• RUR

    Nemáte pánové někdo k dispozici servisní manuál ku jmenovanému výrobku? Je to první Maruš, kterou mám, a nechce se mi to demontovat experimentálně. Evidentně jsou tam oproti Indiánovi nějaké rozdíly:-)

    0 0
    • RUR  

      Jsen překvapen. Místní vševědstvo neví? A ono to někdy vypadá, že většina přispěvatelů ví o všech vidlích všechno–Spokojil bych se i s prostým návodem na rozborku. Co? Help…

      0 0
    • RUR  

      To fakt nikdo neví?

      0 0
      • PePu  

        Rychlý průzkum googlu odhalil manualer.happym­tb.org/marzoc­chi/

        0 0
        • RUR  

          Žel bohu je tu drobný nesoulad- u mě jde o vidli ročník 2007 :-( ne 1994(5?)

          0 0
          • PePu  

            Stačí trošku zapojit hlavu a zaskrolovat níže manualer.happym­tb.org/marzoc­chi/XC-600%20SERVICE%20MA­NUAL.PDF

            0 0
          • PePu  

            Sice se jedná o špatný sken, ale lepší než drátem do oka nebo pumpičkou přes ohryzek. :-)

            0 0
            • RUR  

              Toť právě ten problém -datum je 2000 a i podle toho obrázku je to onen obstarožní kousek:-))

              Mě Marzocchi prudí už od začátku- Indiáni s tím takový tajnosti nedělají.

              Bartoníček se tváří jako kdyby to byl návod na stavbu atomové bomby(ten onšem k nalezení je:-D)

              0 0
              • Lone1  

                Tak to pěkně kecáš!Ještě jsem neslyšel od kluků,že by u vidlice neměli návod. Nebo jsi to koupil někde bokem,pak si musíš říct o návod tam,kde jsi to koupil.To ale musíš teda říct.

                0 0
                • RUR  

                  Myslím, že jsem napsal dost jasně, že mi jde o servisní manuál, ne o návod-ten je na stránkách-bartoníček mě s ním sice taky vyfuckoval, ale anglicky mi stačí. Stačil by mi ostatně i italsky. Zajímá mě rozborka(čištění, výměna oleje etc.)!!! servisní manuál je údajně jen pro servisní centra. Puberťákovy se strojní průmyslovkou, kterej je na brigádě za 50 na hodinu, ale nevěřím-chápeš to? Manitou jsem si byl schopen podle servisního manuálu na webu servisovat bez problémů sám. Já aspoň vím, co si do toho naleju a co s tím dělám- do servisu nevidíš a co tam lejou nevíš-imho to v lepším případě odfláknou, v horším zmrší-je toho plný fórum.

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Už jsi někde něco našel, mám totiž tento typ 3 týdny, ovládání páčkou s řidítek. Zdá se mi, že zavřena nebo otevřená = stejný zdvih.

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.