• jmaselnik

    aktivní téma už má 2000 příspěvků nemluvě o tom, že chybí aktuální anketa, kterou přidávám. Pořadí uchazečů dle posledního průzkumu IPOS ze 2.12.2023

    Anketa: Kterého kandidáta budete volit v 1. kole?

    31x
    19%
    56x
    34%
    15x
    9%
    0x
    0%
    0 0
    • jmaselnik  

      super rozhovor s několikátou paní Středulovou, kdyby Pepíka někdo zvažoval :-D https://www.idnes.cz/…by-2023_wass

      0 0
      • BB  

        myslím (doufám), že mu to pěkně po*** s tím nápadem na místní pobočky. To by bylo zase dobře placených satrapů.

        0 0
        • jmaselnik  

          já bych řekl, že tím spíš mladá paní ukázala, že nemá absolutně ánung, že prezdent není císař :-)

          0 0
    • esmo  

      Danuše, Danuše !

      3 9
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      5 27
    • J1RKA  

      tak, ted jsi tomu tou anketou dal, buresovi volici se tu budou registrovat jako o zivot :DDD

      0 0
      • Lenoch.Obecny  

        STBák babiš už měl dávno viset…

        1 1
        • Kuba78  

          „Skol ho jako psa! Ale civilizovaně..“

          1 0
          • HonzaRez  

            Krásný citát, rád bych fandil bejkforistům, že ho ocení…

            0 0
      • jmaselnik  

        no hele stačí se podívat na nicky, které hlasovaly pro Bureše. Většina max. 1,5 roku staré, skoro žádné diskuse, tak nějak tuším, že je to jeden člověk. I to jak, najednou během pár minut všichni zahlasovali :-). Prostě i tady to jede tak nějak po Burešovsku :-D

        2 0
        • ratel  

          ale proč roman nehlasuje pro AB? Zešílel či čo? Je tam sám jak kůl v plotě…

          0 0
          • roman 3D  

            protože není můj kandidát, kandidátem bude pokud se do druhého kola dostane voják komouš či paní neznámá vítačka eura

            1 3
            • gersa  

              Dobré názory ten Bašta má, to nemohu říci

              0 0
              • esmo  

                Roman je ještě větší debil než jsem myslel :D

                4 1
              • jmaselnik  

                jojo, je z těch dezolátů ten méně nechytrý, ale o to zákeřnější. Jak jasně ukazuje i tento post.

                0 1
              • liborg1982  

                Ale jo. Chovat se tak, „abychom se ho nemuseli bát“. Souhlas. Takže budujme kvalitní armádu a utužujme vztahy se spojenci v NATO i mimo něj.

                0 0
              • Kuba78  

                my sousedime s Ruskem? neco mi uniklo? aha..

                https://youtu.be/RGVreEb5m5k?…

                0 0
            • ratel  

              aha, tak to jo, brilantní strategie, šetříš ho na jiné pozice, rozumím.

              Možná by BF voličům pomohlo odtajnit vztah kandidátů k emopedům, víš o tom něco? Mají, odmítají, mají odblokováno … Nevíš něco?

              0 1
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        1 0
    • gersa  

      Pro ty, kteří se nemohou rozhodnout :)

      6 0
      • ratel  

        a čo je to také ta čakra?

        0 0
        • J1RKA  

          neznas? ja jsem Vasi cakru nevidel, ale presto verim, ze ji mate!

          0 0
          • ratel  

            ja tedy ne. Jsem očkovaný.

            0 0
          • Janes  

            To nebylo čakru, ale čárku :-)

            1 0
      • Thomasek  

        To patří do vtipů :-)

        1 0
      • Kuba78  

        k cemu to presne je? to je nejaka analyza od kardiologicke komory o nedomykavosti chlopni, abychom vedeli ak dlouho nam jednotlivi kandidati vydrzi?

        0 0
        • ratel  

          No jestli se Bureš bude pořád tak rozčilovat, tak dlouho nevytrime, jak rikaji vychodnari. Jako kandidát se asi nezklidní, proto nechodí do debat. A to je z pohledu zábavního průmyslu škoda.

          0 0
        • gersa  

          Nevím. A abych byl upřímný, sám pořádně nevím, co to vlastně ty čakry jsou :)

          Ale je dobré vědět, podle čeho se mohou někteří rozhodovat

          1 0
          • jmaselnik  

            já ani nevím, jestli je víc otevřená čakra dobře nebo špatně :-D

            0 0
      • liborg1982  

        Konečně něco měřitelného :-)

        0 0
      • iceduck  

        ntvl :) konečně pořádná metrika

        0 0
    • roman 3D  

      ještě není ten samolibej voják komouš ve druhém kole a už prská drobky na všechny strany:-)))

      https://www.idnes.cz/…by-2023_misl

      na druhou stranu ví, že neschopnému zadluženému nicnedělajícímu slepenci se blíží brzký konec a bude nový premiér

      0 6
      • Kuba78  

        „neschopnému zadluženému nicnedělajícímu slepenci“

        když napíšeš ještě více přívlastků, tak to bude ještě větší plivanec.. zkus to. věříme ti, do toho. když dáš deset, dostaneš cukřík jako odměnu.

        8 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          4 3
      • J1RKA  

        iDes, to nectu

        0 0
      • Lenoch.Obecny  

        Protože sám ví, že je nudné stanovit cíle a cestu za nimi. Né plácat prázdná hesla „na všecko bude“ a pak neúspěch svalit na ostatní. V armádě toto neexistuje. Kdo vydá rozkaz, je zodpovědný.

        0 0
        • roman 3D  

          to by byl národ nadšená kdy mu lampasák rozkazoval:-)

          0 2
          • Lenoch.Obecny  

            Proto prezident má jasně definovanou roli ve státní správě a nevolí se jako diktátor.

            Nicméně po proruském Zemanovi by západně smýšlející prezident byla příjemná vzpruha pro společnost.

            0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      6 0
    • Nitroglycerin  

      Z možných kandidátů asi přece jen hodím generálovi. Neříkám, že by to ze „všech lidí v ČR“ normálně byla moje volba č. 1 ale v tom stávajícím menu je pro mne nejpřijatelnější. Jen doufám, že ve druhém kole bude volba „Bureš vs. Středula“, tvl. To bych asi poprvé nešel volit:-)

      3 0
      • kandik psi zub  

        hele, i tak bych sel. I tak.

        0 0
      • jmaselnik  

        to by mě fakt zajímalo, co by se muselo stát, aby Středula dostal aspoň 10%. Podle mne úplný sci-fi, nicméně kdyby na popisované 2. kolo došlo, že bych to hodit proti Burešovi fakt mega nerad.

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          1 0
      • Japhy  

        Jak jsem o tom tak přemýšlel, nemá smysl čekat s hlasem pro antibabiše do druhého kola. Pokud je kandidát, který má šanci vyhrát, hodím mu to i přes výhrady už v prvnim ať jde do druhého s co možná nejsilnějším mandátem. Volbu Mirka Dušína si nechám na příští pětiletku až nebude stát a celá Evropa až po krk ve srač.kách.

        4 0
        • kubad  

          nevěřím že by někdo v prvním kole šel přes 50%

          0 0
          • Japhy  

            Pokud je kandidát, který má ve druhém kole šanci vyhrát nad Babišem, hodím mu to už v prvním. Takhle jsem to myslel. Pavla úplně nemusím, ale netřeba z něj dělat démona. Z těch tří co momentálně vedou průzkumy mi vychází nejlíp. A ten můj favorizovaný Mirek Dušín bez sebemenší reálné šance tu bude i za pět let.

            2 0
      • Nitroglycerin  

        Ještě ke generálovi – právě jsem doposlouchal rozhovor. Je to dlouhý jaxviňa, skoro 2 hodiny. Ale ani jsem se u toho nenudil.

        0 0
    • jmaselnik  

      tak se zdá, že ani soustředěná palba falešných nicků nebude Burešovi stačit :-)

      2 1
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        1 2
      • Slavik  

        Neboj, dal jsem burešovi plus, aby třídéčko mělo alespoň chvilku radost… :-)

        0 1
      • J1RKA  

        no prave, to takhle to totiz funguje, cim vic se bude Bures snazit, tim vetsi zvedne vlnu proti, a tak jeto spravne

        edit: uplne nejvic nick = ******-maselnika, asi uz dochazeji naboje :DDD

        edit: jaktoze jde zalozit nick nakakat-maselnika a kdyz to napises tak hvezdicky

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • Slavik  

          Koukám cenzor zase řádí…

          Kde je ten příspěvek s se slovenským kokotem???

          Děkuji

          0 0
          • jmaselnik  

            jak se dívám, autor příspěvku byl smazán.

            0 0
            • Slavik  

              Ok, tak radši budu držet hu8u nebo půjdu taky…

              1 0
            • Jason Voorhees  

              Já ne, ani žádný varování, vždyť to je ohranej slovenskej fórek a ještě pravdivej.

              Ale kolega ze Slovenska, co se tu ptal jestli může taky hlasovat v anketě, nějak zmizel.

              0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 1
    • Winux  

      To je super hlasování. Chtěl jsem se podívat kdo hlasoval pro Babiše a klikl jsem mu hlas, jsem si nevšiml že výsledky jsou dole :D

      A hlas měnit nelze

      1 0
      • Nitroglycerin  

        Tady to nevadí, naostro u voleb na to pozor, no

        7 0
      • jmaselnik  

        v té haldě falešných nicků se jeden hlas omylem ztratí :-)

        0 0
      • Coural  

        :-) Já to samé, ale naštěstí je to jen první kolo.

        0 0
      • liborg1982  

        Čím větší zmatky ve výsledcích, tím lépe :-)

        0 0
    • JakeF  

      Roman 3D, tvoje volba by byla špatná. Andrej Babiš má mnoho problémů a skandálů, které zpochybňují jeho schopnost vést zemi. Například, byl obviněn z korupce a zneužívání moci, a jeho vláda je často kritizovaná za neefektivitu a nedostatek transparentnosti. Navíc, mnoho lidí se obává, že by Babiš mohl využít svého postavení k omezování svobody projevu a občanských práv. Je lepší dát hlas někomu jinému, kdo je spolehlivý a respektuje demokratické principy.

      1 2
      • roman 3D  

        sorry jako, spolehlivého vojáka komouše jsem nikdy nepotkal a ani jsem o nikokm takovém nečetl, volit takového v roce 2023 nechci, neznámou politikou nepolíbenou vítačku eura která má problémy s falešnejma diplomama a kroutí se jako had na nějaký neznámý škole, sorry jako, Andrej je v zahraničí znám a jako politik se osvědčil více než kdokoliv ze slepence který nebyl schopný se dohodnou na jednom společném kandidátovi, udělali velkou chybu

        2 5
        • JakeF  

          Nejenže jsi plný předsudků a lží, ale také ignoruješ skutečnosti a neznáš politickou realitu. Například, Andrej Babiš má mnoho problémů a skandálů, které zpochybňují jeho schopnost vést zemi.

          Navíc, volba neznámé vítačky eura, kterou zmiňuješ, by byla riskantní a nejistá, ale to neznamená, že by byla nutně špatná nebo nekompetentní.

          A nakonec, tvrzení, že ostatní politici jsou nekvalitní nebo neschopní se dohodnout, je zjednodušené a zavádějící. Je lepší se vyvarovat předsudků a dělat si vlastní názor na základě faktů a racionálního uvažování, než se spoléhat na emoce a předsudky.

          0 0
          • roman 3D  

            mluv o slepenci, ano tam jsou neschopní což už více než rok dokazují, možná Kuba nebo Blažek mají jistý standart, je bych so dokázal představit v další Babišové vládě

            0 4
            • JakeF  

              Je pravdou, že každý může mít svůj názor na výkon jakékoli vlády nebo jejích ministrů, ale spekulace o tom, kdo by mohl být ve vládě v budoucnosti, jsou zbytečné a nemají žádný reálný základ. Navíc, soudě podle toho, jak se vláda Andreje Babiše v minulosti i současnosti zabývá řešením problémů lidí v zemi, je jasné, že vláda se snaží dělat maximum pro dobro občanů a rozvoj země.

              0 0
            • mr.garisson  

              Šmejdi jsou jedinci, kteří se dopouštějí neetického nebo nemorálního chování pro svůj vlastní prospěch. Často jim chybí empatie a zájem o blaho druhých a zajímají se pouze o vlastní sobecké zájmy.

              V kontextu současné politické situace v ČR se jistě najdou jedinci, kteří by se dali považovat za šmejdy. Například premiér Andrej Babiš byl obviněn z korupce a střetu zájmů, čelil řadě skandálů a vyšetřování. Podobně byli kritizováni další členové jeho vlády za nedostatek transparentnosti a odpovědnosti.

              Neschopnost je další charakteristika, která je často spojována s šmejdy. Babišova vláda byla kritizována za to, jak se vypořádala s pandemií COVID-19, a také za to, že neřešila řadu dalších problémů, kterým země čelí. Tato neschopnost se projevuje již více než rok a pouze dále podkopává důvěryhodnost a legitimitu vlády.

              Kuba a Blažek sice mohou mít určitý standard kompetencí, ale je nepravděpodobné, že by byli považováni za vhodné pro zařazení do příští Babišovy vlády. Jejich spojení s tak nepopulární a kontroverzní správou by pravděpodobně poškodilo jejich pověst a poškodilo jejich důvěryhodnost.

              0 1
          • gerrard  

            Jaku posílám bludišťáka za neustálou ochotu zkoušet s hňupem rozumně diskutovat. :)

            3 0
            • JakeF  

              Ten prispevek, co reagujes, je zrovna vygenerovanej OpenAI chatbotem :D

              1 0
              • gersa  

                Takže si povídají dva chatboti?

                1 0
              • gerrard  

                Dost kruté srovnání inteligence hňupa a chatbota. :)

                1 0
        • Hagner  

          „Andrej je v zahraničí znám“ psali na Idnes jo? :-D

          0 0
          • gerrard  

            To výš, že je známý. Speciálně jako trestně stíhaný premiér rozkrádající evropské dotace.

            3 0
      • MirosPikos  

        Ono nám totiž s 5tikoalicí cenzura ani omezení občanských práv nehrozí :)

        2 3
        • JakeF  

          Je pravda, že žádná strana sama o sobě nemůže zavést cenzuru nebo omezení občanských práv. Nicméně, je důležité si uvědomit, že pokud by se koalice skládající se ze stran, které podporují omezení práv a svobod, dostala k moci, mohla by taková omezení skutečně prosadit. Proto je důležité pečlivě volit a podporovat strany, které se zasazují o ochranu lidských práv a svobod.

          0 1
        • Janes  

          Není žádná pětikoalice, jak nám podobní tupci, jako ty, vykládají. Koaliční partneři jsou tři ve Spolu a potom je další koalice Pir+Stan. Že jsou spolu ve vládě neznamená koalici. Vláda Ano a SD také nebyla koaliční.

          0 3
      • adam1  

        A je Slovák :)))))

        0 0
      • Lenoch.Obecny  

        100% souhlas. Je až radostí číst nezaujaté řádky od někoho, kdo to má v hlavě srovnané.

        0 0
    • ppoli  

      Když to tady čtu, je mi smutno. Jsme opravdu národ švejků a závistivců. Desítky procent lidí je ochotno volit zloděje, stebáka, lháře a na víc ještě k tomu cizince za českého prezidenta jen s vidinou, že jim z toho něco zadarmo kápne. Přitom ani netuší, co prezidentská funkce reprezentuje.

