• Paja

    Tak už je září, měsíc chlupů ;) chladných rán, průzračného vzduchu a výletu po pivovarech…

    …no a ano, kankrlíčku, Maňas opět nestihl…:) jak by taky mohl, čert sice nespí, ale Jarda touhle dobou už dávno.

    0 0
    • RomanH  

      :-)

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Excel  

      Co to venku furt pada z oblohy, vlhkyho, studenyho, to neznam?

      0 0
    • pepek  

      BrnoTrať se staví do udržitelného stavu (ale lehnout na ty šutry bych nechtěl)

      0 0
      • nomecz  

        To je XC za mamutem ?

        0 0
        • Polka  

          Jo. Za mě šutry ok, furt lepší než to co předtím.

          0 0
          • nomecz  

            Jj souhlas , kdy to bude hotove ?

            0 0
            • Polka  

              Netuším.

              0 0
            • pepek  

              Asi brzo, rusáci tam dělali i dnes. (Na rozdíl od všech rozkopaných hlavních ulic)

              0 0
            • Polka  

              Ještě bych se tam nepouštěl do žádných větších akcí ;-)

              0 0
              • nomecz  

                byl sem tam včera a borci říkali že do 2 týdnů by měli mít hotovo, makali tam i v 6 odpoledne v docela velkym poctu

                0 0
                • Polka  

                  Ano, projizdel jsem tama vcera po seste. On tam pak ma byt ve spodni casti CX pohar, tak asi i kvuli tomu.

                  0 0
      • pavlos12  

        Kdepak se tady ta nádhera nachazí??

        0 0
        • pepek  

          V Pisárkách nad tunelem.

          0 0
          • pavlos12  

            Díkec a tam může zajít kdokoliv pojezdit?? aby mě odsud nikdo nevyhnal,a ješte hodil bys mě prosímtě odkaz nato místo přiznám se že to tam vůbec neznám.

            0 0
      • mr.garisson  

        To je bombastické! Kdy to bude otevřené? 3 týdny zpátky to bylo zavřité, tak jsem trénoval jen na kousku, co byl stále otevřený, pak jsem se tam už nedostal.

        0 0
        • pepek  

          Včera tam rusáci makali (seděli na šutrech) ještě v 7 večer.

          0 0
          • mr.garisson  

            Nechtěli bychom nějaký společný trénink, až se to otevře?

            0 0
            • Jaroslávek  

              Jdi do toho, Peprle je lačný.

              0 0
              • pepek  

                Sem říkal, že ovladač jízdních režimů mám zaseklý na poloze: turistika. Už dva roky.

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Nejen 2 roky mlžíš.

                  0 0
                • mr.garisson  

                  Však jen otestovat trať a prohodit pár slov třeba. Křečkovat na okruhu můžu jindy. :)

                  0 0
                  • pepek  

                    Řekni Polkovi, já tam nepojedu.

                    0 0
                  • Karaya  

                    Já bych se tam někdy zajel podívat. Akorát nevím jak časově. Asi spíš až příští týden. V sobotu i v neděli něco mám. Respektive v sobotu by to možná šlo, ale až později odpoledne.

                    0 0
                    • mr.garisson  

                      V sobotu je Blanenský Golem, v neděli Říčanská tour. :)

                      0 0
                      • Motyll  

                        V sobotu je Pohár drahanské vysočiny (Velenov) a v neděli odpoledne se jede ve Křtinách.

                        :)

                        0 0
                        • mr.garisson  

                          Ten si nechám ujít, stejně to letos nevypadá na podivý závěr, ale mohl bych to ještě docvaknout… :)

                          0 0
                          • Karaya  

                            Já si Velenov ujít nenechám, konec konců budu obhajovat bronz. Ale po něm bych tam mohl zajet, abych se trochu vyjel :-)

                            0 0
                            • Karaya  

                              Obhajoba se víc než povedla ;-).

                              0 0
                            • mr.garisson  

                              Jsem rád, že jsem jel chrtit do Blanska a do Říčan, nakonec tyhle tratě mi sedí víc a pódium bylo taky příjemné. :)

                              0 0
      • les  

        Tak tohle bych pochopil někde mezi panelovýma králíkárnama, ale dělat takový silikonový cecky v lese, to je hnus velebnosti.

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • obda  

          Vono to takovej les zase není.

          0 0
        • mr.garisson  

          Vyježděné koryto, sice tam byly plastové rohože, ale i tak nic moc. Takhle to bude aspoň jezditelné ve vyšší rychlosti a povrch čitelnější. Zrušili ty nepravidelné schody, co byly v druhém hadíkovi a fest rozhazovaly (tuhle překážku jsem měl fakt rád), zbytek trati pudu očíhnout asi dneska, jak to vypadá a kdy to otevřou. Počasí stavitelům přeje, aspoň si to hezky sedne a zatvrdne.

          0 0
        • mastihuba  

          za deset patnáct let se to zanese bordelem a vyjezdí a bude to vypadat jak pohádková nebo jak začátek cesty dolů na partyzána :D

          0 0
          • Paja  

            To i driv, jak se tu frflalo na tu cyklohighway z Klajdy, za 2 roky to zapadlo listim a je z toho normalni lesni cesta.

            0 0
    • ufoncz  

      Zakládací post super, ale s těma chlupama se nechytám – prosím o vysvětlivky pro začátečníka :-D

      0 0
    • kankrlicek  

      Taky jsem nestihl, mozna je to vekem.

      0 0
    • Hammond  

      Beru to na Adamov,dám jedno „paletový“…

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • tieffp  

      Omlouvám se jestli už to tady je nebo jestli píšu do špatnýho fóra, ale nevíte proč zlikvidovali krásnou stezku z Vranova do Útěchova / co tam staví za dálnici nebo jinou zrůdnost? :-((((

      0 0
      • ufoncz  

        Meni tam plynovy potrubi. Zase to (snad) zahazi a obroste to casem v pesinu. Zlutou z Utechova k Ronovu uz maj hotovou.

        0 0
        • pepek  

          Akorát zase obrátí hlínu a nahoře bude jílovica místo „pískovice“

          0 0
        • obda  

          ZTZ z Útěchova nad Vranov už byla ve čtvrtek taky zasypaná a normálně průjezdná.

          0 0
      • mr.garisson  

        Taky jsem to musel objíždět po asfaltu, ale vypadá to, že je to zasypané a dá se to už projet (projížděl jsem kolem autem).

        0 0
    • Jaroslávek  

      Maňasovi se dovolovali v Českém ráji, kde bylo blaze, ale draze. Po stopách minulosti: Na krásné vyhlídce, Polepšovna, Trosky … a taky jsem trochu lumpačil v pivovaru Rohozec :-)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • scoty  

      Chlapci, nevite kde Brně vyzkoušet tretry LAKE?

      Dik.

      0 0
      • obda  

        A já se přidám – začínají se mi rozpadat mé letité tretry Specialized Sport. Máte někdo nějaký zajímavý tip na náhradu? Kromě šlapání by se v tom mělo dát dobře chodit a tlačit kolo ;)

        0 0
      • mastihuba  

        za naším :D

        https://www.sport95.cz/lake/

        0 0
        • obda  

          Ty 160 zkusím, vypadají celkem rozumně.

