Specialized Epic 2013 - velikost

11 nepřečtených
  • KarY.1

    Zdravím. Rozhodl jsem se pro koupi nového kola. Jedná se o 29 Specialized Epic Comp , jen si nejsem absolutne jistej velikosti jestli L nebo XL. Meřím 188cm a doteď mám Superior Team 29 ve velikosti 21,5 (XL). Pročetl jsem si tu nějaké vlákna, ale odpověd jsem nedostal. Při testování modelů jsem zkoušel bohužel jen velikost XL, byl jsem celkem na tom nataženej a trochu mě boleli záda. Podle tabulky jsem bohužel na hranici jak L tak i XL . Tak jestli nemáte nějaké vlastní postřehy. Díky za ně.

    0 0
    • Milvus888  

      já bych teda koupil 2012 .. levnější a stejný až na rebu soloair(pro mě mínus) a kurvítko autosag…

      0 0
    • king-bike  

      L

      0 0
    • Lachtis  

      Já mám 187/80 a měl jsem půjčenýho letošního Epica ve velikosti L a naprosto mi vyhovoval.

      0 0
      • KarY.1  

        ok a sedlovku jsi měl jak vysoko vytaženou?? právě se bojím, že když vezmu L , které bude živější atd a budu mít dost vytaženou sedlovku, že třeba po čase rupne rám, i když neviděl jsem ruplej hliníkovej rám od Spešlu.

        0 0
        • Lachtis  

          Na max rozhodně vytažená nebyla. Přesně Ti neřeknu kolik jsem měl rezervu v cm, ale rozhodně jsem nebyl na maximu té stupnice, která byla na sedlovce. Nicméně mám za to, že na 7čce…

          ALe třeba máš delší nohy (i ruce) a budeš to mít úplně jinak. Nejlepší je to vyzkoušet…

          0 0
          • KarY.1  

            jasný a to byl můj problém, že jsem kolo potřeboval vrátit do 17h , protože na testovačce kluci ze Spešlu zavírali v 17h já přijel 16:45, takže tu nebyl prostor pro půjčení stejného kola s jiným rámem.

            0 0
        • zzabak  

          Mam L, cca 183 cm a sedlovku mam vytazenou na maximum co to jde… proste dlouhy nohy. Predstavec 110mm a sedi mi presne.

          0 0
    • kubad  

      pravdepodobne L, ale over si aby ti stacila delka sedlovky ram je vcelku nizky

      0 0
      • Martinson  

        Řešil jsem kdysi na SJ, mám 190cm a nechal jsem si na XL vyměnit představec 105 za 90 mm (většina prodejců to udělá v ceně), lehce posunul vpřed sedlo a je to přesně ono.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.