• Monooko

    Dobrý den. Prosím o radu. Nejde mi za aretovat(uzamknout) vidlici v modu úplné zamknutí. Výrobce uvádí tři možnosti chodu vidlice a v tom posledním páčku natáhnu držím a vidle je totál tvrdá uzamčená ,ale v páčce to nezaklapne…povolit utáhnout lanko jsem zkoušel…Poradí něk­do?

    0 0
    • va-bo  

      Zaklapne páčka „bez lanka“ ?

      0 0
    • Jáchym 1  

      Je na bowdenu adjust.

      0 0
    • Monooko  

      Ještě jedna otázka. Téma představec. Výrobce uvádí že je možné regulovat sklon. Máte s tím někdo zkušenost?

      0 0
      • va-bo  

        ??? Vyfot představec. S kloubovými predstavci nemám dobré zkušenosti.

        0 0
        • Jáchym 1  

          Foto má v jiném vlákně o velikosti.

          0 0
        • Monooko  

          Sundat jednu krytku jsem ještě dal. Dál jsem se neodvážil…

          0 0
          • va-bo  

            OK. Je tam vymezovaci vložka. To by mělo být bez problémů. Hlavně že tam není ten vrzajici kloubový představec.

            0 0
            • Monooko  

              No a co s tím dál? Jsem trochu Troll… ani nevím jestli ten horní šroub který standartně drží přes ježka vidlici je v tomhle případě funkčností totožný. Je to celý nějaký hodně spešl…přijde mi že do toho musí zatýkat voda…

              0 0
              • va-bo  

                Bude to v návodu. Já bych to nechal tak, jak to je.

                0 0
                • Monooko  

                  Návod jsem nedostal… Přesně, vůbec se do toho nehrabat je správná cesta…

                  0 0
                  • va-bo  

                    Nic jsem k tomu nenašel. Vypadá to jako normální pevný predstavec, jen zakrytovany. Jak píše Jáchym. Zkus odsroubovat horní víčko, a uvidíš jak to funguje.

                    0 0
              • Jáchym 1  

                Je to úplně normální představec,jen zakrytý hadice.

                0 0
                • Monooko  

                  Bez možnosti regulovat sklon?

                  1 0
                  • Jáchym 1  

                    Je na něm 0 stupňů,tak že bez možnosti změny otočením.

                    1 0
                  • va-bo  

                    Myslel jsem, jestli tam nemají nějakou otočnou vložku ke změně úhlu, ale to jsem myslel blbě.

                    0 0
                  • Jan D.  

                    Měla by tam být možnost měnit hlavový úhel hlavovým složením, pokud jsem to správně pochopil. Představec je pevný.

                    1 0
      • zet  

        jde o zmenu uhlu v hlavovem slozeni :With the new Scale RC, you can adjust the head angle by 0.6 degrees slacker or steeper. This can be done without cutting cables or bleeding brakes. All you must do is disassemble the bar, rotate the headset cups 180 degrees, and reassemble.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.