          0 0
          • Excel  

            Romanovi na všech upadly podrážky, jestli se nemýlím, hi-hi-hi.

            0 0
            • mastihuba  

              taky si něco takovýho vybavuju. já zůstávám u sidů

              0 0
            • Paja  

              …prip. ta Boa kolecka.

              0 0
              • RomanH  

                Boa kolecko upadlo Doktorovi, mne 2× u MX175 upadly podrazky. Za to ty „pohorkovy“ (tusim stare MX165), ty byly neznicitelne (ale ***** tezke a relativne i mekke).

                Nejlepsi tretry, co jsem mel, byly stare Diadora Chilli.

                0 0
                • Paja  

                  Jsem mel za to, ze jsi to boa zrusil u tech treter, co ho mely na pate.

                  0 0
                  • RomanH  

                    Ja ne, Doktor. Mne na nich 2× (v obou pripadech uznana reklamace) praskla ta podrazka. Ale Boa se vyresi obratem, poslali mu hned nove, jen si nedovedu predstavit, ze se Ti to stane nekde v riti (treba i na dovci).

                    Za me je nej suchac nebo tkanicka. Boa / prezka je samo jinde v upevneni nohy, ale to ja nepotrebuji. Docela se mi libi tyto Scotty. Tkanicka, tuha podrazka, relativne lehke, chranena spicka. Jen toho karbonu kolem kufru by mi bylo lito, a fous hrubsi podesev by se taky hodila. Ale ta cena… :-)

                    0 0
            • scoty  

              No já jsem myslel ty jejich zimáky…

              0 0
    • pepek  

      To je fašismus,totok :-)

      Budeš hlásit, že kdy a jaká přijede návštěva? To bylo naposledy snad v CCCP (a co na to GDPR?)

      0 0
      • Vilém  

        To je slusny, 30tKc/rok by se mi platit nechtelo.

        0 0
        • pepek  

          Teď budou všichni houfně přehlašovat auta na babičky a tetičky

          0 0
      • mastihuba  

        je super si platit něco co bude obsazeny sousedem. kalkulačka je docela jasná. pred barakem je flek na 5 aut což je tak na prvni podlaží a zbytek si za investovany love maximálně pohoni. :-)

        0 0
        • obda  

          Hodně z těch aut budou studenti, co na parkovací místo nárok nemají. Takže ve výsledku to IMHO bude pro s. pepka zlepšení. Možná. Uvidíme. Nicméně na Pellicově to bude ještě větší peklo než doteď.

          0 0
          • mastihuba  

            co teprve až prosadi bulvár Štefánikova… dokud pod každým druhým barákem nebude parkování tak to fungovat nebude. už tady na lontu lidi parkují na silnici a hádají se o fleky, který buduje obec. čtyřpatrovej barak na ulici nikdy nezaparkuje, to sou jednoduchy počty i bez studentu.

            0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
      • RomanH  

        Do voleb. Ten Hollan je fakt sebemrskac.

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • Karaya  

          String má pravdu, Hollanova poslední varianta byla celé Brno jedna zóna, ale ANO ho přehlasovalo na původní návrh „cizinec ve vlastním městě“.

          0 0
      • Excel  

        Ještě účel návštěvy a témata případné konverzace.

        0 0
    • mastihuba  

      přiznejte se kdo tam včera byl? :D

      https://www.ceskenoviny.cz/…brne/1658995

      0 0
      • RomanH  

        Hosi, dnes od Stare nemocnice Bohunice na Uzkou busem 40 minut, to je peklo. Za tu dobu jsem tu rano autem od nas, odpoledne mi to zpet trva hodinu. Nejde jen o provoz, ale i o opravy dvou mostu kolem nadrazi a Zvonarky, zmena nekterych linek MHD (misto primych smeru se z nich staly okruzni). Jak nemuzes jit pesky / na kole, nebo pouzit salinu, je auto jednoznacne nejrychlejsi, o pohodli nemluve. Pak se divi, ze lidi jim na MHD kaslou – stava se z toho zacarovanej kruh. Bydlet v Brne, jezdim na skutru.

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • Excel  

          Porid festku, auto nechas v Bohunicach a v hokne ses ajncvaj. :-)

          0 0
          • Paja  

            Proc festku, vzdyt si na Amuleta hodil tu pevnou vidlu, cestou zpet prevody jak kdyz najdes.

            0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • obda  

          Zásadní chyba, že jsi nešel na šalinu. Osmička jede 7 minut a zastávka je od tam 5 minut pěšky ;)

          0 0
          • RomanH  

            njn, jsem vesnican, nenapadlo me to. Jeste pred prazdninama to jezdilo celkem dobre. A na jizdnim radu mel dojezd 19 minut, tak jsem to dale nezkoumal.

            0 0
            • pepek  

              Máš recht. Já tím jedu 1 x ročně a vždy nějaký *******.

              0 0
            • obda  

              Já su původně z Bohunic a bydlel jsem kousek od tam :D Jedna z mála výhod Bohunic je právě to extrémně rychlé spojení na nádr.

              0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 0
    • bagr84  

      Zdarec, nechystáte na září nějakej Praděd, Žďár po červené nebo tak něco?

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Motyll  

      JCh má dnes narozeniny – to jen upozornění, co kdyby dojel…

      0 0
      • mastihuba  

        teď si nejsem uplně jistej jestli je to positivní nebo negativní zpráva :)

        0 0
    • RomanH  

      Pepku ?

      0 0
      • pepek  

        Já mám ropáka a Eurooil (čepro) prodává naftu bez Babišových dobrot. Navíc tam furt leju VIF. Ten benzín s lihem dělá problémy např. karburátorům v pilách, sekačkách apod. Gumové membrány ztvrdnou a pak nefunguje zejména pumpa. Kupodivu Euroil funguje i tady – i když to nijak neinzerují. Po aplikaci benzínu z čepra začala 30 let stará Husqvarna zase správně fungovat. (A ne, Čepro mi nic neplatí)

        0 0
      • Excel  

        To jako když si třeba chci koupit karbecovou Hondu XJR 1300, tak budu v hajzlu?

        0 0
    • Excel  

      To zas bude dnes dilema jakej spacák.

      0 0
    • ufoncz  

      Ste taky mohli říct, že už to nebudete hrát, a já bych to čtvrtý pokračovaní nezakládal (nemůžu jezdit, tak v depce hledám aspoň něco po fórech)

      0 0
      • LM  

        Já bych tam něco napsal kdybych věděl kde to je :-). A už jsem taky pár dní bez pojízdného kola a ještě chvíli budu :-/

        0 0
        • ufoncz  

          Mě spíš znervózňuje, že tam nikdo kromě mě nedal žádnou kvízovku. A kola mám pojízdný, jednoduchý pevňáky jsou v tomhle dobrý.

          0 0
          • pepek  

            Když ty máš ty fotky furt málo typičeskoje.

