Pravá řadící páčka Shimano XT SL-M8000, ukazatel

48 nepřečtených
  • perupe1205

    Ahojte. Nevite nekdo zda je mozno odmontovat ukazatel razeni z prave packy s objimkou a nahradit to nejakiu krytkou ??

    Pravá řadící páčka Shimano XT SL-M8000.

    Diky Petr

    0 0
    • Rubi  

      By me taky zajimalo, ten ukazatel je strasny…

      0 0
    • kubad  

      A co píšou v návodu?

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Teapack33  

      Možné to je, ale krytku nutno dokoupit… Mam to rok a půl bez krytek a nevidím problém :)

      0 0
      • perupe1205  

        Diky. Dival jsem se do manulau a krytka je : Y03K98080

        Ale nikde jsem ji nenasel jako samotny komponent. mozna zkusit pres Shimano dovozce.

        ALE kdyz pises, ze to jde i bez krytky, tak to zni dobre. Petr

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
      • fantozzi  

        Ty uz mas XT M8000 rok a pul? To jsi vyvojar v Shimanu? :-)

        0 0
        • Teapack33  

          Jasný B-) Tak předpokládám, že to nějak drasticky nezměnili :)

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Macháně  

      Cau. Nevite kdy by se daly sehnat ty krytka M8000 v cesku? Uz ctyri mesice jezdim bez nich a packy se pomalu zacinaj zasirat :)

      0 0
    • gard  

      Tak kdyby jste někdo chtěl ty indikátory na SL-M8000 vyhazovat, tak já bych si je vzal :-)

      Samozřejmě za razumnou cenu. Mě naopak chybí a nemůžu je nikde najít.

      0 0
      • novas752  

        To můžeš rovnou s někym vyměnit za krytku. :)

        0 0
        • gard  

          To mě nenapadlo :-)

          Tak alternativně nabízím výměnu krytek za indikátory.

          0 0
          • svářeč  

            tak třeba já si to s tebou vyměním:)

            mám tedy jen pravé 11sp

            0 0
            • gard  

              Preferoval bych obě levou i pravou. pokud je jich více, tak já mám 3×11. Ale nechávám v patrnosti a pokud se nikdo neozve s oběma, tak se domluvíme.

              0 0
              • svářeč  

                jako nechci vypichovat,ale nějaký smysl 3×11?

                když vyhraju soutěž,pisni SZ

                0 0
                • gard  

                  Co není v nohách, to musí být v převodech. A pozor na komentáře, nebo změním pořadí :-)

                  0 0
            • Kysky  

              taky mám jen pravou :D

              0 0
      • gard  

        vyřešeno…

        0 0
    • Fidži_CZ  

      Oživím, nechce někdo vyměnit krytku za ukazatel? Mám jen pravé.

      0 0
      • zery  

        nechce někdo vyměnit krytku za ukazatel? Mám jen pravé nebo kde koupit nemůžu nikde najít

        0 0
        •  

          Seženeš je buď na www.bike-dicsount.de nebo na www.olokolo.cz – tam ale jen pokud napíšeš mail majiteli a domluvíš se s ním. Mám s ním dobré zkušenosti; tento pán sežene opravdu všechno.

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • kandelik  

      Mam jen pravy ukazatel, vymenim za krytku…

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • l-e-t-o  

      Přidávám se k dotazu. Mám pravé řazení 11 spd SL-M8000 a sháním krytku. Ukazatel mám, krytku ne.

      Má někdo volnou?

      0 0
      • marek_K2  

        Krytky miesto ukazatela na m8000 maju cisla Y03L98070 a Y03K98080, treba si to vyhladat na schemach alebo tu napr : https://www.sjscycles.co.uk/…tb-shifters/?… v cykloshopoch by to nemali mat problem objednat resp mozes kupit cez web.

        0 0
        • l-e-t-o  

          že se to dá objednat na netu vím.

          Zkusil jsem se zeptat jestli to nemá někdo z místních uživatelů, tak jak lidi tady výše ;)

          0 0
    • sámo  

      Mám jen pravy ukazatel, vyměním za krytku

      0 0
      • Slavik  

        Prodám nové,nepoužité ukazatele Deore XT SL-M8000, pravý a levý Shimano Code: Y03K98060, Y03L98050 za 700,– včetně dopravy a dobírky.

        0 0
    • nick183  

      Pokud by měl někdo zájem, vyměním nový pravý ukazatel za krytku.

      0 0
      • Lister  

        Tak to já bych zase ukazatel potřeboval, ale zároveň bych potřeboval i objímku na řidítka.

        Mám I-spec B verzi bez ukazatele a chci to dá synovy na kolo, ale potřebuju objímku a ukazatel a to nevím jestli úplně půjde?

        Další možnost je, že vyměním celé řazení za verzi s ukazatelem, nebo za řazení SLX – ale jen výborný stav, to moje je prakticky nové, ježděné cca 150km, pak jsem dával Eagla.

        0 0
        • stan.zak  

          ukazatel

          0 0
          • Lister  

            Jednak je to levá páčka – a proto je to tak levné, protože kdo tuhle dneska ještě používá :-D, ale hlavně to neřeší uchycení na řidítka – protože bez objímky to tam nedostanu.

            0 0
            • petyn  

              Je tam i možnost výběru pravé, ale stejně to neřeší Tvůj problém :)

              0 0
            • stan.zak  

              Listere, pokud už dnes nedokážeš zaškrtnout, co chceš, nech to na ráno :- )

              Odkaz byl toliko na ukazatel, který potřebuješ. Na mém kole jsem původní I-spec vyřešil výměnou za řazení s objímkou, a to jsi číst nechtěl. Synovi to určitě nějak vyřešíš.

              0 0
    • petrun  

      Řeším občas podobný ptákoviny a tak jsem ze zvědavosti hledal. Hned napoprvé na mě vyskočil starý inzerát se samostatnými objímkami na i-spec 1. Existuje to ale na 100% nová objímka + ukazatel + poštovné vyjdou dráž než nové řazení koupené za rozdilovou cenu po prodeji starého řazení.

      0 0
    • Lister  

      Existuje možnost mít I Spec II řazení na brzdové páce a k tomu ukazatel?

      Zatím jsem našel jen objímka s ukazetelem a model na brzdu bez něj. Nebo blbě hledám?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.