      2 1
      • jmaselnik  

        tady se ale čílíš špatně. Burešovo procenta jsou výsledkem pár reálných nicků a haldy falešných. Naopak bych tedy řekl, že až fakt na výjimky je tady svět ještě v pořádku :-)

        6 3
    • hawrda  

      Bože, to je prolhanej dement.

      https://www.idnes.cz/…_domaci_vank

      0 1
      • roman 3D  

        nesmíš všemu věřit, já jim věřím:-))

        0 2
      • Kuba78  

        uplnej samaritan, matka tereza.. :-)

        ale zrovna v tomhle asi az tak uplne nelze. Pokud si poskladas stripky z toho co se delo, tak to vidim takto:

        Bures jede na Lany domlouvit neco. Vidi zemaka uplne na kasi, jak blouzni. Mlynar to schvalne neresi, pac zemak mimo podepise vsechny papiry co potrebuje a spoustu papiru do zasoby a nic si nebude pamatovat. Ovcacek je z toho hint, proto dava na twitter ty zalmy jako by byl uz zemak mrtvej. Mlynar s oveckou to takto provozovali evidentne dlouhodobe, nechali ho schvalne chlastat a nicit se, protoze zemak v deliriu je pro ne lepsi nez zemak co premysli. personal LDN Lany musi pod pohruzkami mlcet.

        Bures vidi ze je zle, protoze kdyby zemak zakukal, tak to mlynar s oveckou muzou tutlat jen omezeny pocet dni, rozhodne ne do konce mandatu. A zemaka fakt potrebuje a co rozhodne nepotrebuje jsou predcasne prezidentske volby. takze pritlaci na mlynare, necha si mozna podepsat do foroty par zajimavych papiru dokud je zemak uplne mimo,mozna udela s mlynarem nejakou dohodu, mozna nejaky ty kompromitujici materialy.. a pak necha nekoho zavolat opatrne zachranku, aby zemaka odvezli a dali dokupy.

        5 0
        • roman 3D  

          to jsou konspirace:-))))), neboj bude dobrým presidentem nás všech, včera to i Soukup říkal že vyhraje:-)

          0 3
          • hawrda  

            Soukup to je další měrná jednotka idiotismu.

            Ani se nedivím, že ho sleduješ.

            10 1
            • J1RKA  

              jj od ty doby co si nabrnknul a naplnil agatu, nemam slov, ale aspon mi potvrdil co jsem si myslel

              0 0
              • Janes  

                Děláš, jako by Brožová byla nějaký terno. :-)

                0 0
                • J1RKA  

                  Vsak jasny, ale ti me jenom utvrdil, ze nema vkus

                  0 0
            • roman 3D  

              sleduji především jeho hosty, včera tam byl Pospíšil z TOP09 a i ten připustil že když Andrej vyhraje tak to bude plně respektovat

              0 2
              • jmaselnik  

                co blouzníš sim Tě? Co jinýho by jako kdo dělal, táhl na hrad v čele lůzy po vzoru Donalda?

                0 0
            • roman 3D  

              a dnes budou na Barandově komentovat další majstrštyk pekarové adamové jak vyhání ukrajince z harrachova aby to poslanci měli co nejblíže k vleku

              https://tn.nova.cz/…ejen-opozice

              0 2
              • hawrda  

                Je hezké od pana Okamury, že se tak z ničeho nic pere za Ukrajince.

                Jeden by mu to až málem uvěřil:

                To je rozhodnutí paní předsedkyně Pekarové Adamové. Ta rozhodnutí s námi nekonzultuje. Takže je potřeba se zeptat jí. A jak tak známe paní Pekarovou Adamovou, tak ona nepřemýšlí ani o krok dopředu. Vždycky něco plácne, vždycky něco rozhodne, vždycky udělá nějaké zmatky a my ani nevíme, proč to dělá," sdělil předseda hnutí SPD Tomio Okamura.

                Zdroj: https://tn.nova.cz/…ejen-opozice?…

                1 0
                • roman 3D  

                  má recht Tomio, pekarová adamová je příkladná reprezentantka vládnoucího slepence:-))

                  0 4
                  • Kuba78  

                    ciste z technickeho hlediska bych se zeptal.. jestlipak vsichni ti, kdo pouzivaji termin slepenec vlastne vedi, co to ten slepenec je a co to vlastne symbolizuje? mohu poprosit o vysvetlivky vyklady z tvoji strany?

                    2 1
                  • jmaselnik  

                    jenom tak na okraj, koalice socanů s anonisty podporovaná komouši a protofašouny Ti přišla nějak méně slepená? Navíc teda, na rozdíl od této koalice, která byl známa předem a nebyl to žádnej podraz na voliče vládnu/nevládnu s KSPD…

                    9 1
                • roman 3D  

                  se divím jak jsou někteří k pekarové tolerantní?

                  0 1
                  • snas89  

                    A ja se casto divim, jak jsou tolerantni lidi vuci tobe.

                    6 0
                    • roman 3D  

                      to víš nejsem stádní vládní typ:-)

                      0 2
                      • snas89  

                        Ja jsem spis toho nazoru, ze jsi dement, se kterym nema cenu diskutovat.

                        7 3
                        • jIrI___  

                          Styl „jiný názor než ty = dement“ si prosím nechej do svých válečných vláken, toto nesmyslné urážení zbytečně rozjíždí offtopic větve…

                          3 8
                          • snas89  

                            Jiříku, jen koment pro tebe a už budu mlčet.

                            Já nemám vůbec problém s jiným názorem a rád diskutuju, pokud se pohybujeme v demokratickém spektru.

                            Naopak dezolátům, který jdou proti principům demokracie (a při tom ještě často zneužívají její principy) nehodlám věnovat ani svůj čas, ani svoji energii nebo nějaký respekt.

                            A ano…často tě vnímám právě na té druhé straně. A tak když už tady na bf občas píšeš, jak máš v úctě „pana Zemana“ a „pana Babiše“…doporučoval bych poslechnout např. tento podcast:

                            https://podcasty.seznam.cz/…ast/prohnili

                            Pak ti možná dojde, proč voličům a obhájcům těch veksláků spílám do dementů (i když mi jich je spíš líto, než že bych na ně byl naštvaný).

                            0 4
                        • VojtaXY  

                          Dement je jedno ze 3 D

                          1 0
                  • jmaselnik  

                    Pekarová je úplně normální chytrá ženská, která akorát nemá moc zkušeností, co si může kde dovolit říct, protože šla ve straně rychle nahoru.

                    Konec konců já taky nevidím logiku, aby běženci zabírali poloprázdnej barák v rekreační lokalitě, když je jinde kapacit dost a v zimě teda i o dost lepších, než je Harrachov, pokud nejsi zrovna lyžař.

                    Akorát to holt neumí prodat, protože z tohohle by se klidně dalo i vytřískat, místo aby schytala tlamování od Pitomia a spol.

                    2 3
                    • roman 3D  

                      ona ta naivní to dostala i od svých, proboha jak se tam to nemehlo mohlo dostat?

                      0 4
                      • hawrda  

                        Ty už to blábolení prebiras od Burese, potažmo Bašty ne?

                        3 0
                        • Slavik  

                          Spíš bych věřil, že Bašta od dimenze…

                          0 0
                    •  
                      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                      3 1
                    • roman 3D  

                      pekarová drží bobříka mlčení, odstoupení z funkce na kterou evidentně nemá ji nenapadlo?

                      https://www.parlamentnilisty.cz/…sonal-722615

                      0 5
                    • Esi  

                      No na druhou stranu když tam už mají práci děti tam chodi do školy a o kus vedle je rekreační středisko MV tak je tam klidně mohli nechat a zaměstnanci parlamentu a zaměstnanci MV by mohli tuhle zimu klidně užívat jen objekt MV. Poslanci a vrcholní úředníci MV by pro letošek neměli na Harrachov nárok, mají dost prostředku jet na hory jinam, drtivá většina zaměstnanců taky jezdí na dovolenou za své a zaměstnavatel jim to nesponzoruje

                      1 0
                      • jmaselnik  

                        Důvody, proč se to děje nevím, ale co je úplně jasný, tak že mít z poloviny prázdnej barák, když mám jinde kapacity, je nehospodárné. Tady akorát každej vidí, že chce někdo jakousi dovolenou, ale že to může a velmi pravděpodobně má úplně racionální důvody, je právě ta chyba v komunikaci.

                        0 1
                        •  
                          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                          1 2
      • Radek Broz  

        Dneska jsem ten Insider poslouchal a bohužel musím říct, že Bureš dost dobrej výkon.

        0 0
        • jmaselnik  

          tak všichni víme, že když je nachystanej svým PR týmem, je hodně silnej.

          0 0
        • kubad  

          Tak v hlavě to musí mít v pořádku a srovnané, jinak by asi neměl to co má

          0 2
          • jmaselnik  

            srovnaný možná jo, ale v pořádku? No možná máme o „hlavě v pořádku“ rozdílné představy :-)

            0 0
            • kubad  

              Nebylo to myšleno politicky, Halík !!!

              0 0
              • J1RKA  

                Vsak gangster jeto k pohledani :D takovej Janosik, co zapomnel to pak rozdat chudejm

                0 0
    • gersa  

      Sem nebo do vtipů?

      11 1
    • HonzaRez  

      Mě se moc líbí postoj nejmenovaného pana Vyjídače Polskiego, který má v plánu volit v prvním kole jednoho blábolistu a v druhém kole druhého…

      1 0
    • gersa  

      Zcela vážně myslený dotaz – Ještě pořád vás baví reagovat na Romču?

      Vždyť je to jako hrát šachy s holubem..... dal to znáte

      1 0
      • Lišák  

        To jsem neznal, musel jsem si to vygůglit. Ale sedí to tedy přesně! :-)

        0 0
      • J1RKA  

        Tak pro pobaveni, proc ne, mi nevadi, aspon je poznat nalada v ovcim stadu

        0 2
        • roman 3D  

          hlavně jestli budete v lednu pobaveni novým prezidentem|:-)))

          0 1
          • Esi  

            Prezident nemá bavit ale reprezentovat zemi, hlavně nedělat ostudu, tak doufám ze Babiš prezidentem nikdy nebude, podle mě v druhem kole nemá žádnou šanci a bude to drtivá porážka tak 65:35 v neprospěch agenta

            1 1
          • J1RKA  

            Budu se bavit, jak ofce budou nestasne beekat D

            1 1
            • roman 3D  

              špatná možnost není, buď prezident nebo nový premiér

              0 1
              • Esi  

                Nebo nový mukl :-), i když na to má bohužel moc peněz a právníků

                1 1
                • roman 3D  

                  jak takový nesmysl může někdo napsat?

                  0 2
                  • Hagner  

                    Otázka spíš je ;-) Jak to, že to nedokážeš pochopit :-D

                    1 0
                  • J1RKA  

                    Jj taky myslim, ze penize a pravnici mu nepomuzou, vy Ofce, nekdy dokazete prekvapit

                    1 1
      • jmaselnik  

        jo, vždyť je to švanda. Můžeš si totiž tipovat, kterej zhruba ze tří stylů, co používá, bude aplikovat, jestli Burešovo adoraci, nebo vládní hejtění případně okopávání ostatních prezidentských kandidátů. Takovej 3D hod kostkou :-)

        0 0
      • hawrda  

        Staci ho poslat slusne do ******, a on dá par minut pokoj :D.

        0 0
      • Slavik  

        šáhni si nejdřív 2× do vlastní kapsy :-)))

        0 0
      • Kuba78  

        no, hlavne to bavi dost Romana, to jak mu to nekteri sezerete i s navijakem, reagujete a vztekate se..

        berte to jako sport. Proste jdete kolem hriste a roman si tam pinka s mickem. Kdyz budete mit chut a bude vas to bavit, tak si s nim proste zapinkate, kdyz ne, tak ho nechte pinkat si o zed samotneho, proc se rozcilovat ze to dela..

        6 0
        • roman 3D  

          ty chytáš jak ta jawa 250 na první našlápnutí:-)

          0 0
          • Kuba78  

            ale no tak.. nekaz si reputaci.. ja ti tak krasne nadhodim, mohls byt za inteligentniho postuchovace a ty napises tohle, takhle budes akorat za vola.. a to bys preci nechtel, vid.. :-)

            0 0
    • roman 3D  

      máte v praze nějakej nepořádek, nějak vám ten slepenec kolabuje:-)))

      https://www.novinky.cz/…ora-40416604

      0 0
      • roman 3D  

        tak Nacher bude dobrej a slušnej parťák

        0 0
        • Janes  

          To je v pořádku, do února Hřib pukne vztekem a ostatní Piráti dostanou rozum.

          0 0
    • gersa  

      Takže protilidová? Kde já jsem to jen slyšel?

      Jen se zeptám, pořád platí, že stávající ani budoucí prezident nemusí dodržovat ústavu a zákony? Nebo se něco změnilo?

      A jak si pan Bašta představuje, že to jako prezident zařídí?

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        1 0
      • J1RKA  

        Citim se vlastencem, cj to za ko..ta, ze si pod vedenim pitomija troufa vlastence oslovovat, tj stejny jako Bures, cose pere za prava cechu, tvl to jsou veci

        1 2
        • roman 3D  

          Tak každý není zaprodanec EU

          0 0
          • J1RKA  

            Vsak muzes emigrovat do zemi zaslibenych, protievropskych oligarchu, nicmene, kde jsi v mojem textu vycetl, ze jsem pro EU

            0 0
          • Hagner  

            Co má tahle Baštova kravina společnýho s EU? :-O

            Zrovna ty bys, se svým způsobem života, měl EU líbat prd*l :-D

            1 0
      • VojtaXY  

        Doufam ze bude mit dostatecnou podporu volicu, aby sebral Babisovi dost hlasu a nepostoupil do 2. kola.

        1 2
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      1 4
    • roman 3D  

      uvidíme kolik toho vítačka eura unese, už to zlehounka začíná:-)))

      https://www.novinky.cz/…eva-40416681#…

      v tom má Andrej výhodu, na něj se už všechno ví, tam překvapení čekat nemůžeme

      0 1
      • JakeF  

        Nemohlo by na Andreje být nějaký pozitivní překvapení? Pro změnu…

        1 0
        • VojtaXY  

          Jako, ze by odstoupil z volby?

          2 0
        • Esi  

          třeba jako že by vrátil všechny neoprávněně čerpané dotace ? :)

          4 0
      • J1RKA  

        takze souhlasis, ze je to estebak < protoze by to fakt bylo velky prekvapeni, kdyby jim nebyl >

        0 0
        • roman 3D  

          nesouhlasím, nejsem si jist zda to bylo pravomocně odsouzené bez možnosti přezkoumání, tohle tvrzení je slabý čajíček:-))

          0 2
          • jmaselnik  

            na Slovensku v jeho případě rozsudek padl, tam je hotovo.

            2 0
            • roman 3D  

              že padl rozsudek neznamená že je pravomocné bez možnosti se obrátit na soudy vyšší

              0 2
              • J1RKA  

                no jasny, muze se jeste odvolat na lamparne, hlavnim nadrazi, muze muto s urcitosti dosvedcit i Orban, ze agentem nebyl, a kdyby se to fakt potvrdilo, tak jeste muze argumentovat, ze na schuzich spal.

                1 0
                • roman 3D  

                  aha takže jedna paní povídala

                  0 2
                  • jmaselnik  

                    https://www.irozhlas.cz/…06141053_ako rozsudek je pravomocný, odvolání bylo zamítnuto. Zbývá jediný mimořádný opravný prostředek, nicméně rozsudek je pravomocný.

                    O čem furt točíš?

                    1 0
                    • roman 3D  

                      jestliže zbývá tak zbývá, takže definitivně to ukončení není, máte tak ještě něco dalšího?

                      0 2
                      • jmaselnik  

                        rozumíš pojmu pravomocný rozsudek? Asi dost těžko.

                        1 0
                        • Melvin  

                          Mě by zajímalo jestli je Roman opravdu tak „blbý“ nebo to jen hraje a trollí.

                          0 0
                          • jmaselnik  

                            to nemáme jak ověřit, když však mrkneš i do jiných vláken, může to být klidně kombinace obou možností :-)

                            0 0
                      • Esi  

                        Definitivní je to vždycky až po vychladnutí popela por opuštění kremační pece, nicméně v rámci zákona pokud bylo odvolání zamítnotu tak je rozsudek pravomocný a dovolání k nejvyššímu soudu nemá odkladný účinek, tj pokud by jsi byl odsouzen k nepodmíněnému trestu tak jdeš do basy a můžeš se dovolávat.