            0 0
          • nomecz  

            No borci asi sem divnej ale kazda druha fotka mi pripomina tak 50 ruznejch mist nebo naopak vubec nic i kdyz tama jezdim 3× za mesic … :) takze tak

            A ja treba pri jezdeni skoro nefotim pokud to neni neco naprosto uzasneho :)

            0 0
            • ufoncz  

              Nejses ten spravnej kochac krajinou :)

              0 0
              • pepek  

                Má pravdu předsedo. U toho tvojeho rybníka jsem byl za poslední měsíc 2× a stejně bych ho nepoznal. Na rozdíl od toho, můj rybník Kire poznal ihned.

                0 0
              • nomecz  

                :) asi ne

                0 0
              • obda  

                Su kochač, ale nefotím :)

                0 0
                • RomanH  

                  +1

                  Zastavit, vylovit fotak, sundat celoprstaky, fotka, pak to cele v obracenem gardu… Proste ne :-)

                  0 0
                  • Paja  

                    Nemas celoprstaky na dotykac? To jses teda out ;)))

                    0 0
                    • RomanH  

                      To mi nepomuze, bo ajfoun a snimac prstu, nebo jak debil tukas 6ti mistny PIN.

                      A celoprstaky jsou Spesl z Ali, ale na rozdil od original Speslu, ktere jsem mel pred tim, jsou i po 4 letech stale jako nove :-)

                      0 0
                      • Paja  

                        To se na tom jablecnym zazraku neda vypnout?

                        0 0
                      • Excel  

                        Prej sou ted mobily co se ti odemknout na ksicht, ale ztrhanej Fatraxicht by to mozna ani nenacetlo a radeji by se to i rovnou zformatovalo.

                        0 0
                      • Motyll  

                        No von hlavně nebere ani zpocený prsty (myšleno otisk), takže fotím jen když jedu pod ANP a nepotím se.

                        0 0
                      • Karaya  

                        Že ty sis nastavil moc přísnou firemní politiku :P

                        U nás je taky povinný PIN, takže jsem se přístupu s founem do firemní sítě a na mail dobrovolně vzdal :D.

                        0 0
                  • ufoncz  

                    Zastavit je občas otrava, ale vytáhnout mobil ze zadní kapsy je hned. Až v lyžařskejch, co si beru, když už je hodně pod nulou, dotykáč nejde ovládat.

                    0 0
                    • pepek  

                      Stačí ustřihnout 1cm2 z jednoho prstu. Děkuji.

                      0 0
                      • Paja  

                        …omrzliny uz se vytvori samy, neni zac ;)

                        Ne kazdej muze jezdit ve stejnejch rukavicich v +30 i –10 jak ty.

                        0 0
                        • pepek  

                          To je zase demagogie. Na –10 mám jiné a do těchto si navleču ještě jedny tenké, co jsem sebral ženě.

                          0 0
                          • Paja  

                            Ale v +30 jsi je na Farme mel.

                            0 0
                            • pepek  

                              to ovšem ničemu nevadí, ruce se mi nepotí a zápěstí mám pěkně v teple

                              0 0
                              • Paja  

                                Kazdopadne delat si diru do zimnich rukavic neni pro vetsinu lidi dobrej napad.

                                0 0
                                • pepek  

                                  Ne, jenom pro tebe. Ty bys měl vozit rukávy od Kopky

                                  0 0
                                  • obda  

                                    Pro mě taky ne, pracky mívám zmrzlý.

                                    0 0
                                  • Paja  

                                    Jasne, vsichni ostatni muzou v –5 vozit deravy rukavice a zateplovat to pletenejma od tongu.

                                    Ale ne ze by me ty Kopkovy navleky uz nenapadly ;)

                                    0 0
                      • Excel  

                        Jeden zbytecnej prst se da vozit povesenej na krku.

                        0 0
                        • RomanH  

                          Takhle jsem premyslel vecer pred nastupem do kasaren. Kamos ma na noze dva srostle prsty, uhral to na modrou. Ja vzal tezkou dyku a rozjimal, kterej prst na noze nebudu potrebovat :-)

                          0 0
                        • ufoncz  

                          A nemusí bejt ani původně tvůj ;-)

                          0 0
                    • obda  

                      Vozim v batohu, ne v kapse. Tam bych ho taky musel mit v nejakym igelitu, protože se potím jak vrata od chlíva. A rukavice si sundávat je taky opruz a speciální na dotykáč (mám celoprsťáky) si kvůli tomu kupovat nebudu.

                      0 0
          • obda  

            Pokud schválně fotíš tak, „aby to nebylo moc lehký“, tak se nediv :-/ U Malý Lhoty jsem si říkal „možná jo“, ale bylo to tak blbě vyfocený, že jsem si nebyl jistej. A nebyl jsem viditelně sám.

            0 0
            • ufoncz  

              No tak zkusím hádat, ne? Dyť to není jak jít s kůží na trh při oslovení holky na baru.

              Navíc, když to někdo zkusí, tak mám často v záloze nápovědnou.

              0 0
              • Macik  

                No já nepoznám ani místo, kde jsem projel den předtím. Tak to máš pak těžký :)

                0 0
    • Hammond  

      No,konečně noční za mnou…,včera se na mne už nedostalo,tak jedu dnes hore na dobrotu…

      0 0
    • Excel  

      Mám žížu, nezajedem vo víkendu někam na pívo??

      Report: Mendlák (první kósek), Polička-Hlučál (kósky s Kankrdlou), bivak, Hlinsko (lahváček), U vokýnka Staré Ransko (kósek), Chotěboř – nádražní paluša (kósek), Havlbrodskej Rebel (kósek + vynikající kapustnicová polívka), za dalších 10 km Já a Roman hnačka z vynikající kapustnicové polívky. Desinfekce slivovicí (děkuji Babičákovi), Lipnice nad Sázavou (kósek), bivak, Želiv-kemp (kósek), Želiv – klášterní pivovar (kósek + nepitelná haštalská limča), Pacov (kósek Lipnice=nemusíme se do tý Lipnice ***** + kósek pacovskej Golem), bivak, Křemešník (kósek, bohužel Poutníka neměli = celá režie v prdeli), Čeřínek (kósek), Jihlava (Ježeček kósek), Šlus.Mezi tím spousta skvělé zábavy a nelidského utrpení.

      0 0
      • obda  

        Pěkné, pěkné, hned bych si to dal s váma.

        0 0
      • mastihuba  

        ten zelené fotrik s vama nejel?

        0 0
      • Motyll  

        To je aspon romantika!

        0 0
      • Jaroslávek  

        Díkec všem za trpělivost. Ještě, že jsem ten poslední bivak ošulil:-)

        0 0
      • pepek  

        Ale těch 15 kósků by vám Laďa za 3 dny taky natočil. Na ten zbývající masochismus jsou lepší ty Hollanovy kámošky z Ukrajiny.

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
      • Polka  

        Roman ocekava tuhou zimu? :-)

        0 0
      • RomanH  

        Pár fotek

        0 0
        • kankrlicek  

          Pěkný.

          0 0
        • Motyll  

          Paráda!

