Superior XP 920 (2010) vs Trek 6500 (2010)

21 nepřečtených
  • lockdown

    Zdravím,

    potřebuji poradit, které z těchto dvou kol zvolit. Zatím má u mě mírně navrch Superior XP 920, jelikož mám možnost ho pořídit za zhruba 29 tis.Kč.

    Anketa: Superior XP 920 nebo Trek 6500

    0 0
    • rš2  

      Můj hlas pro Treka neplatí…uklepl jsem se :-/

      0 0
    • lockdown  

      Jelikož zatím vyhrává Superior, tak bych se chtěl zeptat, jakou velikost rámu mám zvolit při mé výšce 171 cm – 16,5 nebo 19 palců? Jezdím převážně po horách (Beskydy), takže pro lepší manévrovatelnost v terénu by byla asi vhodnější ta 16,5.

      0 0
      • DaSnail  

        možno keby si dal odkazy, tak by ti do tej ankety zahlasovalo viac ľudí. niektorým lemrám sa to nechce hľadať…

        0 0
      • cerňoch2  

        Já mám 170 cm a jezdím SUPa G7 (2009) 17ku. Menší se nedělala. Měl jsem možnost si velikosti zkusit a ta 17 se mi zdála až až. Na druhou stranu, moje baba zrovna uvažuje o koupi kola a přesto, že má o centimetr, nebo dva míň, tak se furt cpe na 19. Takže to bude asi individuální :-)

        0 0
        • lockdown  

          V obchodě si to samozřejmě ještě vyzkouším, ale asi půjdu do té 16,5ky. Nakonec kratší sedlovou trubku jde v pohodě regulovat výškou sedla a v terénu bude kolo určitě obratnější.

          0 0
        • Vhalasta  

          Tož to ji rychle rozmluv.

          0 0
    • Jones  

      Ja mam treka uz 7 let a jsem moc spokojeny. Ovsem kdyz vidim, ze muzes mit supa za tyhle penize, tak to jako neni o cem.

      Jeste bych se mozna podival nekde po lonskem modelu treku s V brzdama. Nasel jsem ho za super penize (kolem 18 tisic). Kdyz vrazis 10 do upgradu, tak to kolo bude nekde jinde…

      Nebo jeste http://www.bradsky.cz/…-p-2114.html a nejaky ten upgrade…

      0 0
      • lockdown  

        Já jezdím už 10 let na Superioru ještě s ocelovým rámem a nikdy jsem neměl žádné problémy. Proto mě to táhne zase k této značce. A ten letošní Sup mi prostě padl do oka, jak designem, tak i osazením až na tu často zmiňovanou vidlici ale tu bych případně časem vyměnil za něco lepšího.

        0 0
    • Jarque  

      hrubě zjednodušeno, pokud chceš závodit a jezdit spíš lehčí terény, ber supa. Pokud nehrotíš hmotnosti, jezdíš spíš těžší terény a občas si zazávodit, ber treka. mám šestku treka třetím rokem a spokojenost, ale občas jsou někde trochu ošizený komponenty, ale zase mají fajn geometrie…

      0 0
      • lockdown  

        Díky všem za rady, dnes jsem byl v prodejně otestovat Supa, velikost 16,5 (poslední kus) a sedí jak ulitý. Navíc konečná cena je krásných 27500 Kč. Odpoledne si jedu pro něj a hned ho otestuju, protože to mám cca 11km daleko.

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.