• Gospeed

    Nazdarek lidi…

    Muze nekdo poradit jake predni svetlo/spis mensi/ koupit aby spolehlive fungoval tachec Sigma 1606L DTS? Koupil jsem nake levne diodove od PRO-T /model PRO-T Evo 5/  a jakmile ho zapnu tachac je mrtvej. Po vypnuti vse Ok zase. – tachec mam na predstavci takze moc zkouset a oddalovat svetlo nejde. Predem Diky

     
    0 0
    • pajan  

      Petrolejka bude nej… :-D

      0 0
    • Polo21  

      vyskusaj si ten tachac umiestnin na ine miesto alebo ho skus na predstavci posunut, pripadne daj snimac viac hore aby bol blizsie k tachometru

      0 0
    • Martin  

      mě sigma 2006 blbnula se světlem Smart Polaris. pořídil jsem si totálně obyčejný světlo za 160 korun a chodí to parádně. světlo viz foto, není ani moc velký, žere 4× AAA

      0 0
      • Meduza  

        No a taky toho zase tak moc nenasviti :)))

        Jo Sigmy jsou proste velkej chabrus na ruseni a slabsi baterky :(

        Jinak by 2006tka byla super strojovna, kdyby byvala byla fungovala :(

        0 0
        • Martin  

          do terénu to samozřejmě není, ale na silnici to svítí dobře

          0 0
    • pajan  

      http://www.cyklomania.cz/…-beam-179240 Já mám toto a Tramwajánů jsem sehnal 100% kopii i v miniatunim šroubečku za 39,– a když jsem měl tehdá Sigmu DTS tak to nerušilo… Baterku moc nežere svítí tak akorát (nic úžasnýho) ale pro moje ježdění v noci 2× za rok to stačí… Velikostí se rovná mobilu DoomHammer (SE k 700i) respektive i mému páč ho mám taky :-D

      0 0
    • t29  

      už jsem to psal v jiném vlákně – mám Sigmu 1606L DTS (rovněž na představci) a s blikačkou Smart se totálně nechytala. Pořídil jsem blikačku Sigma Quadro, s ní tachometr nemá problém (ještě aby jo, Sigma se Sigmou prostě musí fungovat:)

      Po dnešním pozdně večerním dojezdu hlásím, že Sigma 1606L DTS v pohodě funguje taky s reflektorem Cateye HL-MC200. Obě světla mám na řidítkách hned vedle představce – blikačku vlevo, reflektor vpravo.

      0 0
    • Polo21  

      ked sme uz u tych svetiel a tachometra, mate nejaky typ na svetlo ktore sa da upevnit na predstavec? (chcel by som ho dat s dolnej strany, niekde pod tu sigmu)

      0 0
      • mosquito  

        koukni na sigmu .. ma takovou doplnkovou hrazdicku – puvodne urcenou pro Sigmu Mirage 5+10W

        0 0
    • Jiha  

      Také jsem majitelem světla SIGMA QUADRO a nemám problémy,…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.