• gekon69

    Ciao ja sa len chcem opytat aky je rozdiel (ak vobec je) medzi klukami LX 07 a 08 ? dakujem

    0 0
    • Luma  

      Dle katalogu je na novém LX 08 osa z oceli jinak byla z Al. a jsou lehčí 907g.

      0 0
    • gekon69  

      a okrem vahy 20g razdiel myslite ze ten dural ci hlinik je slabsi ? lebo mam moznost kupit LX za good cenu ale 07 (nove) tak teraz neviem ci sa toho bat :) ?

      0 0
    • gekon69  

      a neviete niekto napisat odstupnovania tej kazety pri 32 a 34 zuboch ? srram 970 myslim … skuste este niekto poradit ci 32 ci 34 :) dakujem

      0 0
      • kubad  

        zkus www.sram.com a trochu hledat je to tam

        0 0
      • roud  

        34 prakticky člověk u nás nevyužije neni tu zase tolik ultrapruskejch stoupáků (u nás kopce nejsou vůbec) ale její největší využití je spíš pokud jezdíš delší vyjížďky dejme tomu 100km a víc když už člověk pociťuje únavu tak by se ta 34ka mohla hodit (je to jen můj soukromej názor) :O)

        0 0
        • kubad  

          no já ti budu odporovat já 34 využiju a dost často :-)

          0 0
          • sportovni_biker  

            Jenomže ty máš o „kolečko“ míň. To je hrozné kolo, chybí 1/2 vidlice, 1/3 klik :-(

            0 0
          • miki  

            jo uvás na tý rovince!!!

            0 0
            • kubad  

              u nás né ale mám jen dvě placky proto potřebuju 34z vzadu

              0 0
              • roud  

                U tebe musí bejt vždycky něco jinak proti ostatním ale neříkej že nemám pravdu v tom co sem napsal ???

                0 0
                • kubad  

                  máš, ale né né úplnou proto sem tě chytl za slovíčko :-)

                  0 0
                • MlokCZ  

                  Ne nemáš, je to individuální. Prudkých stoupáku, které vyjede málokdo nebo ty, které nevyjede nikdo je u nás celkem dost (tím myslím celou ČR, pokud si myslel konkrétně u vás, tak tam netuším, ale pochybuju, že by se tam žádné nenašly, na Plzeňsku také jsou a žádné velekopce tu nemáme), jen záleží co a kde jezdíš.

                  Třeba mě se stane jen velmi zřídka, že bych na vyjížďce neřadil převod 22/34. U mě je to ale dané především kombinací fyzička a frekvenční šlapání.

                  A třeba v naší partě je to cca půl na půl. Půlka jezdí 11/32 a 34ku by nikdy nechtěli a druhá půlka naopak.

                  0 0
                  • roud  

                    Někdy se k vám budu muset přijet podívat… ;o)

                    0 0
      • Pavel100  

        tady to máš napísané:-) www.netbike.cz/select_det.php?…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.