• grafik  

      … asi tak jako sjeta rezerva :)

      0 0
    • cabbage  

      adept na odsun do kontejneru „plasty“:)

      0 0
    • rock  

      Mám pocit, že svoji práci už odvedla …

      0 0
    • Shamick  

      Nemaj se tydle xc helmety po jednom pádu/nárazu na palici vyhazovat?

      0 0
      • fousek  

        Neblazni, to bych musel kazdejch 14 dni kupovat novou a 2 litry kazdejch 14 dni na to fakt nemam, tohle byl jeji 2. pad

        0 0
        • mlyny  

          Tak se nemáš furt válet po zemi :-)))

          0 0
          • fousek  

            Kdo nepada jezdi pod svy moznosti:-))

            0 0
            • mlyny  

              a není to spíš naopak?

              0 0
              • fousek  

                nee, protoze kdyz nespadnes, tak nikdy nemuzes vedet ze to neslo jeste rychlejs, zato kdyz obcas spadnes tak je jasny ze uz je ta hranice dost blizko:-)

                0 0
                • vlk  

                  mě stačilo na určení hranice spadnou jen párkrát.Nemusím proto padat každých 14 dní.To už pak si rovnou žádnou hranici dávat nemusím.

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    To jste vy vyletnici. Ja poznas ze ses nezlepsil? Ja vim, snadno. Ve vyletnim jezdeni k zadnemu vyvoji nedochazi :)

                    0 0
                    • vlk  

                      no dovol.Jezdím často na hranici a nemusím se při tom válet po zemi:o)Jen prostě vím co si mohu dovolit a co ne.Navíc netoužím po šroubech v noze apod, -s přibývajícími pády se pravděpodobnost úrazu(smrtelného) zvyšuje.

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Jak vis ze to uz byla ta hranice, kdyz si za ni nebyl? ;)

                        0 0
                        • vlk  

                          říkám že sem tam párkát za rok taky spadnu.Při sjezdu budeš mít asi menší zábrany než já přiznávám.Ale k čemu sou nějaký řeči o hranici, když ji překračuješ neustále.To se pak na nějakou hranici rovnou můžeš vykašlat a prostě spadnu nebo nespadnu to je jedno.No prostě mě xc čkaři připadá padání každých 14 dní moc časté.Pro Vás to bude asi standart:o)

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            Myslim, ze v prumeru jednou za jezdeni to je tak akorat. Sice rikam, ze jezdim tak, abych nepadal, ale clovek mini a zivot meni.

                            0 0
                            • mastihuba  

                              Sem si v neděli dělal takovej malej sčot a vyšlo mě že spadnu cca každých 400km.

                              0 0
                        • ravo  

                          Třeba to poznal podle hraničních kamenů…

                          0 0
                    • fousac  

                      za nas vyletniky musim rict, ze se taky zlepsujeme.. umime jezdit na vylety cim dal lip.. ;)

                      s tim ze padam nerad, tak jezdim nejakej kus pod hranici, ale i tak se to porad posouva dal..

                      0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
                • mlyny  

                  No, já jezdím silnici a myslím, že tam je to trochu o něčem jiném. A taky si myslím, že se z kola nepadá jen kvůli tomu, že jedeš rychle. Pád je pro mě nehoda a ne součást tréninku nebo závodu.

                  0 0
                • rock  

                  Za prvé víš, že už je blízko a za druhé víš, že už jsi na její špatné straně :-) …

                  0 0
        • Shamick  

          Je fackt,že dyž sem eště vozíval tendle druch helem,dal sem za ní cca.600kč…Trošku se změnil můj jízdní syl a teď mám MX integrálku,das sem za ní 4litry a je fackt nerozbitná…Spátky k topiku,vyhoď to,to už ti asi fackt moc nepomůže…

          0 0
          • fousek  

            No o integralce uvazuju, akoratze tuhle helmu sem vozil i na silnicnim kole a to s integralkou budu vypadat jak exot:-)

            0 0
        • vlk  

          tak si kup něco pevnějšího.In­tegrálku nebo rovnou motorkářskou přilbu.Neboj z toho vyrosteš-možná.Asi jezdíš nad své možnosti.

          0 0
    • vlk  

      vyhodit, koupit novou

      0 0
    • mlyny  

      Mohl bys ji ukazovat jako varování pro ty, co stále přilbu nevozí. Myslím, že to samý by po pádu udělala i lebka, akorát nafotit a ukazovat by už to neměl kdo.

      0 0
      • enjoy  

        hlava je pevna jako tenhle trapnej polystiren?aha,tak to jsem rad ze to vim,radsi ted nebudu vychazet ven,kdykoliv mi muze snadno prasknout lebka. a k ty helme,myslim ze ji nic neni.

        0 0
      • MMX  

        Ale mal, nafotil by to nejaky uchylny zachranar a ukazovali by to na www.ogrish.com ]:-)

        0 0
    • Vymi  

      Ja si myslim ze tahle helma to uz ma za sebou… :-( je dobre si poridit novou! :-) Treba UVEX

      0 0
    • Bobo  

      Použitelná rozhodně je. Třeba jako květináč. Ale na hlavu už bych ji nedal.

      0 0
      • Alibaba  

        tak tak, totéž co bobo – použitelná, nikoli bezpečná. Pokud takhle likviduješ helmy, mohlo by se ti rentovat být „zkušebním jezdcem“ pro testování obrobků nějakého výrobce. Myslím, že bys je pak mohl mít grátis ;) No a jestli to neklapne voz alespoň někoho kdo nabízí slevy na novou za původní křáplou – nebo raději ne, aby ta možnost byla i nadále !

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.