                        0 0
                  • J1RKA  

                    coto meles?

                    0 0
                  • Kuba78  

                    ciste technicka poznamka, pan Bures se ke spolupraci s StB sam nekolikrat verejne priznal (s tim, ze byl u te „hodne“ stb), i v televizi.. https://www.youtube.com/watch?…

                    Dalo by se rici, ze zkousi zalovat sam sebe ze lhal a jako hlavniho svedka pro sva tvrzeni si privedl sveho ridiciho dustojnika, ktery mu dosvedcil ze vlastne nebyl jeho ridici dustojnik..

                    to aby se nezapomelo, kdyz uz se to na nej vsechno vseobecne vi. :-)

                    3 0
                    • jmaselnik  

                      jojo, tohle je úplně parádní rozhovor včetně teda Krausovy servility.

                      0 0
      • jmaselnik  

        Tobě stačí k radosti fakt maličko, třeba i úplná ptákovina z hovinek…

        0 0
        • roman 3D  

          větší radost mám z toho že nám tady napadlo dost sněhu a navečer můžu jít do stopy s čelovkou:-)

          0 1
          • J1RKA  

            tak se prosimte neztrat, byla byto velka skoda :D

            1 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            6 1
      • Kuba78  

        jenom technicka poznamka, Andrej Babis podporoval vstup do eurozony a zavedeni eura jiz davno pred Nerudovou, v roce 2014 prohlasil ze do sesti let..

        https://www.irozhlas.cz/node/5909691

        Česko podle něj nebude mít jednotnou evropskou měnou dřív než za šest let. Pro přijetí eura se Andrej Babiš vyjádřil už dříve. Po schůzce s prezidentem Milošem Zemanem před jmenováním nové vlády uvedl, že s eurem v Česku nemá problém. „Určitě perspektivně nemám problém, abychom měli euro"

        to je jen k tomu, ze se na nej vsechno vi, tak aby se to vsechno nezapomelo, protoze je toho dost.. :-)

        0 0
        • jmaselnik  

          kdo není blbej, tak si to pamatuje. Taky to, jakou měli z Burešovy vlády čurinu v Bruselu, když četli, jak doma Andrej rétoří „za všechno může Brusel“, aby následně v EU všechno podepsal a jeho ovečky jako jeden muž odhlasovaly, protože moc vyskakovat na EU, když vod ní potřebuje koncern miliardy, zase republika nemůže, že jo :-)

          2 0
          • J1RKA  

            kdyz tohle je mimo jejich chapani, proste pan Babis rekl, tak jeto pravda a druhej den to muze bejt jinak, pac babis krizivej ten no mazaner

            0 0
            • Kuba78  

              takhle to nemuzes brat. Proste kazdy kandidat miri na nejake publikum a tomu se prizpusobuje jeho retorika, jeho strategie.

              Bures miri na jednoduche lidi, dalo by se rici az pitomce. na lidi zavistive, pomstychtive, na lidi co radi vzpominaji „jo za komancu bylo lip, i trava byla zelenejsi“, na lidi co se nechaji snadno oblbnout a opit rohlikem (a on jim dopreje luxusu, protoze je opiji koblihou). Ma to svoje pro i proti.

              Pro je samozrejme to, ze je snadne s nimi manipulovat. Neresi jestli to co rikas je nebo neni pravda, jestli si nahodou vcera nerikal pravy opak, jestli lzes nebo nelzes, protoze k tobe vzhlizi. Jsou verni, hodi ti to, i kdyz mas na krku spoustu skandalu, temnou minulost a nejaky ty obvineni a chodis k soudu pravidelne kazdy tyden jak do lidusky. To je super, je to vyborny material pro marketingovy team, pokud je tvoren lidmi bez svedomi, bez charakteru a sociopaty jdoucimi jen po penezich ktere jim za to platis (coz je proste drtiva vetsina lidi co delaji politicky marketing, neni to obor pro utlocitne).

              Negativem samozrejme je, ze tech blbcu neni dost na to, aby jich byla vetsina. Takze i kdyz jim nabulikujes peceny holuby ze budou litat ho huby, neprekrocis urcite procento. Takze musis mirit i na jine volice a to je kamen urazu. Ti chteji casto slyset jinou retoriku, ale ty ji menit nemuzes, protoze bys mohl nastvat nejake sve verne ovecky a ti by mohli prejit k jinemu populistovi, ktery jim slibuje pecene holuby dvakrat denne a k obedu jeste kachnicku. Takze jediny co muzes udelat je kdydat hnuj, spinu, vymyslet si obvineni, manipulovat vyjadrenimi svych protikandidatu, lhat, a kydat tolik spiny, ze otravis volice protistrany a prijde jich k volbam mene.

              Coz je presne to, co Buresuv team momentalne dela. To co pise Roman vyse, tedy „kauza“ ze se musi Nerudova jakoze omlouvat za nejaky svuj vyrok, je presne ukazka relativne ucinne taktiky – vytrhnes z kontextu slovo, vetu, pridas k tomu jiny vyznam, prekroutis to nebo si to vymyslis uplne jinak a jakmile pozadas protistranu o vyjadreni a ona nejake vyjadreni poskytne, nezalezi na tom co rekla, ale mas hned tema „musi vysvetlovat, musi se omlouvat“ a z toho uhnetes hezkych par udernych titulku ve svych mediich. Coz je voda na mlyn jeho volicu, kteri hned muzou kricet „podivejte se co to je zac“, ale pravym cilem je prave znejistet a znechutit volice Nerudove, aby nesli k volbam, protoze „stejne to nema smysl, neni dokonala“…

              Buresuv team jede dobre, je to vykonna masina. Je ciste na nas vsech, zda nekteri te iluzi a klamu podlehnou, nebo budou imunni a budou si sami zjistovat, jaka je skutecnost a pravda a rozhodovat se podle sveho svedomi a vedomi a podle reality.

              5 0
              • jmaselnik  

                smutný je, že když se podíváš, jakou má podporu, s tím jednoduchým odvoláním se na jednoduché lidi, bohužel nevystačíme…

                0 0
                • Kuba78  

                  smutny.. proste to tak je. muzes se nad tim rozcilovat, muzes nesouhlasit, ale to je asi tak vse, co s tim muzes delat..

                  proste inteligence je nejak rozlozena skrze populaci a na to aby nekdo mohl bych chytrej musi nekdo jiny byt blbej. no a co je lidstvo lidstvem, tak manipulatori (cirkev, sekty, nabozenstvi obecne, obchodnici, politici) pracuji s temito daty. na druhou stranu, statisticky neni mozne aby vsichni byli blbci, priroda to zaridila tak, ze to rozlozeni je vicemene platne stejne vsude, jen se mezi ruznymi oblastmi a ruznymi rasami lidi snizuje nebo zvysuje ten prumer.

                  0 0
                  • jmaselnik  

                    myslím, že si úplně nerozumíme :-). Já úplně souhlasím s tím, co říkáš, jenom konstatuju, že Babiše volí i spousta docela normálních a chytrých lidí, což je to, co mě mrzí nejvíc. Gaussova křivka výskytu IQ v populaci je dávno známá vec…

                    0 0
                    • J1RKA  

                      tim se netrap

                      0 0
                    • kandik psi zub  

                      …ale rekl bych, aspon ze svyho okoli, ze tendence u tech rekneme " normalnich az chytrych" lidi, je teda trvale sestupna. Proste vystrizliveli......

                      0 0
                    • Radek Broz  

                      Ne, ty lidi fakt normální nejsou.

                      1 2
                      • gerrard  

                        Co je to normální? Jsou to staří, méně vzdělaní lidé, kdo ho volí. Ti lidi mu jen věří, že to myslí dobře a opravdu je pro něho důležité, jak se oni mají a ještě jim poslal 5000 a vyšší důchody. Kdyby jenom tušili. :( Je mně jich spíš líto.

                        0 2
                        • JakeF  

                          Jenom jich par tisic nechal zbytecne poumirat s covidem… Ale pohoda, ti uz k volbam nepujdou.

                          0 1
                          • gerrard  

                            Souhlas. Je to prostě nejsnadněji ovlivnitelná skupina voličů a jen hovadu bez svědomí není blbé je manipulovat. Pokaždé když mu děkují jak na ně myslí je mně na blití. Ovečky, které děkují vlkovy.

                            1 1
                          • gersa  

                            Pokud budu cynický, tak řeknu že to je to nejlepší, co pro nás mohl udělat. Jeho neschopnost nepatrně zmenšila jeho voličskou základnu. Ale protože pár lidí v mém okolí s Covidem umřelo, říkat to nebudu

                            0 1
                          •  
                            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                            0 2
                          • Radek Broz  

                            Od tohu už byly 2 videa s vánočkou a pejskem, na to už si nikdo nevzpomene.

                            1 0
                        • jmaselnik  

                          znova, to je hrozný zjednodušení, 30% podporu nemůžeš prostě svést jenom na méně vzdělané starší lidi. To fakt nevychází. Podporuje ho i spousta lidí v produktivním věku, které se mu podařilo přesvědčit, že to dělá dobře. Tohle podle mne současná vláda hrozně podceňuje a podle toho taky třeba vypadá jejich komunikace. Mají pocit, že své mají jisté, Babiš je odsouzen se pinožit na svých třiceti a výš to nepůjde a holt doufají, že ani Pitomio nepůjde nahoru a komouši se socanama se nevrátí. Je to, podle mého názoru, až moc optimistickej scénář.

                          0 1
                          • J1RKA  

                            jestli ale nechtel napsat < mene vzdelane A starsi lidi >

                            0 0
                            • jIrI___  

                              Ano, i ti mají volební právo a sílu jednoho hlasu stejnou jako ty ;)

                              1 0
                              • J1RKA  

                                vsak to nerozporuju, ale bylo spravedlivy < pracujes – volis > uplne nejsem nadsenej, ze o moji vejplate a budoucnosti rozhodujou retieri socialniho programu, navic lehce ovladatelni

                                0 0
                                •  
                                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                                  0 0
                                • Esi  

                                  Tak ono kdyby bylo volební právo od 18 do 75 let rak by to mělo něco do sebe

                                  0 0
                                  • jIrI___  

                                    18 je příliš nízký věk, naopak bych ho zvýšil na 21. To už aspoň část dětí ze SŠ bude trošku znát realitu života a nebude mít nasazené ty politické růžové brýle, které jim ve škole od malička vtloukají do hlavy.

                                    0 0
                                    • Esi  

                                      V tím případě ale snížit i tu horní hranici na 65 nad tento věk už je taky moc lidi kteří hodi hlas tomu kdo jim přidá nebo slíbí přidat nejvíc na duchodech ve smyslu po nás potopa.

                                      0 0
                                      •  
                                        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                                        2 2
                                • gerrard  

                                  Šedí panteři – nejobávanější skupina voličů. Těm je nějaká budoucnost u zadele, ty zajímají jenom okamžité zisky.

                                  0 0
                                  •  
                                    Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                                    0 0
                            • VojtaXY  

                              mene vzdelani mladsi lide voli spis SPD

                              1 0
                  • roman 3D  

                    věřím že toho novýho prezidenta nakonec dají všichni a důležité je, že bude čechy opět spojovat

                    0 1
                    • J1RKA  

                      presne, pac to Bures nebude, konecne ti to dochazi, pac on spolecnost polarizuje

                      1 1
                      • roman 3D  

                        tak bude premiérem, tam může více věcí ovlivnit, koukej v Praze, tam už je ANO u kormidla:-)

                        a šef prohnilé strany se čertí jako čertík:-))

                        https://www.novinky.cz/…san-40416691#…

                        0 1
                        • J1RKA  

                          ale to bude muset padnout vlada, a pak ho novej prezident bude muset jmenovat a aby sestavil vladu, to bude celkem zajimavy

                          0 1
                          • roman 3D  

                            tak nejsilnější strana je jasná, to nebude problém:-)

                            0 1
                            • J1RKA  

                              ty asi nejsi upne nejostrejsi tuzka v penalu, no mozna to bude tim zeto pisu moc rychle, pak to neprectes, vid

                              0 3
                    • kandik psi zub  

                      ty Romanku, ty beres zpatecku cece! pozor na to :)

                      nebo ze bys fakt uz nemel co zablabolit na Kubu78 s tim eurem?

                      0 0
                      • J1RKA  

                        dosly naboje, mnoho zajicu :D ceka se na fax z velitelstvi

                        1 1
        • rumik  

          No on je tu snad někdo kdo euro nechce? Snad mezi námi proboha nikdo takovej není!

          0 4
          • roman 3D  

            Na takoví blbost se nedá odpovědět

            0 0
            • gersa  

              Tak přeci není potřeba na každou blbost odpovědět ještě větší blbostí

              To tady po tobě nikdo nechce :)

              0 0
            • rumik  

              Nevím já třeba euro chci.

              0 3
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
          • Melvin  

            Popravdě ani nevím. Mezinárodní firmy stejně obchodují v Eurech a zavedení by beztak přineslo zdražení jak tomu bylo na Slovensku. Výhodu vidím v tom, že by odpadla nutnost směnovat peníze, když člověk cestuje po Evropě, ale i to dneska už moc neplatí, když se dá všude platit kartou. Takže jestli Euro ano nebo ne bych nechal na odborníky.

            0 0
            • Kuba78  

              zavedenim eura se vzdavas moznosti regulace vlastni meny. Ma to plusy i minusy.

              Tim, ze Recko a Italie maji od zacatku euro, tak byl vlastne nasilne prerusen tradicni cyklus techto ekonomik (zadluzit se, poradnou inflaci, devalvovat menu, udelat reformu, restart, zadluzit…) a unie byla nucena resit sanaci jejich tradicniho zivota na dluh sama. takze pro nekoho je euro vyhodne, pro nekoho ne.

              My, jako mala zeme s vyrazne proexportni politikou smerujici vetsinove do zemi EU bychom euro asi uvitali pro vetsi menovou stabilitu, na druhou stranu se tim uvrtame do projektu, ktery ma dlouhodobe padajici tendenci.. a jeho osud zavisi v zasade na libovuli nasich uhlavnich historickych nepratel, tedy skopcaku.

              Neni uplne jasne ano ci ne.

              0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 1
            • J1RKA  

              obchoduji jak v € tak v USD a pak je peklo kurz vuci temto menam, jednoduchej priklad, loni stal kontik 14–16tsic dolacu letos stoji 4,5–5,5 takze se da rict, ze 2/3 vydelavam, nicmene pokud se podivas na vyvoj kurzu koruna dolar tak jeto uplne vsechno jinak, jasne dolar posili i vuci € ale ne v takovym pomeru

              uz jenom obchod v radech 100 000€ se slovenskem muze byt totalni pruser, kdyz se hne kurz

              ale nechci to tady rozebirat, jenom chci rict, ze jsem taky pro €

              1 1
              • jmaselnik  

                neznám jedinou obchodní společnost, kromě bank či směnáren, které na kurzových obchodech vyděláváji, co by nechtěla euro.

                0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 1
    • designer  

      V anketě chybí Pavel Zitko :(

      0 0
    • roman 3D  

      mají z Andreje strach tak vymýšlí nějaké křivárničky:-))), a to to ještě na vojáka komouše a vítačku eura nezačalo pořádně vylézat

      https://www.novinky.cz/…ove-40416745#…

      0 1
    • JakeF  

      https://www.novinky.cz/…nak-40416854

      To je krasny, jak Andrej umi resit problemy :D Nejde v tom nevidet paralely k jeho vladnuti

      3 0
      • jmaselnik  

        no to je nádhernej příběh se super koncem :-)

        3 0
      • kandik psi zub  

        presne, delejte si s tim co chcetě ja du do mercedesu :))))))))))

        1 0
      • Kuba78  

        pribeh je to usmevny, lec vychovnou lekci bych v tom nehledal.. vsichni normalni lidi uz vedi co je zac takze jeho chovani neprekvapi a svym oveckam nakuka ze zimni gumy mu ukradla petikolka (i pokud teda ukradli i rezervu, at ma kazda strana svoje kolo) a adblue mu potaji vypil Kalousek.. ovecky zatleskaji, zanadavaji si na vladni spiknuti, polituji sveho hrdinu jak se hrdinne probijel sam cestou necestou navzdory osudu..