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
        • kankrlicek  

          Druhý pokus.

          Pár fotek z kinofilmu, z dřeváčka se mi podařil ,,klasický nepodarok, hej?", tak ten pošlu jen na papíře, abyste se mi smáli jen vy. :)

          Poslední je oktogonální stodola.

          0 0
          • babicak  

            Moc pěkné foto. Ještě je někdo, kdo dělá ČB fotky bez fotošopu a sám si je i vyvolá. Kouzlo černé komory. Vývojka, ustalovač.Ten aparát taky fajný.

            0 0
      • Paja  

        Igracky u pifcu nafotil Exik, tak jeste par detailu, jak pribyvaji kila, vrasky a ubyvaji vlasy ;)

        0 0
      • Excel  

        Tak dneska jsem to snad uzavrel, vytahl jsem ctvrty kliste. To mame jedno na trase. Dve v nedeli vecer a dnes posledni. ..snad.

        0 0
        • RomanH  

          Mam pro vas fotky od Miry – zitra Ti je hodim, at je pak muzes predat klukum

          0 0
          • Excel  

            Pošlu SMS jak na tom jsem, jestli mě zákoš nezdrží, bo pak musím dnes eště do teho HAPE s kolama a pak do CHLADSERVISU na Křenku. ZANUSSI Varná deska si začala žít vlastním životem tak je na výměnu a do toho vestavěná trouba odmítá plnit 1/2 svých funkcí (stejný výrobce). Oboje se vysralo s 14. denním odstupem, že by ty kurvítka přeci jen existovaly? Vestavěná lednička je ten stejnej výrobce, tak se psychicky připravuju že vyflusne taky :-)

            Asi už měly nárok jsou tam od postavení tedy od 2000. Vlastně to vydrželo nadprůměrně dlouho, na to co je to za mrdku.

            0 0
    • obda  

      Jinak jsem v sobotu řešil nepřesné řazení. Nejdřív jsem si myslel, že to bude zas*ané bowdeny nebo ohlá patka. Tak ne, kombinace kliky a hazka (vakl) přes 20 tis. km a kazeta něco pod 20 tis. km (plus ty dvě C8 a jedna HG53, co na tom celou dobu točím :D) už neposkytuje nejlepší funkčnost ;) Co mne dorazilo, je cena nové 9sp XT hazky – měl jsem za to, že by mohla být o něco levnější (a ne dražší než 10sp), když je to výběhová záležitost ;) Takže teď dilema, jestli investovat do nového pohonu, když zbytek kola (rám/kola/vidlice) už jsou taky postarší a nové kolo by nebylo ani 26", ani na devítkové sadě :-/

      0 0
      • mastihuba  

        vali se mi tu 10 sp sram x9 hazka packy kazeta… to bys asi uzivil…11–42

        0 0
      • les  

        Vem Artura od Depky. Určitě Ti udělá pěknou cenu.

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
      • JSt  

        dilema hrave vyresi saltr alivio. ;-)

        0 0
        • obda  

          Tak hlavně už to bude pomalu na výměnu komplet, kazetu se mně dremelovat nechce ;)

          0 0
          • Excel  

            Alivková kazeta 3 kila a ještě si polepšíš na 11–36

            0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • babicak  

      Když nechám sag 25 na 110mm zdvihu, je to ještě OK?

      0 0
      • RomanH  

        Zkus to – kdyz nebudes chodit po dorazech a bude Ti to vyhovovat, je to OK.

        BTW, predpokladam, ze se bavime o vidlici. Da se ta Tvoje nastavovat podle SAGu nema tam nejaky „brain“) ?

        0 0
        • babicak  

          Jj bavíme se o vidlici. Zdá se mi příliš tvrdá, tak jsem ubral tlak na 90 psů. O brainu nevim (neznamená to, že není), nahoře 3 polohy od zavřená po unlock, dole želva – zajíc.

          0 0
          • pepek  

            Pokud tam máš zamykání, tak brain máš jen jeden (ten vlastní). Tlak nastav tak, abys šel jen občas na doraz. Zkoušel bych to naladit na tom příkopu u zahrádek, nebo na křížovce.

            0 0
            • babicak  

              Příkop – myslíš ten Obdův? Na příští vyjížďku si vezmu pumpičku, můžeme ladit všichni. P. S. zítra, jak to s Tebou vypadá? K Laďovi.

              0 0
              • obda  

                Ne, ten ne :D Tenhle je o kousek dál a dá se jet (na hraně paseky, takovej rygol).

                0 0
                • Paja  

                  On se da jet i ten tvuj ;)

                  0 0
                  • obda  

                    Proto jste tam všichni slezli ;)

                    0 0
                    • Paja  

                      Ja myslel, ze mluvi o tom druhym, kde sis ustlal.

                      To u schudku jsem driv jezdil, ale je pravda, ze, co to domorodci vytunili, se mi tam riskovat nechtelo.

                      0 0
          • Polka  

            Stump je samo bez brainu, vpředu i vzadu. Já mám na vidli snad i míň psů, kolem 80 myslím. Sag neřeším, jen aby to nechodilo nadoraz, ale je to jen stovka.

            Zítra hore, poslední letní den :-)

            0 0
    • scoty  

      Hoši, kde lze v Brně koupiti nerez distanční podložky? Dik.

      0 0
    • Motyll  

      Kašlu na GDPR, tohle je debil.

      0 0
      • pepek  

        Tys nikdy nedělal šukací zastávku?

        0 0
        • Motyll  

          Už si nepamatuji, co by to mělo být… ;)

          BTW toto je konec červené TZ před Kůlnou.

          0 0
          • babicak  

            Večeře na zahrádce nezklamala

            0 0
          • mastihuba  

            chapu to dobře že to je na začátku či konci baby kořenářky u budkovanu :-) to je nejakej exhibicionista?

            0 0
            • Motyll  

              Chápeš dobře… Postavil to tak, že člověk musel bodláčím. Žádné povolení k vjezdu a nikde nikdo… Přitom do 50 m spousta míst, kde by nikomu nevadil (kromě toho, že je tedy v lese a IMHO tam nemá co dělat).

              0 0
          • mastihuba  

            .

            0 0
      • Polka  

        Tak to už je hodně ******. Měl jsi mu to trialově přejet :-)

        0 0
    • pepek  

      Pokud někdo šetříte na nové auto, tak už moc času nezbývá :-(

      0 0
      • RomanH  

        Autoamticke systemy – proc ne. Ale chci je mit moznost vypnout. Kdo ponesed vinu za to, ze zacnu predjizdet auto, a system vyhodnoti, ze je to blbost, a seslapne brzdu ? Nebo automaticke parkovani – „system“ naboura, ale koho potrestaji ?!

        0 0
        • pepek  

          To jsou jenom blbosti, ale pokročilý asistent rychlosti? – to je fašismus. Kvůli tomuto bych snad hlasoval i pro odchod z EU :-)

          0 0
        • Macik  

          Já jsem teď zjistil, že si v rámci nastavení tempomatu můžu nastavit i maximální rychlost auta. Dost jsem na to zíral. Prej je to funkce pro řidiče, kteří mají problém s překračováním rychlosti. Někdy už jsem z těch zázraků tak otrávenej, že si říkám, tak ať si to teda řídí samo, jenže tady ty podpůrné systém to je jen takový povinný kybic v autě. Ničemu nepomůže a jen remcá.

