Prezidentská milost ! a zabije nás všehcny

27 nepřečtených
  • kupce

    Zdeněk Vamberský – Stíhán, protože v důsledku opilosti nezvládl řízení auta. Jeho trestní stíhání bylo přerušeno již v roce 1999. Prezident svou milostí trestní stíhání zastavil. Stíhaný při dopravní nehodě utrpěl vážná zranění a je odkázán na pomoc a péči druhé osoby. Trest, ke kterému by trestní stíhání mohlo vést, se míjí účinkem ve srovnání s následkem trestného činu – trvalým zdravotním postižením obviněného, který není schopen účasti na trestním řízení.

    Takový hovado !! takovýho kreténa co chlastá a pak sedne za volant, by v krimináýlu měli nechat až do shniti, a poslal bych do té cely ze 5 černochu aby pochopil, jak to chodí v pořádnéch věznicích…

    ještě že tehdá nevzal sebou nikeho jinýho, to bych si to asi s „radoby prezidentem“ vyříkal

    0 0
    • dedek55  

      no jo tady v tom státě platí „hajzlové vpřed“..

      0 0
    • senožrout  

      No, můj soused – junior se vsadil, že vypije flašku vodky a přejede Plzeň z Bor na Locháč. U Plzeňky přejel ženskou. A to tak, že šla na zelenou po přechodu. Mrtvá!!! Dostal 1,5 roku v tom nejlehčím kriminále. Odseděl si 9 měsíců. A už je doma. Tomu já teda říkám výsměch!!! Je v poho, necítí se vinnej, protože si to osdeděl. Smazáno. Pak se divíme, že kdekdo chlastá a jezdí autem. Kolikrát jedeš po silnici a nevíš, kterej ******* tě sejme.

      0 0
    • Žanek  

      Njn, co naděláš. Nejhorší je, že ty hovada si nepřipustí, že by snad mohli někoho ohrozit;

      0 0
      • senožrout  

        No, právě, že on je typ hovada, kterýmu je fuck koho ohrozí, hlavně když nikdo neohrozí jeho.

        0 0
        • Gatier  

          A ty mu hovoris sused? No taky by sa velmi rychlo odstahoval…

          0 0
          • senožrout  

            No, já na to mám vůbec štěstí. Z jedný strany tenhle a z druhý se rozvádí a hádají se o miliony. A druhej soused (zeměpisnej název :-)) se mě ptal, jestli mám dobře pojistěnej barák, že to z ní dostane. Mají tak krom jinýho, sklad PB lahví. Tak si vyber :-). Asi se fakt odstěhuju…

            0 0
        • Žanek  

          Mám tak jednoho takovýho „kamaráda“, bývalej spolužák. „Pozval“ se na moje narozeniny, tam se ožral jako prase, a kdybych ho s kámošem nechytil, tak klidně sedl do auta a odjel. Po dvou hodinách (to mohl mít tak 2 promile..) nám zdrhl a stejně odjel odjel. Když jsem ho po týdnu potkal, tak jsem se málem neudržel a jednu mu vrazil, ten člověk se ještě chlubil tím, že jel celou cestu domů (asi 5 km)v protisměru 120km/h. A nejhorší na tom je, že teď to dělá pravidelně každej víkend;

          0 0
          • kupce  

            nejhorší je, kolega z práce, má heslo, „když nemáš na úplatky, nejezdi ožralej“. a jakmi říkal je pravda, že jen málokterej policajt mu odolal, protože říkal, že každýmu dal 20kkč když ho zastavili…to by ti policajti museli byt fakt blby kdyby si to nevzali :(( .,,,,,,,,ach jo…kam ten svět spěje…a prezident ještě podobny hovada posvětí…možná kdyby si někdy zkusil jet po silnici ne v koloně s ochrankou..ale třeba na kole.....a pokud možno na frekventované silnici..možná by pan prezident si uvědomil co se skutečně venku děje.....a přišel by k rozumu…očividně mu to na vyhřáté žildi moc na rozum nesvědší :))

            0 0
          • jihra  

            Tys toho ****** ožralého ještě neudal?