        1 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • mr.garisson  

          Flastenci teď pofrčí na sockách bomby. :)

          0 1
      • mr.garisson  

        Nedá mi to, to je prostě komedie: „Pikantní na tom je, že největším světovým dodavatelem tohoto aditiva do motorové nafty je společnost GreenChem spadající do koncernu Agrofert.“

        1 0
        • roman 3D  

          Pánové, Andrej bude váš s velkou pravděpodobností prezident, co budete říkat potom:-)

          0 0
          • Kuba78  

            Co bychom rikali? co bychom meli rikat.. az si v Lanech na zahrade zaparkuje karavan a Monca se tam vyvali na lehatko, tak budem rikat „ted uz jen kolotoce, pustit k tomu Michala Davida a matejska je pripravena..“

            2 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
          • J1RKA  

            Jak TVL vas? Ty budes mit vlastniho

            0 0
            • VojtaXY  

              To az za dlouho. Duda pry jeste bude nejakou dobu prezidentem.

              1 0
        • Kuba78  

          Teoreticky vzato, nejednalo se o nouzové dojetí, neb se nestala událost na cestě, ale poté co Andrej Veliky zaparkované vozidlo nastartoval. Neměl tedy vůbec vyjíždět. Dále nesplnil povinnost odstranění závady, neb si mohl poslat náhradní mercedes aby mu kanystr s adBlue dovezl. Technicky a de iure se tedy nejednalo o nouzové dojetí, ale mohlo by se jednat o jízdu s vozidlem technicky nezpůsobilým.. Zajímavý by mohl být pohled kupříkladu správního orgánu na tento potenciální přestupek.

          § 5 odst. e zákona 361/2000 Sb.: „Řidič je povinen odstranit na místě závadu, zjistí-li během jízdy, že vozidlo nebo náklad nesplňuje stanovené podmínky uvedené v § 52; nemůže-li tak učinit, smí v jízdě pokračovat přiměřenou rychlostí jen do nejbližšího místa, kde lze závadu odstranit; přitom musí učinit takové opatření, aby během jízdy nebyla ohrožena bezpečnost provozu na pozemních komunikacích a nedošlo k poškození pozemní komunikace ani životního prostředí.“

          Prokáže-li se, že technický stav vozidla neodpovídá bezpečnému pohybu na pozemních komunikacích, a nejedná-li se o nouzové dojetí, jde o přestupek, který nelze řešit blokovou pokutou. Řidiči ve správním řízení hrozí sankce 5 000 – 10 000 Kč, připíše se mu 5 bodů v rámci bodového systému a bude mu stanoven zákaz řízení motorových vozidel na 6 měsíců až 1 rok.

          0 0
    • RM-ELNINO  

      Mě by zajímalo až postoupí do druhého kola Babiš vs Bašta, jestli ti co nemůžou Burešovi prijit na jméno, zda-li ho nakonec nebudou volit?

      0 0
      • JakeF  

        Romane, zapomnel sis prepnout ucet.

        7 0
      • liborg1982  

        Mě by zajímalo, co to bereš za drogy, když máš takové vize.

        1 0
    • Kuba78  

      Kdyz uz zde hovorime o Cirkusu Bures.. vypada to, ze pokracovani podzimni snury je na spadnuti, dalsi predstaveni je naplanovano na 19.12.

      https://www.seznamzpravy.cz/…covat-220966

      2 0
    • RM-ELNINO  

      Romane ???? 1,4mega(až 1,5) Bureš, Chartista 0,5mega, Fischer Hilser měli v posledních volbách po 10%, to už jsou slušný čísla na odebrani hlasů Pávek/Nerudová. U odborářů rozkaz zněl jasně. A kam se přida 1m nasr.. voličů, ktere nikdo nezastává? Za mě Bašta a co slyším z mé sociální bubliny (dezoláti, švábi, prorusti, krajní extremisti, kolaboranti, nad 66let, nemyslící atd. takovej ten póvl, šmejdi..) tak slyším také Bašta. Tak by mě zajímalo, když budou ti dva, jestli nakonec nebudete rádi za prounijniho Bureše?

      0 0
      • Melvin  

        No vidíš, ja to jméno slyším poprvé v životě. Ani jsem nevěděl, že někdo takový kandiduje.

        0 0
        • RM-ELNINO  

          Tzn.jedine, nějsi kovanej flastenec. To my samozřejmě přehled máme po tom co to odpískala Vitaskova a vypadl Turanek/Březina, tak jedinej flastenec nám zbyl Bašta.

          0 0
          • JakeF  

            Taková náhoda, vám jich zbylo zrovna stejně jako mozkovejch buněk!

            1 2
            • RM-ELNINO  

              Bych řekl nemyslící a 1mozkova buňka, že je synonymum. Nemyslíš? Je fajn, že se zde najdou lidé, kteří dokážou za nás myslet a my se za ně zase postavíme v tzv.podradnych pozicích, tam kde není potřeba myslet a na které se zrovna myslejici spoluobčané zrovna 2× nehrnou, vlastně oni ani nesjou třeba kolikrát i dobře placené narozdíl od pozic, které zastávají myslejici lidé (tedy ti co mají více mozkových buněk než 1).

              0 0
              • JakeF  

                Tento příspěvek je velmi špatně napsaný a jeho smysl je obtížné pochopit. Příspěvek tvrdí, že „nemyslící“ a „1mozkova buňka“ jsou synonyma, což je nesmysl. Příspěvek dále tvrdí, že existují lidé, kteří dokážou za nás myslet a že se my ostatní postavíme do „podřadných“ pozic, kde není potřeba myslet. Tento příspěvek je plný stereotype a předsudků a je přehnaně generalizující. Každý člověk má svůj vlastní mozek a schopnost myslet a nelze jejich schopnosti hodnotit na základě toho, v jaké pozici se nacházejí.

                0 0
                • RM-ELNINO  

                  Tak děkuji za pochvalu, v původním postu jsem se připojil ke skupině nemyslících, ale pokud dle tebe máme (nebo snad i já)1 mozkovou buňku, v tom případě ti mnohokráte děkuji za své spoluobčany.

                  0 0
                  • JakeF  

                    Připojení se k „skupině nemyslících“ je velmi znepokojující a nedůstojné. Každý člověk má svůj vlastní mozek a schopnost myslet a nelze jejich schopnosti hodnotit na základě toho, do jaké skupiny se připojí. Je důležité respektovat druhé lidi bez ohledu na to, v jaké pozici se nacházejí nebo jaké názory zastávají.

                    0 0
                    • RM-ELNINO  

                      Je velice milé, že jsi si vzpomněl v tento předvánoční čas také na slova jako je nedůstojné, respektovat a ohleduplnost. V tom případě nerozumím proč používat věty jako: „Taková náhoda, vám jich zbylo zrovna stejně jako mozkovejch buněk!“? Já to vnímám jako povyšování se a ponižování spoluobčanů s nižším IQ. Máš to zapotřebí? Pomůže to něčemu? Myslím(jestli tedy mám nárok), že jsme na této planetě na chvíli a řekl bych, že si takové věci nemusíme dělat.

                      1 0
                      • JakeF  

                        Tento příspěvek je velmi dobře napsaný a má velmi dobrý bod. Použití vět jako „Taková náhoda, vám jich zbylo zrovna stejně jako mozkových buněk!“ je velmi neúctivé a ponižující. To, že někdo má nižší IQ než někdo jiný, neznamená, že je méněcenný nebo že jeho názory jsou méně důležité. Je důležité respektovat druhé lidi bez ohledu na to, jaké jsou jejich schopnosti nebo názory. Používání urážlivých vět nepomůže řešit žádný problém a je pouze zbytečně konfrontační. Měli bychom se navzájem respektovat a být ohleduplní, zejména v předvánočním čase, kdy bychom měli být vstřícní a přátelští vůči druhým lidem.

                        0 1
                        • mr.garisson  

                          Já myslím, že tohle neodhalí… :D

                          3 0
                          • JakeF  

                            Ježíšmarja, jsi výborný pozorovatel! (roughly translated: „Wow, you're a great observer!“)

                            :D

                            0 0
                            • mr.garisson  

                              Vodil sis ho docela dlouho… Podle mě to neodhalí jedinci se slabším jazykovým cítěním. To prostě vidíš, takové jemné nuance… Romčovi jsem taky dal pár odpovědí a ty očividně taky a slušně se na to chytá…

                              2 1
                        • RM-ELNINO  

                          Někdy je pokání na první pohled nepříjemné, ale ve všech důsledcích přináší osvobození. A i já to od tebe přijímám s pokorou a s vděkem.

                          0 0
                          • JakeF  

                            Pokání? Co je na něm tak skvělého? Proč bych se měl omlouvat za něco, co jsem udělal? To je jen způsob, jak se ostatní lidé mohou cítit lépe, ale pro mě to nic neznamená.

                            0 0
                            • RM-ELNINO  

                              Je to důležité, pro tebe, pro tvoje srdce a duši.

                              0 0
                              • JakeF  

                                Proč by to mělo být důležité pro mě? Kdo si myslí, že je tak důležitý, že mi říká, co je důležité pro mé srdce a duši? Postarám se o sebe sám a nemusím si nechávat říkat, co mám dělat.

                                0 0
                                • RM-ELNINO  

                                  Nikdo ti nic nařizovat nemusí, jenom je dobré vědět, že to pro tebe znamená víc než si chceš připustit. A v hloubi duše to víš.

                                  0 0
                                  • JakeF  

                                    Máš pravdu, nikdo mi nemůže nařizovat, co mám dělat. Ale je dobré vědět, že věci, které dělám nebo si myslím, mají vliv na můj život a můj vztah s Bohem. A v hloubi duše to vím, protože můj vztah s Bohem je silný a já se snažím žít podle jeho pravidel. Děkuji za radu a budu se nad ní zamyslet.

                                    0 0
                              •  
                                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                                1 0
                        •  
                          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                          0 0
                • gerrard  

                  Chatbot?

                  0 0
                  • JakeF  

                    Umělá inteligence má některé výhody oproti lidské inteligenci. Například umělá inteligence je schopna pracovat s velkými objemy dat mnohem rychleji a efektivněji než lidé, což jí umožňuje dělat věci, které by byly pro člověka nemožné nebo by trvaly příliš dlouho. Navíc umělá inteligence může být přesnější a spolehlivější než lidé v mnoha úlohách, protože je schopna se učit a přizpůsobovat se stále se měnícím podmínkám.

                    1 0
                    • RM-ELNINO  

                      Bohužel v otázce „pokání“ nastal error.

                      0 0
                      • JakeF  

                        Nenastal, dal jsem požadavek na odpověď jako od rozzlobenýho teenagera :))

                        0 0
                        • RM-ELNINO  

                          Dobrý no ;), Tak to by mě zajímali odpovědi v tom předchozím formátu, zda-li by vůbec nějaké byly.

                          0 0
                          • JakeF  

                            Nekonfliktní nuda, v podstatě to souhlasí s tvým požadavkem :))

                            „Je třeba brát v úvahu, že pokání může být pro některé lidi velmi těžké a bolestivé. Ale pokud se člověk rozhodne kajícně odpovědět za své chyby a vinu, může to přinést úlevu a osvobození. Je důležité, aby to bylo přijato s pokorou a vděčností.“

                            0 0
                            • RM-ELNINO  

                              Tak good. A k té původní otázce: když pustím uzdu fantazii a do druhého kola postoupí Babiš vs Bašta (což jsem podložil čísly z předchozích voleb). Tak by mě zajímalo zdali by odrikaneho chleba nakonec nebyl největší krajíc resp. Raději by volili Babiše (pro EU) než Baštu (proti EU).

                              0 0
                              • skaj  

                                Ja bych asi emigroval. Ne protoze Babis nebo Basta budou prezidenti, ale protoze bych s takovym poctem lidi, co tuhle spinu zvoli, nechtel zit v jednom state. V tu chvili bych asi prevazila budoucnost mojich deti nad odpovednosti za rodice a umozneni denniho setkavani deti s babickami. Proste by se na navstevu jezdilo z Mnichova.

                                0 1
                                • roman 3D  

                                  zato Fiala je jeho zadluženej až po uši slepenec ti a tvým dětem přinesou v čr zářnou a spokojenou budoucnost

                                  0 2
                                  • RM-ELNINO  

                                    Tak když ses prisatej na večírku, tak proč ne?

                                    0 0
          • gerrard  

            Vlastenci vedení Japonci a zpívající hymnu s Ortelem? :))))))))

            3 0
            • RM-ELNINO  

              A koho by si nám doporučil? Ty tam někoho vidíš? Možná si to prehlid, ale já nemluvil o vlastencich, ale o flastencich a ano ti poslouchají Ortela, Rajchla, Pollerta, Trumpa, Muska, Dzokovice, Vašuta, Duška, Kociánovou, Beran, Drulák, Protiproud, čteme i parlamentní listy, vlastne všechno co je nějak onalepkovane a co se neshoduje se stranou. Tzv. kdo nejde s námi, jde proti nám. Make love F*CK war. Peace Bro

              Není to málo 8×)? By mě zajímalo jaky je exponenciální význam těch obloučků? 1–7 je málo, nebo to má malý význam? A od 8mi už to mám brát vážně? Nešlo by to třeba nahradit nějakou jinou závorkou, třeba hranatou? Jakože 1hranata je to stejné jako 8zaoblenych? A v tom případě tomu budeme dávat větší význam? Děkuji za vysvětlení.

              0 0
              • Hagner  

                Tím se netrap ;-) To jde mimo tebe ;-)

                0 0
                • RM-ELNINO  

                  Já vím, v tomto případě nejde směrodatně o mě, ale je to jakési nastavení zrcadla. Ale jinak díky za empatii.

                  0 0
                  • Hagner  

                    Tak že jsem se nespletl :-D

                    0 0
    • AussigBiker  

      Prezidentska debata Tydeniku respekt dnes zive od 18:00 na FB a Youtube.

      Odkaz na FB: https://www.facebook.com/…24063954837/?…

      Ucastnici obvykli podezreli:

      ⚫️ Petr Pavel

      ⚫️ Danuše Nerudová

      ⚫️ Pavel Fischer

      ⚫️ Marek Hilšer

      ⚫️Josef Středula

      Kdyz bude, kouknu na zaznam, kdyz nebude, tak nekouknu.

      0 0
      • roman 3D  

        bez největšího favorita to bude souboj křováků

        0 0
        • Kuba78  

          je to tak, mas pravdu, nevidim v seznamu Jaroslava Bastu..

          0 0
        • Radek Broz  

          Vždyť tam je.

          Listopadový Median ????

          I. kolo

          Nerudová 28,0 %

          Babiš 26,5 %

          Pavel 23,5 %

          II. kolo

          Babiš 40 x Nerudová 60

          Babiš 41 x Pavel 59

          0 0
          • jmaselnik  

            Hilšer a Fischer shodně 52:48 procent proti Burešovi. Akorát na Středulu by mu to ve druhém kole vyšlo, očekávám tedy značnou aktivitu z odborové strany a příliv financí do kampaně z pochybných zdrojů :-D

            0 0
            • Radek Broz  

              Ale Hilšer s Fišerem se do druhýho nikdy nedostanou. Vlastně budou dost rádi, když to nějak doklepou do prvního.

              0 0
              • jmaselnik  

                jasný, ale jenom to ukazuje, jak je Burešův potenciál do druhého kola špatnej.

                0 0
        • AussigBiker  

          To si musíš domluvit s panem Babisem a jeho teamem, proc se boji chodit debatovat.