          0 0
          • Motyll  

            Není to u všech tempomatů. Kdysi jsem měl tempomat bez této funkce a po té co jsem obdržel „red flag“ za jízdu v obci, jsem vozil na volantu post-it s výrazným POMALU. A rok v podmínce jsem úspěšně přežil :)

            0 0
            • mastihuba  

              na toto je vyhodou auto se slabým motorem. rychle to prostě nejede. :-)

              0 0
              • JSt  

                jede, jen to dyl trva. zeptej se pepka. ;-)

                0 0
              • RomanH  

                Pomaly auto je nebezpecny – nikdy nevis, kdy ten vykon budes potrebovat

                0 0
      • JSt  

        vsechno to zni dobre. k dokonalosti uz chybi jen, aby to auto bylo zcela autonomni. pokud bych chtel ted porizovat novou karu, ty tri jary bych poseckal. ;-)

        0 0
      • novcze  

        že se něco navrhuje, neznamená že to projde … imo foukat do detektoru alkoholu jinak nenastartuješ už je šikana, zvláště pro abstinenty

        0 0
    • ufoncz  

      Na zelene TZ nad Sobesicema smerem k jezirku Lipka je ted na tom soubehu pesin tesne za zatackou test ucinnosti brzd. Je tam teda stejne vhodny zpomalit vzdycky, kdyz je zeleno a neni tam videt. Kaceli pritom kus vedle, ale naraficit to museli na znacku – snad aspon ne na dlouho.

      0 0
      • Macik  

        No Holedné se taky kácelo, na trailu od hřiště je to cca 100m neprůjezdný, je to ve stejným místě jako vloni.

        0 0
        • pepek  

          Ale vždyť to je tam již skoro dva měsíce, Mlho.

          Operativně můžeš použít spodní vrstevnicový okruh, ať se to trochu vyjezdí.

          0 0
          • Macik  

            :D Dobrá

            0 0
          • ufoncz  

            Tam jsou dva vrstevnicový okruhy? Tak to nevím, jestli znám ten horní, nebo ten spodní. Značenou širokou cestu totiž předpokládám nemyslíš.

            0 0
            • pepek  

              Znáš ten horní, začátek spodního zničili lesáci asi před 3 roky. Ale 200 metrů před tím „polomem“ se na něj dá sjet a pokračovat po něm, Akorát musíš vědět kudy to vedlo, bo to už není skoro poznat. (Ono ten spodní okruh využívali asi jen lichokopytníci a já :-)

              0 0
              • ufoncz  

                Nejels pred chvilou tady lesikem do hospudky u komina?

                0 0
                • pepek  

                  Jo, zase jsem tam nechcaja jel kolem :-) Tys byl ten, co to lámal do těch 20% ?

                  0 0
                  • ufoncz  

                    Je to pro mě nejmíň bolestnej výjezd dom. A s noťasem z práce ještě furt na antibiotikách se ploužím jakoby to bylo bůhvíjak prudký. Se celkem divím, že se ti tam chtělo přes tu opičí dráhu, co tam aktuálně je. Jsem to dneska vzal takovou netradiční návratovkou přes to, co je na trailforks jako „Fanta trail“ (nad Lesnou úzká pěšina, napojí se nad širší s pár kořena a minidropíkem a pak kolem Obřanskýho potoka) a potom ten tvůj sjezdík z Hradiska dolů ke Svitavě s kvádrem na konci. Obojí pěkný, čistý, suchý a kdyby někdo chtěl, tak i ne úplně tradiční přímočaré napojení přes Hamerláky a Zaječí potok k tomu můžu nabídnout.

                    0 0
      • obda  

        Mne stejně vždycky fascinuje, jak lidi jezdí tak, že nemají jistotu bez pádu zabrzdit na vzdálenost, na kterou vidí. A pak mi všichni ujedou ;)

        A když už jsem tady – dneska někdo někam, nebo všichni už jen ve středu?

        0 0
        • LM  

          To je zajimava teorie. V naproste vetsine pripadu jsem schopen zastavit na vzdalenost na kterou vidim. Blby je jen kdyz ti v prvni pulce ty vzdalenosti nekdo vyleze zpoza stromu do cesty nebo kdyz podobne z krovi vybehne pes :-)

          0 0
          • obda  

            Ale padlej strom se tam obvykle jen tak neobjeví ;)

            0 0
            • JSt  

              padlej strom se ti objevi stejne znenadani jako pes. akorat ten strom zustane, na rozdil od psa lezet i pro dalsi. ;-)

              0 0
              • obda  

                V takovym vetru uz vetsinou nejezdim ;) A pokud jedes moc rychle, muze tam zustat i ten pes :D

                0 0
      • ufoncz  

        Dneska už to bylo odtažený někam dopryč. Ale nahoře u rozcestí (Písky) těží a traktorem tahají klády semotamo furt ostošest – takže možná na bejvalou lyžařskou kolem silnice nějakej ten zátaras zas přibude.

        Ve spodku sjezdíku kolem jeskyně Pekárna (resp. pod ní – zkratka ze žluté kamenité cesty směr Kaprál) jsme z cesty odvalili ten velkej kmen napříč cestou. Ti, co umí fakt vysokej bunny, to nejspíš dávali, takže se omlouvám za případné pokažení zábavy.

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Excel  

      Dnes v dopolednich hodinach prekrocila ocelova hardfullova Kona na ctvrty pokus ZTZ od Senarova. Darkove kose prebiram osobne, zadosti o seznameni od zen do SZ, muzi nepiste, nevolejte. Dekuji.

      Jinak kdo chce zkusit, tak bych rekl idealni podminky dnes. Bral jsem to zleva, stopa jde poznat. Plice lezi u stromu o 10 m dal za zlomem.

      0 0
      • pepek  

        Když plíce leží 10 metrů dál, tak jsi to nevyjel celý až nahoru? To se ovšem potom nepočítá, že.

        0 0
        • Excel  

          Metafora, voe. Samozrejme, ze jsem to vyjel cely, jen jsem tam ty plice nechal, obrazne, jestli mi rozumis.

          0 0
          • pepek  

            Jo já ti rozumím a už znám aji ten důvod úspěchu: je to určitě v tom železe. Na železným kole jsem to totiž kdysi vyjel i já. A ten na dvakrát zlomený rám ještě mám, stačí to nějak svařit, sehnat v bazaru Sh LX 3×7 ajeto.

            0 0
            • Excel  

              To ano, ale zase v té době byl ten kopec menší, bo proces vrásnění pohoří zase o notný kus pokročil.

              0 0
              • ufoncz  

                Popravdě – kdyžs tu popsal opakovaný nezdary při pokusech o vyjetí, byls mi o mnoho sympatičtější (gratuluju sakra práce :-))

                0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
              • RomanH  

                Zupa, gratulace :-)

                Uz abych to zelezo mel doskladany, i kdyz s tim 1×11 si moc sanci nedavam.

