• jack

    zajímalo by mne jaké máte zkušenosti s těmahle deskama.chci je na shimano xt,ale všechny by měli být ze stejné směsi tak napište i vy,kteří jste je použily i na jiný kotouče.dík.

    0 0
    • Meesha  

      Ja je mel, a nezdaly se mi nic moc. Dneska sem se ale dozvedel, ze si je sjezdari chvalej, tak nevim…

      0 0
    • kesu  

      mel sem je na magurach a neprisly mi nic moc ale nektery lidi si je strasne chvalej..

      0 0
      • pali  

        mam ich v predu na hayese da sa,vzadu dosluhuju originaly

        0 0
      • climber  

        Ještě je na Magurách mám a oproti originál destičkám co na nich byly když jsem je koupil, tak to je tedy opravdu rozdíl (bohužel směrem dolů). Nicméně pokud tě tlačí prachy, tak si je klidně kup, protože i tak to brzdí více než dost.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          A o kolik jsou levnejsi nez desticky co brzdej? Fastop, Jagwire, Kool-stop…

          0 0
          • tradic  

            hledej smudlo… :)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              To byla recnicka otazka. Jinak mi prijde, ze jsou drazsi. Ja jsem je nezkousel, ale asi ani nechci. Jestli je to jeste horsi nez Hayes, tak nechapu proc bych si za to mel priplacet.

              0 0
    • fousac  

      sem nemyslel, ze je problem v praze koupit desky do 525, ale je, takze nakonec mam BBB, tak uvidime..

      0 0
    • Santus  

      Musim se pripojit, ze nejsou nic moc, origo magury jsou lepsi. Uz mam nachystany Jagwire.

      0 0
    • black.horse  

      Moje zkušenost: Když sem je zkoušel do HFX9, tak stály za hovno stejně jak originál:-( tak sem tam dal CoolStop a max spokojenost… Ale když sem je dal do 525, origoš sou fakt na hovno, tak sem najednou byl maximálně spokojenej:-) mile mě překvapili…

      ale je to divný, dvě absolutně rozdílné zkušenosti… každopádně drtivá většina lidí je chválí a navíc sou za rozumnou cenu… jinak jestli chceš super desky, tak mě skvěle sedli červený CoolStop do Hajesek:-)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Me taky. S 525. Jestli to nebude tim, ze jsou sice horsi nez Hayes, ale lepsi nez Shimano. Zkusils Kool-stopy do 525? Ale opatrne :)

        0 0
        • black.horse  

          hmm, teda v porovnání s tím co dávaj do HFX9 sou na tom BBB stejně skorobych řekl, že líp…

          hmm, z toho by se dala odvodit rovnice závislosi, asi nějak takhle: 525 + koolstop + 205disk = vaaauuuuuu:-)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Takhle se to vozi na sjezd.

            0 0
            • black.horse  

              fuckt?:-D ty voe, já sem zase slyšel, že sjezdaři po vzoru M. Hoffmanna a E.DeLarosi jezděj Nou Brejk Stajl:-) někteří sou pak prej i rychlejší:-)

              0 0
      • fousac  

        lepsi nez origos?? ufff.. uz sem se zdesil, co sem to koupil.. no uvidime..

        0 0
        • black.horse  

          no, pak řekni, jak si dopadl, ale mě origoš z 525 totálně zklamal, vyměnil sem ho po tejdu… nešli pořádně zajet, furt sem je čistil, odmaš?oval, oškrabával atd a nic… Koolstopy nebo BBB rozbrzdíš jedním pořádným kopcem a seš vysmátej:-)

          0 0
    • micro  

      ja mam BBB vzadu na m475 – tak nevim, ale me se zdaj lepsi nez origos a horsi nez FASTOP…

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.