          0 0
          • roman 3D  

            dělá to dobře, proč by si vystřílel náboje v době když mu ještě o nic nejde

            0 0
            • JakeF  

              To bude celkem nuda ve druhym kole, kdyz se tam Andrej nedostane…

              0 0
              • J1RKA  

                tak mi pripada, ze kolem me ted hodne lidi nechce volit komoouse, tak budou v prvnim nerudovou, pac kdyby se tam nahodou dostal i Babis tak aby nemuseli ve druhym volit jinyho kandidata

                evidentne nikdo jine nez tihle tri nemaji sanci na kolo druhy

                0 0
            • AussigBiker  

              Pro dutohlavy to dela dobre, to Ano.

              0 0
    • JakeF  

      :D

      1 0
    • jmaselnik  

      Romďo kurňa, nějak se nám ta vítačka eura rozjela :-D https://www.novinky.cz/…vou-40416971

      0 0
      • roman 3D  

        Andrej to bude mít o to jednodušší, vždyť tu paní nikdo nezná

        1 1
        • J1RKA  

          presne, zadna evidence v STB zadnej zaznam u komousu, co s takou :D

          0 0
    • Kuba78  

      kdyz uz se tu probiralo, ze na Burese se vsechno vi a to je vyhoda.. tak neskodi cas od casu pripomenout, co vsechno se vi, preci jen je toho hodne tak aby nekdo nezapomnel.

      krome ceskeho cirkusu ktery momentalne vysilaji v nasich soudnich sinich je treba nezapomenout, ze pan Bures toci i v mezinarodni koprodukci a chysta se novy serial ve Francii..

      https://twitter.com/…915868000257

      Náměstek finančního prokurátora Antoine Jocteur-Monrozier: “Vyšetřování ohledně pana Babiše se týká legalizace výnosů z daňové trestné činnosti s přitěžujícími okolnostmi”

      0 0
    • roman 3D  

      možná bude lepší když Andrej nevyhraje protože je třeba myslet na to kdo bude dalším premiérem po ostudě Fialové. Karel by mohl být ALE…, Alenka ať řídí finance a Nacher bude mít dost starostí dát dohromady Prahu.

      0 0
      • AussigBiker  

        Pan Babis udela brilantni krok, ze schvalne prohraje druhy kolo. Hloupo souperi – pani, co ji nikdo nezna nebo ex general mu na to skocej a nechaj se zvolit.

        0 0
        • roman 3D  

          je to starej lišák

          0 1
          • J1RKA  

            lisak, mysak Sibenicak nejak jsi to nedopsal do konce

            0 0
      • embi  

        helemese romanek se uz pripravuje na prohru:)

        1 0
        • roman 3D  

          popravdě prezident toho nemá moc co pokazit ALE premiér?, koukněme na Fialu co s českým státem provedl za rok:-(

          0 1
          • Radek Broz  

            Zatim dost dobrý.

            3 2
          • Kuba78  

            je ovsem pomerne velka sance, ze tahle vlada dovladne a nestane se ani premierem, ani prezidentem.

            Pro takovy pripad navrhuji pro jeho marketingovy team treti moznost, nechat se prohlasit dozivotnim ceskym kralem. Mozna pro jistotu cisarem svate rise rimsko-evropske.

            nepredpokladam, ze takove legislativni drobnosti jako ze vubec nejsme monarchie a rimskym cisarem se nelze prohlasit budou jeho oveckam na prekazku..

            0 0
            • roman 3D  

              Velice úspěšná a oblíbená vláda:-))))))

              0 0
              • Esi  

                Je to nejlepší vláda kterou jsme za posledních 8 let meli

                4 3
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 1
              • jmaselnik  

                o její oblíbenosti naštěstí nerozhoduje dezolátní scéna ;-)

                2 2
                • J1RKA  

                  Casto si rikam, co se cloveku < 3D > musi stat, aby se takhle prezentoval

                  0 0
                  • oberleutnant Weiss  

                    Inu – občas se prostě někdo narodí jako *******, to se stává…

                    1 1
                  • Hagner  

                    Polský slevový letáky bez DPH ho úplně vyřadily :-D

                    0 0
                    • J1RKA  

                      Nebo mu nekdo zprovoznil ten 5G chip z vakcine, ma to sice jeste lagy, proto firemni instrukce obcas nedorazi

                      1 0
                      • Hagner  

                        Nebo :-)

                        Ona už ta změna na „3D“ byla divná :-D

                        0 0
                        • J1RKA  

                          Vsak to zapada 3D tiskarna

                          0 0
                  •  
                    Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                    4 3
            • Esi  

              Ještě by mohl být prezidentem Čapího hnízda :-)

              0 0
              • Kuba78  

                i prezident muze mit na hlave peknou korunu..

                5 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            10 1
    • Kuba78  

      Zda se, ze to soveti s podporou Trumpovych republikanu ponekud prekombinovali.. Kongres napric politickymi stranami odklepl Bidenovi na zbrojeni dokonce jeste vyssi castku, nez puvodne pozadoval.

      https://www.novinky.cz/…den-40416978

      Skoro 20bilionový rozpočet zahrnuje zvyšování mezd vojákům o 4,6 procenta, financování nákupů zbraní, lodí a letounů a také podporu Tchaj-wanu, jehož bezpečnost v posledních měsících začala ohrožovat Čína. Balík obsahuje i pomoc Ukrajině, napsala agentura Reuters. Na ni by mělo být z rozpočtu vyčleněno nejméně 800 milionů dolarů (18,4 miliardy korun).

      1 1
    • adam1  

      Včera jsem viděl Fischera a chtěl bych opravit anketu ,místo Danuše pana Fischera

      Dík

      0 0
      • roman 3D  

        Najednou, střídáš názory jak fusekle

        0 0
        • adam1  

          Jo :) jen blázen by neměnil názory :))))

          2 0
      • jIrI___  

        Pan Babiš tímto děkuje za nepřímý hlas :)

        2 0
    • JakeF  

      Seznamte se s potencialnim novym sefem Lesni spravy u zamku Lany.

      Napln prace:

      • prodavat uhynulou zver do Kosteleckych uzenin
      • postarat se o zahradku pani prezidentovy
      1 0
      • J1RKA  

        Zahradku, to bude ono, uz tam dlouho nikdo poradne nehrabnul

        0 0
      • tigermoth  

        To je ten typek co se tehdá převlík za jeho eminenci na jakémsi večírku s Herr und Frau Babisch a vysmíval se na instáči chudině?

        Doufám, že si to pamatuju dobře, považuji se totiž skromně za znalce českého bizáru.

        1 0
        • JakeF  

          Pamatuješ si to přesně :))

          0 0
        • jIrI___  

          Současná vláda se vysmívá i střední třídě a to veřejně, ne na žádné pofiderní platformě. Tenhle pán se vlastně ničím neprovinil :)

          1 5
          • gerrard  

            Jiri pravidelně si teď na tebe Romana3D vzpomenu, když se objevím někde, kde se utrácí peníze. Naposledy na vánočních trzích a chovatelské výstavě v Brně na BVV. Tisíce najíždějících lidí auty, většina v SUV. Nosících plné tašky nákupů.

            Tak asi krize a nějaká hrozná drahota nevypadá. Nebo že by jižní morava na tom byla jinak než sudety a ostravsko?

            1 2
            • mr.garisson  

              Ale je potřeba lidem do hlavy vštěpovat, že je krize. Já ji teda v nákupácích taky moc nevidím. Ani v restauracích nebo kavárnách. Vánoční trhy plné, všichni kelímek v ruce se svařákem za kilčo. Je vcelku mazec, jak na sockách ten náš stát vypadá naprosto jinak než v reálu. :)

              1 0
              • cibi  

                kde je svařák za kilo?

                1 0
                • jIrI___  

                  Tipuju Prahu, třeba tady v Bohumíně je za 50 Kč.

                  0 1
                  • JakeF  

                    Ani na Staromáku… Už teda nevím, kolik přesně, drobný neřeším, ale určitě ne kilo. Nejspíš 70.

                    0 1
                    • Esi  

                      90 stojí svarak na staromaku, teda jestli za poslední dva dny nezdrazil :-)

                      0 0
                      • JakeF  

                        Muze byt, my tam byli v sobotu, ale pamatovat si 90 nebo 70 je pod moji rozlisovaci schopnost. Jen vim, ze to melo dve cislice :))

                        1 0
                        • Esi  

                          Jo jestli stojí 70 nebo 90 je v podstatě jedno když vypiješ tak jeden :-)

                          0 0
                • Hagner  

                  Řekl bych, že 100,– Kč je psychologická hranice ;-) Stejně jako jinde 5,– Euro :-D

                  München – Tollwood 4,50

                  Innsbruck – 4,– – 4,30

                  Brixen 4,–

                  Když člověk vezme, že v Münichu stál 3,50 už před 15 lety, tak se evidentně nikomu nechce tu hranici pokořit :-D

                  1 0
          • tigermoth  

            Já jsem asi nižší střední třída a za téhle vlády se mám asi nejlíp za celý svůj dosavadní život. Skoro by člověk řekl, že na individuální spokojenost nemá nějaká vláda až takový vliv. A jestli se mi někdo vysmívá je mi upřímně u pr.dele:)

            3 0
            • Japhy  

              Já asi taky, mám se pořád stejně co do kvality života, ale reálně poslední rok chudnu. Nehroutím se z toho, mám nějaký polštář a tak nějak tuším jak makroekonomika funguje a jak omezeně se dá kočírovat. Akorát jsem nevolil jak jsem volil abych sledoval jak se dál nesmyslně rozhazuje ze státního.

              4 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
    • iron.hide  

      https://svet.sme.sk/…identke.html

      Keď sa jej v stredajšej diskusnej relácii moderátor Českého rozhlasu spýtal, či si už na nálepku českej Čaputovej zvykla, Nerudová pritakala, zároveň však zdôraznila: „Každá z nás má za sebou iný príbeh. Ja som ekonómka, riadila som univerzitu s rozpočtom dve miliardy (korún) a 1500 zamestnancami. Ona (Čaputová) je právnička, ktorá zabránila skládke.“

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      3 1
    • cubista  

      Dnes má potenciální prezidentka svátek. Tak vše nejlepší a pošlete do historie ty dva komunistický dědky. To píšu jako sám dědek, který se ale nikam netlačí a nikdy nebyl komunistou.

      1 0
      • roman 3D  

        Prezidentem se nemůže stát každý, vítačka eura je toho příkladem

        0 1
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 3
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        1 2
    • Kuba78  

      Dnes asi byla vesela poledni debata v televizi. zda se, ze multiministr cehokoliv a odbornik na cokoliv Havlicek se v ramci predvolebniho boje vydal na tenky led, tedy do debaty 1:1 :-)

      https://twitter.com/…128117325824

      0 0
    • roman 3D  

      Andrej u Xavera, hovoří budoucí prezident, live

      0 0
      • JakeF  

        Toho obtloustlýho ruskýho kolaboranta někdo poslouchá?

        1 1
        • roman 3D  

          Je vidět že tomu vůbec nerozumíš

          0 1
          • JakeF  

            Zdílej neš to ZMAŽOU!!!

            1 0
      • roman 3D  

        tak Andrej u Xavera zabodoval u diváků, po včerejšku má zase o dost hlasů více

        0 0
        • jmaselnik  

          nevim, mrknu na hlasování tady a byť se tady nějací trolíci snažili Bureše podpořit, nevypadá to dobře. Dokonce ani Tvoje milované hovinky to estébákem nevidí moc optimisticky. No a že zabodoval u Xavera, není divu, když pašíka natlačil do RRTV.

          1 1
          • gerrard  

            Mně by teda v první řadě zajímalo, co za lidi jsou schopni se dívat nebo poslouchat Xavera. To snad nikdo normální nedělá. :)

            4 1
            • jmaselnik  

              no ale my se přece bavíme o Burešovo voličích přeci ;-)

              2 0
              • gerrard  

                No jo, ale tam a u Pitomia se právě s IQ bublajícího bahna počítá. :)

                1 1
                • jmaselnik  

                  přesně, šak Romďa píše, že Bureš zabodoval u diváků, jejichž skladbu jsme odhalili :-)

                  0 0
            • kandik psi zub  

              ja to delam. Je potreba znat nepritele. Fascinuje me zejmena sugestivnost jeho otazek :)

              uz nevim kde ho grilovali ze se pta, mirne receno, neobjektivne a on na to ma jednoduchou odpoved. Nejsem novinar, moje xtv, bude se ptat jak chci koho chci. A tenhle clovek pak sedi RRTV a jebe za nekorektnost ct :))))) fakt vtipny.

              1 0
              • tigermoth  

                Já to mám jako svoje guilty plesure.

                0 0
      • Radek Broz  

        Kdo z těch dvou vyhraje v tuhle chvíli říct nejde, ale pro protobabiše už to vypadá naprosto beznadějně.

        0 1
    • Kuba78  

      Pohledte lide, i otevrela se nebesa a Spasitel sestoupil mezi nas..

      „Od rána mě bombardují média a ptají se mě. Musím říct, že od momentu, kdy jsem vstoupil do politiky, mám jediný cíl – aby se lidem žilo lépe. Když vidím, jak vláda málo pomáhá lidem, tak jsem se rozhodl do toho jít,“ řekl Babiš na Nově.

      Zdroj: https://www.idnes.cz/…_domaci_pitt

      Matka tereza je proti nemu ucineny Hanibal Lecter krizeny s Hitlerem, Jezis Kristus bledne zavisti. Mozna mi unikla nejaka novelizace ustavy, ale ta nyni dava moznost prezidentovi platit za lidi faktury?

      1 1
      • JakeF  

        Mozna kdyby vlastnil nejaky potravinarsky firmy, ze by lidem tolik nezdrazoval? :))

        6 0
        • Kuba78  

          kdys naposled kupoval v krame rohliky a salam na fakturu?

          0 0
          • JakeF  

            Ja cilene nic od Andreje nekupuju. Jsou to nekvalitni sracky.

            0 1
            • embi  

              Porid si BMW a na nic jineho ti penize nezbydou:))

              2 0
              • JakeF  

                A pro nakup budu chodit pesky, protoze se neodemkne :D

                1 0
          • Kuba78  

            chtel jsem jen poukazat na to, ze marketingovemu teamu unikla jedna vec – vetsina beznych lidi neplati faktury. Plati mesicne zalohy dodavatelum energii, plati za zbozi na internetu a v krame a dostavaji za to mozna fakturu jako doklad o koupi.

            ale vetsina „obycejnych nasich lidi“ kteri nejsou podnikatele (tech bude mezi jeho volici asi pomalu) se s pojmem faktura ktera se zaplati po jejim vystaveni do nejakeho casoveho useku (tak, aby ji nestihali platit) setkava maximalne jednou rocne pri vyuctovani energii, protoze prijde preplatkove/ne­doplatkove vyuctovani, ktere byva nazvane faktura. A to jeste dostanou jen ti z jeho volicu, kteri bydli ve vlastnim a ne v najmu.

            Babis je zcela odtrzen od reality bezneho zivota, automaticky predpoklada ze vsichni vsechno vsude kupuji na fakturu, aby si to mohli dat do nakladu a snizit danovy zaklad..

            0 0
            • JakeF  

              Nerozumime si…

              Ja psal, ze Babis by mohl pomoct lidem, kdyby vlastnil nejaky potravinarsky firmy a rozhodl se nezdrazovat… Ale prece vsichni vime, ze to nejsou jeho firmy, ale Monike firmy :))

              0 0
              • Kuba78  

                ale rozumime, tohle sem pochopil taky.. tak mozna by mohl doma Moniku poprosit, aby lidem zlevnila.. a kdyby nezlevnila, mohl by ji pak ve svych poradech pekne sepsout ze jako „Monike drahota“ :-)

                Pane Bureši, odkud berete peníze?

                Z nočního stolku.

                A kdo vám je tam dává?

                Moje žena.

                A ta je bere odkud?

                Já jí je dávám.

                A vy máte ty peníze odkud?

                Vždyť říkám, že z nočního stolku.

                4 0
                • mr.garisson  

                  Tam ještě bylo v původní verzi:

                  A ta je bere odkud?

                  Já jí je dávám.

                  A vy máte ty peníze odkud?

                  Pane redaktore, vy stě snaď úplně blbej. Vždyť říkám, že z nočního stolku.

