UH - 200m cyklostezky a 19 dopravnich znacek !

26 nepřečtených
  • martin_bakov

    http://zpravy.idnes.cz/…-/domaci.asp?…

    To vite, zakon je zakon. Poradek musi byt :)

    0 0
    • Zlatka  

      Banánystán absurdistán. Neb někdo si dělá slušnou prdel.

      0 0
    • Vita P.  

      to je klasika, už to tady taky bylo (ve vlákně o nejlepších cedulích).

      Ale kdybych nebydlel přímo na začátku tady toho úseku, tak bych si myslel, že se jedná o fotomontáž…

      0 0
    • t29  

      po čtyřech letech si toho konečně všiml iDnes?

      jezdil jsem tama do práce – po silnici.

      0 0
      • Jakobo  

        Odkus ty vlastne jsi? Ja jsem sice z Otrok, ale Jarosov znam dobre. Ted uz neziju v CR, ale po Chribech a Karpatech a vubec v okoli Zlina, UH jsem jezdival rad.

        0 0
        • t29  

          tož su Hradišťák :) V Jarošově jsem dělal, firma byla v areálu družstva, naproti sídlišti

          0 0
      • Roman1492  

        jj jsou rychlí, asi doteď měli o čem psát, tak se k tomu dostali až teď :))) už je to tam pěkně dlouho tahle alej :))) taky jezdím kolem

        0 0
    • kubad  

      Jezdim tama autem je to fakt peklo znacek :-(

      0 0
      • Bomba+  

        „Jezdím tama autem“

        Co je to za řeč??

        0 0
        • Martin  

          japonština

          0 0
        • Zlatka  

          moje řeč :)

          0 0
        • Jakobo  

          Normalka, co se vam na tom nezda? Strucne a jasne. Kdo min keca vic toho najezdi.

          0 0
          • Bomba+  

            Stručně možná, ale rozumět tomu není…vždyť je to hnus… :)

            0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
            • Jakobo  

              Tak podle pravidel to neni ani nahodou, ale u nas se opravdu tak mluvi a tezko s tim neco udelas, kdyz ti to prijde normal. No, ale chapu rozhorceni, me zase vytaci brzo namisto blizko nebo jak to je.

              0 0
        • t29  

          překlad: „jezdím autem po silnici podél cyklostezky, která je zmíněná ve výše uvedeném článku, a těch značek je tam opravdu hodně, možná až příliš.“

          0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    • rbcrx9  

      To samé je v Hodslavicích směr Valmez po povodních. Na konci Všeminy, směr Vsetín je nová točna autobusu a na ní 6 dopravních značek. Holt pořádek muší bejt!

      0 0
    • daymaker  

      nevím, proč se všichni diví…? česká cyklostezka = výdělek pro navrhovatele, zadavatele a zhotovitele… proč si někdo myslí, že se to staví kvůli cyklistům…?

      0 0
    • petrun  

      Že by známý starosty podnikal v dopravním značení? Nebo to sice nebyl známý starosty ale nabídnul tučný úplatek (pardon, sponzorský dar) demokraticky zvolené partaji která pro blaho svých voličů rozkrádá město?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.