• Leontynek

    Zdar a Sílu, jaký máte názor na KTM a jejich novou kolekci??? www.ktm-bikes.at Já osobně jsem si tam vybral(už jem realizovat)..­........

    Anketa: Jak se vám líbí KTM 2007

    3x
    14%
    15x
    71%
    1x
    5%
    2x
    10%
    0 0
    • Tomcat  

      Jako vždy kolekce KTM je super zlasť SuperDuke :o)

      0 0
    • St1c  

      ale cestne bajky 2006 sa mi pacili asi viac:D uz len zohnat take financie:D

      0 0
    • Jane  

      Hm, zvláštní – z nabízených velikostí by se člověk fakt podělal… Jinak se mi líbí Bianchi (www.bianchi.it/…b_Y7B63.aspx) – ale zase ty velikosti a nepřítomnost čepů na véčka u dalších modelů… Takže vivat Duratec Sonix CX…

      0 0
      • enjoy  

        to na ty rakete od bianchi fakt vidim crossridy??

        0 0
        • St1c  

          no vyzera to tak ze hej, ale v popiseku bajku napisane nie su

          0 0
      • Orbis  

        jestli vidim dobže, tak na véčka to bude, jen naštoubovat čepy do navárek… i když u carbonu se tomu as navárky neřika co:)

        0 0
        • Jane  

          Jo ten karbonovej rám jo – ale to by se člověk asi nedoplatil. Pokud vezmu v úvahu Alu (www.bianchi.it/…b_Y7B61.aspx), tak je to špatný. A Hodně. To samý u Alu-karbonových Merid, Stevense, Feltu na sezónu '07. Vidím, že za 3 roky při výběru novýho rámu budu mít asi dost snadný rozhodování – Duratec Sonix…

          0 0
          • St1c  

            tak to je mooooc pekny bajk:D

            0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • fluider  

      TREK pre modely 8000, 8500 a 8900 pouzil spodnu ramovu trubku az velmi podobnu tej na modeloch Stumpjumper, Epic alebo FSRxc od Specialized. KTM to iste na modeloch Team Machine, Team Race a Race Reaction. Preco? Nebodaj Specialized vymyslelo dokonalu ramovu trubku ? Alebo este niekdo pred Speslom a vsetci sa teraz vydali na chodnicek, ktory overili ini ?

      0 0
      • fluider  

        Ja mam Trek 8500 model 2004, celkova spokojnost, ale 2007 by som nekupil kvoli spominanemu tvaru ramovej trubky, hoci sa mi ten bike paci. Ked tak pozeram na americke a europske novinky, tak mi z U.S. vychadza jedine Specialized alebo uz radsej nieco europske, Lapiarre, Canyon, KTM, Duratec.

        0 0
      • enjoy  

        no nee:-D,oni uz dokazali za ty leta vyvinout jednu dobre profilovanou trubku?:-))

        0 0
    • Gatier  

      myslim ze Simplon by mal byt za podobny peniaz ovela lepsi

      0 0
    • wert_1  

      Já vybral a i realizoval :-) je to můj první full, takže asi dost neobjektivně tvrdím, že maximální spokojenost .-) speed 4.0 RC .-))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.