                  0 0
              • liborg1982  

                Máš to blbě: Monike firme :-)

                1 0
    • roman 3D  

      Teď voják komanč na CNN a je to tady vítač eura, bacha na něj

      0 0
      • VojtaXY  

        A ty si myslis, ze dokaze presvedcit vladu, aby zavedla euro?

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • jmaselnik  

        Vítači eura jsou všichni 3 aktuální top kandidáti včetně Bureše. Tak už se vyklidni :D

        0 0
    • JakeF  

      Prodávat kuřata draze a zvyšovat cenu o inflaci, ale zaměstnancům platit minimální mzdu…

      To je určitě firma někoho z ODS. Chtělo by to nějakej protest proti Fialovi.

      4 0
      • KoudakT  

        No co co? Nepodporuje poptávkou taženou inflaci. Jen tu nabídkovou…

        1 0
      • Slavik  

        Samozřejmě, že pan nemajitel u toho bude kvičet, že všichni kradnú…

        0 0
      • J1RKA  

        tak provoz obytnake neco stoji

        1 0
      • jIrI___  

        Tady na severu zcela běžná mzda na dělnické pozici mimo automotive obor, nad kterou není potřeba se pozastavovat. K pozastavení je však u inzerátu to, že taková mzda je nabízena u Brna…

        0 1
        • liborg1982  

          No to asi není běžné. Navíc to mají tak nejspíš schválně. Nikdo se nepřihlásí a vezou tam nějaké Mongoly nebo koho.

          0 0
        • nooski  

          Ale to je zajímavé, že jsem nic podobného nenašel. Byly by odkazy na ty běžné mzdy?

          0 0
          • jIrI___  

            Jak bych mohl dát odkazy, když na internetech inzerují v podstatě pouze automotive podniky? Mohl bych ti vyfotit nástěnku u nás v továrně, ale nejsem si jistý, zda by to nebylo proti předpisu týkajícího se vynášení interních informací, riskovat to nebudu. Už dlouho si všímám, že hodně lidí z B-F žije úplně mimo realitu, tak jsem chtěl pouze poukázat na to, jak to chodí mezi plebs v jednom z nejméně atraktivních regionů v ČR. A následně jsem uvedl, že pro druhé největší město ČR není daná mzda odpovídající, na čemž se asi shodneme.

            0 1
            • gerrard  

              Za 1. Modřice nejsou Brno to jenom pro pořádek :)

              za 2. je to práce, kterou může dělat kdokoliv

              za 3. je to nabídka práce, otázka je kolik lidí se jim tam přihlásí a kolik z nich bude moraváků, jezdím kolem a češtinu u lidí co z tama chodí moc nepočut

              1 0
        • tigermoth  

          Promiň, ale tohle nemyslíš vážně, že? Dělníků mám ve své bublině desítky, ale za tohle by nikdo z nich nevstal ze židle. To není ani nástupka, ani na mačkání zeleného tlačítka. Opavsko, čili míra sudetskosti vyšší než u vás.

          0 1
          • VojtaXY  

            Staci si neplest Prusko se Sudety

            0 0
            • roman 3D  

              pro některé trocha historie

              https://hotelove.cz/sudety-mapa/

              1 1
              • VojtaXY  

                na te mape jde videt, ze opavsko uz nejsou sudety, ale pruske zeme

                0 0
                • tigermoth  

                  Děkuju za kartografické okénko, bohužel ale musím nějaké miskoncepty trochu poupravit, historicky je kus dnešního Opavska (Hlučínsko, tedy to za řekou) pruský, to je jasné, a po záboru se stal přímo součástí Altreichu, nikoli Sudetenlandu, což ale neplatí o zbytku regionu. A děkuju za zajímavý odkaz, doporučuju prohlédnout si i mapy socioekonomických jevů a koneckonců i tu rajchovou mapu, co všechno do Sudetenlandu nakonec spadlo. Landkreis Troppau? Nikdo nic?? Pánové pánové, pozor na ty termity… :/

                  0 0
      • Kuba78  

        letos je minimalni mzda 16200, tedy pan nemajitel je stedry, dava vice nez je minimalni mzda.. pristi rok uz bude muset pritlacit, protoze se zveda na 17300. Predpokladam ze pokud nekdo nastoupi „ihned“ jak tam pisou, tak od ledna az mu to budou muset zvednout mu vodnanske HR s velkou slavou sdeli „jsme s vami spokojeni, zvysujeme vam sami plat o nekolik procent jiz po 14 dnech, takovej jste dobrej!“

        2 0
        • J1RKA  

          no ono tohle ma i druhou stranu mince

          0 0
    • liborg1982  

      Techniky dotaz. Obvykle se p. Pavel titulován jako „generál Pavel“. Jasně získal hodnost armádního generála. Nemělo by to ale být „generál ve výslužbě Pavel“? Jak je to správně?

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • roman 3D  

        a proč?, Andrej taky není titulován Andrej oligarcha miliardář

        0 1
        • VojtaXY  

          Protoze oligarcha je negativni pojmenovani, zatimco general je pozitivni pripadne neutralni. Zalezi na nalade lidi.

          0 1
        • jmaselnik  

          Ale ani estébák, což jediný jeho „čestně“ získaný. Jemu je zrovna bez titulů líp :)

          1 0
        • Kuba78  

          technicka poznamka. pokud by se meli spravne titulovat, tak asi takto:

          Pavel – pane generale ve vysluzbe

          Nerudova – pani byvala rektorko

          Babis – pane obzalovany, vstante!

          16 1
      • J1RKA  

        jak bys pak tituloval Babise?

        0 0
        • liborg1982  

          Sem se zeptal a ty odpovíš další otázkou.

          0 0
          • J1RKA  

            chtel jsem to napsat jinak, promin, nemyslim, ze jeto spravne, pak bys musel titulovat treba doktore v duchodu, myslis, zeto ma logiku, nebo byto platilo jenom v pripade generalu < vojaku >

            0 0
            • liborg1982  

              Proto sem taky na začátku psal p. Pavel. Mimo armádu má hodnost nějaký smysl? Akademický titul je, dle mého, něco trochu jiného.

              Takže já bych se měl titulovat „inženýr desátník liborg“. :-)

              0 0
              • VojtaXY  

                Akademicky titul ma zasse smysl jenom na akademicke pude.

                Oboji ma taky duvod, v rozhovoru/clanku, tykajiciho se pusobnosti, kde ten titul ma smysl.

                0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                2 0
        • embi  

          pica slovenska estebacka

          0 1
      • Radek Broz  

        Správně je to: „soudruh generál ve výslužbě Pavel“

        0 2
        • Dr.Watson  

          Přesně, jednou soudruh, navždy soudruh. To je jak s děvkami…

          0 1
          • gerrard  

            By mně zajímalo kolik těch mladých dynamických co se nad těma kariérníma komunistama pohoršuje by v té době cpalo hlavu do ****** komunistické strany, aby se měli líp. :) Mám své tipy.

            3 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 1
    • Dr.Watson  

      Tak ještě, že nikdo na BF nechtěl volit Denisku, to by byla diskriminace a zase by se to řešilo :D

      1 0
    • Radek Broz  

      Nejlepší by samozřejmě bylo přímou volbu zrušit, ale snad se to do tý příští alepoň nějak líp ošetří, aby nedocházelo k těmhle čachrům s kandidátama. Tohle je fakt jak v banánový republice.

      1 0
      • roman 3D  

        naštěstí ta doba je pryč že by volila prezidenta třeba pekarová

        0 0
        • Radek Broz  

          Zatímco teď ho může volit nějakej dement, co má dva zuby a pět tříd:)

          2 0
          • roman 3D  

            ano, to je v naprostém pořádku, mnohem epší než se povyšovat a myslet si že je někdo něco lepšolid

            0 0
            • tigermoth  

              Podle téhle logiky by na post ředitele velké firmy měl být vybírán kandidát ne komisí představenstva na základě kvalifikace a referencí, ale nějakým plebiscitem mezi chlapama u lisů. Není to povyšování, pracovníci jsou stejně nepostradatelní jako ředitel, ale to ještě neznamená, že by ho měli vybírat. Na to kvalifikovaní nejsou.

              Upřímně řečeno, je těžké ubránit se pocitu určité nadřazenosti, když člověk některé takové příspěvky čte. Sorry, not sorry.

              0 0
              • J1RKA  

                Tak fsichni vime, ze pokud ve firme bude 14 dni chybet uklizecka, bude tam daleko vetsi bordel nezli, kdyz bude chybet obchodni rediel, a votom to je :DD

                0 1
              • VojtaXY  

                Idealni zpusob povyseni je podle budoucich podrizenych. Pro Nejvyssi funkce je ale problem, ze ve firme neni moc lidi s dostatecnou kvalifikaci.

                0 0
        • J1RKA  

          a proc je predsedkyne?

          0 0
          • roman 3D  

            tak to bych chtěl taky vědět, slepenec no,

            0 0
        • VojtaXY  

          a ona nemuze volit prezidenta?

          0 0
        • mr.garisson  

          Ona nemůže k volbám? Nějak se do toho začínáš zamotávat. :D

          1 0
      • gerrard  

        Si vzpomeň co těm přímým volbám předcházelo, co to byl za šaškec. To je taky jedno z přiložených polínek díky nimž na hradě 10 roků smrdí Miloš a ve Strakovce smrděl Babiš. Přímá volba vypadala jako super nápad, no už si to taky nemyslím.

        0 0
    • jmaselnik  

      Tak Rohanová nakonec kandidovat nesmí, do hry se vrací Diviš: https://domaci.hn.cz/…le-rohanovou

      0 0
      • roman 3D  

        hlavně zelená guma by se měl začít bát, ve druhým kole si ji Andrej namaže na chleba v diskuzích

        https://www.seznamzpravy.cz/…ncemi-221215#…

        0 0
        • mr.garisson  

          Já si na ty diskuse těším. Bude to i s překladem do češtiny? :)

          3 1
          • gerrard  

            :) Si pokaždé vzpomenu na toho nešťastného znakovače co se za kovidu pokoušel znakovat Babišovo blábolení. Vypadal pokaždé strašně zoufale. :)

            0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
    • roman 3D  

      koukám že v Praze je to už na dobrá cestě a spolupráce ODS (bez Fialy a podobných myslitelů, tedy s Blažkem a Kubou) bude brzy pokračovat i ve zbytku naší zemi

      https://www.novinky.cz/…ahy-40417361#…

      0 0
      • roman 3D  

        copak na to říká fialka s rakušanem a jurečkou spolu s pekarovou:-))))

        0 0
        • mr.garisson  

          Trpíš samomluvou?

          0 0
          • roman 3D  

            já stejně ostatní moc pozorně nečtu, klidně si podiskutuji sám se sebou:-)

            1 0
            • mr.garisson  

              To je hustokrutopřísný. Myslím, že tohle je po dlouhé době slušný level.

              2 0
              • VojtaXY  

                Nasel prispevek, se kterym souhlasil, tak na to odpovedel. To ze to byl jeho prispevek neresil.

                0 0
                • tigermoth  

                  Nebo zapoměl přehodit účet, ale to už jsou konspirace.

                  0 0
                  • Melvin  

                    Přesně tohle mě napadlo. A myslím, že už mu někde JakeF přípomínal, že si zapomněl přepnout účet. :-)

                    0 0
                    • JakeF  

                      Jeste se mu to stane parkrat a Mara mu neproplati fakturu…

                      0 0
    • embi  

      https://www.seznamzpravy.cz/…stich-221308

      čím nižší úroveň vzdělání, tím popularita Babiše roste :) Čím to bude? :-)

      2 0
      • mr.garisson  

        Tak to je. Babiš slibuje něco, co jeho cílová skupina nebude ověřovat a tak to zaobalí do líbivých frází a hle, máme najednou kampaň-nekampaň. Uvidíme, kolik se jich ve skutečnosti AB podaří nahnat k volbám. Ono jedna věc jsou preference a ankety „koho byste volil/a“, ale druhá věc, zda tito lidé vůbec přijdou k volbám.

        0 0
    • JakeF  

      https://echo24.cz/…razuje-jidlo

      Ach jo, zase ten Fiala zdražuje chudákům matkám samoživitelkám jí­dlo…

      0 1
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • J1RKA  

        no vsak, minimalne ho k tomu vlada donutila, a zase muze vykrikovat jak je draho, tj proste pecka, zdrazis kurata, svedes to na vladu, vydelas a jeste oto opres svoji kampan :D jeto filuta ten trestne stihanej kandidat

        1 0
      • Kuba78  

        asi by mel Fiala verejne vyzvat poslance Babise, aby doma poprosil soudruzku manzelku majitelku holdingu Agrofert, zda by neprestala lidem zdrazovat jidlo.. at se verejne ukaze, kdo doma nosi sukni :-)

        2 1
        • JakeF  

          Hlavně aby se nezeptal, kdo doma sukni sundavá… To by měl zahradník těžký chvilky :))

          2 2
        • roman 3D  

          kdyby jsi byl někdy pozorný, tak by jsi věděl že nejvíc zdražují ti darmožrouti u kterých nakupujete, výrobce musí zdražit když má nejdražší elektřinu a plyn v eu, drahý paliva atd.

          Příště se lépe připrav:-)

          0 1
          • JakeF  

            Tak hlavně se musí vydělat na zámeček ve Francii… A viděl jsi, jak jsou takový zámky ve Francii díky Fialovi drahý?!?

            0 0
          • J1RKA  

            Asi uz ti dochazeji pilulky, jak tak ctu

            0 0
          • jmaselnik  

            kdybys přečetl aspoň ten článek ve vlákně, v němž se bavíš, nemusel bys ze sebe dělat troubu…ah wait…;-)

            0 0
          • mr.garisson  

            Možná by to chtělo číst seriozní analýzy a ne Máňu na Facebooku. Pak bys pochopil některé souvisosti, které neustále vynecháváš a zjednodušuješ tak celý proces na: „vláda může za můj pos-ranej život a drahej benzín“.

            https://www.cnb.cz/…-v-eurozone/

            0 0
            • roman 3D  

              Mám dobrej a veselej život a levný paliva:-), ale většina lidu nemá

              0 0
              • J1RKA  

                Jakto ze ty jo, Babis ne? proc ma drahej plyn, elektrinu a paliva, jak pises. To sou veci

                0 0
              • liborg1982  

                Jo levné palivo. To myslíš jako co? Benzín, co už zase stojí stejně jako v PL? Nebo uhlí co u nás z PL jezdí nakupovat? Či něco jiného?

                A srandy a vesela je tu všude plno.

                0 0
          • gersa  

            Četl jsi ten článek?

            Oh Wait, to ty vlastně nemusíš.....

            Přemýšlím, kolik mozkových buněk musí mít živočich jako ty aby dostal řidičák a ve zdraví dojel do Polska

            0 0
            • ratel  

              No on to bude prvok s trávicí soustavou specializovanou na koblihe, tam neni co resit. Krome toho je schopen vnimat levne polske šmakulady a benzin.

              0 1
    • roman 3D  

      Tak už soudruh voják ví že nerudová je trubka a Andrej bude lepší volba https://www.novinky.cz/

      0 0
      • JakeF  

        Šikovná taktika. Potřebuje si nalákat nerozhodnutý voliče, co rozhodujou mezi Andrejem a ním… Takhle bude druhý kolo Pavel x Nerudová.

        0 1
        • J1RKA  

          To on nepochopi, nejsou koblihe

          0 1
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    • cubista  

      Netušil jsem, že manželka generála v.v. Pavla je vojanda a bývalá členka KSČ. Navíc značně naivní, když věřila tomu, co komunisté říkali. Citace z rozhovoru: Žili jsme v nějaké době, kdy jsme si mysleli, že to, co nám říkají, tak prostě je. Byla to naše naivita. Že by další z nevydařených „prvních dám“?