                0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
                • Excel  

                  S takovym zelezem to das s prstem v nose ;-)

                  0 0
                  •  
                    Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                    0 0
      • obda  

        A do haje, ja pred tydnen selhal. Ale odmitam delat vice nez jeden pokus denne, a dneska jsem to zbabele objel :D

        0 0
        • Excel  

          To prave delas chybu, kdyz jsem najizdel na ctvrtej pokus tak jsem si nadaval, ze su pica, a najednou jsem byl za brdkem, pak slo „jen“ o to nezkolabovat, nastesti me u toho nikdo nevidel, protoze po zbytek kopce to byl fakt smutnej pohled na tuberkulozniho paraplegika. Zadnej triumfalni dojezd na vrchol to teda nebyl.

          0 0
          • RomanH  

            A to ses po kazdem nezdaru vracel az na tu objezdovou kolmou cestu ?

            0 0
            • ufoncz  

              Tak jestli jsou mu nějaký segmenty na poťapané Stravě volný, tak proč by to dělal?

              0 0
              • RomanH  

                Ze si o Strave, monitovani a zverejnovani tras myslime sve jeste neznamena, ze podvadime, jestli jsem Te teda dobre pochopil.

                0 0
                • ufoncz  

                  Nepochopil. Ten začátek je natolik v pohodě, že i kdyby začínal znovu a znovu až kousek před tím těžkým zalomením, tak to snad každej včetně jeho samotnýho (to je nejdůležitější) musí uznat.

                  0 0
            • Excel  

              Ne, zjistil jsem, ze nejlepsi je vratit se az k altanku, tam udelat par kolecek a srovnat se. Jezdit jen od odpoje zelene z te lesni cesty je na hovno, ses takovej vic rozhozenej.

              0 0
              • RomanH  

                Tak to je hodne na moral, na to nemam hlavu

                0 0
                • Excel  

                  Na moral je prave jezdit od odpoje, to si pripadas jak krecek, vyjedu, spadnu, sjedu, otocim, vyjedu, spadnu. Od altanu ti to vic prijde, ze to davas jen tak mimochodem po trase.;-)

                  0 0
                  • RomanH  

                    Ja to prave jezdil vzdy jen 1× – kdyz jsem se zasekl, tlacil jsem. Jednou mi to vyslo a od te doby me ani nenapadlo pokouset to znovu :-)

                    0 0
                • pepek  

                  Vždyť to je kousek, to mu ani nespadnou tepy pod 170. V altánku by si vždy měl dát vychlazené pivo, jestli ten pokus má být trochu profi.

                  0 0
      • babicak  

        Já jsem dnes opět pokořil červenou na Nový Hrad ( vím, že s Tebou se to nedá srovnávat, ale pro mne to cenu má), ale Mácháč jsem nedal.

        0 0
        • ufoncz  

          A ten Mácháč zkoušíš kudy – napřímo od široké cesty (Hradská), nebo z toho paloučku kousek vedle (jak se to na značku zase hned připojí)?

          0 0
          • babicak  

            Teď jsem jel z paloučku, ale po křížení s pěšinkou z Hradské( červené) jsou dva kořeny přes cestu, a ty mne zastavily

            0 0
    • ejven  

      Kde se dá v Brně pojezdit MTB na hardtailu?

      Znám akorát:

      • XC u Anthroposu, kterým jenom projíždím když jedu po zelené přes červený kopec, čertík pramen
      • z Nového Lískovce po zelené do obory Holedná
      • kolem Prýglu – po silnici k Veveří, lávka, pak po červené zpět

      budu rád za další tipy.

      0 0
      • ufoncz  

        Má to zmínění „hardtailu“ nějakej hlubší význam?

        Hledání – vlákna MTB bonbonky Brno, Kvízovky Brněnsko

        Trailforks – mapka.

        0 0
      • pepek  

        Do obory se na kole nesmí. Navíc právě probíhá jelení říje.

        0 0
        • ejven  

          z kola slezu a vedu, přitom fotím prasata a srnky

          0 0
        • mr.garisson  

          Prosím odkaz na ty zákazy, nemůžu to dohledat. Zákaz volného pobíhání psů, krmení černé zvěře, ale cyklo omezení fakt nemůžu najít.

          0 0
        • novcze  

          od kdy, minimálně spodem od údolí oddechu jezdí hafo lidí

          0 0
        • Darwi  

          Odkdy se nemůže do obory na kole? Pokud se tam nechováš jako ignorant samozřejmě… Potkala jsem tam zelené mužíky a i s tím psem na volno (má koš a byl u nohy) nikdy nebyl problém… ťukťukťuk

          0 0
          • RomanH  

            Hosi, neni obora jako obora, tady je to Krakonosovo (Pepkovo)

            0 0
            • ufoncz  

              „Potkala…“

              „Hosi, …“

              ;-)

              0 0
              • RomanH  

                Jsem si nevsimla :-)

                Tak slecna Pepkovi vadit urcite nebude :-)

                0 0
                • pepek  

                  To byl jen marný a naivní pokus o snížení výskytu sveřepých, nabušených bikerov alespoň v této dříve opuštěné lokalitě. Asi začínám chápat, proč ses odjebal do té pustiny :-(

                  0 0
          • Excel  

            Cert vem oboru. Ale od kdy do brnenskeho gayvlakna prispivaji zeny?

            0 0
            • Paja  

              To tady ma dlouhou tradici…hooodne dlouhou…a starou ;)

              0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
          • pepek  

            OK, tak slečny můžou. Mně tam třeba už zelený muž s nadávkami pronásledoval. A jednou jelen a podruhý daněk chtěli bojovat o harém.

            0 0
      • novcze  

        traily v mariánským údolí jsou prý dobrý na hardtail

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Excel  

      Záludný dotaz, stávající kliky s přesmykem 3×9 by s kazetou 10sp 11–40,šaltrem 10sp+řazením 10sp+ s řetězem 10sp fachčit měly, ne?

      Pokud ano, jakej 10sp šaltr zvládne 40z kazetu aniž bych musel pilovat nebo kdo ví co oprcávat? (ideálně vše SRAM)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Polka  
        • jakože chceš mít 3×10? Nebo 1×10?
        • 40z poberou ofiko až 11spd sram šaltry. Ty 10spd bývaly na max 36z.
        0 0
        • Excel  

          zajímalo mě 3×10, takže asi jen Shimano

          0 0
          • Polka  

            Tak.

            0 0
          • Motyll  

            Dej 3×11 a máš po problémech… SLX hazka, Sunrace kazeta. Za čas vyhodíš velkou a malou placku a bude vše OK.

            0 0
        • Karaya  

          Na FB vidím, že by se ti šikla širší rodla, nechceš?

