DT SWISS CSW 2.9 29" (cube AMS 100 29 SHPC)

6 nepřečtených
  • kollo_SVK

    Zdravim radcov aj iba citacov …chcel by som poprosit o radu alebo o nazory na vymenu rafika a prepletenie kolies DT SWISS CSW 2.9 29" z biku CUBE AMS kolesa su na moj vkus troska tazke, chcel by som usetrit troska vahy zamalo penazi …naboje na kolesach su DT350 tie by som nechal …rafy su M520 co je 520g tie by sa vymenili za XM401 na 460g a draty COMPETITION by sme dali na COMPETITION RACE …nejake nazory alebo rady? chlapcov co sa vyznaju …mam 100kg jazdim lahke XC teda ak sa „lahke“ da povedat ovsem mam jednu trat co je to skoro samy suter ..preto nie XM331..ZTR arch ex preto nie, lebo to budu robit v zastupeni DT swiss u nas preto nechcme moc vymyslat s tymi ARCHami…RADY POZNAMKY NAZORY ?

    0 0
    • Vilém  

      Pri tve vaze bych to udelal pouze s prednim kolem.

      0 0
        Výběr z produktů
        Přejít do shopu (Komponenty)
      • kollo_SVK  

        myslis XM 401 a comp race? vzadu je ale 32 miesto prednych 28 ..alebo co radis radsej nechat competition?

        0 0
        • Vilém  

          Myslel jsem predevsim ten rafek, zadni kolo bych nechal jak je. S tema dratama bych byl taky opatrnej. Mam vepredu na 29, klasicke nabe 32d napleteno Comp na zaberovych dratech a na zbytku Ritchey WCS 2–1,7–2, coz je jeste tlustci nez ten Comp Race a pri te delce uz se WCS draty pekne natahovaly, oproti tem Comp 2–1,8–2.

          Pokud bys to udelal podle tvych predstav, tak by te to zrejme taky uvezlo, ale bylo by to na ukor tuhosti a zivotnosti.

          0 0
          • kollo_SVK  

            fuu tak to si ma teraz dostal do pochybnosti …zapletac od DT swiss nema stymto setupom problem …musim to zvazit prejednat ..

            0 0
    • kollo_SVK  

      a nakoniec ot vyzera ze M520 ma az 577g ma niekto 29er zvazeny ?nahodou ?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.