      Zdroj: https://www.idnes.cz/…by-2023_misl

      0 0
    • J1RKA  

      https://zpravy.aktualne.cz/…c1f6b220ee8/

      aneb dva komici, tj takovej putler model :D

      0 0
    • gersa  

      Agent 007, tohle mě dnes rozsekalo

      2 1
    • gersa  

      A přihodím ještě jeden nekorektní

      4 0
    • J1RKA  

      Tak Babis aspon nemusi resit jestli je synek jeho :D

      0 0
      • tigermoth  

        Akorát fotr ty věci pronáší za kecpultem a padesáti kamerama a hromadou poslanců a bez papíru na hlavu. Imho má ještě mladej co dohánět.

        2 1
      • Kuba78  

        farmakologie dokaze divy.. spravny koktejl a i normalni bystry clovek se zmeni ve slintajici monstrum, ktere bude vsem tvrdit ze je motyl emanuel.

        Bures je naprosty sociopat a psychopat, neni jediny duvod si nemyslet ze by takovou vec nedokazal udelat.

        2 2
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    • Kuba78  

      Zuřivé seniorky se porvaly o to, kdo uplete Babišovi čepici. Vzduchem létaly pletací jehly i zubní protézy

      https://www.reflex.cz/…protezy.html

      1 0
      • roman 3D  

        hlavně aby všichni babičky a děděčkové přišli k volbám, to pak už je půl hotovo:-))),,

        včera večer jsem na CNN poslouchal tu nerudovou a to se fakt nedá, sorry jako, to i ten voják komouš má nějakou úroveň, minulost teda hroznou

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • Radek Broz  

          Každopádně jich díky panubabišovi přijde o cca 30k míň.

          2 1
    • kandik psi zub  

      Kampan se evidentne priostruje. Dneska me Danuše navstivila ve snu.......no co rict, byla něžná :)

      Jenom se bojim, jestli podobnou taktiku budou zkouset i ostatni kandidati, ufff

      https://youtu.be/dGCTAMpUh5U?…

      0 0
      • jmaselnik  

        tak to je řádně horká fáze kampaně ;-)

        1 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • kandik psi zub  

        Tak ted mi zena hlasi, a fakt si nedelam pjdel, ze ji dneska v noci navstivil Hilser. Na otazku „no a?“ zklamane procedila ze jen placal nejaky morality.......

        0 0
    • roman 3D  

      Topol zabodoval:-)))

      https://zitrek.cz/…e-ji-vysmal/?…

      0 0
    • Kuba78  

      Andrej Babis se jako prezidentsky kandidat konecne vydal do prvni debaty. Pro zacatek si vybral dost tezke, chytre a zvidave publikum, taky je videt ze mu to moc nejde, ale snazi se..

      https://twitter.com/…329689534467

      https://twitter.com/…728577687552

      6 0
      • jmaselnik  

        to je prostě úžasný. Blbý je, že jeho voličům to bude připadat cajk, Romďa Čapka nebo planety taky nedá :-)

        1 0
      • gerrard  

        To si natočil sám, aby se víc identifikoval s „koblížkama“ a zíslaů si jejich sympatie. :)

        0 0
        • tigermoth  

          Něco možná věděl, ale schválně to dodrbal, aby se mu lidi smáli. Tím dojde k tomu jevu, že se se s ním ztotožní další lidi, kterým se ve škole taky posmívali, posmívali se jim i v práci a teď se jim posmívají ti „lepšolidi“ na internetech. Utvrzuje si svůj elektrorát.

          0 0
          • Kuba78  

            inu, i to je mozne, ale pak PR a marketing vetsinou radi, aby vetsinu odpovedel, ale mensi cast nevedel, ci „nevedel presne“ – tim se profiluje jako nekdo kdo neni uplne hloupy, ale zaroven neni prechytraly a nepovysuje se nad bezny lid s tim ze vi vsechno. Takze nejake marginalie nebo neco, co smrdi prilis encyklopedickymi znalostmi proste reknes nepresne nebo priznas ze nevis, i kdyz vis.

            Ovsem, pokud jako kandidat na prezidenta, coz je hlavne kulturni funkce, odpovidas ze Slunce a Mesic jsou planety, krava ma zaludek na vyrobu mlika (notabene jako nejvetsi producent v republice), nevis kdo je jaroslav Hasek, profilujes se nikoliv jako lidovy kandidat, ale jako zaostaly debil. Jeste mohl tvrdit ze oponu narodniho divadla schoval Kalousek takze si nemuzes precist co se tam pise – mimochodem ten napis je nad oponou, ne na ni, spravna odpoved na otazku tedy neni „narod sobe“ ale „V.Hynais, vpravo dole“.

            Druha extrem je snazit se predstirat ze vis vse – pokud je pravda to, ze ten test s NATO a armadou Nerudova opisovala z tahaku, uskodi ji to medialne daleko vic, nez kdyz prizna ze nevi kolik presne je rozpocet MO (schvalne, kdo z vas to tady vi tak presne jak to tipla – nikdo).

            0 0
            • tigermoth  

              Nedá se než souhlasit. Druhá varianta je ale to, že je to opravdu takový pitomec – a to je docela děsivé.

              0 0
        • jIrI___  

          Tak nějak, taky mi to připadá jako skvěle promyšlená část kampaně. Na mě osobně zapůsobil, prostě člověk z lidu, žádný akademický všeználek.

          1 1
          • kandik psi zub  

            Všeználek??? to si jako delas prdel?

            0 0
            • Esi  

              No nevím taky bych řekl ze člověk kandidující na prezidenta by měl mít všeobecný přehled a učivo prvního stupně základní školy do kterého patří planety sluneční soustavy by tak nějak měl zvládnout se cti, odpustil bych mu to Pluto, ještě já jsem se učil ze to planeta je, mám děti které se už ve škole učili ze není tak si pamatuju ze momentálně není a třeba zase za par let bude. Ale ty ostatní bláboly, to není nic jiného než jeho ostuda

              0 1
              • kandik psi zub  

                je to za A marketing aby byl furt videt v mediich, za kazdou cenu, coz je uz leta jeho strategie. Za B takovyhle hrany neznalstvi bude konvenovat s prominutim blbum – hele je jako my, ten je nas. Za C je fakt takova guma. Celej zivot resil jen co stoji tuna cpavku nebo vagon LTO, a na koho je potreba jeste dopsat slozku.

                Proboha snad volime toho nejlepsiho z nas ne? No dobre:), tak aspon z tech co se prihlasili.

                0 0
                • JFtryall  

                  C je spravne, ale prej pocitat neumi, pocitac neovlada a cervena knizka z centralniho planovani taky nesouhlasi.

                  0 0
          • J1RKA  

            Tak to mas v zivote vyhodu, kdyz te zaujme takovej kaspar :D

            1 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
          • Radek Broz  

            Jsi zpět ve formě! :D

            1 0
          • nooski  

            Škoda, že tento retardovaný prosťáček je pro některé volitelný. Já věděl, že blbý až to práská dveřma, ale tohle jsem nečekal. Teď máme na hradě senilní pomstychtivou kreaturu, ale hodit to imbecilnímu mamlasovi, který postrádá i základní sociální inteligenci, to by byl náš národ fakt v háji.

            4 2
            • jIrI___  

              Nazývat jednoho z nejúspěšnějších a nejbohatších obyvatel ČR „retardovaným prosťáčkem“… No, sebevědomí ti rozhodně nechybí, to se dnes u mladých nosí, ale trocha pokory by taky neuškodila.

              1 2
              • Radek Broz  

                V naší zemi se bohatým může stát i retardovaný prosťáček. Když je to teda dostatečně velkej gagnster s komoušskym fotrem v zádech.

                2 0
              • nooski  

                Pokud si dobre pamatuju, tak jsi mladsi jak ja ;-) Pokoru mam, ale ne k lumpovi, ktery by mel sedet a ne kandidovat na prezidenta.

                0 0
                • roman 3D  

                  Zvykneš si, pár týdnů až bude prezidentem tak se ti uleví:-))

                  0 3
                  •  
                    Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                    0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
              • Sooree  

                To určitě, pokory estébáckýmu a mafiánskýmu zločincovi by se nám zachtělo. :D Ten zmrt měl dávno sedět do konce života v chládku.

                A úspěch je subjektivní.

                0 0
                • roman 3D  

                  I ty si nakonec zvykneš:-))

                  0 0
                  • tigermoth  

                    Člověk si zvykne i na šibenici, to není nic mimořádného. Když to dopadne blbě a Bába zneuctí svou zadnicí už tak dost zneuctěné prezidenské křeslo a lůza se rozkvičí blahem, budu jim to přát. Vždyť ta sorta lidí málokdy užije nějakou radost. No a když to dopadne dobře, budou si zase muset zvykat oni.

                    1 0
                    • roman 3D  

                      Jak víš že nejsi lůza ty?, že budeš volit Nerudovou nebo tunu zelenou?

                      0 0
                      • tigermoth  

                        To je řečnická otázka, že ano?

                        0 0
                      • hawrda  

                        Protože definici lůzy jsou lidé jako ty.

                        Tak to proste je:)))))))))).

                        0 3
                        • Kuba78  

                          Roman neni luza. na to se dokaze az prilis stylisticky a gramaticky spravne vyjadrovat. Roman je jen clovek, kteryho velmi bavi vas vsechny provokovat, takovy skodoliby troll a vy mu na to skacete.

                          Skutecna luze se obcas ukazuje treba na tech Vrabelovo demonstracich.. nebo na Buresovo „setkani s obcany“. ne vsichni samozrejme, ale da se tam najit celkem dost kousku.

                          1 1
                          • tigermoth  

                            Ne každý, komu imponuje Babiš, je lůza, ale všem lůzákům imponuje Babiš (z množiny kandidátů)

                            0 0
                            • VojtaXY  

                              To neni pravda, te horsi casti luzy imponuje Basta

                              2 0
                              • hawrda  

                                Však Roman má nahoře v anketě Baštu zaskrtnuteho.

                                0 0
                                • roman 3D  

                                  Přesně, asi to do druhého kola nevyjde, pak je třeba volit pragmaticky politicky zkušeného a úspěšného kandidáta co v životě něco dokázal a vybudoval

                                  0 0
                                  • hawrda  

                                    Jen si posluž.

                                    0 0
                                  • Kubajsu  

                                    Nechtěl si napsat ukradl a vytuneloval?

                                    2 0
                                    • roman 3D  

                                      Nějaký důkaz máš?

                                      1 2
                                      • Kubajsu  

                                        Máš tady toho dost. Že někdo zařídil poztrácení spisů, rozpuštění policejních útvarů a další, neznamená, že se to nestalo.

                                        0 0
                                        • roman 3D  

                                          Nějajé doměnky pumpičkářů nejsou žádný důkaz

                                          0 1
                                          •  
                                            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                                            2 2
                          • roman 3D  

                            Ty ale vedeš kolikrát ses chytil na udičku-:)

                            0 0
                            • Kuba78  

                              Romiku.. tuhle hru muzou hrat i dva a obcas mivam rozvernou naladu tak proc te nepopichnout a neudelat ti radost.. Nekaz si to, ju?

                              0 0
              • gerrard  

                Myslis toho pane jehoz firmy maji skoro 50 milard nauverovano?

                0 0
                • tigermoth  

                  To není problém Báby, to je už problém věřitelů :)

                  0 0
      • mastihuba  

        to je příspěvek do sodomy :D

        0 0
      • mr.garisson  

        Řekněte mi, že je to fake, to není možný. :D Jak řekl Romča, v debatě si Andyho namažou na chleba, oh wait, nebylo to obráceně? :D :D :D

        0 0
        • gerrard  

          Se podívej, jak je to natočené a sestříhané, jasný úmysl. :)

          0 0
        • Kuba78  

          tak jak jsem rikal, pro zacatek je to velmi, velmi tezke publikum. Mozna to chtelo zacit s necim jednodussim. Treba nejaky ustav pro choromyslne..

          0 0
          • mr.garisson  

            Ale to by pak hrozilo, že si ho v tom ústavu rovnou nechají. ;)

            0 0
            • gersa  

              Ale to by unikl všem soudům a zase by to byla jen kampaň

              1 0
              • mr.garisson  
                1. Byl by zavřenej.
                2. Může vyřvávat a natáčet čau lidi, ale kdo uvěří bláznovi.
                3. Jako nesvéprávný blázen by byl skutečný nemajitel.
                0 0
      • gersa  

        Ty vole, tomu se nedá ani smát

        Tady může být premiérem každý, i ti co jsou vytištěni na tiskárně

        0 0
      • JFtryall  

        Zlatej fond Twitteru tohle. :-D

        0 0
      • Stingray  

        Tohle je velký WTF:-/

        0 0
      • ratel  

        Ne, to není možné…:-). To musí být fake news toto. Kde to natočili? A co říká Roman?

        0 0
      • cubista  

        Ukázka, kam až jsme se to dostali. Typický pastevec z východu.

        0 0
        • ratel  

          Neurazet pastevce prosím…

          1 0
        • Kuba78  

          tak zrovna pastevec by asi vedel, kolik ma krava zaludku a netvrdil by, ze v nich vyrabi mleko.. ale je pravda, ze pro funkci pastevce asi neni treba vedet, kdo namaloval oponu narodniho divadla. I kdyz.. i pastevec na pastve muze si cisti Vergilia v originale.

          0 0
          • cubista  

            Hlavně pastevec nekandiduje na prezidenta. Vůbec je tragické, kolik poměrně hloupých lidí je ve špičce politiky.

            0 0
            • jmaselnik  

              jeden pastevec z východu kdysi vládl od Číny po Ukrajinu :-)

              0 0
            • mr.garisson  

              Si zapamatuj. Chytrej a slušnej člověk nejde do politiky. :)

              1 0
      • Radek Broz  

        Každopádně plusovej bod za Pluto!

        0 0
      • gersa  

        Znalosti ten pán má, to nemohu říci :)

        1 0
      • gersa  

        Doufám, že Bureš bude prezidentem až bude Slunce planetou a kravám poteče mléko ze žaludku

        2 0
    • Kuba78  

      zase jsou soveti o krok pred nami, jak pise tento flastenec.. Fyjalovo vlado, otstup nebo zacni tisknout taki :-)

      https://twitter.com/…254541918218

      PS jsem na vazkach, puvodne jsem myslel ze to trolling, ale chapu ze sance, ze to nekdo mysli vazne neni uplne mala..

      0 0
      • mr.garisson  

        Asi mu nedochází fakt, že když vláda začne tisknout příděly na potraviny, tak jde do tuhýho. :D Ale necháme je žít ve svém vlastním světě.

        0 0
    • embi  

      Tematicke k tem volbam:) A tema na zamysleni pro zaryte demokraty.

      1 1
      • JakeF  

        Ale “socialni smir”, oni na to prece maj narok :D

        1 0
    • hawrda  

      Prezident všech romanů :D

      https://www.idnes.cz/…_domaci_vajo

      0 0
    • Kuba78  

      Ostatni kandidati jiz reaguji na Babisovu prvni ostrou prezidentskou debatu. General Pavel usnadnuje slibem, ze se nebude v prime debate ptat Babise na tezka a kontroverzi temata.

      https://twitter.com/…931515109381

      PS: best of twitter:

      U tabule dítě stálo,

      z plna hrdla hýkalo,

      prezidentem si být přálo,

      do vězení nechtělo.

      Řekni, kde se dojí kráva,

      hrej si, tu máš roláček.

      Špatné odpovědi dává,

      ten malý estébáček.

      Je to skandál, lidé křičí,

      jsou ve špatné náladě.

      Jeho volič? Ten má v pí*i.

      Uvidíme se na Hradě.

      4 0
    • cubista  

      Včera jsem poslouchal na ČT24 rozhovor s Fischerem. A položil jsem si otázku, proč on nemá podporu a Nerudová nebo Pavel ano. Přitom z těch tří mi přijde nejvhodnější. Nejlepší bude se vykašlat na průzkumy a volit svou hlavou.

      2 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        1 1
      • ceo  

        Problém je, že Babiš má stabilní voličskou základnu, zatímco hlasy pro Fischera uberou Nerudové a Pavlovi, mezi kterými se většina ostatních pohybuje.

