Streda 29/04/09 vecere v Halounech

27 nepřečtených
  • Fenous

    Ve stredu jedeme s Thapsusem poveceret do Haloun. Odjezd 19:15 od Barrandaku Branicka strana. Dobre svetlo podminkou, pojede se vetsinou uz za tmy. Tempo: zadny HC. Omlouvam se timto za zalozeni noveho vlakna, ale nejde mi napsat do uz stavajicich Prazskych vyjizdek.

    0 0
    • Thapsus  

      Podmínku sice moc nesplňuji, mám jenom Fenixe, což se v místních krajích za dobré světlo  nepovažuje, ale zřejmě mám výjimku :-). Každopádně jedu (když nebude hnusně)

      0 0
    • bajkr  

      Možná se taky přidám.

      0 0
    • Meduza  

      Bych se taky pridal, ale mam takovyho housera, ze ani neprehodim nohu pres ram :(

      Ale jel bych fakt rad. Prisla mi nova Aurora a ta ma na STROBO 800 Lumenu pisou. Ze by to byla zaroven i tak trosku diskoteka ta vyjizdka :)))

      Ale jestli se mi to zlepsi, tak si na vas urco prijdu zablikat!

      0 0
      • Thapsus  

        Hele, neřikal jsi mi loni, že bolavý  záda se musí překonat ? :-).   Raděj to vylež, ať se ti to nepodělá ještě víc.

        0 0
        • Meduza  

          Hele, presne to jsem loni rekl a taky mi to fungovalo.

          Letos jsem se podle toho zachoval a v sobotu vecer jsem vyrazil po modransky cyklostezce to rozehnat a pripravit na tu nedelni pruhonickou vyjizdku. Ale dojel jsem na Zbraslav a nic :(, furt to samy a kdyz jsem prijel zpatky domu, tak jsem ani nemohl prehodit nohu pres ram, kdyz jsem slejzal z kola :))) Normalne jsem si ho musel polozit na zem a prekrocit. Dneska jdu na rehabilitaci, tak snad.

           
          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • McBlacky  

      bohužel nemůžu, ale jinak to razíte docela pozdě – no záleží kudy pojedete. Já normálně jezdím tak 18:00 abych do 22,30 byl s večeří doma. beru to přes Všenory na hřeben a zpátky přes Babku a někdy hupíky.

      0 0
      • Thapsus  

        já jsem dneska do 18.30 v práci, Fenous tuším do 18 a ještě dělá na Praze 6. Tak proto ten čas. Červenou nepojedem, to bychom se vrátili ráno. Nejspíš do Let podél vody a pak singlíkem nahoru, nebo z Let po  Transbrdech, nebo jako minule zbaběle po cestě, co se normálně vracíme. Co ty myslíš, Vašku ?

        0 0
        • Fenous  

          Nejak tak, je to fakt docela pozde, tak to nebudeme prehanet, hlavni je se projet a nedrepet doma.

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
    • Fenous  

      Tak po zrale uvaze z duvodu neprizne pocasi akci rusime. Pripadny druhy pokus pristi utery.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • bajkr  

      Tak jak?

      0 0
      • Thapsus  

        Na středu hlásej ooooobrhnusný počasí a vichr. Co zejtra, to by mělo snad být jakž takž. Bych si vzal kolo do práce a v 17,45 někde můžu být.

         
        0 0
      • Fenous  

        Ja to bohuzel nedam, ve stredu odjizdim na kola nekam k Asi a potrebuju prat hadry na kolo a balit.

        0 0
      • McBlacky  

        tak já to dneska ruším, večer něco mám, takže pojedu na kolo jen na chvíli.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.