            0 0
    • Lada1  

      no je dobre, ze shnije doma a ne v kriminale. Vyslo by nas to daleko draz. Vzhledem k tomu, ze ten clovek se neni schopen sam najist a „vyvencit“ tak nemam obavu, ze by nekomu znova ublizil.

      0 0
    • náčelník  

      A že sis to před pár lety nevyříkal s Havlem, když omilostnil tu Rusku, co ani nevlastnila řidičský průkaz a ožralá srazila cyklistu, který to nepřežil. Jí se nic nestalo. Asi to nebyl „rádoby prezident“, co ?

      Pokud ten člověk nikomu neublížil a sám byl tou nehodou vážně postižen, nevidím důvod, proč mu milost neudělit.

      0 0
      • kupce  

        tím chceš nepřímo říct, že když chlastá a nic se mu nestane…(jako že to do nikeho nenapere)..tak je to vlastně v pohodě ?

        0 0
        • náčelník  

          V pohodě to není. Chci je říct, že pokud by se mu nic nestalo, milost by určitě nedostal. Ale ono se mu „něco“ stalo – a trvalé následky jsou pro něj větším trestem než nějaký kriminál.

          0 0
          • dalimil  

            řešení existuje,říká se tomu „přímá akce“

            0 0
            • Aiax  

              Uplne souhlasim s Nacelnikem – tady by vezeni bylo uplne bez vyznamu. Trest smrti nemame a ten clovek si vlastni vinou udelal ze sveho tela vezeni, takze tady bych se pod tu milost podepsal taky.

              0 0
              • wroum  

                ja taky. nema smysl soudit cloveka co se odsoudil sam. nevratna zdravotni ujma tohoto rozsahu me prijde jako dostatecny trest.

                0 0
        • Bobo  

          Já myslím, že je dost těžký soudit něco, co sám neprožiješ. Když se opravdu nestalo nic nikomu jinýmu a ten člověk sám na to dojel šeredně, je to pro něho ten největší trest. K čemu by ten kriminál v tomhle případě byl? Sám už je totální guma a někde na invalidním vozejku si slintá po triku a jestli mu to po tom úrazu ještě trochu myslí, určitě čtyřiadvacet hodin denně v duchu znova a znova probírá, proč za ten volant tehdy lezl a jak mu mohlo bejt. Já sám nikdy za volantem nechlastám a rozhodně to neschvaluju ani jinejm. Ale než se pustíš do nějakýho kamenování, zkus se zamyslet, jestli ti třeba někdy nechyběl k podobnýmu průseru taky jen kousek, když jsi jel někdy na bajku a stavil jsi se cestou na jedno pivko. Jasně že kdyby při tom někoho sejmul, bylo by to něco trochu jinýho. Ale jestli to odnesl jen on sám… Aspoň se ušetří na zaopatření jednoho kreténa v kriminále.

          0 0
    • enjoy  

      na tobe je hrozne videt ze vis ***** o cem a o kom mluvis. uz mi to ani neprijde smesny…,kdyz vidim jak se tu obcas bavite o ozralejch ridicich a pritom sami na biku chlastate jak duhy…

      0 0
      • kupce  

        ten kdo chlastá na kole a jede pak po silnici je stejná svině jako řidič kamionu…to že se někde vyfláknou a rozrasujou, za to si mužou sami…ale proč kuwa mám platit ze svéch daní, že k nim musí vyjíždět záchranka, hasiči, a věnovat jim čas…když mužou zatím někde zacrhánit někho jiného, kdo si to „zaslouží“…a ne nějakýho ochlastanýho kreténa, kerej má tak iq 10, když se napije…a jede po silnici…

        0 0
      • panaczek  

        souhlas – celou diskuzi bych zaradil do kategorie „novacke kydy“ – ktere vsichni pranyruji v diskuzi o honu na bikery v krnapu…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.