        Ve druhém kole tak bude Babiš vs Nerudova nebo Pavel, takže to bude volba proti Babišovi

        Pokud se hlasy budou víc koncentrovat na Nerudovou nebo Pavla, je šance, že druhé kolo bude právě Nerudova nebo Pavel a budeme vybírat mezi 2 demokratickými kandidáty.

        Fischer by byl podle mě dobrý prezident. Karty jsou ale rozdané. Na hrad to nedotáhne, být podle naší bubliny by mohl. Proletariát mu nerozumí. Ostatně podle mě pokud dnes kandidoval Havel, prezidentem by se nestal. Podporu měl jako tvář revoluce, ne pro něj samotného. S Klausem pravidelně prohrával…

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 1
    • roman 3D  

      Právě na CNN dává Miloš pěknou bídu vojákovi komoušovi a nerudové:-)

      1 0
      • Kuba78  

        Netusim co rika, nedivam se, ale pokud je to pravda tak jedine dobre. Cim vic bude Mlha kricet prskat a plivat jedovate sliny, tim vic normalnich lidi nasere jeste vic nez normalne a donuti je jit k volbam a tim vetsi bude cast volicu, kteri proste nechteji ani burese ani bastu ani stredulu (coz jsou zemanovi kone).

        Takze za me jedine dobre..

        1 0
        • roman 3D  

          Normální lidi jsou právě už nasraní, na vládu a její nicnedělání, nepotřebují ještě neschopní loutku jako prezidenta

          0 1
          • ceo  

            Uvědomuješ si, že větší loutka než současný zapšklý dědek voděný Nejedlým a Mynářem je obtížně představitelná

            0 2
          • Kuba78  

            Asi to musela byt velka legrace podle toho do tu pisou. A asi dost zoufaly pokus, kdyz kvuli tomu Mlhu rozmrazili z hibernace..

            https://www.idnes.cz/…6_domaci_vlc

            1 1
          • embi  

            hahahah. A co za těch 8 let udělal pro ty normální lidi Zeman? Řekni konkrétně.

            1 0
            • ceo  

              Všechny s IQ nad úrovní prvoka a alespoň elementární slušností a morálkou spojit proti sobě.

              Pro nepolitika se s kreaturama jako Mlha, celá SPD, dá udělat jediné – úplně je ignorovat… Čím víc ignorace, tím slabší budou

              1 1
    • roman 3D  

      Tak voják komouš už ztrácí 7% na Andreje, se dalo čekat

      0 0
      • J1RKA  

        ti prislo faxem?

        0 0
        • roman 3D  

          Mám puštěno CNN:-)

          0 0
          • liborg1982  

            Na CNN to řeší, nebo se díváš na Prima News?

            2 0
          • tigermoth  

            Prý CNN :D :D

            0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 2
      • Esi  

        Je krásný jak tobě vadí že General byl v KSČ to Andrej by nic takového určitě neudělal :-)

        1 0
        • J1RKA  

          on tam byl nasazenej jako agent, jeho cilem bylo komunisty rozvratit, tomu nerozumis :DDD

          0 0
        • roman 3D  

          Od vojáka a zarytýho komouše se nedají čekat dobré věci, navíc už vypadává ze hry o druhé kolo, program antibabiš, s tím si už nevystačí

          0 0
          • liborg1982  

            A ty teď Koblížku najednou věříš průzkumům?

            0 0
            • roman 3D  

              Asi aktuální průzkum vzal zdejším obdivovatelům vojáka komouše vítr z plachet, či jste čekali, že do druhého kola postoupí vítačka eura s vojákem?:-))

              0 0
              • liborg1982  

                Ale já Koblížku píši o něčem jiném. Že se ti průzkumy hodí jen někdy.

                Navíc nerozumím, proč si mě uložil do nějaké škatulky, která neodpovídá realitě?

                0 0
                • roman 3D  

                  Sorry jako já Andreje budu volit až ve druhým:-)

                  0 0
                  • liborg1982  

                    To Koblížku samozřejmě víme. Už si to tu napsal mnohokrát.

                    0 0
    • J1RKA  

      Ted mluvil eman v telce, ze mu vyndali po roce sondu z bricha, prej si neumime predstavit to utrpeni, pane prezidente, verte dovedeme, uz se na vas musime koukat a poslouchat 2 volebni obdobi, takze mi dostanem darek pozdeji, papaa

      3 2
      • roman 3D  

        Ano, Andrej bude důstojným nástupce pana prezidenta Miloše

        Nezapomeň že karma je zdarma když se tak ošlivě vyjadřuješ o zdravotních problémech někoho komu nemůžeš okopávat ani kotníčky:-(

        0 0
        • Kuba78  

          ciste technicka, okopavani kotnicku vozickari je jak svitit baterkou slepci do oci – asi celkem skodolibe, ale nic z toho..

          1 2
          • roman 3D  

            Můj kámoš řidič kamiónu má pravdu že cyklisty nazývá kolomrdi, asi mu udělám výcuc zdejší kultury

            0 0
            • Esi  

              Jo zato kamioňáci to je výkvět silnic. Jeden slušnější a ohleduplnější řidič vedle druhého :-)

              0 0
              • Japhy  

                Žere to z misky, ochcává pneumatiky a spí to v boudě, co je to?

                2 1
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
            • J1RKA  

              Ale no tak, trocha sebeovladani pytliku

              0 0
            • makimaki  

              Nehazej všechny do jednoho pytle, to je ukázka primitivniho myšlení. Máš na víc, kobliho. A kultura bude!

              0 0
        • liborg1982  

          Použít v jedné větě Miloše, Andreje a důstojnost… To chce hodně osobní odvahy Koblížku. :-)

          0 2
          • VojtaXY  

            A co treba Milos i Andrej ztratili dustojnost pred davnymi veky?

            0 0
            • liborg1982  

              V takovéto souvislosti by to být mohlo :-)

              0 0
        • J1RKA  

          No, a co kdyz znam lidi, kteri ho znaji jeste jako skolaka, a asi tak trochu tusim cj to za cloveka, charakter mas jeden, ten tezko zmenis.

          0 0
        • mikub  

          By mě zajímalo, čím je ten Miloš tak úžasnej. Komanč z prognosťáku, kterej rychle převlíkl kabát, prolezl pár zadků a spolčil se s mafiánama a hromadou lidí bez jakéhokoliv morálního kreditu. Celá jeho „kariéra“ je prošpikována kauzama (nebo podezřeníma) na a za hranou zákona. Že má vliv a moc je sice pravda, ale jeho morální profil se vůbec neshoduje s mým systémem hodnot a tedy nemám důvod k němu vzhlížet. Takže za mě je to takové dno, že okopávat kotníčky mu může libovolný slušný člověk, byť by třeba byl skladníkem ve šroubárně.

          0 0
      • cubista  

        Každá sranda holt něco stojí. To se týká i propáleného kotle. Ale zase tý becherovky a těch cigaret:-)))

        0 1
    • Radek Broz  

      Konečně s tebou jednou souhlasím. Hledáme-li stejného zm_r-da, těžko najdeme někoho vhodnějšího.

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 1
    • Kuba78  

      Lidovy kandidat se musi vyjadrit pochopitelne k lidovym tematum, aktualne k fotbalu. Soudruh Bures “mym francouzskym narodum” .

      https://twitter.com/…505460817922?…

      zda se i podle reakci pod videem, ze soudruhova francouzstina kterou se rad chlubi je jeste horsi nez jeho staroslovenstina s vogonskym prizvukem, kterou se vyjadruje primarne u nas. Je to jak u mnoha z nas, co se ucilo rusky – mozna mate pocit ze neco umite a rozumite, ale pokud mate i soudnost tak proste uznate, ze 30 let nepouzivani neceho vede k tomu, ze to proste vsechno zapomenete..

      1 0
      • gersa  

        …Všem mým přátelům ve Francii…

        Kolik jich asi tak může mít? Všechny z prokuratury? :)

        BTW francouzsky se naučil stejně dobře asi jako česky. Ona to bude taková tradice ve straně, Alenka anglicky vládne taky velmi dobře, to nemohu říci

        0 0
    • Kuba78  

      zaznam z dnesniho estradniho poradu „mozna prijde i podvodnik“.

      https://www.seznamzpravy.cz/…-veci-221457

      Cituji:

      „Starám se o něm skvěle. Nechal jsem ho vystudovat nejlepší školy,“ řekl Babiš.

      „Můj syn mě nenávidí, protože jsem veřejně řekl, že má schizofrenii. Ale jinak jsem byl skvělý otec. Možná proto jsem agresivní. Omlouvám se, ale mě se to dotýká,“ doplnil.

      uplny otec roku..

      2 0
      • tigermoth  

        Kvalitní samohana.

        0 0
      • jmaselnik  

        Vzal Tě táta na Krym? Nevzal, tak nezáviď ;-)

        0 0
      • Radek Broz  

        Na iDnesu je to samozřejmě někde dole, nahoře je zpráva o tom, že „Nerudová rozdávala tituly“

        0 0
    • J1RKA  

      Očima Saši Mitrofanova: Hovado proti budoucnosti

      snad nedostanu mlhu, nicmene trefny :DDD – Romanku, citaj pijaner

      1 0
      • kandik psi zub  

        Choval se přitom k dětem…ale proč bych hledal nějaký výraz? Prostě jako hovado. Odnesly si tíživý dojem, že za nimi přišel pán, který sice chce být údajně prezidentem všech, ale byl přitom zlý a nepřátelský, obviňoval děti, že jsou zmanipulovány médii, při odchodu se nerozloučil a nechal ležet dárek, který mu žáci a žákyně připravili.

        Ja to nevidel – to fakt takhle vypruzene odfouk?

        2 1
        • J1RKA  

          to nevim, taky jsem nevidel, ale uz driv jsem to nekde cetl, jeste snad, ze mel u sebe dokumenty k soudu, to je taky prekvapilo, proc to taha sebou do skoly.

          1 0
      • Kuba78  

        myslim, ze se zachoval presne tak, jak od nej jeho volici ocekavaji – jako tupy ignorant, pohrdajici vzdelanim a obvinujici vsechny kolem ze sveho neuspechu. Tedy presne jako profil jeho prumerneho volice..

        asi bychom byli dost vykolejeni, kdyby byl k detem mily, kdyby s nimi debatoval a nikoliv si drzel maximalni odstup a stitil se jich a kdyby projevil alespon trochu zajmu a povzbudil je k tomu, aby se vzdelavaly.. ale to se fakt nestane.

        6 2
    • Kuba78  

      Presunuto vlakna o UA kam bylo zalozeno omylem. zde pridan odkaz na facebook od kolegy AussigBiker: https://www.facebook.com/…61968327683/

      Pavel terčem antikampaně? Představil tři scénáře svojí lživé dehonestace

      https://www.seznamzpravy.cz/…-kola-221696

      Zajimave. Zkusit vyrobit kompro, ze mu pred 20 lety ukradli notebook ma smysl tak maximalne ve chvili, kdy ten pripad nikdy nebyl vysetreny a armada by se o to zacala zajimat, coz evidentne tento pripad neni, pokud jak rika byl vysetrovan a uzavren „bez ztraty kyticky“. jinak je to dost slabota, na urovni toho ze mu jako skolackovi ukradli penezenku.

      Ale pokud se na nej chysta obvineni z domaciho nasili proti byvale zene, to je uz jiny kalibr. Je otazkou, zda se neco takoveho zaklada na pravde ci je to pusty vymysl, v takovem pripade je to opravdu mega prasarna na TO vuci tomu, kdo ji vypusti. Tohle je velmi oskliva vec, protoze to nikdy neskonci uplnym ocistenim, ale vzdy tam bude takove to „kdovi jak to bylo..“. Pokud ovsem opravdu nejaky takovy pripad nebo policejni vysetrovani v minulosti bylo, tak si myslim ze dokandidoval a dost volicu to nazene Nerudove. Z toho vyjadreni neni uplne zrejme zda je to cisty vymysl, nebo snad v minulosti takove obvineni padlo (muze byt, pokud byl rozvod divoky, spousta zen si takovou vec dokaze vymyslet). Toto by musela naprosto jasne a zretelne vyvratit verejne jeho prvni zena.

      A do tretice, co se tyce zminky o „spolupraci s Moskvou“ – zalezi, co si pod tim predstavit. Pokud jako vysadkar-zaskodnik studoval na tajneho agenta, tezko si predstavit ze by neprosel minimalne nejakou proverkou u tajnych sluzeb ve spolupraci s KGB nebo GRU tehdy. Toto bude take zajimave, co k tomu sam odkreje. Muze a nemusi to byt nebezpecne obvineni.

      PS: romanku, nezapomen nejaka moudra jako ze Bures ma vyhodu, protoze na nej se vsechno vi. Uplne vsechno ne, jeho slozka u KGB je porad tajna a porad peclive schovana nekde ve sklepeni Lubjanky..

      1 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Radek Broz  

      V Průhonicích not good:)

      1 1
    • roman 3D  

      Aby Andrej měl vůbec nějakého soupeře, nerudová s pavlem mají nějaké větší problémy, aby to nebyl souboj Andrej vsStředula:-)))

      0 1
      • Radek Broz  

        Nevím, kdo má větší problémy, ale starej Brůna byl dnes poněkud neklidný.

        6 0
        • roman 3D  

          Sundej si klapky z očí, na ct24 Nerudovou pěkně teplou, snad sama odstoupí, velká ostuda, jsem zvědavý jak to ustojí násilník Pavel

          0 2
          • Radek Broz  

            :D

            1 0
          • Esi  

            Ty jsi vážně klaun

            2 0
            • gerrard  

              To neni klaun to je hňup, hňup Roman. :) se nám zas nějak rozmektal. :)

              0 1
              • VojtaXY  

                On neni hnup. To si pletes s Romanem 3H. On je obycejny debil.

                1 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
        • nooski  

          Nejaky vzacny zablesk elementarni inteligence, kdy si uvedomil, jaky je debil?

          1 1
          • sodek  

            Blbost, jen mu sebrali Pluto.

            0 0
          • roman 3D  

            Sledujte CNN , nerudová s Pavlem dostávají pěknou čočku, aby nebyla výhra už v prvním kole:-)

            0 2
            • liborg1982  

              Na CNN opravdu naši volbu prezidenta neřeší.

              0 1
        • Kuba78  

          „Klid pane Buresi, sice to nevypada dobre, ale do vezeni nepujdete, to garantuji. Jeste jednou, dvakrat diskusi na zakladni skole, v pravy cas vytahneme vas psychicky posudek a to by bylo, abyste po takovych vystoupenich neuhral celou situaci na nesvepravneho dementa.. “

          2 1
          • Jezevec70  

            Když může kandidovat někde v exekuci nebo obžalovaný, proč ne nesvéprávný. :-)

            0 0
            • Kuba78  

              Protoze to nejde.

              Kdo může kandidovat?

              Občan ČR, který alespoň druhý den voleb dosáhne věku 40 let, není ve dnech voleb omezen ve svéprávnosti k výkonu volebního práva.

              0 0
          • sodek  

            Je to slušný člověk. Včera všem popřál hezké Vánoce. :)

            Předtím zase blábolil cosi o zneužívání dětí v tomto čase a v prezidentské kapani. Asi zapomněl, kdo si se zneužíváním vlastních dětí a jejich odklizením začal.

            1 1
            • mr.garisson  

              Je to arogantní sociopat. Popře sám sebe, pokud se mu to zrovna bude hodit. :)

              0 1
              • sodek  

                Úkol zní jasně. Čau lidi nesmí vyhrát.

                0 0
    • roman 3D  

      Jsem zvědav co udělá s hlasy voliček tedy žen to jestli Pavel sem tam proplesknul svoji první ženu:-)

      0 1
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • J1RKA  

      sakra baba prohrava, udelejte stim neco, je potreba zalozit minimalne 30 novejch nicku a hlasovat pro Babise, tak sup at nam to natre aspon tady

      2 1
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • jmaselnik  

      Nové vlákno s novou anketou zde: https://www.bike-forum.cz/…y-2023-vol-2

      0 1
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce