• hirwils

    Zdravim, poprosim vas o radu. Asi pred dvomi mesiacmi som kupil novu vidlu rebu rlt, teraz ma najazdene necelych 1500km a spozoroval som pri nej nasledovne:

    Ked mam stlacenu prednu brzdu tak pri zatlaceni biku dopredu a dozadu sa vo vidlici ozyva take cukanie, trosicku je aj citit pohyb vidlice dopredu a dozadu, je to akoby vo vnutri vidlice, na vonkajsich stierakoch nieje nic pozorovat…(hlavove zlozenie to nieje takysto)

    Pri beznej jazde to nieje takysto citit, iba pri zjazdoch napriklad po hrbolatej luke…

    Brzdy su slx 2012 kotuc vpredu 180mm

    Je to vakel ci nieco ine, bude to na reklamaciu?

    Vdaka za odpoved…

    0 0
    • Bafoon  

      destičky v brzdě?

      0 0
    • kubad  

      vakl to je, ale na destičkách, takže na reklamaci to nebude

      a je to normální

      0 0
      • hirwils  

        Tak dakujem za info, dnes tie brzdove desticky preverim a dam vediet ci to bolo v nich…

        0 0
        • MirosPikos  

          To by mě zajímalo, jak to chceš prověřit. Ale jinak, mám Reba SL 2010 a ten samý vakl, hlava utažená, vakl na stírákách nepozoruju a tak to mohu dneska taky svést na destičky (Elixir 5).

          0 0
    • Kamikaze 591  

      Mám přesně to samé co píšeš ty a dělá to taky. Jak píše kubad, desky.

      0 0
    • hirwils  

      Tak dodam ze to neni v brzdovych dostickach…

      Je to na 100% vo vidlici…

      napr: s kolesom trosku „naburam“ do steny a ozve sa to iste cuknutie, posunutie, neviem ako to nazvat…

      Je to akoby sa vo vnutri trosku hybali vnutorne nohy alebo neviem co…

      Clovek by od vidle za 350 Eur cakal ze vydrzi (bezchybna) dlhsie ako 1500km

      Viete niekto co by to mohlo byt, nieco uvolnene, vydrate?

      Vonkajsie nohy su bez jedinej chyby, po kazdej jazde ich mazem silikonom sprejom…

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Bafoon  

        hod to na „záda“, vyndej kolo, někdo at ti přitlačí za střed k zemi a „zahrkej“ si vnějšíma nohama proti vnitřním – jestli je to vidle bys měl cítit :-)

        0 0
        • hirwils  

          Ako som uz pisal je to na 100% vo vidli (naboj to urcite neni kolesa su nove fulcrumy, sam som v nich vymedzil volu takze tam nieje..) otazka uz iba znie co to moze byt, pripadne, ci sa s tym uz niekto stretol…

          Ale asi to tu uz nebudem rozoberat poslem na reklamacku a hotovo…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.