• SNAIL

    Tak teď se správným datumem :-) V sobotu jedeme na silničkách na Jěštěd a zpět. Kdyby měl někdo chuť se přidat, sraz bude v 8:00 hod. u stanice metra Rajská zahrada. Počasí by mělo být snad přijatelné. Světla raději sebou, přece jen už brzy tma.

    Anketa: Na Ještěd:

    5x
    83%
    0 0
    • Gung-Ho  

      Doufám, že vstanu a hlavně, že mi budou „nový oči“ dobře sloužit…to ostatní už snad bude OK:-))

      0 0
    • treatt  

      Ty jo po roce vanoce hned bych jel, ale kotniku takovou kladu jeste asi nedam :-( Treba bude hezka druha pulka rijna, jsem optimista, abych to letos jeste stihl :)

      0 0
    • Skater  

      Tak jestli jsem vyléčil včerejší noční vyjížďkou na Karlštejn rýmu a jestli nezvítězí trasa Praha-Jihlava-Vrchlabí (ale na to asi budu línej), tak bych v sobotu mohl dát Praha-Ještěd-Vrchlabí:-)

      0 0
    • TOMMI  

      Už to neplatí.Mám bohužel jinou akci.

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Pebe  

      určitě na Rajské zahradě? Ne na Černym mostě? Abych pak nezevloval někde kde nemám :-)

      0 0
      • Gung-Ho  

        je to tak, neni to překlep. Z Rajský zahrady se dá jet rovnou na satalice, takže se člověk vyhne tý hlavní co je za Černym mostem…jinak to vyjde na stejno…neni to o nic delší ani kratší, jen s menšim provozem.

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Pebe  

      tak dnešek by se dal charakterizovat celkem stručně, stačí jedno jediný slovo, MLHA. A to taková, že by se dala krájet jak říká Rákosníček. Ráno 8°C a hustá mlha, že se mi dělala námraza na návlecích, kola byla mokrá jako z myčky a na brýle by se hodily stěrače. Už to vypadalo, že se pod Ještědem mlha zvedne, dokonce se nám vysílač na nějakých 10 vteřin ukázal než zase zmizel v mlze. A mlha byla až domu, k večeru s nástupem tmy opět zhoustla a račaly se rosit brýle. No a mě došlo, a to tak že hodně, takhle zničenej jsem už dlouho nebyl. Děkuju Petrovi a Jirkovi že si mě vzali mezi sebe a dovezli mě zase až na Rajskou zahradu, odkud jsem to domu už došmrdlal.

      Oběd výbornej, zastávek dostatek, až na to počasí a fyzičku super výlet :-)

      fotky

      0 0
    • SNAIL  

      Sešli jsme se nakonec jen tři, ale vyjížďka až na tu mlhu byla moc pěkná. Avizovaných 20 st. se tedy rozhodně nekonalo, ale jak píše Pebe, Ještěd se nám se sluníčkem alespoň asi na 10 vteřin ukázal :-) Počasí moc nevyšlo, ale jsem spokojený, hlavně že nepršelo

      0 0
    • Gung-Ho  

      Jako třetí a poslední se přidávám k velké chvále dnešní vyjíždky a to i navzdory počasí…takovou mlhu a tak dlouho sem už dlouho nezažil…jestli vůbec někdy. Nesešlo se nás sice moc, ale o to líp nám cesta odsejpala:-)) Pebe sice píše, že mu v závěru došlo…což je fakt, ale bylo to asi 15km před Prahou a ze skromnosti už zamlčel, že sme se cestou až tak neflákali…pod Ještědem, v Osečný sme měli průměr 32. Pak sice klesnul…ale i tak to byl asi nejsvižnější „Ještěd“ co sem já jel. Takže Díky za dnešní vydařenej den:-))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.