• BUCEW

    mám super off topic na všední den.Dnes jdu z oběda a vidím káru firmy co prodává ohňostroje tak mě tak napadlo když sem laik a chtěl bych si takový ohňostroj koupit jak se vlastně měří,jaké údaje mám říct,co mám chtít?Jako laik nemám páru o tom co jaká prskavka dokáže.Myslíte že se měří třeba na délku nebo na rachot?Aj nid help!:-)

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Asi normalne prijdes do trafiky a reknes babe v satku „takovej ten ohnostroj co byl na silvestra nad Prahou“ „coze?“ „jo, jednou“

      0 0
    • wroum  

      :-)

      mas smulu, vjetnamci to nemaj a pokud chces neco „vetsiho“, tak bys pak zral 10 let jenom suchy rohliky, pac to kostuje jako hodne slusny auto a bohuzel k tomu dostanes takovyho pana kterej to cely vodpali za tebe aby sis neco neudelal, takze vo tu hlavni srandu prijdes. a hlavne divat se muzes i zadara a nemusis nic kupovat. ale pokud ti jde jen o tu ranu, tak sem jednou (jeden takovej divnej mi to ukazal) videl na snuffixu takovyho typa a ten lil neco do flasky a kam se na to hrabe nejakej ohnostroj – to byla uzasna rukurvouci podivana :-)))))

      0 0
      • BUCEW  

        tak to jsem viděl taky.O prachy nejde mě spíš zajímá jak to je? jestli tady třeba neforuje primator.Ten by mi to řek jak se to měří:-) Padlisto nejsi primator?

        0 0
        • BUCEW  

          myslel jsem neforumuje:-)

          0 0
        • wroum  

          vim zes to videl, nekdo mi to musel ukazat:-)

          jinak regulerne je to tak, ze ty ty firme reknes co a jak by sis predstavoval, kde to ma probehnout a samozrejme kdy, pripadne k jaky prilezitosti. a taky kolik ses ochoten na to vysypat z rukavu. ta firma vetsinou zaridi i povoleni a zabezpeceni „odpaliste“, u velkych akci je nutnej hasickej dozor. ty v podstate reknes jenom co kdy a kde a pak zaplatis ucet.

          0 0
          • BUCEW  

            no počkej mě jde o ten faja jako takovej.Já jim řeknu že na to mám půl mega a oni mi dají všechny všechny rakety červený…a na konci jednu bílou.no ty jsi psal k jaký příležitosti…takže když to bude k výročí úmrtí prezidenta společnosti tak budou všechny černý…:-)

            0 0
        • Pá-dlista1  

          ani predator.

          By to v Pze vypadalo, kdyby primator sedel celej den na foru..... sama cyklostezka :))

          0 0
    • rasto  

      na trznici bys obcas mohl natrefit na vyrobky III. tridy… na coz bys ale mel mit licenci.

      0 0
    • saly  

      Ahoj, mam takovej pocit, ze takovej ohnostroj si vubec nemuze odpalovat ejen tak nekdo – ze je na to potreba jakasi licence. Ono taky kdo by si vzal takovou vec na triko, ze jo – kdyz i v rpipade, ze to odpaluji profici, stoji vzdycky u ohnostroje hasici v pohotovosti. Takhle to ta firma aspon vezme na sebe.

      0 0
    • Pavlína Javurková  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován adminem.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Kacko  

      Porizoval jsem tatovi na padesatiny. Kat 2, za cca 5k, priblizne 3–4minuty zabavy, vse v jednom celku – jen jsem zapalil snuru. Kupoval jsem to v nejake specialce v obchodaku.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.