          0 0
          • Polka  

            Značka? Délka? Váha? Tady mám 685, možná bych snesl 700, ale moje požadavky jsou neskromné O:-) Už jsem to tady ale kdysi taky myslím psal, že jsem zkoušel 740tky a bylo to ******** dlouhý, vešel jsem se míň mezi stromy a jakejkoli zarostlej bordel…už teďka mívám dost často dorvaný ruce jak samica natož pak s ještě delšíma rodlama. Je daleko větší šance že ti konec rodel něco chytne a nemilosrdně letíš, což si nemohu dovolit ;-)

            0 0
            • RomanH  

              To me u Tebe prekvapuje. Ja zacinal na 560mm s rohama, pak jsem mel 580mm a bal se 620mm. Po ujisteni Pajem, ze je to cajk, jsem je teda vzal. Na 26´´ fulla sly vlajdy 695mm. Kdyz jsem ted vahal, zda si je nechat i na novyho 29´´ bika, zjistil jsem, ze mi prijde pohodlnejsi uchop, kdy mi cast dlane presahuje kraj rodel, tak jsem vzal 750mm. Uvidime, zariznout je muzu vzdy.

              0 0
              • Polka  

                Proč? Jako v závislosti na mojí výšce? Vono záleží na celkové delce posedu a geošce. A je potřeba si to vyzkoušet v praxi. Já to zkoušel na dvou závodech a hned jsem věděl, že je to moc a řezal jsem. S ovládáním problém nemám.

                0 0
                • RomanH  

                  Sirka ramen, 29´´, proste jak pise Dusan.

                  Ale beru, ze Ty budes na zavodech vice zalehlej honit vteriny a pri hledani kontrol prolizat hustniky

                  0 0
                  • Paja  

                    Proc by na vetsich kolech mely byt sirsi rodla jsem nikdy nepochopil.

                    0 0
                    • kankrlicek  

                      Větší páka.

                      0 0
                    • Polka  

                      Jakoze se s vetsima kolama hur zataci, tak delsi rodla, aby byla vetsi paka a ten nedostatek se vyrovnal. Ale to bylo mozna v pocatcich, kdy se nedelaly tak lehoucky zapleteny 29" kola.

                      0 0
                      • Paja  

                        Jasne, to chapu, pokud by mel nekdo na 26 jeste 580 rodla, tak by si mel dat sirsi, ale dnes uz vetsi lidi, co jezdi casto stejne davno presla na ±700 i na starejch 26.

                        0 0
                        • pepek  

                          Mám 620 :-( Co mám teď dělat?

                          0 0
                          • Paja  

                            …a na rohy jsi zapomnel ;)

                            Mam pocit, ze na jednom kole jsi mel sirsi nez ja, bo ses na modrym sjezdu na Holydne nemohl vejit mezi stromy, n'cest pas?

                            0 0
                  • Polka  

                    Ja jezdil 29" napred na ritchey 580mm, pak kcnc 620mm a nakonec fsa 700 resp. tech 680/685mm. Tady je to treba na fotce vuci ramenou imho ok a rodla jsou dlouhy stejne jako na epicovi.

                    0 0
                  • obda  

                    Šířka ramen dělá dost. Ačkoliv se to nezdá, mám dost široká ramena a je to poznat. Na svém 26" HT mám 660 mm, a mám furt zalomená zápěstí. Když jsem měl půjčené 27,5" FS enduro s 780mm rodlama, tak jsem si nějakou dobu zvykal. Nicméně po pár hodinách mi to přišlo super (kromě kličkování mezi stromama ;)).

                    0 0
              • babicak  

                Měl jsem 640 a teď 720, a jak říká Pája, je to fakt pohodlnější a kolo se lépe ovládá, určitě se Ti se širšími ródly bude jezdit líp. A do stromů narážet nebudeš, ten rozdíl v šířce není ke vzdálenosti stromů až tak zásadní

                0 0
                • Paja  

                  Na me to nehazte, ja mam 680 a myslim, ze pres 700–720 bych uz asi nesel.

                  0 0
                  • Polka  

                    Tak to mame stejne jak jsem psal, to bych taky snesl, ale tech 740 uz bylo az moc.

                    0 0
            • Karaya  

              Ritchey WCS 2×, 710mm, ±5mm, 9° backsweep. Váha cca 220g. Já půjdu do 740…

              0 0
              • Polka  
                • ritchey uz me davno nebere
                • mam tam karbonovy s-works 160g
                0 0
                • mastihuba  

                  se divim ze tam nevrznes nejakyho 100g cinana :-)

                  0 0
                  • Polka  

                    To tam uz bylo, lehci cinan me fakt nenapadl po tvych zkusenostech :-) Ale dneska je to asi zase jinde. Sak jsem vozival 120g alu kcnc, ze…

                    0 0
                    • mastihuba  

                      ja mam s rodlama zkušenosti dobrý, ty neupadly :-) ale ty bys stejně měl dát shimana, jako pripravu na elektriku :-P

                      0 0
                      • Polka  

                        Pritom zrovna predstavili novy Levo…idealni do Vinohradu :-)

                        0 0
                        • mastihuba  

                          v neděli sem se o tom bavil s Dušanem, když motor, tak poradnej…

                          https://www.motorkari.cz/…1347174.html

                          u tebe sem myslel elektrické řazení :-)

                          0 0
                          • Polka  

                            Jo tuhle elektriku…tak tu zatim rozhodne ne viz. Zdenal, radsi zatahnu za lanko nez se spolihat v bordelu na elektro.

                            A ta yamaha…ma to autopilota? :-)

                            0 0
                            • les  

                              Revoluce je, dát místo složitých, jedovatých, komplikovaných baterek a elektromotorů, jedno lanko s páčkou.

                              0 0
                  • les  

                    Zrovna včera jsem chtěl měnit bovden řazení na zimáku. Vlašťovky od dětí z Číny na obou stranách v tom zvednutí naprasklý. Na pravé straně půl obvodu. Rozjíždělo se to od spoda, tož to nebylo vidět. Tak su celkem rád, že jsem na to nepřišel někde v akci :)

                    0 0
                    • Polka  

                      Uhli nebo alu?

                      0 0
                      • les  

                        Uhlí. Ale na jejich obhajobu, Ta mrda do spadlýho stromu v zimě, bude asi příčinou. I podle toho, kde se rozjíždí ty praskliny.

                        0 0
      • nomecz  

        nový deorko M6000 umí až 42z bez úprav

        0 0
      • mastihuba  

        sram x9 10 sp pobere lehce i 42z mam ho na skladě a ceka jen na tebe i s kazetou 11–42 :-) co mas vepredu je asi fuk. :-)

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • pepek  

      Ten Grunt je fakt opruz. Celou dlouhou cestu do kopce přemýšlíš: "Vyjedu nahoru a zase bude mít zavřený. Ale zavřený nebylo – Soběšická dvanáctka. Teď ale nevím, co by byla bývala lepší varianta :-(

      V poslední době se mi ta piva zdají jak uvařený ze stejného sáčku, třeba z Makra.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Paja  

      Nekdo ve ctvrtek?

      0 0
      • babicak  

        Uvidím zítra.

        P. S. Podlehl jsem reklamní kampani nejmenovaného soudruha

        0 0
      • obda  

        Plha se hlasi…

        0 0
        • obda  

          16:30 Obřany, nebo jindy/jinde?

