka už se našel“ :-) :-) :-)

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
      • Motyll  

        Co Boba, ale mne s tím časem nas*al!!! :)

        0 0
    • Jaroslávek  

      Kdyby mě náhodou někdo hledal, víš kde jsem …

      0 0
      • Paja  

        Jawohl.

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • mastihuba  

      Když je tady ta řeč o kokotech, tak mi tak pripadne cca 10–20% řidičů co jedou rano do práce. Kua aby aviatik klickoval z pruhu do pruhu, když oba jedou prakticky stejně to mi hlava nebere. Asi zase zacnu jezdit 5:15

      0 0
      • pepek  

        Mně zase vadí ti pomalujedoucí-to si myslíš, že tě pouští a on zatím čumí do mobilu, který drží u šaltpáky, aby na něho nebylo vidět.

        0 0
        • mastihuba  

          Mne sere kazdej kdo nejede plynule nebo plynulost rozbíjí, jak pomalici, tak namustrovani zavodnici, komu tim pomůžeš ze ses na cervene o 300m dal o cely 3 vteriny spíš?

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • scoty  

      Jak to vypadá, když s. čobol rekonstruuje dvoupodlažní domek ve vilkové čtvrti…

      Čtvrté patro zatím zastavily stížnosti a petice sousedů…

      0 0
      • RomanH  

        Když vy přistavět, tak my to poženem vo štok, když vy břízolit, tak my kachličky

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Excel  

        To je novostavba, ne? Chápu to, že povolené měl něco, ale tohle rozhodně ne?

        0 0
        • Paja  

          To znam, to se urcite taky jmenuje rekonstrukce nastavbou a pristavbou (u ktere z puvodni stavby nezustane ani cihla).

          0 0
          • Excel  

            Tož jmenovat se to může jak chce, ale takhle jak to vypadá je to regulérní odstranění stavby a nová stavba.

            Ale tohle není můj boj, ať si to užijou právníci.

            0 0
        • scoty  

          Jasně. Povoleny měl 2patra se sedlovou střechou a staví 4patra s plochou, 8bytů…

          0 0
          • Excel  

            Tož to dej vědít jak to dopadne.

            0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
          • Paja  

            8 bytu v tomto? Tak mozna 8 garsonek, ne?

            0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
          • Macik  

            8 bytů, tj. 16 dalších aut na ulici, že? :)

            0 0
            • scoty  

              Nejméně:) Teď se jich tam vejde 12. Proto všichni staví brány, aby se už nedalo parkovat na ulici…

              0 0
    • obda  

      Když už jsem hledal tu Pekárnu, tak jsem se koukl i na Mniší horu (zootrail). V novém Plánu péče jsem našel některé zajímavé pasáže :)

      Při severním a východním okraji ZCHÚ jsou stále patrné rezavějící zbytky původního drátěného oplocení ZOO. Přestože hyzdí zdejší krajinu, je vhodné je v lesních porostech i nadále ponechat, a to především jako bariéru proti případnému nežádoucímu pohybu cyklistů, motorkářů i hipoturistů.

      V minulosti byla v údolní nivě zjištěna zvýšená aktivita terénních cyklistů a výstavba dráhy se skokanskými můstky, tu se však podařilo včas zlikvidovat

      U severního okraje a podél plotu ZOO sporadicky projíždějí cykloturisté a hipoturisté, ale zatím k jejich pohybu dochází v tak malé míře, že nepoškozují půdní kryt, a není tedy nutné proti nim zasahovat.

      0 0
      • scoty  

        Tohle zní úplně jak popis válečných operací…

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
      • Excel  

        Preventivně bych tam postavil dva zelený s trubkama vstřikovacíma a jak se objeví hipoturista hned bych ho jebl do hlavy, hned bych ho zabil.

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
      • RomanH  

        Nechce se mi to hledat, ale nepadlo už někde soudní rozhodnutí, podle kterého nelze znevýhodňovat jednu skupinu před druhou (např. pěší x cyklisté) ? Samo s vyjímkou NP a NPR. Mám pocit, že to tenkrát vyšlo ve starém VELU (taková kartička jako manuál, když frčela Kvasničkova ČEMBA).

        0 0
      • novcze  

        tak ať si dají hranice PP s plotem zoo a bude po problému :)) … to stejný Pekárna, úplně bych zrušil nějaké PP, stejně to tam funguje jako park pro Bystrc a tranzit pro kola z/do Žebětína.

        Celá Pekárna je protkaná cestičkama takže ten provoz tam je velký, ale třeba to vylepší ta cyklostezka co tam mají dělat :))

        https://zpravy-brno.cz/…take-raduji/

        … ví někdo něco o trase? … já tipuju, že to bude kolem toho potůčku

        0 0
    • Paja  

      Dnes tradicne v 16.00 odjezd, cca 18.30 prijezd hore, pokud by se k nam s Dusanem chtel nekdo nekde pripojit at da vedet.

      0 0
      • Motyll  

        Já, ale až v cíli.

        0 0
      • LM  

        Odkud budete tradičně odjíždet? Zase hřbitov? :-)

        0 0
        • Paja  

          V tech 16 ze Slatiny, pres hrbitov ;) jet muzeme,xtj. cca 16.20–30.

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
          • pepek  

            V takovým horku sa bicyglovať není zdravý.

            0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
          • LM  

            Tak na hřbitov nemusíte, dneska se tak brzo na kolo nedostanu :-/

            0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • mastihuba  

      Josefe neexistuje nejaka moto strava? Segmenty a tak? 

      0 0
      • Motyll  

        Určitě existuje, jsem teď na Plumlově diskutoval u snídaně s nějakým Bavorem na BMW. Projížděl CZ a ukazoval mi mapu (německá), kde byly vyznačeny motorkářsky zajímavé úseky. Byla tam i avg/top speed na daný segment. Byla to teda silniční verze…

        0 0
      • pepek  

        Jo, třeba tady

        0 0
    • novcze  

      tady https://mapy.cz/s/jajofahuzu byl dopoledne odstavenej pes na vodítku, ale nevěděl jsem jestli si ho tam někdo dočasně nepřivázal, jestli ho tam ještě budete vidět, tak mu zavolejte policajty

      jinak jednička v mariánským tak trochu navlhlá … jak kdyby včera pršelo i když jsem nic kolem Brna nezaznamenal

      0 0
      • obda  

        Ta průtrž v noci z pondělí na úterý ti nestačila?

        0 0
      • LM  

        Přšelo totiž už předevčírem a celkem fest. Včera večer bylo místama v lese hodně navhlo :-)

        0 0
        • novcze  

          to vím, ale pršelo chvíli a je teplo, tak jsem čekal, že to bude víc suchý …

          0 0
          • obda  

            Tak u nás 16 mm, to zas tak rychle nevyschne. Co jsem se včera díval, tak zatímco u Soběšic napršelo víc, za Bílovicema na V už bylo sucho.

            0 0
            • Paja  

              No, na „rychle vrstevnici“ od Hadku byly celkem kaluze.

              0 0
    • obda  

      Včera to nějak zapadlo, ale dotaz nejspíš na Polku a Motýla. Nějaký tip na 27.5" pláště pro kluka? Lehké a levné, šíře 2.1–2.25, zatím nejspíše s duší.

      0 0
      • Polka  

        Dává se zpravidla klasika RoRo ve 2,1" (taky máme), ale asi už neseženeš za dobrou cenu. Šel bych případně do tohoto. Nejsou o tolik těžší a cena celkem dobrá. Mladýmu ty Rony vydržely 2 roky, letos je dojezdí. Situaci na DE shopech neznám.

        0 0
        • ufoncz  

          Nebo Conti RaceSport (Xking nebo už pod značením Cross King – za 900 Kč na koloshopu, za 400 Kč to tu dával LM, ale už jsem ho toho zbavil), nebo Specialized FastTrak, nebo klidně i Maxxis Ikon (jestli nejezdí většinu po silnici – pokud jo, tak pak od Conti ne Cross King, ale Race King či Speed King). Jinak pokud nemaj vyloženej (a ne takovej ten fingovanej, kde jsou škrtnutý jakýsi nesmyslně nadsazený ceny) výprodej, tak gumy v DE zpravidla neseženeš výhodněji než u nás, např.:

          https://www.bike-discount.de/…lding-690511 (je srovnatelný s Koloshopem)

          Edit: Jinak ještě pořád mají tohle u Svorady – https://www.kolasvorada.cz/…rak-650bx2.2

          Edit 2: Zapomněl jsem ještě na Maxxis Aspen. Pokud překousneš šíři 2,1 (úzký) pro 27,5", tak je to ve všech ohledech dobrej plášť na XC.

          • dva jsem koupil ženě na kolo, hmotnost průměrně myslím kolem 530 g, šířka není na ráfku i23 poctivá – je to kolem 53 mm a směs je tvrdší. Letí to na asfaltu a na šotce, půjčil jsem si to jednou v mokru a ustřelovalo to hodně.
          0 0
          • obda  

            Taky díky, projdu to. Cross Kinga moc nemusím, nejede, a v mokru stejně nedrží :-/ Fast Trak mne nenapadl.

            0 0
            • pepek  

              Tak to už dělám 3 roky něco špatně? Jsem myslel, že jede. A mokro? Cotoje mokro?

              0 0
              • ufoncz  

                Cross King ve verzi RaceSport samozřejmě jede. A hodně dobře. Obligátní testy valivýho odporu sem dávat nebudu, ale mám to i z vlastní zkušenosti. A jako zadní guma je solidní i co se gripu týče, na předku s ním musí člověk bejt sakra vopatrnej, to jo.

                0 0
                • obda  

                  Ve srovnání s RK je (a býval) vždy pomalejší, minimálně bejval hubenější a zas o tolik líp nedržel. Dopředu bych si RK ani XK dobrovolně nedal, vzadu je/byl RK jasná volba (větší balon, menší odpor). Ale fakt jsem to už léta nezjišťoval, takže můžu být úplně mimo. Já jsem spokojenej s klasikou NN/RaR 2.25 (u RaR teda stará verze, nakoupil jsem do zásoby ve výprodeji :))

                  0 0
                  • Paja  

                    Raceking mel vzadu dost slabej zaber. Ve srovnani v RaRa to bylo zklamani.

                    0 0
                  • pepek  

                    Mně se naopak vpředu zdá být Xking zcela čitelný a državý plášť.

                    0 0
                    • LM  

                      Šťastný to člověk. Já si při první pomalé a opatrné jízdě několikrát málem rozbil hubu, pak ho hned dal na zadní kolo a ani tam to nebylo ono :-)

                      0 0
                      • pepek  

                        Třeba je to jak v F1 – když s tím jedeš pomalu, tak to nedrží a nebrzdí :-)

                        0 0
                        • LM  

                          Že ty tam máš duše?

                          Se mi to bez duše s rozumným tlakem vepředu žvejkalo, s vyšším tlakem to zase odskakovalo a nedrželo. I na zadním kole mi to v odkloněném svahu odjíždělo dolů zatímco přední kolo s jiným pláštěm drželo stopu :-)

                          0 0
                          • pepek  

                            To se mi stávalo s RR bez duše, že jsem stejně nemohl použít nižší tlaky, bo se to žvejkalo a řezalo se to na boku.

                            0 0
                            •  
                              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                              0 0
                    • obda  

                      To jako fakt? Já už ve předu nic míň državého jak NN nechci, hubu si umím rozbít i jinak :D

                      Nicméně kdo umí, odjede na čemkoliv. Viz tady Sam Pilgrim…

                      0 0
              • obda  

                Tak možná se něco změnilo, původní XKing moc nejel (třeba ve srovnání s RK nebo RaRa).

                0 0
                • Paja  

                  Sjel jsem 2ks 2,2 vzadu a az na to, ze proti 2,2 racekingovi byl podvyzivenej, jsem nemel vyhrad.

                  0 0
                • ufoncz  

                  Škoda, že tam teda nemaj víc verzí XKinga:

                  https://www.bicyclerollingresistance.com/mtb-reviews

                  Performance je určitě citelně pomalejší než RaceSport a u nás se ještě často prodávaly jakýsi rádoby Performance určený pro OEM trh, který byly možná ještě horší.

                  0 0
                  •  
                    Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                    0 0
        • obda  

          Díky. Něco o RoRo jsem si matně pamatoval (dcera na 26" je má), ale ta cena mne trochu vyděsila. Z Ralpha vpředu mám trochu obavy, nicméně je pravda, že za mokra s děckama moc nejezdím.

          0 0
          • Polka  

            Na Mojekolo jsem jeste nasel RoRo s bilym pruhem a ve 2,25 (pro decka zbytecne overkill) a nebo treba Conti, ale s tema nemam zkusenost.

            0 0
            • obda  

              Díky, zkusím prošmejdit UK a DE shopy.

              0 0
            • ufoncz  

              Myslíš, že ten v reálu tak 2,1–2,15" a 510gramovej RoRo je v něčem pro děcka overkill? Spíš bych se bál, jak dlouho a jak to kde bylo skladovaný.

              Ten RaceKing je dost možná nějaká ta OEM varianta Performance. Což u RK nevadí tolik jako u XK. Připomněl bych, že RK oproti XK výrazně hůř brzdí a v blatě se to vůbec nedá srovnat. Takže záleží na to, co by se s tím jezdilo.

              0 0
              • Polka  

                Schwalbe 2.25" mají přece odjakživa 56–57mm. Je to zbytečný pořizovat pro 30–40kg dítě, když bohatě stačí 2.1" i na celopevňáku + ještě nižší hmotnost pláště jako bonus.

                0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Excel  

        vyjstegumy :-)

        0 0
      • mastihuba  

        Za fidorku ti venuju crosmark

        0 0
    • RomanH  

      Svet se v prdel obraci

      Pritom tam legalne muzes bivakovat – pokud by spali pod tapem, mohli je poslat do …

      0 0
      • Excel  

        To zas zavání pozemšťanováním co je stan, co není stan a co je vlastně stanování. :-)

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • RomanH  

          To neni o stanovani, ale taboreni x bivak.

          U soudu uz padl prelomovy verdikt, bivakovat muzes v CR prakticky kdekoliv. Pral bych si, aby to kluci dotahli k soudu, vyhrali ho, a cajti dostali po tapkach.

          Edit : A co tyce vyuziti dronu k monitoringu pozaru, tak na prvni pohled mi to prijde fajn, ale rusit pres noc v CHKO ptaky dronem asi taky nebude uplne OK. Cele mi to tak nejak vyzniva, ze si kluci koupili hracku, a ted ji chteji obhajit.

          0 0
      • obda  

        To mi taky doáže zvednout adrenalin. Přitom z pohledu ochrany přírody je tohle mnohem větší hrůza: https://www.idnes.cz/…po-cesku_hig

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Excel  

      Rameno dnes kulminuje.

      Mlýn se zase točí…cha cha chá

      0 0
      • RomanH  

        Davej davej ;-)

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • LM  

      Čertík na Pisáreckém XCO okruhu vesele eroduje a je to stále větší maso :-).

      0 0
    • kankrlicek  

      Je září.Pod jakým názvem mám hledat?

      0 0
    • Lipown  

      Ahoj, nemáte někdo tady v Brně na půjčení klíč na misky Hollowtech II prosím?

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • mastihuba  

      už to zamkni :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.