          0 0
          • Paja  

            Mam dnes malo casu (zitra jedu s deckama na vikend pryc, ale spakovat se musime uz dnes, bo vyrazime brzo) takze bych si asi jen prosvistel oba traily v Marihuanskym (ten „xc“ okruh jsem jel jen jednou a moc me neuchvatil, tak bych chtel zkusit, jestli to na podrihe nebude lepsi).

            Takze sraz bych dal 16.30 v Lisni u hrbitova.

            0 0
            • obda  

              Hmm, to je zas na mne dost daleko a chtel jsem jet prave na dyl (minule mne to motani kolem baraku moc neuspokojilo). Takze dneska vyrazim sam nekam o kousek vic na sever…

              0 0
              • Paja  

                Na dyl dneska bohuzel nemuzu.

                0 0
                • obda  

                  Jasny, nechame to na priste.

                  0 0
                  • LM  

                    Já budu dneska rád když stihnu znova složit kolo s odservisovaou vidlicí (novej Charger Damper, nový stíráky, ve vzduchový komoře je místo původního pístku Vorsprung Luftkappe) a půjdu to ještě za světla projet trochu kolem baráku :-)

                    0 0
                    • pepek  

                      Vorsprung durch Technik – aby to zase nebyl nějaký pokrokový podvod na bikery.

                      0 0
                      • Paja  

                        Snad to nevyrabi Luftjarda ;)

                        0 0
                        • LM  

                          *****, sem si ten Luftkappe měl radši nainstalovat sám. Jdu to hned po repasu zase rozebrat protože tam servisák nechal ve vzduchový komoře Top Out Bumper, který se tam s Luftkappe už dávat nemá…

                          0 0
                          • RomanH  

                            Pevna, jedine pevna :-)

                            0 0
                            •  
                              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                              0 0
                    •  
                      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                      0 0
                  • babicak  

                    Někdy příště

                    0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Hammond  

      Jede někdo na Buk ke krbu?

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Excel  

      Ináč dle mechoša, je to cinkání výpletu prý normální. Jak to má ty přímý dráty tak v uchycení když se tam dostane prach a bordel tak se to ozývá, nicméně samozřejmě je nutné zkontrolovat i ořech a nechávat to servisovat tak 1 x do roka.

      0 0
    • mastihuba  

      chuapci už to burčí, tak kdyby mel nekdo zajem tak se stavte.

      0 0
    • Hammond  

      Pohodička ,Olšanská ohřátá******** medovinka včera večír…

      0 0
      • Polka  

        Ta medovina je asi jediný, co je tam dobrý :-)

        0 0
        • les  

          Jsme to tam u kulaťáku dnes s Hammondem zachraňovali. Účast velice slabá. Ale byl jsem tam brzy, skrz ten fičák, co zatím nepřišel :)

          0 0
          • Polka  

            Aktuálně se veškerá předpověď změnila a jedem za vichru a deště všelijak domů :-)

            0 0
            • Motyll  

              Tebe museli doma pěkně naštvat, když ses vydal v tomhle počasí… ;-)

              BTW info o krmelci dorazilo 20:24

              0 0
              • mastihuba  

                copak? to rozveď, po ránu by neco vtipnyho potěšilo :-)

                0 0
                • Motyll  

                  Nevím, co rozvádět :-)

                  Mě by se v tom počasí nechtělo na pivo ani těch 150 m pěšky.

                  A info o Krmelci v 7, mi dorazilo na telefon skoro o půl deváté.

                  Co ještě chceš vysvětlit? ;-)

                  0 0
              • Polka  

                Po-o to ještě šlo, slejvák měl přijít až o půlnoci. Vyjel jsem prostě na hříbky. Době doručení WhatsAppu neporučím ;-)

                0 0
          • Hammond  

            Dobrý to bylo,v pátek po noční pomalu pojedu ke krbu zas,Pod Hádkem bude asi už zavřený dopoledne…Nebý­valo.....

            0 0
            • ufoncz  

              Vcera tam bylo zavreny i odpo. Ale prodlouzenej vikend ma bejt teplejc, tak treba otevre.

              0 0
    • LM  

      Časy, kdy po příjezdu není potřeba opláchnout kolo od bahna, jsou asi už pryč – podzim je tu…

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • obda  

      Něco pro milovníky Laufa: https://scontent.fbud2-1.fna.fbcdn.net/…033344_o.jpg?…

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Excel  

      Už je předběžně nějak vidět světlo na konci tunelu, myslím termín tradiční podzimní kráglovačky ze Žďáru?

      0 0
      • bagr84  

        že by ti někdo odpověděl, to nééééé, ale řešit píčoviny, to jóóóóóóóó.

        0 0
        • RomanH  

          Ja bych mu odpovedel, ale nevim, osobne jsem pro od 13.10. dale, spise teda az 20.10.

          0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Jaroslávek  

      Kurňa, furt nějaký volno …

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • babicak  

      Prubefehren

      0 0
      • pepek  

        Hervorragend, Genosse. Weiter machen.

        0 0
      • Polka  

        Ses bál, že by tě žena na tom éčku prohnala, tak sis ho půjčil taky jo? :-)

        0 0
        • RomanH  

          Jenze by ho fakt prohnala. Jel jsem takto s nasima, a nemas sanci, ani kdybys byl Nino.

          0 0
      • Paja  

        Nemcin nebyt tvuj kun, nicht wahr?

        0 0
        • babicak  

          Dyť to bylo brněnštinou, akorát jedno písmenko mi přeskočilo. Mimochodem, říkají mi tu, že pěkně mluvím německy :-). A ta moje by mně opravdu do.kopce ujela. Je to velký rozdíl. Nakonec výletu jsem vyzkoušel režim s vybitou baterií, nic moc, ale dá se i do kopce. A převody 1×11 Sram, pneu ďábelské NN vpředu 2,35 a vzadu 2,6.

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • pepek  

      Je to neuvěřitelné, ale depka už vyjel na novém kole. Půl roku před termínem :-)

      0 0
      • RomanH  

        Jj, koukal jsem :-)

        Ja dneska s mladym natocil dve motohodiny po lese. No, natocil, ja Simala 50, mladej porad tu 80 Yamahu (podzim-jaro a finito, jde z domu), v kazdym kopci mi ujizdel – byl stastnej. Rodinohodiny vubec nemusi byt spatny :-)

        0 0
        • mastihuba  

          zacinam se těšit na yamahu :-)

          0 0
          • RomanH  

            Vzal jsi ji ? Ja neco takovyho asi budu resit za rok. Chci neco na cislech, a aby se svezl i Tomas. Jenze on zatim vazi nejakych 30 kilo, nemuzu ho ted posadit na sestikilo. O prazdninach mel co delat, aby rucickou zmacknul spojku na Simalovi.

            Vzal bych i dvoukilo Suzuki One One, na hribky a kolem komina v pohode, do Brna s tim taky dojedu, a mladej by se vyradil, akundrat se mi nelibi pomer cena x vykon.

            0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.